Puchar Polski

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

A.C.A.B
Posty: 644
Rejestracja: pt lis 19, 2004 1:02 am
Lokalizacja: z CZUBowa

Postautor: A.C.A.B » sob lis 11, 2006 5:39 pm

A ja szczeże powiedziedziawszy sram na PP niech sie zajmą ligą żebyśmy nie grali na takich"stadionach" jak dzisiaj gdzie widac kukurycze i inne pola orne.Na koniec przytocze fajną pieśń która dziś była śpiewana "Szreniawa tańczymy walczyka walczyka..." :)
Ostatnio zmieniony sob lis 11, 2006 6:17 pm przez A.C.A.B, łącznie zmieniany 1 raz.

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » sob lis 11, 2006 5:50 pm

jesli chodzi o kibicowskie sprawy to chyba godna uwagi bylo: haha walka po 4 z JAPOŃCZYKAMI i poggonienie jakiegos pedala w szaliku wisly. :lol:


ogulnie mily wyjazd niema to jak wudka i wiejska z koszyc :D
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

chwwdk
Posty: 59
Rejestracja: czw kwie 21, 2005 12:42 am

Postautor: chwwdk » sob lis 11, 2006 6:28 pm

dufio jak to byly kibicowskie wyzyny to nie dziwne ze przegralismy co ty wyzynami nazywasz jak wyzywaliscie pilkarzy od chujow itd. ?? zachowywaliscie sie jakbyscie to wy byli z koszyc. A NA druga lige to trzeba miesc pieniadze i zawodnikow do tego ale widfze ze glowy sie niektorym zagrzaly i to bardzo proponuje wiadro zimnej wody, dobrze ze zima idzie moze sie troche schlodzicie

Sagram
Posty: 438
Rejestracja: czw lis 25, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Sagram » sob lis 11, 2006 7:33 pm

Witam!

Zacznę od tego,że nie byłem na meczu, ale żeby nie przedłużać napisze co uważąm. Nasz OBECNY Hutnik przegrał dziś z piłkarzami, których trenerzy kiedyś odrzucili i powiedzieli, że nie nadają się do gry w 3 lidze. Mieli oni podstawy nogi nie odłożyć, walczyć całym serduchem 90 min. Konkrety. Ano proszę. Kto gra w Szreniawie: naszych paru kiboli co jeżdzi, bądż jeżdziło na prawei każdy mecz, trener naszych trampków, zawodnicy co mają przeszłość 3 ligową z poprzednich rund w Hutniku za Kaspra i mu się nie podobali.

Mnie taka porażka boli najmniej jak może, bo pewnie z większością obecnych piłkarzy Szreniawy teraz mógłbym napić się piwka i pogadać o Hutniczku, problemach, kolejnej rundzie i pożyczyć im dalszego rozwoju, co umożliwi powrót do Hutnika. A tak na marginesie zastanówmy się czy paru grajków nie zasługuje na powrót. Mam na myśli szczególnie jednego z napastników. Serce ma on biało-błekitno-niebieskie, a marnuje się w Koszycach ewidentnie...

pzdr
Hutnik 1950 KRAKÓW

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob lis 11, 2006 7:38 pm

-Sportowo. Żal cokolwiek komentowac. Skład w ponad połowie podstawowy a zważajac że "Szrenia" :lol: to tak jakby 6 liga to nie wiem jak można było z nimi przegrac. Rezerwy Górnika spokojnie sobie z nimi radzą. Liczyłem na jakiegoś fajnego rywala ale kurwa gdziezby. Lepiej popierdoliśc PP tym bardziej ze mecze ligowe się skończyły :evil:

-Kibicowsko. Nawet dobrze. 100 osób na takiej wiosce to dobry wynik tym bardziej że te 50 km od Krakowa jest położona. Zajeśmy 3 sektory 8) Doping raczej żadny. Czasem coś krzyknięte w 2 połowie.

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob lis 11, 2006 10:50 pm

chwwdk pisze:dufio jak to byly kibicowskie wyzyny to nie dziwne ze przegralismy co ty wyzynami nazywasz jak wyzywaliscie pilkarzy od chujow itd. ?? zachowywaliscie sie jakbyscie to wy byli z koszyc. A NA druga lige to trzeba miesc pieniadze i zawodnikow do tego ale widfze ze glowy sie niektorym zagrzaly i to bardzo proponuje wiadro zimnej wody, dobrze ze zima idzie moze sie troche schlodzicie



jacy MY?
co ty nie byles a gadasz czy byles ale sie do nas nie przyznajesz?

ktorzy MY nazywali pilkarzy hujami?

co to za podziały my-wy?

poza tym: sranie sie na necie... trzebabyło podejsc do ludzi ktorzy bluzgali (?) i zwrocic uwage

to raz


dwa:

tak, 100 osob na podrzednym pucharze w wcale nie tak bliskiej wiosce to wyzyny.

wyzynami jest 2000 ludzi na meczu z Avią (2:0 w plecy) oprawa i młyn na Motorze (1:4) oraz na Wisle (0:1). Nieinaczej 230 osob w piatek w Wieliczce (1:2). wyjatek potwierdzajacy regułe-Debica gdzie udalo sie strzelic kuriozalna bramke i bronic rozpaczliwie do konca wyniku.

Niech was nie zmyla punkty i miejsce w tabeli-dobrze ktos kminił-wszystko zweryfikujewiosna gdy bedziemy miec mocne ekipy u siebie i wiochy na wyjazdach.

chwwdk
Posty: 59
Rejestracja: czw kwie 21, 2005 12:42 am

Postautor: chwwdk » ndz lis 12, 2006 4:17 am

chociaz jak nie robicie swoich "pseudo" opraw to idzie chlopakom wiec dajcie sopokoj. Nie podszedlem bo to co mowicie to nie swiadczy o mnie tylko o was wiec po co mowic cokolwiek jestescie ludzmi dorsylymi wiec odpowiadajcie co mowicie nie lyszlaes tego czy innego ale ja slyszalem to i tamto dlategoi sie wypowaidam na forum . pozdro

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz lis 12, 2006 8:45 am

chwwdk pisze: Nie podszedlem bo to co mowicie to nie swiadczy o mnie tylko o was wiec po co mowic cokolwiek jestescie ludzmi dorsylymi wiec odpowiadajcie co mowicie nie lyszlaes tego czy innego ale ja slyszalem to i tamto dlategoi sie wypowaidam na forum


lepiej napisac?
:lol:

koles zaprzeczasz sam sobie.



chwwdk pisze:chociaz jak nie robicie swoich "pseudo" opraw to idzie chlopakom


chlopakom idzie jak graja ze slabymi druzynami u siebie albo z dobrymi na wyjazdach gdy jets typowa obrona czestochowy. a juz najlepiej gdy jest wszystko pozamiatane i nie grozi awans o spadku nie mowiac i mozna bezstreowo w pelni pokazac swoje mozliwosci.nie pamietam kiedy ostatnio wygrali jakikolwiek istotny mecz z druzyna z czolowki.

zreszta chuj z wynikami: moga przegrywac po 3:0 kazdy mecz ale maja WALCZYC i bede im spiewał "czy wygrywasz" a nie odpierdalac czegos takiego jak wczoraj.





ps. pozdrowienia dla bardzo sympatycznych pań sklepowych z Koszyckich Delikatesów z których jedna zaliczała swój debiut.
"...pierwszy dzien w pracy jest jak pierwszy raz..." :)

Awatar użytkownika
PSKNHKS
Posty: 375
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 8:04 pm
Lokalizacja: Dywizjon

Postautor: PSKNHKS » ndz lis 12, 2006 10:12 am

Do kibicowskich spraw można jeszcze doliczyć kłótnię z miejscowymi o czapkę cracovii i napinkę pomiędzy jednym ze starej gwardii i dziadkami z Koszyc :)

sportowo-najpierw 0-2 dla nas a w końcu przegrana w karnych z zespołem z klasy A to smiech na sali...

dUfio pisze:ps. pozdrowienia dla bardzo sympatycznych pań sklepowych z Koszyckich Delikatesów


oraz dla pani z baraku przy przystanku :)

Awatar użytkownika
NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C.
Posty: 409
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 11:36 pm

Postautor: NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C. » ndz lis 12, 2006 10:25 am

chociaz jak nie robicie swoich "pseudo" opraw to idzie chlopakom wiec dajcie sopokoj.

