Prasa czyli co czytają kibice Hutnika?

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn wrz 12, 2005 9:25 pm

Po pierwszych postach byłem ucieszony, że nasi kibice widzą różnicę pomiędzy Wprost i Polityką a Newsweekiem. Później widzę, że jest mniej ciekawie. Prośba o opinie, bo nie jestem w stanie dokładnie przeglądać i porównywać tych gazet, ale każdą z nich czasem kupiłem. Moje zdanie o Newsweeku jest podobne jak większości osób o Fakcie. Dla mnie gazeta dramat i tylko psuje rynek solidnym tygodnikom. Jaka jest opinia osób czytających to na bieżąco?

Katti - jak żyła jeszcze moja Babcia, która pochłaniała krzyżówki to w ręce wpadła mi jakaś z tych "sensacyjnych" gazet za złotówkę. Znalazłem w niej artykuł o dziewczynach tańczących na Lechu Poznań i o tym jak fotograf Paweł pstrykający na Lechu poznał tam swoją miłość. To akurat mu pogratulować, ale to że stał się "bohaterem" jednej z tych gazet wprawiło w spory śmiech większość osób znających go osobiście bądź tylko ze zdjęć.

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pn wrz 12, 2005 9:29 pm

HZA_Hutnik pisze:Po pierwszych postach byłem ucieszony, że nasi kibice widzą różnicę pomiędzy Wprost i Polityką a Newsweekiem. Później widzę, że jest mniej ciekawie. Prośba o opinie, bo nie jestem w stanie dokładnie przeglądać i porównywać tych gazet, ale każdą z nich czasem kupiłem. Moje zdanie o Newsweeku jest podobne jak większości osób o Fakcie. Dla mnie gazeta dramat i tylko psuje rynek solidnym tygodnikom. Jaka jest opinia osób czytających to na bieżąco?

Katti - jak żyła jeszcze moja Babcia, która pochłaniała krzyżówki to w ręce wpadła mi jakaś z tych "sensacyjnych" gazet za złotówkę. Znalazłem w niej artykuł o dziewczynach tańczących na Lechu Poznań i o tym jak fotograf Paweł pstrykający na Lechu poznał tam swoją miłość. To akurat mu pogratulować, ale to że stał się "bohaterem" jednej z tych gazet wprawiło w spory śmiech większość osób znających go osobiście bądź tylko ze zdjęć.

Zgadzam się ,że Newsweek to śmieć z amerykanskim bratem ma wspólny tylko tytuł .Gazety darmowe są strasznie beznadziejne , nawet za darmo ich nie biorę .Z dzienników tylko GW się liczy , można psioczyć na jej polityczną poprawność , Michnika Etc , ale poziom redakcyjny , edytorski itp w polsce nie ma nic lepszego.
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn wrz 12, 2005 10:05 pm

Ale za to najniższy poziom zdjęć w porównaniu z na przykład Dziennikiem Polskim. Wiem, że to nie o to chodzi bo jak ktoś chce pooglądać fotki to Fakt kupuje, ale żeby nie było że Wyborcza taka idealna. Poza tym mało tam dla mnie wiadomości lokalnych. Widzisz Penny Ty mieszkasz w innym mieście. Dla mnie ważne są wiadomości lokalne w codziennej prasie, które to ma w lepszym wykonaniu Dziennik Polski.

Tak na marginesie to człowiek z pewnej firmy od Marketingu mówił, że miał w rękach wyniki badań i Krakowskiej i DP w województwie schodzi podobna ilość, ale tej pierwszej więcej poza Krakowem, a DP w samym mieście.

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pn wrz 12, 2005 10:07 pm

HZA_Hutnik pisze:Ale za to najniższy poziom zdjęć w porównaniu z na przykład Dziennikiem Polskim. Wiem, że to nie o to chodzi bo jak ktoś chce pooglądać fotki to Fakt kupuje, ale żeby nie było że Wyborcza taka idealna. Poza tym mało tam dla mnie wiadomości lokalnych. Widzisz Penny Ty mieszkasz w innym mieście. Dla mnie ważne są wiadomości lokalne w codziennej prasie, które to ma w lepszym wykonaniu Dziennik Polski.

Tak na marginesie to człowiek z pewnej firmy od Marketingu mówił, że miał w rękach wyniki badań i Krakowskiej i DP w województwie schodzi podobna ilość, ale tej pierwszej więcej poza Krakowem, a DP w samym mieście.

