Nowy Piłkarz ??

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » czw sie 25, 2005 8:57 am

Łukasz Wołczyk zostanie do końca rundy jesiennej wypożyczony z Hutnika. Zawodnik poszukuje zainteresowanego klubu.
Rywalizacja na boiskach III-ligowych oraz obciążenia treningowe okazały się ponad siły piłkarza. Decyzję podjęto po rozmowach zawodnika z Panią psycholog i trenerami.

sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » czw sie 25, 2005 9:03 am

No Widzicie :wink: :wink:
To Jest Źródło OstaTeczNe !!
Okazuje się ze moje zrodło trochę to przekolorowało !!
Ale w 70 % miało racje !! POZDRO :roll:
Hutnik 1950 KRAKÓW.

Małolat
Posty: 197
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 9:31 am
Lokalizacja: Ogrodowe

Postautor: Małolat » czw sie 25, 2005 9:50 am

Pasowało by ściognać tego murzyna moze wzmocnił by zespół.

stoki
Posty: 110
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 11:04 pm

Postautor: stoki » czw sie 25, 2005 6:52 pm

A czy ktoś wie co z murzynkiem ??!!
Ostatnio zmieniony czw sie 25, 2005 7:03 pm przez stoki, łącznie zmieniany 1 raz.

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » czw sie 25, 2005 6:58 pm

stoki pisze:A czy ktoś wie co z murzynkiem zagra juz morze w BUSKU ?? !!


Murzynek moŻe nie zagrać w Busku bo możliwe że wogóle nie będzie u nas grał jeżeli rzeczywiście ma duże wymagania finansowe...

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt sie 26, 2005 1:17 pm

Panie MUSTAFA - kompletna kompromitacja, albo wyjeb ten szalik ze swoich postów, albo sie zastanów, co piszesz, bo kurwa dramat...

A czy pan od marketingu nie mógłby zając stanowiska w tej sprawie? Jak juz się wypowiedział o Wołczyku, to może o "niby nowym" nabytku też?
Wyjaśniło by to sytauację.

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » pt sie 26, 2005 1:52 pm

JOK_NH pisze:Panie MUSTAFA - kompletna kompromitacja, albo wyjeb ten szalik ze swoich postów, albo sie zastanów, co piszesz, bo kurwa dramat...



Panie JOK_NH nie wyjebie tego szalika z podpisu , ponieważ podoba mi sie on i mam go od kiedy jestem na forum , wiem o co chodzi i ideologicznie zgadzam się z treścią szalika , z wyjątkiem jednego znaczka na środku szala , czy jeśli mam taki a nie inny podpis to nie moge wyrażać innego sprzecznego z fragmentem podpisu zdania . A jeśli się Ci szalik nie podoba to już nie moja sprawa . Na szaliku jest przekreślony sierp i młot oraz logo PZPN-u oraz jest on zaopatrzony w napis POLSKA i piękne hasło . Jeszcze raz mówie wiem co przedstawia znaczek na środku szala , ale ja nie jestem nie byłem i nie będe rasistą !! A jeśli ktoś uważa inaczej to trudno , mi się nie chce kłucić z kibicami Hutnika , bo jak już kilka krotnie pisałem nie kłuce się z HaKaeSiakami , a jeśli dalej ktoś uważa , że nierozumiem szalika i pisze głupoty to poprosze o polemike na prv , żeby nie zaśmiecać tematu .

Pozdro all.
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !
thk

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt sie 26, 2005 2:15 pm

Wiesz co, ja się nie mam zamiaru kłócic, bo widzę, że nie ma sensu ta rozmowa, skoro piszesz, że ideologicznie zgadzasz się z jego treścią, a potem, że nie jestes rasistą... A co jebanie "ruskich" to juz nie rasizm?! Kurwa dziwne...
Wiem, że najlepiej było by byc "przechujem w każdej dziedznie", ale takie słowa świadczą tylko o tym, że jednak nie rozumiesz tego znaku, jak i znaczenia słowa rasizm.
Pozatym gorące pzdr!!!

P.S tekst na szaliku muszę przyznac całkiem zjebny, jak go pierwszy raz zobaczyłem, konkretnie się uśmiałem!!! :lol:

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » pt sie 26, 2005 2:43 pm

Dla trenera i zarządu nie ma tematu "nowego piłkarza".

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » pt sie 26, 2005 3:48 pm

JOK_NH pisze:Wiesz co, ja się nie mam zamiaru kłócic, bo widzę, że nie ma sensu ta rozmowa, skoro piszesz, że ideologicznie zgadzasz się z jego treścią, a potem, że nie jestes rasistą... A co jebanie "ruskich" to juz nie rasizm?! Kurwa dziwne...
Wiem, że najlepiej było by byc "przechujem w każdej dziedznie", ale takie słowa świadczą tylko o tym, że jednak nie rozumiesz tego znaku, jak i znaczenia słowa rasizm.
Pozatym gorące pzdr!!!

P.S tekst na szaliku muszę przyznac całkiem zjebny, jak go pierwszy raz zobaczyłem, konkretnie się uśmiałem!!! :lol:

Ja już pisałem ...
ideologicznie zgadzam się z treścią szalika , z wyjątkiem jednego znaczka na środku szala


Pisze , że nie jestem rasistą w stosunku do popularnego traktowania słowa "rasizm" czyli nie popieram haseł : "Jebać Murzynów" itp. , nie przeszkadz mi kolor skóry .
Ale jeśli chodzi oto , że nienawidze ruskich czy PZPN-u to raczej nazwał bym to antypatią a nie rasizmem . Nie chce być przechujem w każdej dziedzinie , ale mam bardzo rózne poglądy tz. jeśli np. popieram w walce o fotel prezydenta Donalda Tuska to przecież nie musze się zgadzać z nim w każdej kwesti .

To mój ostatni post w tym temacie nie na temat :wink: .

Pozdro JOK_NH i zakończmy już ten temat , bo mamy inne poglądy , a ja cię szanuje jako kibica Hutnika i po co bezsensownie się kłucić .
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !

thk

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » pt sie 26, 2005 4:07 pm

Zrobiłem Mustafie mały żart i mu wyedytowałem ten szalik, mam nadzieje ze Mustafa nie ma nic przeciwko :)
Pozdrówka
Metal


+ z tego tematu wywalono 1 STRONĘ dywagacji na temat adresu jednego z naszych kolegów. Redakcja prosi o zapoznanie się z regulaminem forum i NIE ZAŚMIECANIE!
Ukłony do snuffa (wie za co) i do Juniora (za posty zawierające wyłącznie emoty i nie wnoszące NIC do rozmowy)
Ostatnio zmieniony pt sie 26, 2005 4:25 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » pt sie 26, 2005 4:15 pm

HEHEHE... spadłem z krzesła , może być szaliczek , ja niemam nic przeciwko (przynajmniej JOK_NH nie ma sie już o co przyczepić :lol:) oby autorzy szalika też niemieli nic przeciwko :lol: .

Pozdro all .
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !

thk

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pt sie 26, 2005 4:38 pm

admin pisze:Zrobiłem Mustafie mały żart i mu wyedytowałem ten szalik, mam nadzieje ze Mustafa nie ma nic przeciwko :)
Pozdrówka
Metal


+ z tego tematu wywalono 1 STRONĘ dywagacji na temat adresu jednego z naszych kolegów. Redakcja prosi o zapoznanie się z regulaminem forum i NIE ZAŚMIECANIE!
Ukłony do snuffa (wie za co) i do Juniora (za posty zawierające wyłącznie emoty i nie wnoszące NIC do rozmowy)

Metal powinnienes pracowac w dyplomacji :D , potrafisz rozladowac atmosfere :D .Pozdro
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

stoki
Posty: 110
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 11:04 pm

Postautor: stoki » sob sie 27, 2005 9:13 pm

trenuje z hutnikiem dalej ten murzynek ??!! prze chłop z WOŁYCZKA co mnie chłop rozbawił !!!!!!!!! <lol2> czy wie ktos gdzie odejdzie nowy nabytek :D:D

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 960
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » ndz sie 28, 2005 11:22 pm

Murzynek już się więcej nie pojawił i raczej ie wróci. Chyba na 99.99% nikt nowy się już w Hutniku nie pojawi. Jeśli w przerwie między rundami okarze się, że jest REALNA szansa na awans będą jakies wzmocnienia( mam nadzieje :lol: )