Ogólnohutnicza pomoc

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » wt lip 07, 2015 2:39 pm

metal pisze:Winnetou - nie mierz wszystkich swoją miarą :).
Aha - Twój komputer nie spełnia wymagań dotyczących procesora.


Metal 2 x Dziekuje :)

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » śr lip 08, 2015 10:22 pm

wyszukiwarka w gumtree zamienia mi polskie znaki na te z łacińśkeigo alfabetu, np. ą na a. Czym to jest spowodowane ?
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

Awatar użytkownika
linkaRTS
Posty: 163
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:44 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: linkaRTS » śr lip 08, 2015 10:34 pm

Cato pisze:wyszukiwarka w gumtree zamienia mi polskie znaki na te z łacińśkeigo alfabetu, np. ą na a. Czym to jest spowodowane ?


oni są teraz na etapie jakiś zmian i chyba część funkcji jeszcze nie działa im do końca, więc nie wiem czy jest jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu od strony użytkownika

może spróbuj skopiować słowo z innej strony i tam je wkleić ?

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » czw lip 09, 2015 8:25 am

I generalnie zmiany na duży minus!
Wkur... mnie na maksa, bo zlikwidowali, jedyną zakładkę z której stale korzystałem. Pisałem do nich w tej sprawie, to dali oklepaną odpowiedź.
Albo ja się starzeję, albo te zmiany w necie zawsze są na gorsze. Jak nie allegro, które jest milion razy gorsze niż jego odsłona z 2004 roku, to teraz Oni.
Skąd taka moda, że wszytko ma ładnie wyglądać a być nie praktyczne użytkowaniu. Mam nadzieję, że 90 minut nigdy się nie zmieni.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » wt lip 14, 2015 8:28 pm

Potrzebuje pozyczyc fotelik samochodowy dla 1,5-rocznego dziecka. Termin od 19-26 lipca. Odwdziecze sie.

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » śr lip 22, 2015 6:07 pm

Panowie /Panie mam telefon Samsung galaxy s4 chyba
jakis czaas temu pekla mi szybka o ile to sie tak nazywa a od wczoraj zaczal mi ciemniec ekran telefonu i jest teraz zielono czarny i w ogole juz nie moge ani smsa napisac ani zadzwonic bo nic nie widze na ekranie
Czy da sie to jakos uratowac ? prosze doradzcie

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » śr lip 22, 2015 10:13 pm

Kolejna prosba
Zna sie ktos albo moze polecic kogos kto nie sciagnie mnie za jedna porade tak jak pewne biuro (250 zl za jedna odpowiedz ) ?
Potrzebuje cos dowiedziec sie w sprawie alimentow na dziecko
Konkretniej czy kwota jest placona adekwatnie do zarobkow
pzdr

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pt lip 24, 2015 10:59 am

KSH74NH pisze:Panowie /Panie mam telefon Samsung galaxy s4 chyba
jakis czaas temu pekla mi szybka o ile to sie tak nazywa a od wczoraj zaczal mi ciemniec ekran telefonu i jest teraz zielono czarny i w ogole juz nie moge ani smsa napisac ani zadzwonic bo nic nie widze na ekranie
Czy da sie to jakos uratowac ? prosze doradzcie


urwa
ilez taki samsung nowy kosztuje ze naprawa wyswietlacza to 500 zl !!!!
nie dam tyle
Gdyby nie fakt ze mam duzo filmow na telefonie i zdjec dziecka to wyjebalbym w powietrze to i kupil cos z netem za mniejsza kase :(
zalamali mnie

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pt lip 24, 2015 2:51 pm

Nie mozesz skopiować na komputer?

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » pt lip 24, 2015 3:27 pm

mi iphone naprawili tu
http://serwiskomorek.pl/kontakt
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

Awatar użytkownika
dziadekrk
Posty: 570
Rejestracja: pt cze 24, 2005 4:39 pm

Postautor: dziadekrk » pn lip 27, 2015 10:21 am

KSH74NH pobierz sobie z sieci darmowy program Samsung Kies, który obsługuje chyba wszystkie telefony samsung (a na bank te nowsze, dotykowe), podłącz telefon drutem do kompa i spokojnie skopiujesz wszystkie pliki z pamięci telefonu. A skorupę pewnie jeszcze puścisz za parę groszy, nawet z pękniętym ekranem.
Obrazek
Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pn lip 27, 2015 10:37 am

dziadekrk pisze:KSH74NH pobierz sobie z sieci darmowy program Samsung Kies, który obsługuje chyba wszystkie telefony samsung (a na bank te nowsze, dotykowe), podłącz telefon drutem do kompa i spokojnie skopiujesz wszystkie pliki z pamięci telefonu. A skorupę pewnie jeszcze puścisz za parę groszy, nawet z pękniętym ekranem.


Hejka
Dzieki za info .Wlasnie sie zastanawialem dlaczego kiedys jak probowalem zgrac na kompa zdjecia to nie udawalo mi sie to. Czyli trzeba sciagnac program jakis .O tym nie wiedzialem
Zawiozlem jeszcze w piatek do carrefoura bo byl tam serwis z telefonami i naprawia mi go za 300 zl chociaz 200 zl taniej az niz inne firmy to podejrzane
juz lepiej brzmi niz 500 :)

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » śr lip 29, 2015 3:33 pm

KSH74NH pisze:
dziadekrk pisze:KSH74NH pobierz sobie z sieci darmowy program Samsung Kies, który obsługuje chyba wszystkie telefony samsung (a na bank te nowsze, dotykowe), podłącz telefon drutem do kompa i spokojnie skopiujesz wszystkie pliki z pamięci telefonu. A skorupę pewnie jeszcze puścisz za parę groszy, nawet z pękniętym ekranem.


Hejka
Dzieki za info .Wlasnie sie zastanawialem dlaczego kiedys jak probowalem zgrac na kompa zdjecia to nie udawalo mi sie to. Czyli trzeba sciagnac program jakis .O tym nie wiedzialem
Zawiozlem jeszcze w piatek do carrefoura bo byl tam serwis z telefonami i naprawia mi go za 300 zl chociaz 200 zl taniej az niz inne firmy to podejrzane
juz lepiej brzmi niz 500 :)


W którym punkcie go zostawiłes, w tym koło salonu play może ?

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » śr lip 29, 2015 4:01 pm

vitoss pisze:
KSH74NH pisze:
dziadekrk pisze:KSH74NH pobierz sobie z sieci darmowy program Samsung Kies, który obsługuje chyba wszystkie telefony samsung (a na bank te nowsze, dotykowe), podłącz telefon drutem do kompa i spokojnie skopiujesz wszystkie pliki z pamięci telefonu. A skorupę pewnie jeszcze puścisz za parę groszy, nawet z pękniętym ekranem.


Hejka
Dzieki za info .Wlasnie sie zastanawialem dlaczego kiedys jak probowalem zgrac na kompa zdjecia to nie udawalo mi sie to. Czyli trzeba sciagnac program jakis .O tym nie wiedzialem
Zawiozlem jeszcze w piatek do carrefoura bo byl tam serwis z telefonami i naprawia mi go za 300 zl chociaz 200 zl taniej az niz inne firmy to podejrzane
juz lepiej brzmi niz 500 :)


W którym punkcie go zostawiłes, w tym koło salonu play może ?


Hejka . Na zakopianskiej , kolo apteki zaraz

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » pn sie 10, 2015 10:12 pm

Znajomi szukaja mieszkania do wynajecia (studenci). Czy ktos moze polecic jakas miejscowke?
nh2010.pl