No wreszcie wszystko rozumiem , jak na Hutniku nie bedzie "pseudo" opraw to pilkarze beda grali olsniewajaco ...
Co do wyzywania pilkarzy nie uwazam by bylo to jakims poozytywnym wydarzeniem , ale to bylo walkowane juz tutaj 200 razy nie podoba ci sie cos podejc na stadionie i zwroc uwage , a nie wpisoj swoich rosterek na ten temat na forum , no chyba ze tylko tu potrafisz wyrazic swoje zdanie. Jezeli tak mocno cie to zarazilo to nie powinienes miec problemow z taka reakcja w realu.
A NA druga lige to trzeba miesc pieniadze i zawodnikow

Masz racje , i o tym jak naprawde wyglada nasz awans lub raczej jego brak wiekszosc wie .... Tylko w takim razie po co my gramy w tej lidze , aby istniec , aby panowie w pawilonie mogli pobierac pensyjki .... Nie irytuje cie powtarzajaca sie co sezon sytuacja, ktora nakreslil dUfio ? I jeszcze jedna sprawa mozesz czasem uzywac opcji edytoj lub pisac normalnie ,bo momentani nie bylem w stanie przeczytac co napisales przez te literowki .

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz lis 12, 2006 10:43 am

Dobrze tylko ze mamy tyle punktów bo przynajmniej nie spadniemy z trzeciej ligi. Kruk robi co może ale jak mozna awansowac nie mając dobrej 11. Obejdzie sie pewnie znów bez wzmocnień więc można bylo wykorzytsac szanse dobrego losowania w PP i trzeba było podejśc do niego na 100% poważnie. Rozumim odpuszczenie go między meczami ligowami ale teraz?? Ostatni mecz w sezonie. Kontuzje wszystkie się wyleczą a tu sie okazało że w 90 minutach ledwo wywalczylismy remis...
Mimo wszystko cieszy dobra liczba na takiej wisoce mimo ostanich dwuch "dotkliwych" porażek w lidze. Dobrze że już koniec rundy bo cierpliwosć by sie pewnie skończyła...

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz lis 12, 2006 11:24 am

PSKNHKS pisze:
dUfio pisze:ps. pozdrowienia dla bardzo sympatycznych pań sklepowych z Koszyckich Delikatesów


oraz dla pani z baraku przy przystanku :)


ta juz nie byla taka sympatyczna :lol:

i sie jej w sumie nie dziwie :oops: :twisted:

mr.Vitaminka
Posty: 1890
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » ndz lis 12, 2006 2:40 pm

chwwdk pisze:chociaz jak nie robicie swoich "pseudo" opraw to idzie chlopakom wiec dajcie sopokoj. Nie podszedlem bo to co mowicie to nie swiadczy o mnie tylko o was wiec po co mowic cokolwiek jestescie ludzmi dorsylymi wiec odpowiadajcie co mowicie nie lyszlaes tego czy innego ale ja slyszalem to i tamto dlategoi sie wypowaidam na forum . pozdro


oprawy nie robimy dla ciebie i tobie podobnych, ani dla piłkarzy, tylko dla nas samych - czyli ludzi, którzy stanowią w tym momencie ten klub. dla tych kilkuset wariatów którzy szczelnie zapełniają sektor H podczas gdy cały stadion świeci pustkami. między innymi dzięki takim inicjatywom słychac o nas w Polsce, bo piłkarsko to dawno przestaliśmy się liczyć. nie liczę że to zrozumiesz bo widać że masz inne podejście, ale nie wpierdalaj się w nie swoje sprawy, ponieważ tylko niepotrzebnie irytujesz ludzi.

piłkarz to wyrobnik - pójdzie gdzie mu lepiej zapłacą, tacy ludzie mnie nie interesują
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

A.C.A.B
Posty: 644
Rejestracja: pt lis 19, 2004 1:02 am
Lokalizacja: z CZUBowa

Postautor: A.C.A.B » ndz lis 12, 2006 4:04 pm

eee po co te oprawy po co chodzić na stadiony najlepiej oglądajmy mecze w telewizji :roll: a jak :twisted: PS nie zrobiliśmy w Busku ani w Szreniawie pseudo opraw i tak przegrali wiec o co się sadzisz :?:

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz lis 12, 2006 4:42 pm

A.C.A.B pisze:eee po co te oprawy po co chodzić na stadiony najlepiej oglądajmy mecze w telewizji :roll: a jak :twisted: PS nie zrobiliśmy w Busku ani w Szreniawie pseudo opraw i tak przegrali wiec o co się sadzisz :?:


W sumie to w obu zremisowali 8)