I LOVE NH - bluzy, nowe koszulki

Kupię, sprzedam, zamienię - PAMIĄTKI PIŁKARSKIE

Moderatorzy: dUfio, Gadżety NH2010

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » śr lis 02, 2005 10:28 am

enha pisze: a zamieszczam to tutaj bo takie jazdy jak nietolerancja i profaszystowskie akcje rozdupcaja mnie na maxa. .


Jak nie skonczysz pierdolic to my cie rozpierdolimy na maksa, twoj adres juz znamy frajerze jebany.

SELLER

Postautor: SELLER » śr lis 02, 2005 10:50 am

...a tak pomijając groźby karalne to:

Wchodzisz na nasze forum i robisz gnój - w temacie o koszulach prowadzisz
jakąś swoją krucjatę polityczną... nieładnie!

A jeśli jesteś kibicem Hutnika to:
ZŁY TO PTAK, CO WŁASNE GNIAZDO KALA!

Pozdro: Seller

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » śr lis 02, 2005 1:19 pm

En Ha robisz całkiem fajne dobrej jakości koszulki sam mam jedna , nabyłem od ciebie , ale to abstrachujac czy sie zgadzam czy nie zgadzam z twoimi pogladami na temat Macka Twaroga , wyglada na walke z konkurencja na rynku gadzetow .
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

Awatar użytkownika
enha
Posty: 87
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:46 pm
Lokalizacja: nh
Kontakt:

Postautor: enha » śr lis 02, 2005 2:02 pm

eee dobra-nie chcialem wywolac jakiegos kotla, uzylem cytatow (przy wklejeniu cudzego tekstu) i pytalem czy to prawda. zamiast sprostowania mam stek wyzwisk...o co chodzi? odpowie mi ktos sensownie zamiast grozic:-)
czy to walka konkurencji-moze troche-ale na tym mi nie zalezy-bo konkurencja z I LOVE NH tylko mi sprzyja bo mnie mobilizuje do dzialan (poza tym i tak robimy to w innym stylu i nasze drogi nie bardzo sie krzyzuja).
co do kalania wlasnego gniazda... hmm...napisalem przeciez ze szanuje twaroga za to co robi-sam sie dobrze bawilem na imprezkach przez niego zorganizowanych,ale chyba moga mi sie nie podobac jego pewne zachowania i mam prawo o tym powiedziec (jesli moj brat bedzie bladzil nie bede go klepal po ramieniu tylko dlatego ze jest moim bratem).
poza tym, jesli ten tekst jest nieprawdziwy a ktos oczernia kibicow hutnika to chyba dobrze ze go tu zamiescilem, bo jest szansa zeby te informacje sprostowac u zrodla...no chyba, ze odpowiada nam łatka skinheadów? odpowiada wam?...bo mi ni huja.

SELLER

Postautor: SELLER » śr lis 02, 2005 2:05 pm

.. i myślisz że tamat o koszulkach to właściwe miejsce na takie sprawy?

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » śr lis 02, 2005 5:20 pm

enha pisze:no chyba, ze odpowiada nam łatka skinheadów? odpowiada wam.


No proste ze nam odpowiada,

OI!OI! HKS! Hutnik KRAKÓW! SKINHEADS!