POLSKA - ANGLIA

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
ciach_bamboocha
Posty: 224
Rejestracja: śr sie 24, 2005 9:51 pm
Lokalizacja: z reklamy

Postautor: ciach_bamboocha » śr paź 12, 2005 10:59 am

kurwa z kazdego tematu potraficie zrobić syf :x
Obrazek

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » śr paź 12, 2005 7:43 pm

Paweł Janas podał skład na mecz z Anglią :

Boruc

Żewłakow , Jop , Bąk , Baszczyński

Kosowski , Lewandowski , Sobolewski , Smolarek

Żurawski , Rasiak



A jeszcze rano niewiadomo było czy zagra "Żuraw" , pozatym wydawało się , że od początku zamiast Ebiego zagra Krzynówek a w drugiej połowie zjdzie "Kosa" a wejdzie Ebi , no i jeszcze jedno zaskoczenie czyli Żewłakow na lewej obronie zamiast Rząsy . W drugiej połowie jeśli nie będziemy prowadzić na 75% wejdzie Franek łowca bramek .

DO BOJU ORŁY !
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !
thk

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » śr paź 12, 2005 9:16 pm

Na razie nasi bez pomysłu na grę.. :?
Obrazek

Awatar użytkownika
AliHKS
Posty: 155
Rejestracja: czw mar 24, 2005 5:53 pm
Lokalizacja: Wadów

Postautor: AliHKS » śr paź 12, 2005 9:24 pm

Strasznie chujowo grają :(
NIELICZNI ALE FANATYCZNI Hutnik WaDóW

Awatar użytkownika
Monka
Posty: 539
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:35 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Monka » śr paź 12, 2005 9:29 pm

No i w plecki 1:0 :?
nie ma sie co dziwic, jak Anglicy caly czas cisna nas :?

edit: 1:1 fartem :D
Barwy Królewskie Biało-Błękitno-Niebieskie!!

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » śr paź 12, 2005 9:34 pm

Kurde Franek przechuj i Tyle , brama nie mam pytan , a widzieliscie mine Janasa , jak Franek walnal brmke , wiadomo ,ze panowie sie nie lubie to jest Gosc , ten Franek , bo Rasiak z taka gra to u nas w Hutniczku by sie nie miescil :wink:
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » śr paź 12, 2005 9:38 pm

Jak ktoś jeszcze napisze jedną pozytywną rzecz o Rasiaku to będzie dla mnie prze chujem :? :lol: A Mustafa czy ktoś tam chwalił go po turnieju na Ukrainie, a dla mnie on zawsze był jest i będzie drewniakiem..
Obrazek

Łukasz
Posty: 117
Rejestracja: czw cze 16, 2005 5:37 pm

Postautor: Łukasz » śr paź 12, 2005 9:45 pm

Rasiak w każdym meczu po turnieju na Ukrainie udawadnia jedno: DREWNIK NA ZAWSZE ZOSTANIE DREWNIAKIEM!!!!
Obrazek

pazdzioch
Posty: 168
Rejestracja: wt lip 12, 2005 11:46 pm
Lokalizacja: ImpreriuM KrakóW

Postautor: pazdzioch » śr paź 12, 2005 10:43 pm

Drewno to i tak mu schlebia to przezwisko bo to co pokazal to az zal dupe sciska . Moge szczeze powiedziec ze gralismy w 10
HWDP HWDP HWDP HWDP

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » śr paź 12, 2005 10:45 pm

Nasi grali straszną pytę,ale fartem wcisnęli bramke.

Pozytywy to dla mnie występy:
Boruca - myśle że Dudkowi możemy ładnie podziękować,niech skupi się na szukaniu nowego klubu.

Frankowskiego-poraz kolejny udowadnia Janasowi że należy mu się "pierwszy plac".

A negatywy to:
Rasiak-niechce tego człowieka widzieć w kadrze.Nie nadaje się.Ani jednego udanego zagrania(nie licząc wywalczonego autu), a do tego współudział przy pierwszej bramce Anglików.Drewno,drew i tyle.Niech spiepsza na ławke do "Spursów".

Radomski- wszedł na 10 minut i zapiepszył przy 2 bramce.

Krzynówek-ale tu błąd popełnił Janas,niepotrzebnie go wpuszczając.Gość jeszcze nie jest gotowy do gry na takim poziomie.

