Motor Lublin - Hutnik Kraków

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn wrz 26, 2005 6:03 pm

Hehehehe :lol:

Marcin :) Poprawiłeś mi humor :lol:

Przepraszam Cię, że tak napisałem, ale ze względu na pewne moje prywatne sprawy, odechciewa mi się już wszystkiego... Zrozum załamanego chłopaka :wink: hehe Pozdrawiam :wink:

majkas
Posty: 10
Rejestracja: pn wrz 26, 2005 1:36 pm

Postautor: majkas » pn wrz 26, 2005 6:05 pm

ale jaja by byly gdyby zremisowali...wtedy byloby sprawiedliwie bo wszyscy czulismy sie wygranymi a bedac na czacie Motoru tam wszyscy mysleli ze przegrywają.
Hutnik Pany

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » pn wrz 26, 2005 6:06 pm

Obłomow:
Oczywiście, że w tym składzie - nie. Pozostawiając margines na fakt, że to jest piłka i NICZEGO do końca przewidzieć nie można - realnie Hutnikk na to szans nie ma. I od początku sezonu "trąbię", że jedyne czego wymagam od piłkarzy, do ambicja i walka o jak najlepszy wynik w każdym meczu. I to się sprawdza. Hutników stać na 5-6 miejsce w tabeli i zachowanie na tyle małej straty do czołówki, by po ewentualnych wzmocnieniach zimą (czy one są realne to inna sprawa, bo nie ulega wątpliwości, że są niezbędne) dołączyć do walki o awans, choć i tak z szansami niezbyt wielkimi. I nie odkrywam żadnej Ameryki - na spotkaniu przed sezonem trener Kasperczyk mówił o tym bardzo wyraźnie, tylko chyba nikt go nie słyszał. A o ile - jak wiadomo - nie byłem szczególnym fanem opcji, by pozostawał na swoim stanowisku, to akurat z tym, co mówił w sprawie awansu i obecnych możliwości Hutnika na tle innych zespołów, zgadzam się w pełni.


Monka - Twoje słowa to kolejny dowód, że tak naprawdę to nie ma jak kobiecy rozsądek 8)
Ostatnio zmieniony pn wrz 26, 2005 6:08 pm przez Marcin_SuchaBeskidzka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pn wrz 26, 2005 6:08 pm

Monka pisze:Czy wy sie dobrze czujecie? Jedna porażka a wy już wymyslacie koniec klubu i jakieś hipermarkety :shock: :roll:
Zastanówcie się czasem zanim coś napsizecie bo głowa boli jak się czyta takie rzeczy :shock: :roll:

Ja nie napisałem tego ,że benda hiparmarkety tylko ,że mogą być , i nie pisze z sytuacji jednego spotkania tylko z persektywy ogólnej , kto ma wiedziec ten wie :wink: , jaka jest sytuacja finansowa klubu , żadne stowarzyszenie tego problemu nie rozwiaże , poza tym w cwiercmilionowym miescie na mecze chodzi 500 osób :shock: .Ja wiem ,że zaraz powiedzie ,że to trzecia liga etc , na GKs Katowice , na mecze 4 ligowej druzyny chodzi 5 tysiecy luda , tylko ,że tam ludzie mają coś takiego , jak wysoki rozwiniety patryjotyzm lokalny i przywiązanie do swojego klubu , mówie tutaj głownie o starszym pokoleniu , na Hutniku mamy tak ,że istnieje młyn lub młynek , reszta widzow to dzialacze , i rodziny pilkarzy , etc.ciężko to widze i tyle .
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » pn wrz 26, 2005 6:11 pm

PennyWise pisze:
Monka pisze:Czy wy sie dobrze czujecie? Jedna porażka a wy już wymyslacie koniec klubu i jakieś hipermarkety :shock: :roll:
Zastanówcie się czasem zanim coś napsizecie bo głowa boli jak się czyta takie rzeczy :shock: :roll:

