co slychac u naszych rywali

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pt sie 11, 2017 10:49 am

gordi pisze:
HKS1978 pisze:http://www.sportowetempo.pl/glowna_iv/artykul/46432_11_nowych_graczy_w_Michalowiance
Michałowianka to nie jest druzyna na trzecia lige.Jej największy problem,to obiekt sportowy kompletnie nie nadający sie na kanony trzeciej ligi.Nikt im z ogólnopolskiego związku nie podbije z tym obiektem licencji na gre w wyzszej lidze niz czwarta.

Bzdura. Nie takie pipidowki dostawaly licencje. Spokojnie mogą awansować i grać na innym boisku.
A co do Mzpn, pozwalając im na jednoczesna grę trzech uchodźców z Afryki i znosząc nakaz gry chocby jednego mlodziezowca pokazuje jakim jest kuriozum...

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » pt sie 11, 2017 2:42 pm

LKS Nieciecza to nie jest drużyna na trzecią ligę.
Jej największy problem, to obiekt sportowy kompletnie nie nadający się na kanony trzeciej ligi. Nikt im z ogólnopolskiego związku nie podbije z tym obiektem licencji na grę w wyższej lidze niż czwarta.

HAMAS
Posty: 1580
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pt sie 11, 2017 3:49 pm

Z tymi transferami to chyba bronić się przed spadkiem.

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » pt sie 11, 2017 8:14 pm

Jaskowice przegrały na inaugurację III ligi ze Stala Rzeszów 1:2.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt sie 11, 2017 8:41 pm

enhaman pisze:Jaskowice przegra³y na inauguracjê III ligi ze Stala Rzeszów 1:2.
W sumie mnie to nie dziwi,wszak Stal to czolowa druzyna tamtego sezonu.Ja¶kowice zanim okrzepn± w tej lidze,jeszcze troche meczy po przegrywaj±.Wydaje mi sie ze sa powaznym kandydatem do spadku z trzeciej ligi i wielu ekspertów zajmujacych sie trzecia liga uwaza podobnie.Trudno po pierwszym meczu skreslaæ Jaskowice,ale jednak bêd± miec grube problemy w tej lidze,bo jednak trzecia liga znacznie rozni sie poziomem od czwartej ligi.Najbardziej smieszy mnie co w tej lidze robi Motor,stadion arena Lublin godny kanonów nawet ekstraklasy wielki i potêzny obiekt na który Lublin wyda³ wiele mln z³ i druzyna nie moze awansu zrobic wyzej,a ponadto ilo¶c pustych miejsc na takim kolosie daje mocno do myslenia,na co Motorowi taki potezny stadion.


gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr sie 16, 2017 6:43 pm

patrix pisze:http://www.gazetakrakowska.pl/sport/a/wisla-krakow-ukarana-za-derbowa-oprawe,12392287/

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ek ... awe/te1we8
S³uszna kara,nie mozna by³o tego przepu¶ciæ.Za tre¶ci nawo³ujace do elementów cmentarnych i raz±cych uczucia zwyk³ych kibiców.Ciekawy jestem czy uefa ukarze Legie za tego hitlerka z Astana.W sumie s± podstawy zeby nie ukarali,ale uefa wyraznie mówi ze nie ma miejsca na stadionie na akcenty polityczne czy nawiazujace do wojen.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1871
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » śr sie 16, 2017 9:41 pm

gordi pisze:
patrix pisze:http://www.gazetakrakowska.pl/sport/a/wisla-krakow-ukarana-za-derbowa-oprawe,12392287/

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ek ... awe/te1we8
Słuszna kara,nie mozna było tego przepuścić.Za treści nawołujace do elementów cmentarnych i razących uczucia zwykłych kibiców.Ciekawy jestem czy uefa ukarze Legie za tego hitlerka z Astana.W sumie są podstawy zeby nie ukarali,ale uefa wyraznie mówi ze nie ma miejsca na stadionie na akcenty polityczne czy nawiazujace do wojen.