Ja wiem czy takie słabe fotki a Miller i jego zdjecia z wojen kaukazkich i Afhanistanu a Kuba atys w sporcie?Pozdro
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » pn wrz 12, 2005 10:15 pm

Co do Newsweeka:

Ja go nie kupuje,czytam tylko jeśli gdzieś natrafie( u znajomych ,rodziny),przeglądam i czytam jeden artykuł z całego wydania,ale wpsialem go do listy bo "spotykam" go częściej niż Wprost czy Polityke.

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » pn wrz 12, 2005 10:47 pm

-Piłka Nożna (zawsze)

-Przegląd Sportowy (często)

-Piłka Nożna Plus (zawsze)

-oraz wszystkie inne gazety o tematyce piłkarskiej i wogóle sportowej .

-Gazeta Krakowska (w każdy poniedziałek kumaci wiedzą o co chodzi :lol: )

-Wprost (czasem)

-Newsweek (żadko)

-Tele Tydzień (lubie ten program telewizyjny :lol: )

A pozatym często u kumpli czytam Super Express , Fakt , Gazete Wyborczą , Dziennik Polski ale sam tych gazet nie kupuje bo nie przepadam za nimi . Ale taka prawda , że w dobie internetu mało się czyta gazet . Jak mam gazetke to czytam ją gdy niemam siły włączać kompa lub kiedy jade autobusem czy czekam gdzieś w kolejce .
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !
thk

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » pn wrz 12, 2005 10:47 pm

-Fakt
-Głos
Czasem:
-Gazeta Krakowska
-Przegląd Sportowy

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pn wrz 12, 2005 10:55 pm

ehh to chyba ja jako jedyny nic nie czytam :( :cry: :cry:

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn wrz 12, 2005 11:14 pm

Penny - to już takie czepianie się. Jeden zbiera znaczki, a inny ma rybki :-) Ogólnie to GW jak i DP który ja preferuje mają dobry poziom. A co do tego która gazeta lepsza to duże znaczenie ma "przyzwyczajenie". Jako że często kupuje DP, a sporadycznie GW to w tej drugiej nigdy nie mogę nic znaleźć właśnie poprzez przyzwyczajenie do układu DP.

Awatar użytkownika
dziadekrk
Posty: 570
Rejestracja: pt cze 24, 2005 4:39 pm

Postautor: dziadekrk » pn wrz 12, 2005 11:17 pm

Tak naprawdę to ważne żeby nie była to jedna gazeta/tygodnik i umieć podchodzić z dystansem do informacji w niej/nim zawartych.
Obrazek
Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!

oszuwar
Posty: 446
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:58 am

Postautor: oszuwar » wt wrz 13, 2005 12:52 am

wybiurcza, newsweek, wprost, rzeczpospolita (jak braknie wybiurczej)
Z Hutnikiem od zawsze...

Awatar użytkownika
PrEdAtOr
Posty: 429
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 11:26 am
Lokalizacja: [Z]ESŁA[W]IC[E] [NH]

Postautor: PrEdAtOr » wt wrz 13, 2005 7:24 am

HDS pisze:ehh to chyba ja jako jedyny nic nie czytam :( :cry: :cry:


ja tez nic nie czytam... jest nas 2 :lol:
Obrazek

telipinus
Posty: 325
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 2:58 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: telipinus » wt wrz 13, 2005 7:35 am

HDS pisze:ehh to chyba ja jako jedyny nic nie czytam :( :cry: :cry:


To skad bierzesz te wszystkie zeskanowane artykuly wklejane pozniej na forum.... :D
Ja czytam:
Dziennik Polski
Newsweek
Wprost
Polityka
Przeglad Sportowy
Hi-Fi
Auto-Świat
tylko Hutnik HKS

Awatar użytkownika
ciach_bamboocha
Posty: 224
Rejestracja: śr sie 24, 2005 9:51 pm
Lokalizacja: z reklamy

Postautor: ciach_bamboocha » wt wrz 13, 2005 8:01 am

HDS pisze:ehh to chyba ja jako jedyny nic nie czytam :( :cry: :cry:



nie smuć się, masz przecie internet :D tam na forum Hutnika jest taki jeden co cały czas rozmaite artykuły z różnych gazet wkleja :D polecam
Obrazek

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » wt wrz 13, 2005 8:25 am

Ja wiem jedno : wole czytać Fakt niz jakieś żydowskie Gazety Wyborcze i inne tam Michniki i chuje muje .Pozdro
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA