Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

I LOVE NH - bluzy, nowe koszulki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kącik Kolekcjonera
Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WANDY

PostWysłany: Sro Paź 19, 2005 8:43 pm    Temat postu: I LOVE NH - bluzy, nowe koszulki Odpowiedz z cytatem

Wypuściliśmy pierwsze z bluz i koszulek czarnych z długim rękawem z motywem I LOVE NH. Bluzy czarne bez zamka z kieszeniami, koszulki są fantastyczne - z długim rękawkiem - na zakupy zapraszamy do CEPELII na Placu Centralnym oraz w sklepie WO-MAN w os. Bohaterów Września 1 E przy Rondzie Piastowskim
http://www.nowahuta.org.pl/?artykul=712
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WANDY

PostWysłany: Czw Paź 20, 2005 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będa w piątek - za dużo się dzieje, żeby to ładnie obrobić - bluzy dobre, kaptur kieszenie nad pasem mocne I LOVE NH - koszulki świetne, na jesień/zimę długi rękaw, równie mocno krzyczące hasło I LOVE NH
Powrót do góry
enha

PostWysłany: Pią Paź 21, 2005 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a bedzie adres strony internetowej???? bo na bluzie to sparz troche biegac z adresem czyjejs stronki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WANDY

PostWysłany: Sob Paź 22, 2005 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.nowahuta.org.pl to nie jest "czyjś" adres stronki a serwisu - jak Ci się nie podoba to nie kupuj, chyba że masz kompleksy jakieś? A tak w ogóle to na tym forum nie poruszasz w ogóle tematów sportowych czy to oznacza, że bujasz się na którąś stronę Błoń?
Bluzy pod motywem I LOVE NH mają adres, bo pod tym adresem będzie NH Sklep z ciuchami NH, tyle
Powrót do góry
enha

PostWysłany: Sob Paź 22, 2005 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie unos sie i nie obrazaj mnie. wyrazam tylko swoja opinie. ja poprostu nie umieszczal bym adresu swojej strony na bluzie, chyba ze byla by ona gadzetem reklamowym, ktory rozdawalbym za free lub przeznaczal na nagrody w konkursach.
Powrót do góry
WANDY

PostWysłany: Sob Paź 22, 2005 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak beda damy link - przepraszam za ich brak - pokazemy niebawem - wierzcie na słowo WARTO!
Powrót do góry
enha

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy to prawda co wyszperalem przez przypadek na temat radnego twaroga, tworcy koszulek i love nh?
tekst ponizej:

"NAJSZKODLIWSZY w Polsce:

Maciej Twaróg - radny Krakowa, wyjątkowo szkodliwy, najbardziej zajadły homofob w Polsce posługujący się bandami w zwalczaniu gejów i lesbijek. To on ponosi pełną odpowiedzialność za zajścia w Krakowie, za rannych, za bicie!

Inspirował i uczestniczył w zajściach w Krakowie jako główny przywódca band chuliganów, kryminalistów i bandytów. Sponsor klubu piłkarskiego w Nowej Hucie, którego kibice atakowali gejów podczas marszu tolerancji kamieniami.

- skutecznie, jako Klub Radnych Ligi Polskich Rodzin, zablokowaliśmy w Krakowie prezentację wystawy "Niech nas zobaczą", która promowała i pokazywała zjawisko homoseksualizmu jako coś normalnego, z czym należy się oswoić, a która miała być prezentowana na miejskich przystankach komunikacyjnych. Uznaliśmy, że pozwolenie na przeprowadzenie takiej akcji "promocyjnej" będzie pierwszym krokiem do legalizacji związków homoseksualnych i przyznania im opieki nad zaadoptowanymi dziećmi. Nigdy nie może być na to zgody.

na podstawie jego strony internetowej"

chodza tez sluchy, ze kolesie z MW ktorych pokazala ostatnio prasa wznoszacy gesty "heilhitler" podlegaja radnemu Twarogowi?
czy to prawda?
jesli tak to jestem zalamany, zamiast nas promowac ta akcja tylko nas pograzy...znow bedzie sie opinia jak smrod po gaciach ciagnac za NH ze nie tylko chamy, ale rowniez faszysci... Crying or Very sad Embarassed
Powrót do góry
marek centrum c

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podaj zródło (linka) Twisted Evil bo jakoś ci nie wieze Exclamation

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra sam znalazłem wystarczy kawałek tekstu wkleic w google:

GAY LIFE - GAY CLUBBING PORTAL

i wszystko jasne

ps. po co to wklejasz w temacie o koszulkach Question czyżby to była forma osmieszenia konkurencji (na polu gadzetów NH)
jesli tak to jestes przechujem

ps2. "... Sponsor klubu piłkarskiego w Nowej Hucie, którego kibice atakowali gejów podczas marszu tolerancji kamieniami ..."

nie słyszałem o tym ale rozpierdala mnie duma czytając takie teksty Very Happy

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o kurwa, 'enha' lepiej zebys mial jakies wytlumaczenie czego szukales na tej 'ciekawej' stronie ze przypadkiem znalazles ten tekst <lol2>
Powrót do góry
Monka

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HaKaeS napisał:
Ponawiam pytanko - zapoda ktoś zdjęcie tych bluz i t-shirtów Question

http://www.nowahuta.org.pl/?artykul=754

artykuł o tym z dwoma fotkami Smile
enha

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak sobie ogolnie szukalem niusow na temat nh i po wpisaniu nazwiska radnego to mi wyszlo i fakt ze na tej stronie, a zamieszczam to tutaj bo takie jazdy jak nietolerancja i profaszystowskie akcje rozdupcaja mnie na maxa. nie chce zeby nasza dzielnia byla kojazona z takimi akcjami. nie jestem jakims milosnikiem pedalow, ale nikomu zle nie zycze, a na pewno juz nie moge zrozumiec takich bezmozgich aktow agresji. jakis honor trzeba miec- jak cos to startowac do silniejszych. nie umniejszam zaslug twaroga-szanuje go za to co robi dla dzielnicy, ale kurwa bez jaj - nie mozna przymykac oka na burackie akcje.
Powrót do góry
ciach_bamboocha

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

enha napisał:
ale kurwa bez jaj - nie mozna przymykac oka na burackie akcje.

dokładnie-i radny Twaróg nie przymknął oka na buracki marsz pedałów

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

enha - zobacz na to co przytoczył wcześniej ktoś. Skoro, wiesz że to zdanie nie jest prawdziwe: "Sponsor klubu piłkarskiego w Nowej Hucie, którego kibice atakowali gejów podczas marszu tolerancji kamieniami." to chyba wiesz, że tekst pisała osoba mająca niewielką wiedzę na temat MT. Ja nie wnikam, które ze stwierdzeń są prawdziwe, a swoje zdanie na tematy takowe mam. Jednak jeśli w jakimkolwiek artykule prasowym, internetowym czy niusie w telewizji pojawia się jakieś kłamstwo to dla mnie dyskwalifikuje całą wiadomość oraz osobą ją sporządzającą (piszącą).
Powrót do góry
WANDY

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.nowahuta.org.pl/?artykul=754
wklejam bluzy - palantem z Bohaterów się nie przejmować!!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kącik Kolekcjonera Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: