PRZEBUDOWA STADIONU <KONIECZNOŚĆ>

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

:R:L:X:
Posty: 130
Rejestracja: śr sty 11, 2006 8:52 pm
Lokalizacja: z turbowni...

PRZEBUDOWA STADIONU <KONIECZNOŚĆ>

Postautor: :R:L:X: » ndz paź 29, 2006 10:31 am

Jak w temacie. Uważam , że Nowa Huta zasługuje na godne oglądanie meczy w ludzkich warunkach i komforcie.

Myślę , że wybudowanie kameralnego stadionu z zadaszeniem, nowymi trubunami (obecne są tragiczne), oświetleniem jest jak najbardziej wskazane. A wszystko to by móc godnie oglądać mecze jak na 21 wiek przystało.

Pamiętajcie - stadion piłkarski danego klubu jest w dużej mierze jego dużym wizerunkiem...

Proszę was forumowiczów o wasze opinie na ten temat oraz propozycje "projektowe"
...
PRZYWIĄZANIE DO BARW KLUBOWYCH OD 1991 ROKU... HKS NA ZAWSZE !!!

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz paź 29, 2006 10:42 am

Masz we wszytkim racje ale jeste jedno ale... za co???

Awatar użytkownika
C-Bool_NH
Posty: 460
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:43 pm

Postautor: C-Bool_NH » ndz paź 29, 2006 11:30 am

Kameralne obiekty sportowe w III lidze :?: Myślisz ,że Hutnika na to stać :?: Bo miasto na pewno nie wyłoży pieniędzy na coś co nie ma oczywiście teraz sensu.Mecze Hutnika przyciąga zaledwie garstka fanów(zaledwie 1000) ,a Suche Stawy pomieszczą 12000.Moim zdaniem jest to niepotrzebne na teraz.
Nasz klub jeszcze jest zadłużony wobec kilku "panów" i za pewne nie przeszło nawet naszym zarządcom na myśl o przebudowie stadionu.
Możemy o tym podyskutować jak nasza drużyna będzie miała strategicznego dla naszego budżetu sponsora i odpowiednią klasę zogrywek(mowa tu o I lidze).
Tyle z mojej strony.
Pozdro

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » ndz paź 29, 2006 11:35 am

Dokładnie. Stadion nasz nie jest taki zły. Po co lepszy skoro na mecze przychodzi mało kibiców. Najpierw niech nasi piłkarze bedą grać chociaż w II lidze i pojawi sie w koncu strategiczny sponsor to wtedy bedzie mozna myslec. Ale wraca to same pytanie? Dla kogo taki stadion???

:R:L:X:
Posty: 130
Rejestracja: śr sty 11, 2006 8:52 pm
Lokalizacja: z turbowni...

Postautor: :R:L:X: » ndz paź 29, 2006 12:10 pm

ja tylko prosiłem o komentarze Panowie , jeżeli temat nie odpowiada to niech admin go wykasuje i po ptokach...

Kameralny stadion może liczyć ok 10 tyś miejsc siedzących tak na marginesie i można to robić małymi kosztami krok po kroku i tu bym właśnie liczył na pieniądze z miasta bo dlaczego by nie ?? przecież poza meczami 3 ligowymi można by było organizować m.inn. mecze młodzieżowej Reprezentacji Polski itd.

Jeżeli wokół stadionu powstaje nam piękne zaplecze treningowe + Centrum Edukacji i Sportu + ścianki wspinaczkowe to aż się prosi aby po 50 latach przebudować stadion , który jest usytuowany na "wale"...
PRZYWIĄZANIE DO BARW KLUBOWYCH OD 1991 ROKU... HKS NA ZAWSZE !!!

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » ndz paź 29, 2006 12:18 pm

No w sumie tak. Ale najpierw musza byc lepsze wyniki no i sponsor. Moze te inwestycje które powstaja teraz na SS zmienia cos. I z ta hala tez pasowało by cos zrobić. Ale jesli powstanie centrum sportu hale mozna juz wyburzyc. Małymi w sumie kosztami wybudowano stadion w kielcach który jest tanszy niz jedna trybuna na reymonta!!

