Nowy Piłkarz ??

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

GallAnonim
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 3:03 pm

Nowy Piłkarz ??

Postautor: GallAnonim » wt sie 23, 2005 2:03 pm

Dzisiaj na treningu był jakis czarnoskóry piłkarz !!Kto to ??

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » wt sie 23, 2005 2:12 pm

No właśnie ja też słyszałem, że na treningu razem z Filipkiem sobie biegał jakiś czarnoskóry piłkarz, a później w grze wewnętrznej wymiatał - wie ktoś coś więcej na ten temat :?:
Obrazek

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » wt sie 23, 2005 2:19 pm

Super wiadomosc , bo historia uczy ,ze czarnoskorzy pilkarze w przeszlosci w mniejszym lub wiekszym stopniu byli wzmocnieniami dla
Hutnika , pozatym to zazwyczaj sympatyczni ludzie a i mlodziez sie nauczy tolerancji dla innego koloru skory 8)
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

Tomek1950
Posty: 798
Rejestracja: pn sie 30, 2004 1:28 pm
Lokalizacja: Nowa - Huta

Postautor: Tomek1950 » wt sie 23, 2005 4:27 pm

To tylko kibice korony potrafia wyzywac zawodnika ktory gra w ich klubie i stara sie grac jak najlepiej,zreszta jest jednym z lepszych zawodnikow korony.U nas jakos niezauwazylem jak gral dla nas jakis murzyn zeby byly problemy na trybunach z wyzwiskami.A jak jest dobry to dlaczego ma niegrac.
Hutnik 1950 Kraków

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » wt sie 23, 2005 4:34 pm

Miejmy nadzieje że będzie kolejnym wzmocnieniem naszego klubu :)
A wie ktoś kto to jest i na jakiej pozycji gra?

Prosimy o odpowiedź naszego marketingowca bo On chyba najwięcej wie w tej sprawie 8)

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 960
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » wt sie 23, 2005 4:38 pm

Daniel Onyekachi (GKS Katowice/ Nigeria) to był prawdopodobnie on. To kumpel Phila który szuka klubu po tym jak się rozwalił GKS. Ale nie dam głowy za to info. Ot taki przypuszczenie.

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » wt sie 23, 2005 4:39 pm

Ja jestem jak najbardziej za ciemnoskórym piłkarzem , pozatym jeśli on jest np. z RPA to jaki będzie tam popyt na koszulki Hutnika , marketingowiec już może zacierać ręce :lol: .
A tak poważnie to jeśli jest tylko dobry (dobrze gra w piłke) to czemu miałby ktoś na niego gwizdać czy go wyzywać wg. mnie to głupota ja nie jestem rasistom , jedyne czego nietoleruje to pedalstwo .
Czekam/czekamy na oficjalne wieści co do tego zawodnika .
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !
thk

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » wt sie 23, 2005 5:11 pm

Hmm..a co tam masz mustafa na szaliku po środku......

Ktoś pisał że czrnoskórzy zawsze byli w mniejszym lub większym stopniu wzmocnieniem, niestety nie moge się z tym zgodzić mając w pamieci gre Daida Ndjiny czy jakos tak lub Chimeze który w sparingach się nie wykazywał i potem chyba wogóle nie dostał szansy gry.

Zresztą Carecca to też bardziej kaleka z niego był, Ide to cos tam jeszcze grał. Tylko Moussa i Zakari byli prawdziwymi wzmocnieniami( i w jakimś stopniu Ide)
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
Daro
Posty: 751
Rejestracja: czw gru 23, 2004 10:12 pm
Lokalizacja: noWa Huta

Postautor: Daro » wt sie 23, 2005 5:32 pm

Jeżeli to ten zawodnik co napisał snuff to było by bardzo duże wzmocnienie jeżeli by się obie strony dogadały.Nigeryjczyk mógłby nawet zostać gwiazdą 3 ligi :wink:
Hutnik 1950 KRAKÓW-wiara która przetrwała wszystko

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 938
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » wt sie 23, 2005 7:43 pm

Fajnie by było mieć czrnoskórego zawodnika znowu.Mam nadzieje że chłopak potrafi grać i nas wzmocni.Napewno zostałby naszym pupilem
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » wt sie 23, 2005 9:32 pm

Przypominam że wiele razy czarnoskóry piłkarz trenował z zespołem i nic z tego nie było :) ale jesli faktycznie miałby wzmocnic nasz hutniczy team to byłoby super :D
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

Awatar użytkownika
AliHKS
Posty: 155
Rejestracja: czw mar 24, 2005 5:53 pm
Lokalizacja: Wadów

Postautor: AliHKS » wt sie 23, 2005 10:59 pm

To ma ktoś w końcu 100% odpowiedz kto to był :?:
NIELICZNI ALE FANATYCZNI Hutnik WaDóW

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 960
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » śr sie 24, 2005 12:25 am

To był Daniel Onyekachi (GKS Katowice/ Nigeria), który poszukuje dla siebi klubu, jednak z tego co wiem, nie ma raczej funduszy na jego kontrakt w Hutniku.
Napastnik - Daniel Onyekachi (NGR) data urodzenia 24.08.85 wzrost178 /waga 78 Grał w reprezentacji młodziezowej Nigerii. Testowany był w KSC. Zagrał kilka ogonów w GKSie w zeszłym sezonie.

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » śr sie 24, 2005 9:11 am

Dziadek go widzial na wczorajszym treningu - w gierce wewnetrznej i wedlug niego niczym specjalnym sie nie wyroznial.
Pewnie dla tego, ze nie trenowal ostatnio!
Ale zajdzmy na ziemie - nie mamy kasy na takiego zawodnika!
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 938
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » śr sie 24, 2005 10:27 am

Na jakiego zawodnika nie mamy kasy.Jeżeli koleś jest wolnym zawodnikiem to o co chodzi.Ileż on może chcieć zarabiać?Przecież chyba jakimś wirtuozem nie jest skoro sie nie załapał nawet do GKS Katowice.A na 3 lige pewnie by sie nadał i pare goli by strzelił.Powinni sie o niego postarać.Pozatym tommyl ostatnio twój dziadek to narzeka na wszystkich więc nie dziwie sie że mu nie przypadł do gustu
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!