Ja nie napisałem tego ,że benda hiparmarkety tylko ,że mogą być , i nie pisze z sytuacji jednego spotkania tylko z persektywy ogólnej , kto ma wiedziec ten wie :wink: , jaka jest sytuacja finansowa klubu , żadne stowarzyszenie tego problemu nie rozwiaże , poza tym w cwiercmilionowym miescie na mecze chodzi 500 osób :shock: .Ja wiem ,że zaraz powiedzie ,że to trzecia liga etc , na GKs Katowice , na mecze 4 ligowej druzyny chodzi 5 tysiecy luda , tylko ,że tam ludzie mają coś takiego , jak wysoki rozwiniety patryjotyzm lokalny i przywiązanie do swojego klubu , mówie tutaj głownie o starszym pokoleniu , na Hutniku mamy tak ,że istnieje młyn lub młynek , reszta widzow to dzialacze , i rodziny pilkarzy , etc.ciężko to widze i tyle .

w Katowicach jest praktycznie tylko GKS a u nas...
Poza tym 4 miesiące temu grali w 1 lidze więc nie sądze żeby przez ten czas przerzucili się na kluby z okolicznych wiosek
Hutnik SKARPA

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pn wrz 26, 2005 6:11 pm

I K**** znowu to samo odswieżałem stronę 8 i nie zauważyłem że są następne :lol:

A tak już na temat: Gdyby się liczyły bramki a nie wygrana/remis/porażka na pewno zajęlibyśmy lepsze miejsce
Nie ma co tracić nadzieji. W końcu się przełamią piłkarze, i znowu zaczną się liczyć w czołówce. W zeszłym sezonie moglibyśmy grać nawet w barażach gdyby się wcześniej obudzili. A pozatym nie mozna wygrywać meczu za meczem :!:


ZOBACZYCIE !!! JESZCZE AWANSUJEMY W TYM TOKU :!: :D
Ostatnio zmieniony pn wrz 26, 2005 6:17 pm przez huteusz, łącznie zmieniany 1 raz.

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » pn wrz 26, 2005 6:13 pm

Hateusz idź już lepiej te plakaty po śródmieściu rozlepiaj bo z tego większy pożytek niż z ciebie na forum :?

Awatar użytkownika
Kani 'be Top' Supaman
Posty: 46
Rejestracja: ndz lip 10, 2005 12:12 am
Lokalizacja: Nowa Huta aeaeaooo aeaeaooo aeaeaooo

Postautor: Kani 'be Top' Supaman » pn wrz 26, 2005 6:32 pm

Motor - Hutnik
4:3

bramki
M: Nowak x2 (21, 46) Popławski x2 (56, 64)
H: Stolarz (11), Dutka (85), Madesjki (86)

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » pn wrz 26, 2005 6:33 pm

ZOBACZYCIE !!! JESZCZE AWANSUJEMY W TYM TOKU


normalnie cudu chcesz dokonać :lol: :roll: :wink:

przegrali....wielka afera. nie mamy szans na awans i tyle. Mam tylko nadzieję że grali z zaangażowaniem a z faktu że z 1-4 doprowadzili w końcówce na 3-4 na to wynika. Ale nie byłem to nie wiem.
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » pn wrz 26, 2005 6:42 pm

tommyl pisze:Widze, że panuje tu huraaaaaaaa optymizm. A Michaś to już nawet doliczyl nam pkt! :P
...............


Wiedziałem ze bedzie wielka pyta - ale, ze aż taka!!!!
Oj Kurwa - jest lipa jak chuj - słabiutko! Ale czasy nastały ;( Nerwy nadszarpnięte!



