Cherleaderki Hutnika na Cracovi ?!

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » pn mar 13, 2006 11:48 am

Niech sobie tancza na Cracovii ale nie w strojach ktore dostały od Hutnika bo to kompletnie nie na miejscu !!! Takie zachowanie to poprostu brak szacunku dla klubu który je wypromował

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pn mar 13, 2006 11:51 am

Bolek - wgm nie chodzi tu o fakt ze na craxie wisle czy innym grajdolku tanczyly - chodzi o to ze tanczyly przy wykozystaniu elementow garderoby ktore im to PD przekazal by tanczyly na Hutniku .... Jesli c lub w chciali mic dziewczyny na stadionie - mogli kupic im stroje a nie wykozystywac fakt ze juz maja takowe od Hutnika...

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » pn mar 13, 2006 11:53 am

Znasz mnie , jak nie to się mnie nie czepiaj . W żartach to napisałem , następny , który mnie uspokaja . Wiadomo , że nic nie zrobię , jedynie mogę się głupio popatrzyć i tyle . Dobra mogą sobie tańczyć , ale uprzedzając chociaż naszego marketingowca . Albo ściągnąć wogóle nasze barwy , bo po kija nam reklama na crax-ie i do tego z wisłą !! Światopogląd zawężony :lol: . Filozof Qrde :shock: . Ty również węź kilka wdechów i wydechów i podejdź od strony tego , że ktoś na początku coś im dał (wiadomo kto!!) .

Nie widziałem ich w akcji wczoraj , ale i tak podobno nie zadziwiały jak słyszałem . Niech sobie tańczą gdzie chcą , ale barwy niech oddadzą !!

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn mar 13, 2006 12:57 pm

Parę osób chyba nie zrozumiało...

Jest dokładnie tak, jak napisał HDS.

Nie jesteśmy żadnym kurwa sponsorem, dajemy rekwizyty na swoje potrzeby, jasne?

a jeśli chodzi o przykład Dorotki z "Bierdonką"... no ok, ale w takim razie daje się wypowiedzenie, zrywa się umowę...

Także, albo pracujesz dla jednej firmy, albo dla drugiej, a już na pewno nie odpierdalasz takiej kaszany jak ta z nasyzmi ciuchami. Szczyt bezczelności.
Młodym laseczką się nie dziwię, ze mają w dupie pewne zasady, pewne postępowanie, natomiast jak mogła tak po prostu zachować się ich opiekunka, no to tego już nie wiem. Jeszcze raz powtarzam, dla mnie to jest szczyt bezczelności.

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » pn mar 13, 2006 2:12 pm

Cheerleaderki pojawiły się na Suchych Stawach aby uatrakcyjnić mecze Hutnika.
Cheerleaderki zanim pojawiły się na Hutniku tańczyły już na Wiśle, Cracovii, błoniach, zawodach sportowych, imprezach okazjonalnych.
Zapraszając je na Hutnika oraz kupując im stroje nie stawiałem warunku, żeby od tego momentu tańczyły jedynie na Hutniku, a tym badziej nie zmuszam by kibicowały Hutnikowi.
W dalszym ciągu będę zapraszał Cheerleaderki by uatrakcyjniały mecze Hutnika.

Coś osobistego: podczas derbów również zdenerwowała mnie ta sytuacja. Ale ponieważ mecz był dosyć nudny, miałem czas by ją przemyśleć. Moja złość wynikała z frustracji sytuacją, że znowu silniejszy rywal zagarnął coś gotowego, naszego/hutniczego. I tu podłożem jest rywalizacja klubowa, nasza słabsza pozycja, wielokrotne historie z kibicami zmieniającymi barwy. Ponadto myślenie kategoriami "tylko Hutnik" jest zupełnie obce tym dziewczynom. One raczej rozumują "tylko taniec". Nie sądzę, abym miał prawo karać kogoś za to, że myśli w inny sposób niż ja. Albo chociaż zmuszać do stosowania się do mojego systemu wartości.

