TRAGEDIA w rodzie Wiśniewskich/czy zamknąć Energy 2000?

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
DŻORDŻ_Z_BUSZU
Posty: 11
Rejestracja: śr wrz 07, 2005 9:35 am
Lokalizacja: z buszu

TRAGEDIA w rodzie Wiśniewskich/czy zamknąć Energy 2000?

Postautor: DŻORDŻ_Z_BUSZU » czw wrz 15, 2005 3:37 pm

Na oficjalnej stronie internetowej zespołu Ich Troje pojawiło się zaskakujące oświadczenie Michała Wiśniewskiego. "Marta i ja nie jesteśmy już razem" - napisał wokalista popularnej grupy o jego małżeństwie z Mandaryną. O konflikcie Marty Wiśniewskiej i jej męża od kilku tygodni trąbiły niemal wszystkie media.

Jeszcze niedawno wydawało się, że sprawy nie przybiorą tak dramatycznego obrotu. Podczas urodzinowego koncertu Michała w Słubicach, Mandaryna wniosła na scenę kosz białych róż.

Para zapewniała siebie o wzajemnej miłości i chęci dalszego bycia razem.

Jednak w środę, 14 września, na oficjalnej stronie internetowej Ich Troje, pojawiło się oświadczenie Michała: "Marta i ja nie jesteśmy razem... Największa porażka... moja porażka... w moim życiu... I tak będę Cię kochał...".

wiecej na www.ichtroje.pl

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » czw wrz 15, 2005 3:53 pm

Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » czw wrz 15, 2005 4:22 pm

SIMON NH pisze:http://media.putfile.com/mandaryna2

MANDARYNA NA ZYWO!!!!!
Ona ma talent :lol: :lol:
A co do nich, to ani nie lubie jego ani jej, ale fakt jest taki, że przy nim się wypromowała..Wcześniej była jakąś tam tancereczką, potem była w zespole tanecznym ich, a teraz robi jakąś tam solową karierę..A on ją wypromował przy tym i napewno jej pomógł, bo co jak co robi słabą muzykę, ale słuchało go w chuj ludzi..
Obrazek

mr.Vitaminka
Posty: 1898
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » czw wrz 15, 2005 4:29 pm

no jak już dziwex jest wolny to szybko trzeba do niej podbijać! ma ktoś na nią namiar? :) na sztycha by poszła :P
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Awatar użytkownika
PrYzU
Posty: 193
Rejestracja: sob mar 26, 2005 3:41 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: PrYzU » czw wrz 15, 2005 4:51 pm

a ten wierszyk pana Michała jest wzruszajacy ;PPP
jak go czytałem to się normalnie rozczuliłem !!!
...i prawie mi się żal chłopaka zrobiło... ;PPPP


....:twisted:
Hutnik NH KRAKÓW

ps. na WC to ja kupę robię ;)

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw wrz 15, 2005 6:34 pm

Dziwi mnie fenomen "tego czegoś". Kompletne beztalencie, co było wiadomo już przed festivalem sopockim. Do tego nawet nie jest atrakcyjna - powiedziałbym przeciętna. A jak głęboko opowiada o życiowych problemach, to już nóż się wkieszeni otwiera...

Awatar użytkownika
Daro
Posty: 751
Rejestracja: czw gru 23, 2004 10:12 pm
Lokalizacja: noWa Huta

Postautor: Daro » pt wrz 16, 2005 12:18 am

JOK_NH pisze:Dziwi mnie fenomen "tego czegoś". Kompletne beztalencie, co było wiadomo już przed festivalem sopockim. Do tego nawet nie jest atrakcyjna - powiedziałbym przeciętna. A jak głęboko opowiada o życiowych problemach, to już nóż się wkieszeni otwiera...


Chyba każdy chciałby być takim beztalenciem i czepać taką kapuche jak ona.A co do jej urody to w pełni się z Tobą zgadzam-mi też się nie podoba i nie wiem co wszyscy w niej widzą.
Hutnik 1950 KRAKÓW-wiara która przetrwała wszystko

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn wrz 19, 2005 3:45 pm

Ja miałem na myśli jej walory artystyczne - a raczej ich brak - a nie to czy ktoś chciałby być takim beztalenciem, za taką kapuchę...

Bo ja osobiście się wstydzę ,że Polska posiada samych pseudoartystów, tworzących jakieś disco polo, przy którym to jakieś naćpane gówniary wywijają dupami przed naćpanymi gnojami w miejscach zwanych chlubnie dyskoteką...

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pn wrz 19, 2005 3:49 pm

JOK_NH pisze:Ja miałem na myśli jej walory artystyczne - a raczej ich brak - a nie to czy ktoś chciałby być takim beztalenciem, za taką kapuchę...

Bo ja osobiście się wstydzę ,że Polska posiada samych pseudoartystów, tworzących jakieś disco polo, przy którym to jakieś naćpane gówniary wywijają dupami przed naćpanymi gnojami w miejscach zwanych chlubnie dyskoteką...

Tu sie z toba zgodze Jok , nalezy je zamknac , na czele z Energy2000 :wink:
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

pazdzioch
Posty: 168
Rejestracja: wt lip 12, 2005 11:46 pm
Lokalizacja: ImpreriuM KrakóW

Postautor: pazdzioch » pn wrz 19, 2005 8:34 pm

nie rozpedzajcie sie co energy zawsze bylo energy i kazdy wie gdzie jedzie i po co ...[/quote]
HWDP HWDP HWDP HWDP

Awatar użytkownika
ciach_bamboocha
Posty: 224
Rejestracja: śr sie 24, 2005 9:51 pm
Lokalizacja: z reklamy

Postautor: ciach_bamboocha » pn wrz 19, 2005 9:18 pm

pazdzioch pisze:... i po co ...

loco :D

slusznie, nie rozpędzajcie sie Penywisy i inni, co wy chcecie zeby młodzi dalej chlali tylko winska i słuchali autobiografi i czerwonych gitar jak za waszych czasów :?:
te czasy mineły, teraz mlodzi (czesc) smiga do energy i co wam do tego?
Obrazek

Awatar użytkownika
PrEdAtOr
Posty: 429
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 11:26 am
Lokalizacja: [Z]ESŁA[W]IC[E] [NH]

Postautor: PrEdAtOr » pn wrz 19, 2005 9:39 pm

PennyWise pisze:
JOK_NH pisze:Ja miałem na myśli jej walory artystyczne - a raczej ich brak - a nie to czy ktoś chciałby być takim beztalenciem, za taką kapuchę...

Bo ja osobiście się wstydzę ,że Polska posiada samych pseudoartystów, tworzących jakieś disco polo, przy którym to jakieś naćpane gówniary wywijają dupami przed naćpanymi gnojami w miejscach zwanych chlubnie dyskoteką...

Tu sie z toba zgodze Jok , nalezy je zamknac , na czele z Energy2000 :wink:


ej odbij od energy bo energy miazdzy i miazdzyc bedzie :D

ENEEERGYYYY LEEEECIMYYYYYYYYYYYYYYYY :P:P:P
Obrazek

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pn wrz 19, 2005 9:47 pm

ciach_bamboocha pisze:
pazdzioch pisze:... i po co ...

loco :D

slusznie, nie rozpędzajcie sie Penywisy i inni, co wy chcecie zeby młodzi dalej chlali tylko winska i słuchali autobiografi i czerwonych gitar jak za waszych czasów :?:
te czasy mineły, teraz mlodzi (czesc) smiga do energy i co wam do tego?

Bamboocha , Ty myslisz , ze jestem po 50 :D :wink: .Dajcie se na luz , to był zart z tym Energy , muszę się tak kiedyś wybrać .Już picuje swojego Golfa , gwizdki i białe rekawiczki są trendy czy passe bo nie jestem w temacie:wink:
Ostatnio zmieniony pn wrz 19, 2005 11:13 pm przez PennyWise, łącznie zmieniany 1 raz.
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » pn wrz 19, 2005 10:38 pm

ciach_bamboocha pisze:
pazdzioch pisze:... i po co ...

loco :D

slusznie, nie rozpędzajcie sie Penywisy i inni, co wy chcecie zeby młodzi dalej chlali tylko winska i słuchali autobiografi i czerwonych gitar jak za waszych czasów :?:
te czasy mineły, teraz mlodzi (czesc) smiga do energy i co wam do tego?


Masz coś kurwa do jabcoków? Czerwone gitary rulezzz
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
ciach_bamboocha
Posty: 224
Rejestracja: śr sie 24, 2005 9:51 pm
Lokalizacja: z reklamy

Postautor: ciach_bamboocha » pn wrz 19, 2005 11:38 pm

nie mam nic


a nawet jakbym miał to co to ma do rzeczy?
Obrazek