Pazdan kierunek Chorzów?

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

twop
Posty: 56
Rejestracja: czw sty 13, 2005 5:06 pm

Pazdan kierunek Chorzów?

Postautor: twop » czw sty 05, 2006 6:47 pm

źródło Gazeta Krakowska

OFERTY DLA PIŁKARZY HUTNIKA
........
Ruch jest zainteresowany jeszcze jednym piłkarzem z Suchych Stawów, defensywnym pomocnikiem, może grać również w obronie, 18-letnim Michałem Pazdanem. Ma on akurat duże szanse do zajęcia pozycji stopera po ewentualnym odejściu Pasionka.
Jeśli wymienieni opuściliby Hutnika, to szefowie klubu zmuszeni zostaliby do poczynienia już tej zimy sporych zakupów. Osłabiona drużyna miałaby duże kłopoty z zajęciem miejsca w środku tabeli.


Mam nadzieje, że żaden z tych transferów nie dojdzie do skutków bo jakoś nie widzę naszych działaczy sprowadzających wartościowych zmienników.
Zresztą o ewentualnych wzmocnieniach jakoś nie ma nigdzie nawet wzmianki.

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » czw sty 05, 2006 7:28 pm

Ku... mać jeśli on odejdzie to gasić światło i CHODZIĆ NA GRĘBAŁOWIANKE.

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » czw sty 05, 2006 8:51 pm

Sprzedajmy wszystko! Najlepiej Tomeksowi! Sprzedajmy zarząd! Dostaniemy pół kompletu koszulek i dziurawe buty! Moze sprzedamy balon, betonowe ogrodzenie, szatnie, Cafe corner. Zarząd ma takie pomysly ze chyba zaraz mnie sprzedadzą :x :!: Ulepili sie do chorzowa :!:

Zawsze z awansu robią 4 lige Hutnik nie wejdzie do 2 ligi,
frajerzy sprzedają najlepszych zawodnikow za najnizsza cene a powinno byc na odwrót :!: :evil: :x :? :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Awatar użytkownika
Grzesiek_Z.W.
Posty: 106
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 11:26 am
Lokalizacja: z NH

Postautor: Grzesiek_Z.W. » czw sty 05, 2006 9:00 pm

No jak Pazdan odejdzie to moze byc bardzo ciezko w przyszlej rundzie :? Zaczynam miec obawy ze raczej nie powalczymy o nic w tym sezonie...
A szkoda...
-ZŁOTY WIEK Hutnik 1950 KRAKÓW!-

- O swe walczyć bedziemy, tradycja nie zginie póki my żyjemy na ojczystej ziemi o barwie bieli i czerwieni...!-

GallAnonim
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 3:03 pm

Postautor: GallAnonim » czw sty 05, 2006 9:06 pm

Narazie Ruch wyraził zainteresowanie Michałem ale bez żadnych konkretów.

Drops'05
Posty: 56
Rejestracja: wt lis 29, 2005 10:32 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Drops'05 » czw sty 05, 2006 10:24 pm

Dziwi mnie z jedne strony proba odbudowy renomy naszego kochanego klubu natomiast z drugiej wyzbywanie sie waznych elementow nietylko zespolu ale calego KLUBU !!! Kurwa gdzie tu jest sens?
Moim ukojeniem jest marihuana...!

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw sty 05, 2006 10:29 pm

Po pierwsze trudno kogoś trzymać na siłę. Wiele osób na przykład zauważyło, że Piotrek Madejski nie rozwija się już w Hutniku i dobrze mu życząc powinien zmienić otoczenie. Ważne aby w miejsce kogoś kto odchodzi przychodził za te pieniądze inny wartościowy zawodnik. Przykład to odejście Kwiatka i Lipecki na jego miejsce (tu akurat przypadek, że Garbarnia ma wtyki i wyszła z tym Lipa).

Po drugie dzisiaj na pierwszym treningu zabrakło tylko Sotnickiego i Jarosza. Zarówno Pazdan, Pasionek oraz Madejski trenowali normalnie.

pazdzioch
Posty: 168
Rejestracja: wt lip 12, 2005 11:46 pm
Lokalizacja: ImpreriuM KrakóW

Postautor: pazdzioch » pt sty 06, 2006 12:28 am

pasionek trenowal ? przeciez on juz w kmicie nie ?
HWDP HWDP HWDP HWDP

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pt sty 06, 2006 4:19 am

nie - uzgodnil tylko indywidualne warunki, teraz musi sie z Hutnikiem dogadac jak i kluby musza do porozumienia dojsc

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pt sty 06, 2006 7:28 pm

Coś mi się wydaje że będziemy filją przeboju wolbrom i ruchu.

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pt sty 06, 2006 10:42 pm

i podbeskidzia i gornika zabrze... czlowieku filie owszem ale nie tu

Sagram
Posty: 438
Rejestracja: czw lis 25, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Sagram » sob sty 07, 2006 1:05 am

Witam!

Jedno co można napisać to że Hutnik ze swoimi młodymi grajkami jest w tym momencie traktowany jako "dojna krowa" bo przecież Michał to jeden z tych piłkarzy, którzy pokazał sie z dobrej strony w minionej rundzie. Liczymy na niego, a tu prosze od razu zainteresowanie z klubu który gra w lidze o jaką walcyzmy od paru lat nieudanie. Talent Pazdanka, który rozwinął sie w minionej rundzie niestety może być wykorzystany przez chorzowski Ruch, a nie przez naszą hutnicza komande. Pozostaje liczyć, że to tylko prasowe dywagacje, bo jest to na ten moment pewniak do skladu na rundę wiosenną.

pzdr
Hutnik 1950 KRAKÓW

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » sob sty 07, 2006 11:08 am

Powiedzcie dlaczego tak sie dzieje.Wyprzedają młodych piłkarzy,a przecież w niedalekiej przyszłości może być z nich pożytek i to nie mały.
Przecież jeśli wierzyć temu co sie mówi o przyszłości finansowej że ma niby być lepsza że szykuje się sponsor to powinniśmy myśleć o utrzymaniu tego składu a być może o niewielkich wzmocnieniach.
Pazdan to odkrycie tej rundy mam nadzieje że nie napali sie na gre w Ruchu Chorzów.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

twop
Posty: 56
Rejestracja: czw sty 13, 2005 5:06 pm

Postautor: twop » sob sty 07, 2006 11:24 am

Co do Pazdana to jeszcze takie info się ukazało:

Trener reprezentacji Polski do lat 19 (rocznik 1987) Michał Globisz powołał 35-osobową kadrę na konsultację szkoleniową w Gdańsku, która odbędzie się w dniach 1-6 lutego 2006 roku.

Reprezentacja U-19 przygotowuje się do finałowego turnieju Mistrzostw Europy, który zostanie rozegrany w Wielkopolsce (18-29 lipca 2006).

KADRA U-19 NA ZGRUPOWANIE W GDAŃSKU:
....
Michał Pazdan (Hutnik Kraków)
....

źródło: PZPN

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » sob sty 07, 2006 2:09 pm

Dziwne jest to że ruch ktory ma kilkunasto milionowe zadlużenie pozwala sobie na transfery.
A Hutnik bez wielkich długów nie jest w stanie zatrzymać juniorów.
bardzo mnie to wkur...i nóż mi się w kieszeni otwiera na naszych działaczy.