Reszta zagrała przeciętnie,na tle równie przeciętnych Anglików.

Awatar użytkownika
ciach_bamboocha
Posty: 224
Rejestracja: śr sie 24, 2005 9:51 pm
Lokalizacja: z reklamy

Postautor: ciach_bamboocha » śr paź 12, 2005 11:00 pm

dość już o tym rasiaku co to kurwa onet :x chłop jest jaki jest, a czy bedzie grał czy nie to juz od was nie zalezy.

najwazniejsze ze NASI kibole (w tym napewno kilku a moze i wiecej Hutników) pokazali sie z zajebistej strony :!:
Obrazek

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » śr paź 12, 2005 11:03 pm

I kurwa znowu przejebalismy powiedzmy sobie szczerze gralismy od poczatku meczu w 10- siatke bo RASIAK JEST CHUJOWYM DREWNIAKIEM KTOEY KOPNAC PILKI NIE UMIE trzeba go WYPIERDOLIC z tej reprezentacji. reszta słabo jedynie sobolewski , kosowski no i franek zagrali dobrze reszta chujnia :/ no i jeszcze Boruc dobrze bronil i znowu bedzie trzeba co najmniej rok czekac na wygranie z anglia u nich.

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » śr paź 12, 2005 11:14 pm

BuA SPW pisze:Jak ktoś jeszcze napisze jedną pozytywną rzecz o Rasiaku to będzie dla mnie prze chujem :? :lol: A Mustafa czy ktoś tam chwalił go po turnieju na Ukrainie, a dla mnie on zawsze był jest i będzie drewniakiem..


No chwaliłem go bo grał świetnie to chyba zrozumiałe , a że dzisaj zagrał fatalnie to potwierdza , że jeszcze wiele musi sie na wyspach nauczyć , bo zauważyłem , że jak wyjdą mu 2 , 3 zagrania to jest pewny siebie i dobrze ciupie , natomiast jak zawali kilka piłek to potem do końca meczu nie potrafi się odnaleźdzć .

Co do samego meczu to pierwsze 15-20 minut graliśmy bojaźliwie i poprostu słabo , potem było coraz lepiej , ale dopiero po wejściu "Franka" ożywiła sie tak naprawde gra naszej reprezentacji , zresztą Frankowski strzelił ładną bramkę i pytam się Janasa czemu "Franio" nie grał od 1 minuty ?! A po przerwie wg. mnie zmiana niepowinna wyglądać Krzynio za Ebiego tylko Krzynio za Rasiaka i wtedy Jacek na pomoc a do ataku Ebi (wkońcu w Borussi Smolarek w ataku gra regularnie) . W drugiej połowie zagraliśmy lepiej niz w pierwszej , ale to i tak okazało się za mało na Anglików , warto odnotować 3 kapitalne interwencje Boruca i dobrą gre na lewej flance obrony Żewłakowa , gdyby nie tylko ten niefart po którym o mało co nie wbił sobie gola (świetna interwencja Artura) . Jeśli chodzi o środek pomocy to błędem było wystawienie dwóch defensywnych pomocników , bo zamiast Lewandowskiego powinien jednak na boisko wyjść Mila .... ale mądry Polak po szkodzie . Podsumowując tak niewiele brakowało do szczęścia bo tylko 9 minut , ale cóż musimy się ogarnąć po tej porażce i pamiętać , że nasi walczyli i w sumie dobrze się zaprezentowali na Old Traford , więc bądzmy dobrej myśli wrócą do gry Szymkowiak , Dudek (choć Boruc świetnie go zastępuje) w pełni sił będą Żurawski , Krzynówek , Janas wreszcie na dobre zaufa "Frankowi" i wtedy powalczymy z każdym na świecie ja w to wierze .
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !

thk

Awatar użytkownika
ciach_bamboocha
Posty: 224
Rejestracja: śr sie 24, 2005 9:51 pm
Lokalizacja: z reklamy

Postautor: ciach_bamboocha » czw paź 13, 2005 1:22 am

Info z ang. TV. Proszeni o okazanie biletów polscy fani sprzedali sprawdzajacym bilety ang. stewardom happy slap (liścia) i weszli na stadion. Dotyczy to 30 osobowej grupy wysportowanych Polaków.


:D
Obrazek

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » czw paź 13, 2005 9:11 am

hehe wysportowanych :D
Hutnik