Potrzebne wzmocnienia!

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Potrzebne wzmocnienia!

Postautor: Michas » czw paź 27, 2005 3:04 pm

Postanowiłem założyć taki temat ażeby podyskutować na temat piłkarzy którzy mogli by nas wzmocnić.Moim zdaniem najpilniejszą sprawą jest w tej chwili napastnik,wysoki silny i skuteczny.Przecież w tej rundzie na własnym stadionie zdobyliśmy tylko 4 bramki!!!To przecież u nas powinniśmy grać skutecznie i ładnie bo niedługo to nikt nmie będzie na te mecze chodził.
Zostało teraz do zdobycia 9 punktów.2 mecze u nas powinniśmy wygrać remis w Leżajsku też bedzie dobry.Jeżeli nasza pozycja po tej rundzie będzie wysoka to ktoś powinien sie rozglądnąć za jakimiś wzmocnieniami.
Kogo proponujecie?
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » czw paź 27, 2005 3:29 pm

Żeby poczynić wzmocnienia potrzebne są pieniądze, których w Hutniku brak. Pensje Phila Swendy pokrywa o ile się nie myle nadal Stowarzyszenie Suche Stawy, więc na nowego zawodnika klubu po prostu nie będzie stać :) W przyszłym sezonie trzeba będzie pozbyć się niepotrzebnych zawodników, a zastąpić ich innymi zawodnikami - choć i tak nie należy się spodziewać jakiejś "gwiazdy"
Obrazek

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » czw paź 27, 2005 5:26 pm

Pensje Phila Swendy pokrywa o ile się nie myle nadal Stowarzyszenie Suche Stawy
z czego mi wiadomo teraz nie placi mu stowarzyszenie a jeden z czlonkow zarzadu ze swojej pensji...chwala mu za to
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!
www.irmarserwis.pl

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » czw paź 27, 2005 6:24 pm

spikerspw pisze:
Pensje Phila Swendy pokrywa o ile się nie myle nadal Stowarzyszenie Suche Stawy
z czego mi wiadomo teraz nie placi mu stowarzyszenie a jeden z czlonkow zarzadu ze swojej pensji...chwala mu za to


No to w zasadzie bez różnicy - nie idzie to z pieniędzy budżetu klubowego, tylko z kieszeni nieznanego mi działacza. Nie sądzę, żeby się znalazło więcej takich, którzy będą płacili nowym zawodnikom pensje ze swojej kieszeni :)
Obrazek

twop
Posty: 56
Rejestracja: czw sty 13, 2005 5:06 pm

Postautor: twop » czw paź 27, 2005 6:35 pm

Jakie wzmocnienia chyba żartujemy tutaj.
Brak kasy determinuje wszystko.
Realnym wzmocnieniem mógłby być piłkarz z drugoligowym lub pierwszoligowym doświadczeniem, a który by chciał za friko grać w Hucie.
Zaś piłkarze z niższych lig u nas to ostatnio raczej niewypały (Kula, Wołczyk czy na razie Gawlik). Jedynie Lipecki prezentuje w miarę poziom, ale cóż z tego jak jest nie może grać.
Według mnie jak niższe ligi to trzeba szukać ale w naszej drużynie rezerw, która lideruje w A klasie.

Tak w ogóle to módlmy się raczej, aby nam się kadra nie uszczupliła bo chętnych na naszych jakoś zawsze nie brakuje nawet na tych najmłodszych.
Liczę że ten skład jest w stanie zapewnić nam jeszcze dużo pozytywnych wrażeń na boisku.
A najważniejsze to najbliższe mecze, jestem optymisytą.

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » czw paź 27, 2005 8:25 pm

Ano wszystko determinuje kasa... Mozna probowac szukac zawodników z kartami na rekach, wiem, ze trzeba by ich kusic przyzwoitymi pieniedzmi, ale skoro Swendzie placi private sponsor, to moze (tu pod rozwage marketingowaca :>) dałoby się popytac firm w hucie, czy hutniczych spółek około HTSowych, czy nie wzieli by takiego grajka na utrzymanie. Toz dawno temu kopacze np slaskich druzyn mieli normalne dołowe etaty.
A do tematu; obok napadziora, o jakim piszecie, przydałby się jeszcze srodkowy obronca Pasionowi do pary. Goran jaki był, taki był, ale jakos nie tracilismy tylu bramek, a teraz to jest tragedia!

