co slychac u naszych rywali

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt cze 23, 2017 1:45 pm

patrix pisze:http://www.echodnia.eu/podkarpackie/sport/pilka-nozna/siarka-tarnobrzeg/a/siarka-tarnobrzeg-i-stal-stalowa-wola-czekaja-na-rywali,12194517/

Garbarnia ma licencjê na grê na 2 ligê na stadion w Niepo³omicach (u Nas pewno nie chcieli i dobrze bo oszczêdzimy murawê)
Stal Stalowa Wola i Siarka Tarnobrzeg bez licencji na razie a sprawa awansów i spadków pomiêdzy 1 a 2 lig± jeszcze nie jasna do koñca.
Nawet w 2lidze kluby maj± problemy z dostaniem licencji i nie wiedz± czy zagraj± w tej lidze nastêpny sezon,zatem co dopiero mówic o warunkach funckjnowania klubów z czwartych lig.

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » sob cze 24, 2017 7:34 pm

Po dogrywce 2:1 dla Wislan.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » sob cze 24, 2017 7:42 pm

flagus pisze:Po dogrywce 2:1 dla Wislan.
A wiêc jednak Wi¶lanie Ja¶kowice i to oznacza,¿e odpad³ jeden mocny rywal Hutnikowi w drodze po awans w nowym sezonie.Je¶li potwierdzi sie informacja,¿e rezerwa Cracovii rezygnuje z czwartej ligi,to Hutnik bedzie du¿ym faworytem i juz po rundzie jesiennej mo¿e miec wyrazna przewage punktow± nad reszta dru¿yn.Limanovia Paszkiewicza zostaje w czwartej lidze grupie wschodniej i ciekawe co dalej z tym trenerem w Limanowej sie stanie.Rok temu bara¿ wygrala Trzebinia zwyciêzca gr. zach w starciu z gr. wsch czyli Bochni±,a wiêc widaæ ze zachodnia grupa jest silniejsza od tej wschodniej.Jedynie pytanie jakie sie jawi,z kim za rok Hutnik zagra w tych bara¿ach.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob cze 24, 2017 8:31 pm

Najlepsze jest to że nie dostali licencji na grę w Skawinie w 3 lidze!!

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » sob cze 24, 2017 8:58 pm

centrum nh pisze:Najlepsze jest to ¿e nie dostali licencji na grê w Skawinie w 3 lidze!!
Jak to Wi¶lanie nie dostali licencji,skoro kto¶ niedawno pisa³ tutaj,ze taka licencje dostali na trzecia lige na Skawince.Zatem co w takiej sytuacji?

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob cze 24, 2017 9:09 pm

Ja pisałem bo tak informowali, dziś Wojtek Tracz był tam na meczu i mu powiedzieli że nie mogą grać w Skawinie. Ciekawe z kim będą rozmawiać o wynajem obiektu. hahahaha

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » sob cze 24, 2017 9:14 pm

centrum nh pisze:Ja pisa³em bo tak informowali, dzi¶ Wojtek Tracz by³ tam na meczu i mu powiedzieli ¿e nie mog± graæ w Skawinie. Ciekawe z kim bêd± rozmawiaæ o wynajem obiektu. hahahaha
Mo¿e Wi¶lanie wynajm± stadion w Krakowie np. Hutnika,czy Garbarni,chyba ze pójd± na Kalwarianke no bo odleg³e¶ciowo to chyba najbli¿ej od Ja¶kowic,ale czy ten ostatni stadion spe³nia kryteria 3ligi to ciê¿ko mi powiedzieæ.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob cze 24, 2017 10:56 pm

robi się ciekawie.. Craxa wycofuje rezerwy na 99%, Sosnowianka i Klecza nie wiadomo czy się nie wycofają z rozgrywek. Za chwile nawet Proszowianka nie spadnie :)