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » ndz paź 29, 2006 12:18 pm

precz z bieżnią
za to zegar bym zostawil

LOKO
Posty: 619
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » ndz paź 29, 2006 3:09 pm

Jak dla mnie za niskie trybuny i dlatego kijowo sie ogląda mecze

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » ndz paź 29, 2006 3:48 pm

temat z rodzaju "mittal sponsorem czyli nabij sobie posta" jest sens wogole na ten temat dyskutowac?

:R:L:X:
Posty: 130
Rejestracja: śr sty 11, 2006 8:52 pm
Lokalizacja: z turbowni...

Postautor: :R:L:X: » pn paź 30, 2006 8:37 am

temat z rodzaju "mittal sponsorem czyli nabij sobie posta" jest sens wogole na ten temat dyskutowac?


to jest temat rodzaju "nowy stadion" a nie mittal sponsorem , w co już nikt nie wierzy prawie... mittal stadionu nam nie wybuduje , miasto dało kosmiczne sumy na stadion Wisły i da na stadion Cracovii to dlaczego na nasza przebudowę by nie dali ??

do LOKO

niskie trybuny to największa bolączka stadionu Hutnika... stadion jest na wale w dole wykopany... ja nie wiem , pierwsze 3 , 4 rzędy od góry się wypełnią ludźmi a poniżej już nic nie widać poza kratami jak w Oświęcimiu...

i nadmienię jeszcze iż wyższe trybuny z krzesełkami = lepsza oprawa i dużo więcej możliwości ultras jak i bardziej komfortowe warunki oglądania meczu zamiast zza "krat"

pozdro for all
PRZYWIĄZANIE DO BARW KLUBOWYCH OD 1991 ROKU... HKS NA ZAWSZE !!!

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » pn paź 30, 2006 4:45 pm

:R:L:X: pisze:miasto dało kosmiczne sumy na stadion Wisły i da na stadion Cracovii to dlaczego na nasza przebudowę by nie dali ??


Odpowiedz prosta jak niemiecka autostrada:
Wisła i Cracovia grają w Ekstraklasie (Wisła regularnie w pucharach), mają wiecej kibiców, wieksze tradycje i są bardziej medialne. Poza tym miasto nie stać żeby 3 krakowskim klubom wybudować nowe stadiony tak na raz. Wiekszosc urzedników od kopa stwierdzi że wiekszym priorytetem są stadiony Wisły i Cracovii no bo Hutnik to ledwo 3 liga i garstka kibiców. Poza tym teraz miasto inwestowac bedzie w budowe hali wielofunkcyjnej i raczej tam pójdzie wiekszość wydatków na obiekty sportowe. Co do stadionu w Kielcach to tam kosztami po połowie podzieliło sie miasto z Kolporterem, czyli sponsor strategiczny też sporo dołożył

Awatar użytkownika
C-Bool_NH
Posty: 460
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:43 pm

Postautor: C-Bool_NH » pn paź 30, 2006 8:35 pm

Pozostaje nam tylko urosnąć na tak dużych jak Dufio :lol:

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn paź 30, 2006 8:49 pm

C-Bool_NH pisze:Pozostaje nam tylko urosnąć na tak dużych jak Dufio :lol:


nie da sie ;) 8)

tomnh
Posty: 78
Rejestracja: wt cze 28, 2005 7:56 pm

Postautor: tomnh » wt paź 31, 2006 9:21 am

"stadion jest na wale w dole wykopany..." Ja tam specjalistą od konstrucji nie jestem, ale albo jedno (wał) albo drugie (dół). Wydaje mi się że akurat nasz stadion jest dosyć dobrze w tym względzie zbudowany, to znaczy trybuny nie są na usypanym wale tylko płyta jest obniżona i dobże poddrenowana. To bardzo dobre rozwiązanie do ewentualnej rozbudowy, przebudowy. Ale teraz takie dywagacje nie mają sensu. Zwłaszcza, że i Wisła i Cracovia musiały do przebudowy zobowiązać się do wyasygnowania pewnej kwoty z własnych środków, na co nas nie stać. Na razie lepiej się skupić na wzmocnieniach niż na stadionie, który jest całkiem, całkiem... ;)

pazdzioch
Posty: 168
Rejestracja: wt lip 12, 2005 11:46 pm
Lokalizacja: ImpreriuM KrakóW

Postautor: pazdzioch » śr lis 08, 2006 2:36 pm

nie jeden stadion 2 ligi jest gorszy niz nasz na Suchych Stawach
HWDP HWDP HWDP HWDP