Piłkarz Hutnika Kraków wybiera się na testy do Anglii

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
bolo
Posty: 429
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 10:31 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Piłkarz Hutnika Kraków wybiera się na testy do Anglii

Postautor: bolo » pt paź 29, 2004 1:10 pm

Pomocnik reprezentacji Polski prowadzonej przez Andrzeja Zamilskiego, Grzegorz Goncerz, jedzie na testy do Anglii - poinformował "Super Express".


16-letni pomocnik Hutnika Kraków wyjeżdża na testy do Aston Villi.

"Do tej pory podchodziły mnie tylko polskie kluby, konkretnie Górnik Zabrze i Cracovia - opowiada Grzegorz. - Nie podejmowałem rozmów".

Więcej szczegółów w "Super Expressie"

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » pt paź 29, 2004 1:40 pm

A w naszym pierwszym skladzie nie grał ani razu:/

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » pt paź 29, 2004 3:19 pm

może by go warto wyprubować w lidze ?
Hutnik

big ben hgw
Posty: 251
Rejestracja: wt sie 24, 2004 4:25 pm
Lokalizacja: z Londynu :D

Postautor: big ben hgw » pt paź 29, 2004 4:40 pm

"Do tej pory podchodziły mnie tylko polskie kluby, konkretnie Górnik Zabrze i Cracovia - opowiada Grzegorz. -Nie podejmowałem rozmów".
i to mnie sie podoba :D 8) pozdro dla niego. zycze Grzeskowi zeby zagral kiedys w pierwszej lidze,albo i w europejskich pucharach...oczywiscie w barwach Hutnika !
naszym klubem HKS, kazdy w Hucie o tym wie, ze najlepszy w Polsce jest...nasz Hutniczek HKS...

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pt paź 29, 2004 5:20 pm

Nie podejmował rozmów bo od razu wypierdolił do Zabrza z tego co pamiętam to chyba zagrał w paru sparingach oraz jest na zdjęciu w Skarbie Kibica :? Jak go będą w A V chcieli to szybciej pojedzie niż Wam się wydaje...
Obrazek

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » pt paź 29, 2004 5:55 pm

BuA SPW pisze:Nie podejmował rozmów bo od razu wypierdolił do Zabrza z tego co pamiętam to chyba zagrał w paru sparingach oraz jest na zdjęciu w Skarbie Kibica :? Jak go będą w A V chcieli to szybciej pojedzie niż Wam się wydaje...


nie Siedlarz tylko Goncerz :D

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » pt paź 29, 2004 7:09 pm

W Górniku to gra Siedlarz Marcin a nie Goncerz.
Spoko że naszymi piłkarzami młodymi interesują się takie uznane marki jak Aston Villa, ale szkoda że takich piłkarzy nie jesteśmy w stanie utrzymać w swoich szeregach :(

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » pt paź 29, 2004 7:13 pm

Trafne stwierdzenie, bo utalentowanych młodych piłkarzy w Hutniku nie brakuje, nasz klub zawsze słynął z dobrej pracy z młodzieża

big ben hgw
Posty: 251
Rejestracja: wt sie 24, 2004 4:25 pm
Lokalizacja: z Londynu :D

Postautor: big ben hgw » pt paź 29, 2004 7:16 pm

HaKaeS pisze:W Górniku to gra Siedlarz Marcin a nie Goncerz.
Spoko że naszymi piłkarzami młodymi interesują się takie uznane marki jak Aston Villa, ale szkoda że takich piłkarzy nie jesteśmy w stanie utrzymać w swoich szeregach :(

yyy ale osochozi ?? przeciez ma jechac na TESTY...a nie ze chca go od razu kupic.poza tym nawet jakby chcieli go kupic to pewnie nie bedzie chcial wyjezdzac za granice w tak mlodym wieku .
naszym klubem HKS, kazdy w Hucie o tym wie, ze najlepszy w Polsce jest...nasz Hutniczek HKS...

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pt paź 29, 2004 10:47 pm

oo kurwa faktycznie mi się pomyliło , tamten to Siedlarz :roll: :lol: :oops: :lol: hehe macie racje przepraszam za błąd:D
Obrazek

Rafał_Hutnik
Posty: 340
Rejestracja: wt sie 31, 2004 11:18 am

Postautor: Rafał_Hutnik » pt paź 29, 2004 10:56 pm

wogole nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi :| nie wierze ze w birmingham nie ma utalentowanych chlopakow kopiacych pilke w aston villi ;/ po co sprowadzac na dodatek kogos z Polski ? widzi tu ktos jakas logike ?

Awatar użytkownika
Łokieć
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:23 am
Lokalizacja: Nowo Huckie Przedmieście

Postautor: Łokieć » pt paź 29, 2004 11:08 pm

Z tego co wiem i znam G.Goncerza to on jest kurwa strasznie wybredny i raczej nie bedzie grał w Aston Villi bo z po pierwsze z angielskiego jest orłem a po drugie jak już mowiłem jest strasznie wybrednym.Bardzo miło że wkońcu gdzieś piszą o naszej szkołce piłkarskiej i może to jeszcze bardziej przyciągnie SPONSORA"ISPAT",pozatym moim zdaniem jest wielu lepszych zawodników na Hutniku,którzy nie dość że powinni siedzieć na ławce to i na dodatek powini się bić o miejsce w pierwszej 11!!!Grzesiek jest dobrym zawodnikiem,ale potrzebuje jeszcze dużo czasu na poprawe piłkarskiego rzemiosła bo z informacji od drugiego trenera K.Wójsa popełnia jeszcze wiele błedów taktycznych,ale co może pocieszyć to powiedział mi drugi trener że powoli to jest wyeliminowane i bedzie coraz lepiej.Nic tylko możemy czekać na naszych młodych utalentowanych piłkarzy z nadzieja że wkorotce oni zaczną grać z naszymi gwiazdami :)


WIELKIE POZDRO DLA CIEBIE GONZO!!!
Biało Błękitno Niebieskie Serce Od Dziecka

Junior
Posty: 1231
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » pt paź 29, 2004 11:35 pm

A jak taki obserwator przyjedzie na nasz turniej...to zobaczy że nie tylko juniorzy u Nas są utalentowani ale i kibice :wink: .......i jeszcze będą mnie zapraszać po turnieju gdzieś do jakichś LIverpoolów czy innych Barcelon...... :D :D
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pt paź 29, 2004 11:40 pm

Ja tam słyszałem, że trenerzy pierwszoligowych ślaskich drużyn się o Ciebie pytali - po tym strzale życia na turnieju...

Junior
Posty: 1231
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » ndz lis 07, 2004 2:45 pm

No ale wiesz HZA na śląsk to mnie za bardzo nie ciągnie, poczekam na oferty z zachodu :wink: .....a co do Goncerza to wczoraj zagrał w.......ataku i nie wiem czy wogóle piłki dotknął :?:
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"