Dzięki wszystkim za pewne info!!!
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 939
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » pn wrz 26, 2005 6:46 pm

Niedawno będąc przyłapanym na paleniu w damskiej toalecie na uczelni baba wchodząc do kibla powiedziała "To już przechodzi ludzkie pojęcie",ale nie miała racji.Ludzkie pojęcie to przechodzi to co sie dziś stało.Kurwa już zaczynałem świętować gdy nagle dowiedziałem sie że to my przegrywamy!!Krew mnie zalała prawie.Doceniam prace innych kibiców że podają wynik ale na miłość boską czemu nie poprawny.
Rzeczywiście nie ma co robić tragedii ale alarm już powinien sie włączyć.Jesteśmy słabi jak sie okazuje i staczamy sie powoli coraz niżej.Teraz mecze ze słabszymi i licze że przynajmniej wygramy wszystko u siebie i chociaż z Wierną na wyjeździe.To będzie dobrze
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
Monka
Posty: 539
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:35 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Monka » pn wrz 26, 2005 6:48 pm

PennyWise pisze:
Monka pisze:Czy wy sie dobrze czujecie? Jedna porażka a wy już wymyslacie koniec klubu i jakieś hipermarkety :shock: :roll:
Zastanówcie się czasem zanim coś napsizecie bo głowa boli jak się czyta takie rzeczy :shock: :roll:

Ja nie napisałem tego ,że benda hiparmarkety tylko ,że mogą być , i nie pisze z sytuacji jednego spotkania tylko z persektywy ogólnej , kto ma wiedziec ten wie :wink: , jaka jest sytuacja finansowa klubu , żadne stowarzyszenie tego problemu nie rozwiaże , poza tym w cwiercmilionowym miescie na mecze chodzi 500 osób :shock: .Ja wiem ,że zaraz powiedzie ,że to trzecia liga etc , na GKs Katowice , na mecze 4 ligowej druzyny chodzi 5 tysiecy luda , tylko ,że tam ludzie mają coś takiego , jak wysoki rozwiniety patryjotyzm lokalny i przywiązanie do swojego klubu , mówie tutaj głownie o starszym pokoleniu , na Hutniku mamy tak ,że istnieje młyn lub młynek , reszta widzow to dzialacze , i rodziny pilkarzy , etc.ciężko to widze i tyle .


no ale nie ma sensu takie gadanie, bo od dziś tak sie dzieje? Żadnych hipermarketów, nie było, nie ma i nie bedzie przy ulicy Ptaszyckiego 4 :P

Marcin_SuchaBeskidzka : trzeba wszystko na spokojnie, nie ma się co tak bardzo emocjować 8)
Pozdrawiam :wink:
Barwy Królewskie Biało-Błękitno-Niebieskie!!

Barth
Posty: 22
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 1:21 am

Postautor: Barth » pn wrz 26, 2005 7:03 pm

Tak to juz jest...
Teraz trzeba czekac na inne mecze i jedynie liczyc zeby dobrze bylo bo zaczyna sie tzn "smiech na sali"

SEBA_HKS
Posty: 255
Rejestracja: czw maja 05, 2005 6:10 pm

Postautor: SEBA_HKS » pn wrz 26, 2005 7:29 pm

BarteKSH pisze:Hateusz idź już lepiej te plakaty po śródmieściu rozlepiaj bo z tego większy pożytek niż z ciebie na forum :?

a ty co robisz poza upominaniem heteusza on przynajmniej sie stara i cos robi ( fakt ze mu na poczatku troszke odbilo ale .. ) a ty co robisz poza siedzeniem na forum :?:
B'98

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pn wrz 26, 2005 7:32 pm

SEBA_HKS pisze:
BarteKSH pisze:Hateusz idź już lepiej te plakaty po śródmieściu rozlepiaj bo z tego większy pożytek niż z ciebie na forum :?

a ty co robisz poza upominaniem heteusza on przynajmniej sie stara i cos robi ( fakt ze mu na poczatku troszke odbilo ale .. ) a ty co robisz poza siedzeniem na forum :?:

Seba 100% racji , gośc jest młody , trochę dziwny , to fakt ,ale przynajmniej się stara , stronke swoja prowadzi , plakaty rozwiesi , tak trzymać , a jego niewiele starsi koledzy ograniaczają się do pogaduszek na forum :wink:
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan