Problemy z kompem !

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » ndz lut 05, 2006 1:34 pm

ja śmigam na FireFox, ale dlugo śmigalem na NetCaptor i powiem ze bardziej przekonala mnie Mozilla ale NC tez zly nie jest
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole

Obrazek

Awatar użytkownika
PrEdAtOr
Posty: 429
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 11:26 am
Lokalizacja: [Z]ESŁA[W]IC[E] [NH]

Postautor: PrEdAtOr » ndz lut 05, 2006 10:30 pm

ja juz rok na firefoxie i jest naprawde zajebisty. nie widze innej, choc kiedys mialem opere i tez nie narzekalem.
Obrazek

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » czw sty 04, 2007 6:14 pm

Siema!
Mam taki problem. Ostatnimi czasy komp mi sie wiesza niemiłosiernie, średnio co jakąś godzinę :? . Na 200% nie mam żadnych wirusów. I nie wiem co moze byc problemem, bo juz to przerabialem tydzien temu, ale wyjąłem jedną kość RAMU i komp zaczął śmigać. (( wtedy wlaczal sie na 10 sekund po czym odrazu wieszał sie) Jednak dzisiaj znowu cos sie dzieje, i sie wiesza. Moze to cos z plyta glowna? Nie ma ktos jakichs rad albo czegos?

z gory dziekuje :wink: :!:

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw sty 04, 2007 11:54 pm

To ja mam problemik:
Pewnego razu odpalam kompa, wrzucam nutkę, a tu dziwna faza:
słyszę na dwóch głośnikach, ale jakby mono. Gram w Pro Evo 5 i nie słyszę komentatora, ale słyszę część dopingu. To samo na słuchawkach. Sprawdzałem ustawienia karty i jest git.
O co cho?
Z góry dzięki za pomoc!

P.S. Pro Evo rulezzzzzzzzzzzzzzzzzz

Awatar użytkownika
PrEdAtOr
Posty: 429
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 11:26 am
Lokalizacja: [Z]ESŁA[W]IC[E] [NH]

Postautor: PrEdAtOr » pt sty 05, 2007 10:07 am

huteusz pisze:Siema!
Mam taki problem. Ostatnimi czasy komp mi sie wiesza niemiłosiernie, średnio co jakąś godzinę :? . Na 200% nie mam żadnych wirusów. I nie wiem co moze byc problemem, bo juz to przerabialem tydzien temu, ale wyjąłem jedną kość RAMU i komp zaczął śmigać. (( wtedy wlaczal sie na 10 sekund po czym odrazu wieszał sie) Jednak dzisiaj znowu cos sie dzieje, i sie wiesza. Moze to cos z plyta glowna? Nie ma ktos jakichs rad albo czegos?

z gory dziekuje :wink: :!:


wyciagniecie kosci ramu nie pomoze a nawet zaszkodzi bo wtedy ebdzie sie wieszal jeszcze bardziej... spruboj po prostu wyczyscic kompa ze wszystkiego, i wgrac nowego windowsa od nowa na pusty dysk (sformatuj wszystkie partycje) jesli problem bedzie dalej, sciagnij program Rambooster
lub sproboj dokupic jeszcze troche ramu, tak w ogole to najlepiej by bylo gdybys podal dokladne dane twojego kompa (najwazniejsze co do twojego problemu, to ilosc ramu i ilosc pamieci na karcie graficznej.)
Obrazek

Awatar użytkownika
PrEdAtOr
Posty: 429
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 11:26 am
Lokalizacja: [Z]ESŁA[W]IC[E] [NH]

Postautor: PrEdAtOr » pt sty 05, 2007 10:18 am

JOK_NH pisze:To ja mam problemik:
Pewnego razu odpalam kompa, wrzucam nutkę, a tu dziwna faza:
słyszę na dwóch głośnikach, ale jakby mono. Gram w Pro Evo 5 i nie słyszę komentatora, ale słyszę część dopingu. To samo na słuchawkach. Sprawdzałem ustawienia karty i jest git.
O co cho?
Z góry dzięki za pomoc!

P.S. Pro Evo rulezzzzzzzzzzzzzzzzzz


wg mnie byla by to karta dzwiekowa, lecz jesli ja sprawdzales.... to sprawdz jeszcze raz ;) tym programem (w konfiguracji daj sobie zeby testowalo tylko dzwiek), popatrz tez czy nie masz wyciszonego ktoregos ze strumieni, lub sproboj zainstalowac nowe sterowniki do karty dzwiekowej
Obrazek

MAX
Posty: 905
Rejestracja: śr lut 09, 2005 12:04 pm
Lokalizacja: spoza Nowej Huty

Postautor: MAX » pt sty 05, 2007 10:37 am

może jakiś hutniczy komputerowiec wyjaśnić dlaczego od jakiegoś czasu nie mogę oglądac filmików z maxiora czy też youtube??

http://i14.tinypic.com/3zq61xd.jpg (screen, żeby nie rozjebać forum :wink: )


dawniej elegancko wszystko śmigało a teraz czekam czekam i do czekać się nie mogę Obrazek !!

