Hutnik Kraków za pieniądze miasta

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » ndz gru 23, 2007 5:37 pm

Jesli dobrze zrozumialem to trybuny zostaja w takim stanie w jakim sa, czyli jednym slowem o dupe rozbic taka przebudowe,szkoda hajsu. Najpierw to musza byc trybuny zeby bylo co zadaszac a w takiej sytuacji to jest bez sensu.

giovanni
Posty: 364
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » ndz gru 23, 2007 11:20 pm

Jeśli chcą u nas coś zrobić porządnego, to niech zbudują ze dwie trybuny i je zadaszą. Żeby to jakoś wyglądało, a nie wygłupiają sie z zadaszeniem obecnego stanu :/, bo to bedzie krok w tył. Jak to napisał stefan batory
o dupe rozbic taka przebudowe,szkoda hajsu
.
- Hutnik NOWA HUTA -

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pn gru 24, 2007 11:48 am

"Do zakończenia pozostaje budowa sztucznego oświetlenia, modernizacja dwóch boisk treningowych, modernizacja zaplecza obiektu, częściowe zadaszenie trybun, parkingi. "

O przebudowie trybun ani słowa.

Kiedyś podjąłem na forum temat stadionu Hutnika za pieniądze miasta i chciałem, aby rzeczowo i konkretnie przedstawić dlaczego nie udało się wykorzystać wszystkich środków i kto jest temu winny. Liczyłem wtedy na wypowiedź "naszego" człowieka w Zarządzie. Zostałem ogólnie zjebany i posądzony o to, że szczegółowo interesuje mnie nawet "woń pierdnięcia" na Suchych Stawach.
Tymczasem jedyną szansą na to, by w Hutniku w końcu się dobrze działo jest pełna jawność tego co się dzieje w Zarządzie. Tym ludziom trzeba po prostu patrzeć na ręce! A nie szeptać po cichu, że "wiesz, ten facet co odpowiadał za balon jest zupełnie nieodpowiedzialny, ale wiesz, no rozumiesz, ja nie mogę... tak oficjalnie.. no wiesz, taki układ..."

I uświadommy sobie jedno: Zarząd Hutnika to banda nieudaczników Jeżeli nie potrafili sobie poradzić ze skonsumowaniem pieniędzy podanych na tacy przez miasto, to jak mają sobie poradzić ze znalezieniem tych pieniędzy na wolnym rynku??? Konkurując z Wisłą i Cracovią? O czym my mówimy?

Kto kocha, ten wierzy.
Ja kocham, ale już nie wierzę.

Ps. I jeszcze jedno. Pisałem dużo wcześniej, że baza sportowa i grupy juniorskie to największe dobro Hutnika. Cupiał jest burakiem, ale do interesów ma głowę. Dziękuję! "Wesołych" Świąt!
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » czw gru 27, 2007 10:17 pm

http://www.krakow.pl/miasto/krakow_go/?id=4.html

stadion odlot a grać bedziemy w ktorej lidze ???
Hutnik Kraków

Krzycho
Posty: 701
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » pt gru 28, 2007 9:56 am

strata pieniedzy a nie odlot

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » pt gru 28, 2007 5:03 pm

Krzycho pisze:strata pieniedzy a nie odlot


Jeśli nie mogą dać klubowi żywej gotówki to dla mnie za pieniądze miasta mogą wybudować nawet drugie http://www.fussball-szene.de/wp-content ... dion-7.jpg
Hutnik Kraków

Krzycho
Posty: 701
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » ndz gru 30, 2007 9:28 am

to niebylaby strata pieniedzy. jaki jest sens zadaszac takie trybuny?

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » wt sty 08, 2008 10:45 am

Wczorajszy "Dziennik Polski"

Obrazek

Awatar użytkownika
~ SkArpA ~
Posty: 114
Rejestracja: czw lis 29, 2007 2:13 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: ~ SkArpA ~ » wt sty 08, 2008 1:42 pm

Ten konserwator zabytków ma ostateczne zdanie w tej sprawie :?: :wink:

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » wt sty 08, 2008 6:54 pm

dlaczego ten konserwator zamiast brac szpachle i konserwowac zabytki zeby sie nierozleciały niszczy kazdą wieksza inwestycje w tym galicyjskim zadupiu? Tak samo przyczepiał sie do szkieletora na Mogilskim w momencie gdy znalazł sie ktos kto to gówno chce przywrócic do uzytkowania. Co on mysli ze jak wawel bedzie ladnie wyglądał czy kopiec Wandy to ludzie beda mieli za co chleb kupic? za jakis czas pewnie liczba turystów spadnie bo tak jest zawsze i co wtedy... bedziemy mieli ładne widoki... i nic poza tym.
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » wt sty 08, 2008 7:09 pm

najlepiej to będzie jak będziemy stać kurwa z latarkami dookoła trubun a jak chca teleskopowe to jeden drugiego na barana wezmie
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole

Obrazek

Krzycho
Posty: 701
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » wt sty 08, 2008 8:05 pm

szkoda tylko ze kopiec jest zasloniety przez drzewa a wyjscie na niego po tych niby sciezkach graniczy z cudem.

fajnie by bylo miec najnowoczesniejsze oswietlenie w polsce, ale znajac zycie to pan architekt na pozydowskie maszty sie zgodzi.

a to ze z masztow nie bedzie sie dalo podziwiac panoramy to absurd, ja oczami wyobrazni juz widze dzuhasa, ktory po kilku piwach wspina sie na nie.

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » wt sty 08, 2008 11:01 pm

nie wiem czy sie zgodzi bo jakby sie zgodzil to by wyszedl na lajze w swojej karierze zawodowej przez "jakiegos" tam Hutnika
fakt posiadania oswietlenia przy takich trubunach to moze dziala podniecajaco dla ludzi zyjacych w swiecie total menagera bo dla mnie to lipa

a co do wspinania sie do poleruj gofra internetowy gamoniu
pzdr Osiek

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » śr sty 09, 2008 8:20 am

dzuchas kiedy co pijemy?:D kolega ma racje napewno byś po tym łaził i patrzył czy z tamtąd lepiej widac :)
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » śr sty 09, 2008 8:26 am

tak to ja w przebraniu podczas inauguracji slupow oswietleniowych
Obrazek
nie rozmywajcie bo tutaj waza sie losy jak nasze dzieci beda mecze ogladac , czy niemal z zerowego kata jak teraz czy jak nalezy
pzdr Osiek