SESJA/EGZAMINY...

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

gyl
Posty: 246
Rejestracja: śr sty 05, 2005 10:31 pm
Lokalizacja: Łódź i Podgórze

Postautor: gyl » sob maja 13, 2006 9:04 pm

a ja wczoraj, o 18, w juwenalia, w Święto UJ pisałem egzamin z Podstaw Ekonomicznej Analizy Prawa. I to jeszcze opisówki a nie test, więc napisałem się jak świnia :wink:
ale chyba będzie do przodu.
FAN86 --> gratuluję Konstytucji!!!

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » czw cze 01, 2006 1:44 pm

Takie coś to ja rozumiem.Wczoraj 3 z Podstaw Organizacji i Zarządzania a dziś 3,5 z Socjologii Organizacji (Junior w tym roku nie przeszła metoda wszytkie "tak" lub wszystkie "nie").Na sesje zostaje mi tylko i aż Ekonomia,którą mam za 12 dni a nie podjąłem jeszcze żadnych kroków w kierunku zdania(czyt. nauki).

Ide pić :!: :lol:

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw cze 01, 2006 2:02 pm

no to ładnie

ja mam w tym semestrze 7 egzaminów i gdzies tyle samo zaliczen z zaliczeniami idzie o dziwo dosc gładko (nawet z mikroekonomia i majca które zdawałem w poprzednim o 4 razy) , została narazie tylko statystyka ale z tego exam amm dopiero w zimie.

gorzej z egzaminami, narazie jeden do przodu (informatyka, nie zdała tylko jedna osoba naszczescie nie byłem to ja :P ) a jeden bedzie w plecy, najbardziej przejebany z finansów. Był do przejscia ale zlekcewazyłem go i zaczalem sie uczyc dzien przed a do nauczenia było 45 stron konspektów.. no coz szykuje sie upalny lipiec (bo wtedy mam chyba poprawke) i nauczka na przyszłosc zeby sie powazniej do tego przykladac


a najwieksze chece przede mna, examy z prawa, mikro, majcy, rachunkowosci (pedał na poczatku mowil ze jak ktos bedzie mial 80% z zal to da od kopa 3 bez pisania a na ostatnim wykladzie sie z tego wycofał ;[ ) i najblizszy z socjologi (było 5 wykladow a typ kaze sie naucyzc całego słownika + jaka lekturke zrobic ;[ )

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » czw cze 01, 2006 6:43 pm

dUfio pisze:najblizszy z socjologi )


właśnie :cry: :cry: na liście durnyvch przedmiotów dla mnie numer 1

nie rozumiem, jak móżna wogóle studiować socjologię :roll: dramat
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

mr.Vitaminka
Posty: 1899
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » czw cze 01, 2006 8:39 pm

Cato pisze:
dUfio pisze:najblizszy z socjologi )


właśnie :cry: :cry: na liście durnyvch przedmiotów dla mnie numer 1

nie rozumiem, jak móżna wogóle studiować socjologię :roll: dramat


mozna :)


mam za sobą już 3 examy (wczoraj i dziś :shock: ) jeden ustny 5.0, jutro mam kolejny, w poniedziałek następny, w środę znowu, potem akcja "bez biletu" na mundial i znowu 2 examy 14 i 16 czerwca.


trzymam kciuki za wszystkich
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt cze 02, 2006 8:53 am

dUfio pisze:

a najwieksze chece przede mna, examy z prawa, ...


No prawo przejebane. Miałem to w pierwszym semestrze i nie zdałbym, gdyby obok nie siedziała obkuta laska z Kielc. Powodzenia Stary!

mr.Vitaminka
Posty: 1899
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » ndz cze 18, 2006 12:00 pm

juz wszystko za mną ufffff

jeszcze tylko wyniki z 2 examów + z angielskiego i oficjalnie mam wakacje. wszystko poszło szybciej i łatwiej niż przypuszczałem, a i efekt jest dobry bo będe miał po raz pierwszy w życiu stypendium :shock:


powodzenia wszystkim!
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » pn cze 19, 2006 3:47 pm

Jutro mam exam z łaciny a ja w czasie poprzednich dwóch tygodni biłem rekordy w "pewnej % dziedzinie".....i cholernie sie tego examu obawiam....
Quam dulce et decorum est pro patria mori

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » pn cze 19, 2006 4:18 pm

Ja mam w środe poprawke z ekonomii bo tydzień temu się nie powiodło.Zamiast sie douczać to imprezuje i tez mam obawy co do tej poprawki.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn cze 19, 2006 4:23 pm

ja aktualnie 1:2 a poprawki z tego jeszcze w czerwcu i lipcu...

ciezko a mobilizacji brak

Awatar użytkownika
dookie
Posty: 194
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: eNHa

Postautor: dookie » wt cze 20, 2006 11:54 pm

mr.Vitaminka pisze: będe miał po raz pierwszy w życiu stypendium :shock:


moje gratulacje :D lepiej pózno niż wcale :wink:

ja z koleii pierwszy raz w życiu bez poprawki :D

powodzenia wszystkim 8)

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » śr cze 21, 2006 3:29 pm

Po wczorajszym examie z łaciny byłem totalnie zaskoczony...cały tydzień balowania i jeden dzień niezbyt solidnie dokonanej powtórki przełozył sie na +4... 8) A przed wejściem na salę nie miałem takich wygórowanych ambicji... :wink:

Wniosek: Trzeba pic żeby examy zdawać.... :lol:

Za tydzień w śrrode kolejny-historia Francji...ufff.
Do niego jednak muszę sie solidniej przygotować, gdyz to nie lektorat niestety....
Quam dulce et decorum est pro patria mori

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » czw cze 22, 2006 12:28 pm

Poprawka z ekonomii zdana na 3,5 i mam wakacje bez "kampanii wrześniowej".

Ide zaraz zakosztować ziołolecznictwa na rozluźnienie, a wieczorkiem jakaś impreza koniecznie.

Powodzenia tym co jeszcze "walczą" :!:

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw cze 22, 2006 1:25 pm

u mnie juz 2:2 (4.0 z rachunkowosci), dzisiaj majca, w przyszłym tygodniu prawo i chyba ustna poprawka socjo, 30 zaliczenie ze statystkyki, kolo 20 lipca poprawka z finansów, czekam jeszcze na wyniki z mikro...

ufff gorąco ale mam nadzieje ze z pomocą modlitwy tej pani
<--------------
jakos to będzie

Fan Trouble Vitaminka gratulacje, Trouble szacun za umiejetne godzenie chlania i i nauki :roll: tez tak chce :P

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » pn cze 26, 2006 10:13 pm

W środę kolejny exam z dziejów Francji w czasach absolutyzmu, rewolucji i cesarstwa... Jak zwykle weekend był bardzo % ciężki i obawiam się, że w tak krótkim czasie nie przyswoję całego materiału...
W środe się okaże czy Dufio miałeś rację ( to odnośnie Twojego "szacunku") 8) :wink:
Quam dulce et decorum est pro patria mori