No tak. Bo jak się zrobi oprawę "Nasi dziadkowie gonili Was aż do Berlina!" i wywiesi sierp i młot albo nowoczesną „Refugees Welcome” to wtedy wszystko jest związane z wydarzeniami na boisku…
Aha i gdzie Ty tam curwa hitlerka widziałeś?
Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt sie 18, 2017 8:36 pm

Jutrzenka Giebu³tow-to rywal który byl w czo³owce tabeli w tamtym sezonie,druzyna grozna zw³aszcza u siebie.Hutnik musi sie przygotowac na ciezka przeprawe,niewiem jakie sa nastroje w Giebultowie,ale s³ysza³em ze duzo pi³karzy z innych klubów mocno mobilizuje sie na mecze z Hutnikiem,gdyz uwazaj± ze w takich meczach maj± okazje pokazac sie przeciw dobrej druzyny.S³ysza³em opinie od kibiców z innych druzyn czwartej ligi,ze uwazaj± nawet ze Hutnik to taka Legia Warszawa tej ligi i mówi± czesto ci kibice,zeto najs³ynniejsza druzyna z jak± przysz³o im graæ,dodatkowo gospodarze grajacy z Hutnikiem mog± zarobic duzo na biletach,gdyz najczêsciej na meczach klubów tej ligi jest od 50 do 100 kibiców,czasami 150,ale gdy przyjezdza do nich Hutnik wtedy ta liczba kibiców podwaja sie,a czasami nawet potraja,gdyz w³a¶ciwie pól okolicznej gminy sie wybiera na taki mecz.Dlatego trzeba sie jutro spodziewaæ ze Jutrzenka stawi wysoko poprzeczke Hutnikowi.Jak na razie Jutrzenka rozegra³a tylko 1 mecz wygrywaj±c z Iskra 2-0,a mecz z Olkuszem im prze³ozono.Trzeba bedzie tez jutro wyczekiwac wyniku Unii z Dalinem i Clepardii.

Gusio
Posty: 20
Rejestracja: czw kwie 13, 2017 8:29 am
Lokalizacja: Dzielnica XV

Postautor: Gusio » sob sie 19, 2017 10:30 am

Nie mogê 😂 Legia Warszawa tej ligi hahaha

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » ndz sie 20, 2017 10:27 am

gordi pisze:Ciekawy jestem czy uefa ukarze Legie za tego hitlerka z Astana.


Według Ciebie to jest oprawa "nazistowska" impotencie historyczny?
Quam dulce et decorum est pro patria mori

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » ndz sie 20, 2017 10:50 am

Troublemaker pisze:
gordi pisze:Ciekawy jestem czy uefa ukarze Legie za tego hitlerka z Astana.


Wed³ug Ciebie to jest oprawa "nazistowska" impotencie historyczny?
Wg mnie to nie i taka oprawa na polskiej lidze zadnej kary by nie przynios³a.Trzeba pamietac jednak,ze w starej czescu inii europ. tzn. jej krajach tych bogatych wystêpuje cos takiego jak poprawnosc polityczna,czyli mniejszo¶c wszelkiego rodzaju ma wiêksze prawa w ich krajach,niz rodzima wiêkszo¶æ.

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » ndz sie 20, 2017 11:06 am

gordi pisze:
Troublemaker pisze:
gordi pisze:Ciekawy jestem czy uefa ukarze Legie za tego hitlerka z Astana.


Według Ciebie to jest oprawa "nazistowska" impotencie historyczny?
Wg mnie to nie i taka oprawa na polskiej lidze zadnej kary by nie przyniosła.Trzeba pamietac jednak,ze w starej czescu inii europ. tzn. jej krajach tych bogatych występuje cos takiego jak poprawnosc polityczna,czyli mniejszośc wszelkiego rodzaju ma większe prawa w ich krajach,niz rodzima większość.


Kibice w naszym kraju nie są poprawni politycznie i owa oprawa - nomen omen docierająca do wielu zakątków naszego globu - w pewnej mierze miała walor edukacyjny. Koniec wątku z mojej strony.
Quam dulce et decorum est pro patria mori

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » ndz sie 20, 2017 5:53 pm

Niewiem na ile prawdziwe s± wyniki do przerwy,bo portal polskie ligi podaje tam,ze Sosnowianka 0-0 Beskid,Pcimianka 1-0 Clepardia.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1871
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz sie 20, 2017 6:19 pm

Póki, co wynik robi na mnie wrażenie prawie takie jak hymn termalici bruk bet,czyli pozytywne :wink:
http://polskieligi.net/80687/relacja-na ... 80687.html
Ostatnio zmieniony ndz sie 20, 2017 6:37 pm przez PITROL, łącznie zmieniany 1 raz.
Mówię to co myślę, robię to co mówię