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » ndz cze 25, 2017 6:48 am

centrum nh pisze:robi siê ciekawie.. Craxa wycofuje rezerwy na 99%, Sosnowianka i Klecza nie wiadomo czy siê nie wycofaj± z rozgrywek. Za chwile nawet Proszowianka nie spadnie :)
Podobno o losie rezerw Cracovi decyduje pierwszy trener pasów Probierz.Co do Sosnowianki i Iskry to pierwsze s³ysze ¿eby sie te dru¿yny chcia³y wycofywaæ,tym bardziej to dziwne ¿e spokojnie sie utrzyma³y w srodku tabeli,zatem po co nabijali tyle punktów,skoro przypuszczali ¿e mog± nie przyst±pic do rozgrywek.Jak chodzi o Proszowianke to ju¿ rok temu cudem sie uratowali.Co by nie mówiæ,to Hutnik awans zrobi,bo reszte klubów czwartej ligi nie puszcza stadion na wiêksz± lige,albo finansowo wymiêkaj±,co wcale mnie nie dziwi,gdy¿ jezdziæ pó³ Polski i to a¿ pod granice z Ukrain±,czy z Bia³orusi± to na tak wysokie cele tylko nieliczne kluby mog± sie zdecydowaæ.Przyk³ady Wi¶lan Ja¶kowic od pocz±tku ich celem by³ awans i wynajeli stadion Skawinki wraz z awansem do czwartej ligi,a przeciez mogli graæ na swoim boisku Ja¶kowic i my¶leli ju¿ przysz³osciowo kilka lat do przodu i kwesti± czasu kiedy dopieli awansu na trzeci± lige.Pytanie najwa¿niejsze,czy komisja licencyjna pozwoli graæ na Skawice,czy Wislanie bêd± zmuszeni wynajmowaæ inny stadion i który?

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pn cze 26, 2017 7:00 pm

Iskra Klecza wycofała się z ligi. Orzeł Piaski unika spadku.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pn cze 26, 2017 7:07 pm

centrum nh pisze:Iskra Klecza wycofa³a siê z ligi. Orze³ Piaski unika spadku.
Przeczuwa³em zaraz po zakoñczonym sezonie,¿e mo¿liwe ¿e kto¶ sie mo¿e wycofaæ.Piaski tak ¿enuj±co s³abo graj±ce i nadal bêd± mieæ mo¿liwo¶c gry na tym szczeblu,a dru¿yny utrzymane na boiskowej murawie wylatuj± to tylko chyba w Polsce jest takie co¶ mo¿liwe. To ile tych klubów sie ju¿ wycofa³o,bo zaczynam sie ju¿ gubic i kto sie tak naprawde wycofa³?

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt cze 30, 2017 5:44 pm

http://sportowetempo.pl/glowna_iv/artyk ... dnak_zagra Czytam kilka razy ten artyku³,czy aby na pewno dobrze widze i zastanawiam sie o co w tym klubie chodzi.Raz wycofuj± sie z czwartej ligi,¿eby za kilka dni zmieniæ decyzje.Ciekawe co je¶li,za pare dni znowu zmieni Iskra decyzje i wycofa sie.Liga polska to rzeczywi¶cie jest pe³na absurdów i przedziwnych decyzji.Za chwile sie oka¿e,¿e jeszcze rezerwa Cracovii sie nie wycofie mimo plotek,a Sosnowianka nagle to zrobi dok³adnie,mimo wcze¶niejszych plotek,¿e mia³a rezygnowaæ.

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pn lip 03, 2017 12:41 am

Właśnie przeczytałem , że wisla wisi miastu za wynajem -- ok 5 baniek

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pn lip 03, 2017 7:52 pm

Ani widu,ani s³ychu ze rezerwa Cracovii ma sie wycofywaæ.Du¿o szumu by³o ze strony Probierza ¿e chce to zlikwidowaæ,ale stanê³a sprawa w nico¶ci.

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pn lip 03, 2017 9:57 pm

gordi pisze:Ani widu,ani słychu ze rezerwa Cracovii ma sie wycofywać.Dużo szumu było ze strony Probierza że chce to zlikwidować,ale stanęła sprawa w nicości.


Nawet jak się nie wycofaja to kogo się bać???
Wygraliśmy z nimi na Wielickiej A porażka u siebie...
Inne czasy inny trener. Mecz do wygrania.
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.