Awatar użytkownika
PrYzU
Posty: 193
Rejestracja: sob mar 26, 2005 3:41 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: PrYzU » czw paź 27, 2005 8:43 pm

piechna i brożek !!! tylko i wyłącznie
chociarz w sumie rasiak tez może byc ;PPP


...:twisted:
Hutnik NH KRAKÓW

ps. na WC to ja kupę robię ;)

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » pt paź 28, 2005 10:40 am

Moim zdaniem Oro obrońcy nie potrzeba.Dobrze prezentuje się Kostera,jest pewniejszy od Gorana a Gawlik też jest niezły.
Pisaliście tu o Swendzie.Nie wiem czy jest sens trzymać go tutaj,może lepiej rozglądnąc sie za jakimś innym lepszym piłkarzem i na tej samej zasadzie go utrzymywać.Wiadomo że możemy pozyskiwać tylko wolnych graczy.Przydał by sie taki Piechna,nastrzelał by bramek wypromował i by sie go luneło za jakąś kase.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » pt paź 28, 2005 4:41 pm

Skoro ta obrona gra tak swietnie, to czemu Hutnik juz tyle bramek stracił. Tego nie było wczesniej.

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt paź 28, 2005 6:17 pm

No ja się zgadzam z Oro - wyniki mówią same za siebie. Obrońca potrzebny jest nam tak samo jak dobry napastnik. Wydaje mnie się, że tak naprawdę ten skład wystarczyło by wzmocnic 3-4-ma piłkarzami i byłoby bardzo dobrze. Bo i tak jest nie źle, jak na taka kadrę.

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » ndz paź 30, 2005 11:18 am

Oro pisze:Skoro ta obrona gra tak swietnie, to czemu Hutnik juz tyle bramek stracił. Tego nie było wczesniej.


Bramki tracą na wyjazdach ale u siebie stracili tylko 2.Co sugerujesz że Pasionek jest słaby albo Kostera?

We wczorajszym meczu bramka dla gości była farciarska.Koleś puścił jakiegoś farfocla,od kogoś tam sie odbiło w wpadło.

Pozatym jest jeszcze Gawlik,który też sprawia dobre wrażenie.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » ndz paź 30, 2005 4:24 pm

Kostera to dla mnie dobry żelazny,uniwersalny zmiennik, ale nie gość, który ma zajmować na stałe bardzo newralgiczną pozycję na boisku, Pasionek natomiast jak na to, co potrafi, to nie gra najpewniej. A poza tym, co to za różnica, gdzie się te bramki traci?? Ma się nie tracić i juz!! W 13 meczach 18 goli w plecy, porownaj ile ich tracilismy wczesniej. A ten wczorajszy też taki nie bez udziału srodka obrony, na radar sie raczej kryć nie powinno, po kiksie pierwszego kolesia piłka powinna byc wybita i tego sie spodziewalem, nie wolno bylo dopuscic do drugiego uderzenia. Srodkowy obronca potrzebny od zaraz!

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » ndz paź 30, 2005 4:31 pm

Przecież Kostera gra bardzo pewnie,pozatym tracone bramki nie zawsze wynikają z błędów obrony.Wystarczy głupia strata przy wyprowadzaniu piłki i jedno podanie i pada bramka.Gramy ustawieniem 1-4-3-3 czyli ofensywnie i to też wpływa na ilość straconych goli.

No ale każdy może mieć swoje zdanie i ja oczywiście twoje szanuje.

Pozdro!
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
WCC19HKS50
Posty: 109
Rejestracja: czw sie 26, 2004 11:33 am
Lokalizacja: z nikąd

Postautor: WCC19HKS50 » ndz paź 30, 2005 6:17 pm

powiem krótko i zwięźle... potrzebny jest Hutnikowi jakiś wysoki napastnik oraz doświadczony obrońca jeśli chcemy myśleć choćby o barażach :!:
Wiara Naszą Nadzieją - Precz z III Ligą !!!

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » ndz paź 30, 2005 7:31 pm

WCC powiedz mi po co nam ten wysoki napastnik to sie u nas nigdy nie sprawdzalo patrz :Kozieł ,Kula czy wczesniej Chmiest,wydaje mi sie ze potrzeba nam szybkiego ,zawodnika który umie sie znalezc w polu karnym ,a jak trzeba to potrafi przedryblowac kilku zawodników utrzymac sieprzy pilce
Hutnik Centrum B