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt sty 05, 2007 11:07 am

PrEdAtOr pisze:
JOK_NH pisze:To ja mam problemik:
Pewnego razu odpalam kompa, wrzucam nutkę, a tu dziwna faza:
słyszę na dwóch głośnikach, ale jakby mono. Gram w Pro Evo 5 i nie słyszę komentatora, ale słyszę część dopingu. To samo na słuchawkach. Sprawdzałem ustawienia karty i jest git.
O co cho?
Z góry dzięki za pomoc!

P.S. Pro Evo rulezzzzzzzzzzzzzzzzzz


wg mnie byla by to karta dzwiekowa, lecz jesli ja sprawdzales.... to sprawdz jeszcze raz ;) tym programem (w konfiguracji daj sobie zeby testowalo tylko dzwiek), popatrz tez czy nie masz wyciszonego ktoregos ze strumieni, lub sproboj zainstalowac nowe sterowniki do karty dzwiekowej


Mam jeszcze prośbę do Ciebie. Mógłbys mi napisać na prv, jak tego programu się używa? :oops:

Awatar użytkownika
Raven
Posty: 462
Rejestracja: czw sie 26, 2004 10:52 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: Raven » pt sty 05, 2007 12:31 pm

MAX_HKS pisze:może jakiś hutniczy komputerowiec wyjaśnić dlaczego od jakiegoś czasu nie mogę oglądac filmików z maxiora czy też youtube??

http://i14.tinypic.com/3zq61xd.jpg (screen, żeby nie rozjebać forum :wink: )


dawniej elegancko wszystko śmigało a teraz czekam czekam i do czekać się nie mogę Obrazek !!


Hmmm , może jakiś firewall to blokuje . Albo może nawet sama przeglądarka.

Ewentualnie zainstaluj sobie najnowszego Flash Player-a ... może pomoże

http://www.adobe.com/shockwave/download ... omoid=BIOW

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » pt sty 05, 2007 1:16 pm

Też mam mały problem nie do końca z komputerem tylko z grą ale takiego tematu chyba nie było więc nie bede zakładał.

W GTA San Andreas nie moge zwerbować nikogo do swojego gangu... Przeinstalowałem gre ale dalej nic. A jestem przy przedostatniej misji i jej nie rusze bo niemoge nikogo zwerbować. Czy wie ktoś jak to naprawić ? Ewentualnie czy moge prosić kogoś kto ma to GTA zainstalowane i może werbować żeby mi tą misje przejść ?
Hutnik

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » pt sty 05, 2007 3:25 pm

Lukasz_HKS pisze:Też mam mały problem nie do końca z komputerem tylko z grą ale takiego tematu chyba nie było więc nie bede zakładał.

W GTA San Andreas nie moge zwerbować nikogo do swojego gangu... Przeinstalowałem gre ale dalej nic. A jestem przy przedostatniej misji i jej nie rusze bo niemoge nikogo zwerbować. Czy wie ktoś jak to naprawić ? Ewentualnie czy moge prosić kogoś kto ma to GTA zainstalowane i może werbować żeby mi tą misje przejść ?
trzymasz prawym przyciskiem myszy (tak jakbyś celował) w jakiegos ziomka i naciskasz h, jak Ci nie działa, to nie wiem :roll:
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole


Obrazek

Awatar użytkownika
PrEdAtOr
Posty: 429
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 11:26 am
Lokalizacja: [Z]ESŁA[W]IC[E] [NH]

Postautor: PrEdAtOr » pt sty 05, 2007 5:38 pm

Lukasz_HKS pisze:Też mam mały problem nie do końca z komputerem tylko z grą ale takiego tematu chyba nie było więc nie bede zakładał.

W GTA San Andreas nie moge zwerbować nikogo do swojego gangu... Przeinstalowałem gre ale dalej nic. A jestem przy przedostatniej misji i jej nie rusze bo niemoge nikogo zwerbować. Czy wie ktoś jak to naprawić ? Ewentualnie czy moge prosić kogoś kto ma to GTA zainstalowane i może werbować żeby mi tą misje przejść ?


jw. albo popatrz w configu czy masz na odpowiednich klawiszach odpowiednie komendy...
Obrazek

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pt sty 05, 2007 6:58 pm

MAX, moze to byc wina malei ilosci miejsca na dysku C: ... Ja raz mialem taki problem, filmiki sie wogole nie ladowaly, a okazalo sie ze mialem 150123kb wolnego miejsca na dysku... czyli mniejwiecej tyle co jeden JPG :?
Sproboj zrobic troche miejsca, moze przeczysc cache przeglądarki, jesli mozesz to zobacz czy sie odpala pod Internet Explorerem 8)


edit... jednak sie zawiesil komp...
Narazie chodzi 2:47h ...

MAX
Posty: 905
Rejestracja: śr lut 09, 2005 12:04 pm
Lokalizacja: spoza Nowej Huty

Postautor: MAX » pt sty 05, 2007 10:42 pm

huteusz na dysku C mam ponad 17 GB wolnego miejsca, więc raczej to nie to.

spróbuje jeszcze opcji Ravena może pomoże.

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » sob sty 06, 2007 9:16 am

JOK_NH - problem moze byc calkiem prozaiczny a mianowicie uszkodzony kabel/wtyczka od glosnikow
Wasting time is an important part of living.