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 957
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » pn mar 13, 2006 2:54 pm

Będąc na derbach ( zawodowo) miałem okazję porozmawiać z Panią Mączką na ten temat, powiedziała, że to jest jednorazowy występ i, że dzieczyny wracają na Suche Stawy. Też mi się nie podoba to, że dziewczyny tńczą w strojach które sponsorował Piotrek, tak nie powinno być.

tomnh
Posty: 78
Rejestracja: wt cze 28, 2005 7:56 pm

Postautor: tomnh » pn mar 13, 2006 3:39 pm

A mnie się przypomniał fragment jednego z filmów Barei (nie pamiętam którego) w którym obcokrajowiec się pyta czy u nas w kraju jest jedna striptizerka, bo przedwczoraj ją widział w jednym hotelu, wczoraj w jeszcze innym a dzisiaj znowu ją widzi ;)

Czy nie ma innych chaerladerek w Krakowie?? A przynajmiej nie ma innych ubrań?? :D

pazdzioch
Posty: 168
Rejestracja: wt lip 12, 2005 11:46 pm
Lokalizacja: ImpreriuM KrakóW

Postautor: pazdzioch » pn mar 13, 2006 4:01 pm

jak wam zal takich malolat zeby wam trzensly dupami to sa rzuzne sposoby na to nie bede tu pomelizowal czy jakos tak :P
HWDP HWDP HWDP HWDP

Awatar użytkownika
NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C.
Posty: 409
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 11:36 pm

Postautor: NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C. » pn mar 13, 2006 8:51 pm

Ludzie o co wy sie spinacie zatanczyly na derbach trudno, tanczyly w strojach od Piotrka ch...wo , ale czy nie sadzicie ze to poprostu nie jest problem . O co sie tu pieklic i rzucac . Momentami po czytaniu wpisow mialem wrazenie ze co niektorzy chcieli by je zlinczowac , przeciez to tylko dziewczyny. Jak juz Piotrek napisal nikt nie mowil ze skoro u nas tancza to sa za Hutnikiem. Wrzuccie na luz czasem . :D :D :D :D

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » pn mar 13, 2006 9:09 pm

tak tak, zlinczowac, przetrzepac dupska - dzuhas piszesz sie na wymierzanie kary?
Wasting time is an important part of living.

Bulek
Posty: 380
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:58 pm
Lokalizacja: Willowe

Postautor: Bulek » pn mar 13, 2006 9:16 pm

Z tego co zaobserwowalem ogladajac te cale"wielkie derby" to one cieszyly sie z strzelonej bramki dla pasow jak i wisly:D wiec albo nieznaja sie na pilce ;p albo poprostu niekibicowaly zadnej z drozyn:D
"Huto Dzielnico Ma Pokaz Chamom Jak W Pilke Sie Gra"

Awatar użytkownika
DorotkaHKS
Posty: 546
Rejestracja: wt sie 24, 2004 9:22 am
Lokalizacja: Piastów

Postautor: DorotkaHKS » pn mar 13, 2006 9:47 pm

Bulek pisze:Z tego co zaobserwowalem ogladajac te cale"wielkie derby" to one cieszyly sie z strzelonej bramki dla pasow jak i wisly:D wiec albo nieznaja sie na pilce ;p albo poprostu niekibicowaly zadnej z drozyn:D

albo poprostu tak im kazano...
HKS ---=== Zawsze i wszędzie nieważne jak będzie ===--- HKS

Bulek
Posty: 380
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:58 pm
Lokalizacja: Willowe

Postautor: Bulek » pn mar 13, 2006 10:35 pm

DorotkaHKS pisze:
Bulek pisze:Z tego co zaobserwowalem ogladajac te cale"wielkie derby" to one cieszyly sie z strzelonej bramki dla pasow jak i wisly:D wiec albo nieznaja sie na pilce ;p albo poprostu niekibicowaly zadnej z drozyn:D

albo poprostu tak im kazano...
a ty wciaz swoje;P bronic kobity to podstawa;p
"Huto Dzielnico Ma Pokaz Chamom Jak W Pilke Sie Gra"

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » wt mar 14, 2006 8:57 am

moze i ma racje Dorotka - jesli nie zauwazyliscie od strony "cracovia pany" byly inne kolory pomponow a od strony "hotelu cracovia" byly inne kolory pomponow i jak padly bramka dla "c" lub "w" to obie strony sie cieszyly... prikaz prikazem ale czemu z elementami "garderoby hutniczej" zakupionej przez PD?

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt mar 14, 2006 9:02 am

Nie wiem dlaczego tylko HDS mnie rozumie :)

heh