Problemy z kompem !

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Problemy z kompem !

Postautor: MUSTAFA PL » śr gru 21, 2005 2:33 pm

A więc tak chciałbym aby w tym temacie można było wpisać sobie jakiś denerwujący problem związany z naszym kompem , bo przecież często zdarza się , że coś z czym my mamy problem dla drugiej osoby jest oczywiste . Więc podsumowując piszmy jakie mamy problemy z komputerem i zarazem próbujmy rozwiązywać problemy naszych Hutniczych braci . Niewiem czy temat się przyjmie , ale mam nadzieje , że przynajmniej kilka problemów zostanie rozwiązanych .

Ja mam np. problem ze znalezieniem odpowiedniego sterownika do karty graficznej Gefrce 2 mx/mx 400 . Sciągałem różne sterowniki dla tej karty , ale żaden nie pasuje . A może trzeba jakoś specjalnie zainstalować ten sterownik :( ? Pomóżcie :) !
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !
thk

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » śr gru 21, 2005 3:02 pm

Tu jest dobra strona jak ktośma jakieś problemy -

http://forum.dobreprogramy.pl

:wink:
Hutnik

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Re: Problemy z kompem !

Postautor: PennyWise » śr gru 21, 2005 5:44 pm

MUSTAFA PL pisze:A więc tak chciałbym aby w tym temacie można było wpisać sobie jakiś denerwujący problem związany z naszym kompem , bo przecież często zdarza się , że coś z czym my mamy problem dla drugiej osoby jest oczywiste . Więc podsumowując piszmy jakie mamy problemy z komputerem i zarazem próbujmy rozwiązywać problemy naszych Hutniczych braci . Niewiem czy temat się przyjmie , ale mam nadzieje , że przynajmniej kilka problemów zostanie rozwiązanych .

Ja mam np. problem ze znalezieniem odpowiedniego sterownika do karty graficznej Gefrce 2 mx/mx 400 . Sciągałem różne sterowniki dla tej karty , ale żaden nie pasuje . A może trzeba jakoś specjalnie zainstalować ten sterownik :( ? Pomóżcie :) !

www.nvidia.pl
masz wszystkie mozliwe stery do wszystkich gforcow z ostatnich pieciu lat
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Problemy z kompem !

Postautor: BIMBER » śr gru 21, 2005 6:19 pm

PennyWise pisze:
MUSTAFA PL pisze:A więc tak chciałbym aby w tym temacie można było wpisać sobie jakiś denerwujący problem związany z naszym kompem , bo przecież często zdarza się , że coś z czym my mamy problem dla drugiej osoby jest oczywiste . Więc podsumowując piszmy jakie mamy problemy z komputerem i zarazem próbujmy rozwiązywać problemy naszych Hutniczych braci . Niewiem czy temat się przyjmie , ale mam nadzieje , że przynajmniej kilka problemów zostanie rozwiązanych .

Ja mam np. problem ze znalezieniem odpowiedniego sterownika do karty graficznej Gefrce 2 mx/mx 400 . Sciągałem różne sterowniki dla tej karty , ale żaden nie pasuje . A może trzeba jakoś specjalnie zainstalować ten sterownik :( ? Pomóżcie :) !

www.nvidia.pl
masz wszystkie mozliwe stery do wszystkich gforcow z ostatnich pieciu lat


Potwierdzam... ostatnio instalowałem do mx 440, tam jest jeden ster do wszystkich kart chyba
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » śr gru 21, 2005 7:49 pm

jest jeden do wszystkich ale problem w tym ze czasem starsze karty a taka jest gf2mx400, zamulaja na najnowszych sterownikach.jesli potrzebujesz stery do dzialania na kompie bardziej ogolnie to musisz poprobowac i ze starszymi i z nowszymi a jesli do grania to poszukaj na necie bo sa sterowniki pisane specjalnie do gier np do quake'a czy tez MoH.pozdro
Wasting time is an important part of living.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn sty 02, 2006 4:30 pm

skąd pobrac polską wersje Opery (przglądarki) :?:

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » pn sty 02, 2006 5:27 pm

dUfio pisze:skąd pobrac polską wersje Opery (przglądarki) :?:


http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=17&id=680
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

luko
Posty: 239
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 3:36 pm

Postautor: luko » pn sty 02, 2006 8:01 pm

http://www.opera.com/lang/pl/ oficjalna strona opery w jezyku polskim oraz zpolszczona opera do pobrania :)
Sami Przeciw Wszystkim

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt sty 03, 2006 11:33 am

dziękówka juz smiga ;)

czuczi
Posty: 119
Rejestracja: śr wrz 08, 2004 10:23 am
Lokalizacja: Suche Stawy

Postautor: czuczi » wt sty 03, 2006 2:40 pm

dUfio podjąłeś słuszną decyzję. Opera to jest najlepsze wyjscie, jest 100x bezpiecznijsza od IE.

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » wt sty 03, 2006 3:01 pm

czuczi pisze:dUfio podjąłeś słuszną decyzję. Opera to jest najlepsze wyjscie, jest 100x bezpiecznijsza od IE.


Ja tam polecam Firefox albo Mozille, są tak samo bezpieczne jak Opera, i mozna se dodac "adblock" :)

luko
Posty: 239
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 3:36 pm

Postautor: luko » wt sty 03, 2006 3:29 pm

huteusz tak ale firefox ma to do siebie ze zeby chdozil tak jak sie chce tzreba instalwoac duzo wtyczek :) chdoz nie powiem rowniez go poelcam bo esjt naprawde bardzo szybki :)
Sami Przeciw Wszystkim

Wandyta
Posty: 382
Rejestracja: sob sie 28, 2004 10:50 pm
Lokalizacja: Borek Fałęcki

Postautor: Wandyta » wt sty 03, 2006 7:21 pm

A ja wole Maxthon-a używam go jush długo i chyba z przyzwyczajenia niechce sie na inne przesiadać :)

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » czw sty 05, 2006 4:08 pm

Mam inne pytanie - czy ktos juz spotkal sie z soberem ? :>

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » ndz lut 05, 2006 12:59 pm

Jak ktos uzywa Adobe Reader to wyszła nowa wersja dla Windows 2000/XP 7.05..Do pobrania plik :arrow: http://www.download.net.pl/225/Adobe-Re ... s-2000-XP/
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard