Zegar

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Zegar

Postautor: Obłomow » wt wrz 28, 2004 9:32 pm

Ci co byli na niedzielnym meczu zapewne pamietają komunikat spikera o zegarze stadionowym. Zegar się zepsuł i jest z nim kłopot, ponieważ brak do niego części (to jedyny taki egzemplarz jaki został skonstruowany-zegar był prototypem). Dla mnie - i pewnie dla wielu z Was - ten zegar to jeden z symboli NH i Hutnika. Nie wyobrażam sobie stadionu SS bez starego zegara, który przez tyle lat świetnie się spisywał. Dlatego też może my-kibice moglibyśmy jakoś pomóc- popytać na własną rękę o możliwości naprawy albo zrobić zbiórkę pieniędzy na części, które należy wymienić. Może takie części da się po prostu zrobić? Mam nadzieję, że już wkrótce zegar znów zacznie odmierzać czas:)

Awatar użytkownika
młody bojownik
Posty: 121
Rejestracja: czw sie 26, 2004 9:32 am
Lokalizacja: z domu

Postautor: młody bojownik » wt wrz 28, 2004 9:37 pm

już jeden zegar w Hucie udało się społecznie naprawić (chyba ten jeszcze słynniejszy), więc czemu teraz nie miałoby się udać :D
z tego co pamiętam to naprawą tego zegara zajęli się radni, pieniądze wyłożyły niektóre rady dzielnicowe a naprawę wykonali uczniowie elektryka pod okiem nauczycieli - słowem jedna wielka społeczna akcja, z której wykonania mogli być dumni prawdziwi NOWOHUCIANIE. I wierzę, że z naprawą naszego zegara pójdzie też tak dobrze...
nie jestem młody
nie jestem bojownikiem
jestem za HUTNIKIEM

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt wrz 28, 2004 9:39 pm

niestety z tego co widzialem dzisiaj w centrum to tamten zegar tez nie dziala :(

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » wt wrz 28, 2004 10:17 pm

fakt :( zegar na PLACU CENTRALNYM nie dziala.ciekawe o co znow biega?skoro go naprawili to chyba lipnie bo niewiele wytrzymal
Wasting time is an important part of living.

Awatar użytkownika
PŻYQ
Posty: 205
Rejestracja: pn sie 23, 2004 9:52 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: PŻYQ » wt wrz 28, 2004 10:26 pm

nie ma kasy na utrzymanie zegaru na centrum ale podobno juz sprawa sie pomalu wyjasnia :D
aleja Róz - Hutnik i juz !!!!

Awatar użytkownika
qowalek
Posty: 166
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:18 pm
Lokalizacja: Suche Stawy

Postautor: qowalek » wt wrz 28, 2004 10:46 pm

Moje zdanie jest takie na ten temat: Niepowinnismy dokladac ręki do naprawy zegara. Wydaje mi sie ze koszty naprawy takiego zegara są tak wysokie, ze nasze 300 czy nawet 400 zl w tej kwesti jest niczym. Przypominam se juz niedlugo jedne z wazniejszych meczy...oprawa tez kosztuje, wiec wydatki sie szykują. Moze chociaz tu dzialacze naszego klubu sie wykarzą, i sami bez niczyjej pomocy i niczyjego angażu podołają zadaniu. Ja w to wierze. Takie ejst moje zdanie i chcialem zebyscie je poznali 8)
Hutnik Hooligans

Obrazek

big ben h g w

Postautor: big ben h g w » wt wrz 28, 2004 10:51 pm

nasi dzialacze bez pomocy Stowarzyszenia to samodzielnie potrafia chyba tylko pensje pobierac... :twisted:

Awatar użytkownika
qowalek
Posty: 166
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:18 pm
Lokalizacja: Suche Stawy

Postautor: qowalek » wt wrz 28, 2004 10:58 pm

No bo to najwygodniejsze....h.uj im w krzesła, byle tylko Hutnik jako Hutnik i wszystko co sie z Nim wiąze nieodnosil zadnych strat :evil: .........peda.ły :evil:
Hutnik Hooligans



Obrazek

:):)

Postautor: :):) » śr wrz 29, 2004 12:13 am

hehe :D tak sie sklada ze ja naprawialem zegar ktory znajduje sie na placu centralnym :D:D
powiedzcie co tam sie zepsulo a spytam majstra w szkole czy mozna dokupic lub wykonac własnorecznie ta czesc :))
pozdrawiamm

WANDY
Posty: 381
Rejestracja: sob sie 28, 2004 1:17 am

Postautor: WANDY » śr wrz 29, 2004 12:32 am

Zegar na Placu Centralnym pojdzie na utzrymanie gminy i będzie chodził wzorowo, tam były rozne kłopoty, nie ułatwiała zadania Wsp. Mieszk. Niewiele wiecej było można tam robić. Dzisiaj mi prezydent potwierdził, ze gmina bedzie utrzymywac zegar na PC. Nasz kultowy zegar na SS to juz sprawa Hutnika...

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr wrz 29, 2004 12:42 pm

Zegar na Placu Centralnym działa!!! Tylko jest wyłaczony, bo nikt nie chce płacić za prąd, no ale WANDY napisał, że już jest plan, że będzie go finansować gmina, więc jest spoko :)

Awatar użytkownika
qowalek
Posty: 166
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:18 pm
Lokalizacja: Suche Stawy

Postautor: qowalek » śr wrz 29, 2004 2:53 pm

Wkoncu zegar na placu centralnym to symbol NH:)
Hutnik Hooligans



Obrazek

Awatar użytkownika
SEBO_NH_HKS
Posty: 297
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 10:34 pm
Lokalizacja: Nowa HUTA

Postautor: SEBO_NH_HKS » śr wrz 29, 2004 8:53 pm

Ale bez zegara to tak hujowo troche
Panowie za niedlugo wazny mecz wypadalo by zeby oprawa jak i zegar dzialal perfekcyjnie
Obrazek

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » śr wrz 29, 2004 9:37 pm

Moje zdanie jest takie na ten temat: Niepowinnismy dokladac ręki do naprawy zegara. Wydaje mi sie ze koszty naprawy takiego zegara są tak wysokie, ze nasze 300 czy nawet 400 zl w tej kwesti jest niczym. Przypominam se juz niedlugo jedne z wazniejszych meczy...oprawa tez kosztuje, wiec wydatki sie szykują
Brawo!Dobrze myślisz i zgadzam się że przydałoby się jakąś zbiórkę zrobić na oprawę..Bo kasy mało jest.. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
qowalek
Posty: 166
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:18 pm
Lokalizacja: Suche Stawy

Postautor: qowalek » śr wrz 29, 2004 10:25 pm

No ja zawsze po pijaku dobrze mysle 8) A jak trzezwy jestem to nieidzie sie ze mna dogadac :wink: :D

pozdrooo:)
Hutnik Hooligans



Obrazek