Hutnik Kraków-Kolejarz Stróże

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » ndz paź 16, 2005 3:13 pm

dUfio pisze:nie sadze zebys sie tego dowiedział na forum :roll:

myslisz ze ktoś napisze jest tu i tu mozesz ja odebrac miedzy ta a ta na hasło XXX

Ostry Hutnik Internetowy jestes a takich rzeczy nie wiesz;]
Nie liczyłem na taką odpowiedź..Tylko np że coś się tam urwało czy coś i trzeba doszyć dlatego nie wisi na meczach czy coś..
Obrazek

Awatar użytkownika
Pawel76Nh
Posty: 476
Rejestracja: czw paź 14, 2004 7:54 pm

Postautor: Pawel76Nh » ndz paź 16, 2005 5:00 pm

To teraz ja dorzuce swoje miezadowolenie
Jak pachnie nam zawsze czolowka gramy zawsze straszna kiche niestety
Nie wiem czy paralizuje ich to czy co
Ale patrzac na poprzednie mecze chcialby zauwazyc ze jak narazie to nasi dobrze zagrali z kmita i nic wiecej
Stal rz byla duzo lepsza wisla tu naprawde ledwo co fuksem wygralismy z hetmanem skromne 1-0 sytuacji za duzo nie bylo na wiecej wiec po prostu taki mamy sklad i nie ma co sie juz ludzic dopoki nie bedzie zmian wzmocnien na lepsze
Do tego meczu mielismy naprawde swietna sytuacje po wygraniu z tymi pedalami mielibysmy 4 miejsce i samych latwych przeciwnikow poza avia a tak coz kurwica moze czlowieka strzelic ze gdy pachnie czolowka tracimy pkt z zasranymi glowno wartymi przeciwnikami .
A w kolejce do ogrania wierna ?? uwaga zaczeli grac pokonali tloki na wyjezdzie i licze do konca o chocby 4 pkt w pozostalych meczach
Moze usprawiedliwieniem byl fakt Lipy ale tak slabego Hutnika dawno nie widzialem tragedia dramat i z taka gra nie ma co marzyc
Mozna za to pogratulowac stalowce juz maja 8 pkt przewagi nad 3 zespolem i chyba nikt juz im nie przeszkodzi w awansie
Pozostaje nam szansa na baraze , ale zeby do tego doszlo wzmocnienia sa niezbedne .
Kurwa jego mac
Pozdrawiam bialo - blekitno- niebieskich braci

Tomek1950
Posty: 798
Rejestracja: pn sie 30, 2004 1:28 pm
Lokalizacja: Nowa - Huta

Postautor: Tomek1950 » ndz paź 16, 2005 7:00 pm

Wczoraj nasi zawodnicy zagrali kiche szkoda ze niestrzelili choc tej jednej bramki.No niestety w tym sezonie na 5 meczy u siebie strzelilismy jedynie 4 bramki wiec cos niedobrego sie dzieje.Niema u nas zawodnika ktory moglby strzelac bramki.Jednak jak zwykle mam nadzieje ze w nastepnych meczach bedzie lepiej.Napewno brak Lipeckiego wplyna na gre zespolu.
Hutnik 1950 Kraków

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz paź 16, 2005 7:16 pm

Obrazek
ale czadowe zdjęcie ;)
Obrazek
hehe

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz paź 16, 2005 7:52 pm

nie gorszy jest opis....

Hutnik - Kolejarz Stróże 0:0 - autor : 15/10/2005 @ 21:18
W sobotę 15 pażdziernika na Suchych Stawach odbył się mecz Hutnika z Kolejarzem Stróze. Przed meczem można było kupić nowe gadżety (na stoisku pod zegarem). Ciekawostką jest to że zegar ten w tej chwili jest remontowany, i na meczu widoczna była tylko jego "obudowa". Poza tym inna ciekawostką jest, że klub zabezpisczył monitoring dżwięku przed ponownym uszkodzeniem. Kibicowsko tego dnia tylko debiut nowej flagi, oraz nikly doping. Na boisku Hutnik miał bardzo dużą przewagę, lecz nawet gdy prowadził wspaniałe akcje nikt nie potrafił ich wykończyć celnym strzałem. Hutnik prawdopodobnie by wygrał jeżeliby piłkarze biegali szybciej . Kolejarz prawie nie aktakował, lecz bronił swojej bramki, co utrudniało Hutnikom grę. Kolejarz przeprowadził tylko 3 akcje zakończone bardzo krzywymi strzałami . Warto odnotować,że pod koniec kilka osób wyłamało szczebel od płotu i wyszło na murawę sterując dopingiem, który nagle zaskakująco się poprawił . Niestety po chwili "przybiegła" ochrona i kibice musieli wrócić do sektora.


;]

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » ndz paź 16, 2005 8:46 pm

huteusz pisze:Obrazek
hehe


Szaza, chcialbym zauwazyc ze masz huteusza na zdjeciu hehe - sprawdz "klisze"

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » ndz paź 16, 2005 10:28 pm

A mówiłem/pisałem żebyście sie nie zdziwili co do wyniku :wink:
Hutnik

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » ndz paź 16, 2005 11:24 pm

wystarczyło 1-0 i mielibyśmy 4 miejsce i 3 pkt do baraży :cry:
Suche Stawy-
były ryby
są piłkarze

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pn paź 17, 2005 10:32 am

ooooooooo widze ze huteusz sie czegos przestraszyl i usunal zdjęcia...


wracając do tematu:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » pn paź 17, 2005 1:00 pm

Do wszystkich geniuszy co mają jakieś wonty czemu trener Kasperczyk za Antasa wpuścił na boisko Błachacza !! NIE BYŁA TO ZMIANA SPOWODOWANA CHĘCIĄ OBRONY WYNIKU ALE TRENER LICZYŁ NA DALEKIE WRZUTY Z AUTU BŁACHACZA KTÓRE JAK WIDAĆ BYŁO - DAWAŁY SZANSE NA ZDOBYCIE GOLA W OSTATNICH MINUTACH !! :):) :mrgreen:
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

GallAnonim
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 3:03 pm

Postautor: GallAnonim » pn paź 17, 2005 1:09 pm

nie w temacie ale po co nowy zakładać!!!
CO JEST Z PAPIEŻEM ??

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn paź 17, 2005 1:37 pm

Maciek Papież jest kontuzjowany. W sobotę był na meczu i jedyne co mógł to przyglądać się kolegom z trybuny. Szkoda...

Dla zainteresowanych trzy galerie fotek:
Mecz
http://www.nowahuta.org.pl/index.php?artykul=698
Protest w sprawie Lipeckiego
http://www.nowahuta.org.pl/index.php?artykul=702
Cheerlederki
http://www.nowahuta.org.pl/index.php?artykul=700

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn paź 17, 2005 1:45 pm

no prosze, z daleka wydawało się ze to jakies małolatki a na fotkach widac ze juz mają za sobą bariere przejscia w wiek produkcyjny ;)


ps. czy to są te same co kiedys? chyba nie.. a szkoda
Ostatnio zmieniony pn paź 17, 2005 2:01 pm przez dUfio, łącznie zmieniany 1 raz.

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn paź 17, 2005 1:54 pm

Wiek produkcyjny - ale to romantyczne stwierdzenie... :lol: :wink:
A tak serio, to naprawdę ładne dziewczyny!!!! :P

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pn paź 17, 2005 2:16 pm

Pragne poinformowac ze nie usunalem zdjec, tylko dzisiaj u mnie robili remont instalacji elektrycznej, a serwer ma ktorym trzymam fotki jest w moim domu :roll: