Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Prasa czyli co czytają kibice Hutnika?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HZA_Hutnik

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2005 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwszych postach byłem ucieszony, że nasi kibice widzą różnicę pomiędzy Wprost i Polityką a Newsweekiem. Później widzę, że jest mniej ciekawie. Prośba o opinie, bo nie jestem w stanie dokładnie przeglądać i porównywać tych gazet, ale każdą z nich czasem kupiłem. Moje zdanie o Newsweeku jest podobne jak większości osób o Fakcie. Dla mnie gazeta dramat i tylko psuje rynek solidnym tygodnikom. Jaka jest opinia osób czytających to na bieżąco?

Katti - jak żyła jeszcze moja Babcia, która pochłaniała krzyżówki to w ręce wpadła mi jakaś z tych "sensacyjnych" gazet za złotówkę. Znalazłem w niej artykuł o dziewczynach tańczących na Lechu Poznań i o tym jak fotograf Paweł pstrykający na Lechu poznał tam swoją miłość. To akurat mu pogratulować, ale to że stał się "bohaterem" jednej z tych gazet wprawiło w spory śmiech większość osób znających go osobiście bądź tylko ze zdjęć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PennyWise

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2005 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HZA_Hutnik napisał:
Po pierwszych postach byłem ucieszony, że nasi kibice widzą różnicę pomiędzy Wprost i Polityką a Newsweekiem. Później widzę, że jest mniej ciekawie. Prośba o opinie, bo nie jestem w stanie dokładnie przeglądać i porównywać tych gazet, ale każdą z nich czasem kupiłem. Moje zdanie o Newsweeku jest podobne jak większości osób o Fakcie. Dla mnie gazeta dramat i tylko psuje rynek solidnym tygodnikom. Jaka jest opinia osób czytających to na bieżąco?

Katti - jak żyła jeszcze moja Babcia, która pochłaniała krzyżówki to w ręce wpadła mi jakaś z tych "sensacyjnych" gazet za złotówkę. Znalazłem w niej artykuł o dziewczynach tańczących na Lechu Poznań i o tym jak fotograf Paweł pstrykający na Lechu poznał tam swoją miłość. To akurat mu pogratulować, ale to że stał się "bohaterem" jednej z tych gazet wprawiło w spory śmiech większość osób znających go osobiście bądź tylko ze zdjęć.

Zgadzam się ,że Newsweek to śmieć z amerykanskim bratem ma wspólny tylko tytuł .Gazety darmowe są strasznie beznadziejne , nawet za darmo ich nie biorę .Z dzienników tylko GW się liczy , można psioczyć na jej polityczną poprawność , Michnika Etc , ale poziom redakcyjny , edytorski itp w polsce nie ma nic lepszego.
HZA_Hutnik

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2005 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale za to najniższy poziom zdjęć w porównaniu z na przykład Dziennikiem Polskim. Wiem, że to nie o to chodzi bo jak ktoś chce pooglądać fotki to Fakt kupuje, ale żeby nie było że Wyborcza taka idealna. Poza tym mało tam dla mnie wiadomości lokalnych. Widzisz Penny Ty mieszkasz w innym mieście. Dla mnie ważne są wiadomości lokalne w codziennej prasie, które to ma w lepszym wykonaniu Dziennik Polski.

Tak na marginesie to człowiek z pewnej firmy od Marketingu mówił, że miał w rękach wyniki badań i Krakowskiej i DP w województwie schodzi podobna ilość, ale tej pierwszej więcej poza Krakowem, a DP w samym mieście.
Powrót do góry
PennyWise

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2005 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HZA_Hutnik napisał:
Ale za to najniższy poziom zdjęć w porównaniu z na przykład Dziennikiem Polskim. Wiem, że to nie o to chodzi bo jak ktoś chce pooglądać fotki to Fakt kupuje, ale żeby nie było że Wyborcza taka idealna. Poza tym mało tam dla mnie wiadomości lokalnych. Widzisz Penny Ty mieszkasz w innym mieście. Dla mnie ważne są wiadomości lokalne w codziennej prasie, które to ma w lepszym wykonaniu Dziennik Polski.

Tak na marginesie to człowiek z pewnej firmy od Marketingu mówił, że miał w rękach wyniki badań i Krakowskiej i DP w województwie schodzi podobna ilość, ale tej pierwszej więcej poza Krakowem, a DP w samym mieście.

Ja wiem czy takie słabe fotki a Miller i jego zdjecia z wojen kaukazkich i Afhanistanu a Kuba atys w sporcie?Pozdro
FAN86

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2005 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Newsweeka:

Ja go nie kupuje,czytam tylko jeśli gdzieś natrafie( u znajomych ,rodziny),przeglądam i czytam jeden artykuł z całego wydania,ale wpsialem go do listy bo "spotykam" go częściej niż Wprost czy Polityke.
Powrót do góry
MUSTAFA PL

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2005 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Piłka Nożna (zawsze)

-Przegląd Sportowy (często)

-Piłka Nożna Plus (zawsze)

-oraz wszystkie inne gazety o tematyce piłkarskiej i wogóle sportowej .

-Gazeta Krakowska (w każdy poniedziałek kumaci wiedzą o co chodzi Laughing )

-Wprost (czasem)

-Newsweek (żadko)

-Tele Tydzień (lubie ten program telewizyjny Laughing )

A pozatym często u kumpli czytam Super Express , Fakt , Gazete Wyborczą , Dziennik Polski ale sam tych gazet nie kupuje bo nie przepadam za nimi . Ale taka prawda , że w dobie internetu mało się czyta gazet . Jak mam gazetke to czytam ją gdy niemam siły włączać kompa lub kiedy jade autobusem czy czekam gdzieś w kolejce .
Hutnik_Skarpa

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2005 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Fakt
-Głos
Czasem:
-Gazeta Krakowska
-Przegląd Sportowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
HDS

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2005 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehh to chyba ja jako jedyny nic nie czytam Sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
HZA_Hutnik

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2005 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Penny - to już takie czepianie się. Jeden zbiera znaczki, a inny ma rybki Smile Ogólnie to GW jak i DP który ja preferuje mają dobry poziom. A co do tego która gazeta lepsza to duże znaczenie ma "przyzwyczajenie". Jako że często kupuje DP, a sporadycznie GW to w tej drugiej nigdy nie mogę nic znaleźć właśnie poprzez przyzwyczajenie do układu DP.
Powrót do góry
dziadekrk

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2005 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę to ważne żeby nie była to jedna gazeta/tygodnik i umieć podchodzić z dystansem do informacji w niej/nim zawartych.

Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!
Powrót do góry
oszuwar

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2005 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybiurcza, newsweek, wprost, rzeczpospolita (jak braknie wybiurczej)
PrEdAtOr

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2005 6:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HDS napisał:
ehh to chyba ja jako jedyny nic nie czytam Sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ja tez nic nie czytam... jest nas 2 Laughing

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2005 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HDS napisał:

To skad bierzesz te wszystkie zeskanowane artykuly wklejane pozniej na forum.... Very Happy
Ja czytam:
Dziennik Polski
Newsweek
Wprost
Polityka
Przeglad Sportowy
Hi-Fi
Auto-Świat
ciach_bamboocha

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2005 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HDS napisał:

nie smuć się, masz przecie internet Very Happy tam na forum Hutnika jest taki jeden co cały czas rozmaite artykuły z różnych gazet wkleja Very Happy polecam

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2005 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem jedno : wole czytać Fakt niz jakieś żydowskie Gazety Wyborcze i inne tam Michniki i chuje muje .Pozdro
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: