co slychac u naszych rywali

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » śr wrz 29, 2021 5:15 pm

Puchar Polski: Wieczysta - Chrobry -> https://youtu.be/U_1LlrlBphY
P.S. Takie pytanie: czy Kwiecień "kupił" sobie ultrasów z dopingiem wzorem Pazury z filmu "Skrzydlate świnie"? :shock: :lol:

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr wrz 29, 2021 5:20 pm

sudione pisze:Puchar Polski: Wieczysta - Chrobry -> https://youtu.be/U_1LlrlBphY
P.S. Takie pytanie: czy Kwiecień "kupił" sobie ultrasów z dopingiem wzorem Pazury z filmu "Skrzydlate świnie"? :shock: :lol:



Na pewno nie od nas

:lol:


Choć założę się ze gumiorow jest na Chrobrym więcej niż w Kaliszu

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » śr wrz 29, 2021 5:22 pm

wojo77 pisze:
markow pisze:
wojo77 pisze:
markow pisze:Niestety teoria spiskowa się nie sprawdziła:

Dawid Kroczek został nowym trenerem Resovii. Zastąpi na tym stanowisku Radosława Mroczkowskiego.

Teoria spiskową? Kogo ta teoria bo w ostatnim czasie to ty tworzysz różne hejtowe teorie min.walka o stołki, weź już kowcia zamilcz bo męczysz, widzę że nic się od podstawówki nie zmieniłeś, dalej płaczesz


No no ale mi pocisnales, aż mi się głupio zrobiło, sam sobie daj na wstrzymanie.

Pocisnąłem bo mnie wkurwia ciągłe narzekanie nie robiąc nic, zobacz kiedy napisałeś pozytywnego posta na tym forum może to da Ci do myślenia, tyle w temacie tego wątku


Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.
Jakby było za coś pochwalić, to może przywrócenie biletów w kasach, o co walczyłem z prezesem.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » śr wrz 29, 2021 5:23 pm

sudione pisze:Puchar Polski: Wieczysta - Chrobry -> https://youtu.be/U_1LlrlBphY
P.S. Takie pytanie: czy Kwiecień "kupił" sobie ultrasów z dopingiem wzorem Pazury z filmu "Skrzydlate świnie"? :shock: :lol:


Wystarczy, że rozdali darmowe wejściówki, pikników zlazło się te 999 osób.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » śr wrz 29, 2021 5:35 pm

Olimpia Grudziądz póki co będzie grać dalej w PP, bo już prowadzi 2:0 z Wartą Poznań.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr wrz 29, 2021 6:01 pm

Wisłoką odpada po karnych ze Skolwinem. Swoją drogą fajna para, dwaj trzecioligowcy oddaleni o 800 km. Coz uroki pp

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » śr wrz 29, 2021 7:21 pm

Ciężkie czasy dla nas... Wisła Cracovia, stabilna Garbarnia, i Wieczysta co ściąga młodzież nazwiskami i wynikami. Jak tak podumowując to z frekwencją jest u nas powiedziałbym bardzo średnio ale co tu się dziwić jak tyle klubów a wyników u nas brak i jeszcze sami burze sobie rozkrecamy wewnątrz. Trzeba się uspokoić i działać w jakikolwiek sposób aby było lepiej a przynajmniej myśleć pozytywnie. W sobotę Wigry dostają w dupe i tyle

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » śr wrz 29, 2021 7:44 pm

luke.krak pisze:Ciężkie czasy dla nas... Wisła Cracovia, stabilna Garbarnia, i Wieczysta co ściąga młodzież nazwiskami i wynikami. Jak tak podumowując to z frekwencją jest u nas powiedziałbym bardzo średnio ale co tu się dziwić jak tyle klubów a wyników u nas brak i [b]jeszcze sami burze sobie rozkrecamy wewnątrz.Trzeba się uspokoić i działać w jakikolwiek sposób aby było lepiej a przynajmniej myśleć pozytywnie. W sobotę Wigry dostają w dupe i tyle

Nie wiem czy Janusze internetu wytrzymają, napewno mają jakiegoś asa w rękawie i dojebią na forum fantastycznym hejtem

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » śr wrz 29, 2021 8:00 pm

markow pisze:
wojo77 pisze:
markow pisze:
wojo77 pisze:
markow pisze:Niestety teoria spiskowa się nie sprawdziła:

Dawid Kroczek został nowym trenerem Resovii. Zastąpi na tym stanowisku Radosława Mroczkowskiego.

Teoria spiskową? Kogo ta teoria bo w ostatnim czasie to ty tworzysz różne hejtowe teorie min.walka o stołki, weź już kowcia zamilcz bo męczysz, widzę że nic się od podstawówki nie zmieniłeś, dalej płaczesz


No no ale mi pocisnales, aż mi się głupio zrobiło, sam sobie daj na wstrzymanie.

Pocisnąłem bo mnie wkurwia ciągłe narzekanie nie robiąc nic, zobacz kiedy napisałeś pozytywnego posta na tym forum może to da Ci do myślenia, tyle w temacie tego wątku


Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.
Jakby było za coś pochwalić, to może przywrócenie biletów w kasach, o co walczyłem z prezesem.

Ja nie pytałem o co chcesz pochwalić zarząd tylko żebyś znalazł swój pozytywny post na forum, nie ma go!!!?? potrafisz tylko narzekać a za bilety w kasie Wielkie dzięki bo tego nie ogarniałem :lol: no i frekwencja wzrosła diametralnie. O biletach w kasach pisało większość osób ale nie wiedziałem że to twoja zasługa, jeszcze raz wielkie dzięki, pytanie czy z tego skorzystałeś i byłeś na jakimś meczu ? bo jakoś cię nie widziałem

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr wrz 29, 2021 8:18 pm

luke.krak pisze:Ciężkie czasy dla nas... Wisła Cracovia, stabilna Garbarnia, i Wieczysta co ściąga młodzież nazwiskami i wynikami. Jak tak podumowując to z frekwencją jest u nas powiedziałbym bardzo średnio ale co tu się dziwić jak tyle klubów a wyników u nas brak i jeszcze sami burze sobie rozkrecamy wewnątrz. Trzeba się uspokoić i działać w jakikolwiek sposób aby było lepiej a przynajmniej myśleć pozytywnie. W sobotę Wigry dostają w dupe i tyle



Konkurencja w regionie to jedno, ale ogólnie konkurencja w Polsce jest duża. Jesteśmy sporym krajem, 38 mln ludzi, 16 województw, a miejsc na szczeblu centralnym ledwie 48, więc lekko licząc po 3 kluby na województwo. Kraków i tak jest ewenementem, bo ma 4 kluby, a w województwie jeszcze Puszcza, Cieczka, Sandały. Tort ligowy, kibicowski i budżetowy nie jest z gumy. To ze cokolwiek z niego urywamy przy tej konkurencji to zasługa jakiś tam tradycji, historii, specyfiki dzielnicy, ale umówmy się w tych czasach malo kogo to już nasze argumenty przekonują, trzeba ciągle szukać kolejnych

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » śr wrz 29, 2021 8:38 pm

To jeśli nie grą to chociaż zadbać o bufet bo to co jest to żenada.
Znam trochę ludzi co chodzą na hutnika bo tu była zajebista kiełbaska .
Przychodzą a tu kicha nic nie ma.

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr wrz 29, 2021 8:50 pm

Hehe, tu się zgadzam. Brakuje mi giętej naszej, nie ma co. Frytki popijane browarem to jednak chujnia :D
Co do tej Wieczystej, to wiadomo, że to się rozjebie przy pierwszych porażkach, więc w ogóle nie rozumiem, dlaczego ten twór jest tu przytaczany.
Gdyby do nas wjechał chłop i takie jaja odpierdalał, to idę w zakład, że te 1,5 tys - 3 tys są na meczach, nie ma co czarować.

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr wrz 29, 2021 8:52 pm

dUfio pisze:a miejsc na szczeblu centralnym ledwie 48, więc lekko licząc po 3 kluby na województwo.
Jako ciekawostkę można dodać, że od tego sezonu "III ligi" są już w ramach PZPN, ligę niżej też już mamy szczebel centralny (co nie znaczy oczywiście że warto tam wracać).

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » śr wrz 29, 2021 8:58 pm

JOK_NH pisze:Hehe, tu się zgadzam. Brakuje mi giętej naszej, nie ma co. Frytki popijane browarem to jednak chujnia :D
Co do tej Wieczystej, to wiadomo, że to się rozjebie przy pierwszych porażkach, więc w ogóle nie rozumiem, dlaczego ten twór jest tu przytaczany.
Gdyby do nas wjechał chłop i takie jaja odpierdalał, to idę w zakład, że te 1,5 tys - 3 tys są na meczach, nie ma co czarować.

Bruk-Bet miał boisko w kukurydzy i daje radę, tak, że nie przesądzałbym losu Wieczystej. U nas byłyby pełne trybuny gdybyśmy wygrywali mecze ligowe i te pucharowe przede wszystkim.

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » śr wrz 29, 2021 9:10 pm

Akademia liczy dużo dzieci, liczę na to że zarazem też kibiców. A może by tak darmowy jeden bilet na każdy mecz dla rodzica młodego adepta? Raz że ładniej by to na trybunach wyglądało więcej ludzi a dwa że zawsze jeden rodzic być może ściągnie małżonka, partnerkę, dziadka itp.

Ktoś wie czy rozdawane są ulotki, plakaty po szkołach podstawowych żeby ściągać cały czas młodzież do nauki gry czy jedziemy na zasadzie strony internetowej i jeden drugiemu powie? Pytanie też do zarządu czy chcemy ich więcej bo przepustowość boisk pewnie też ograniczona, ktoś był na bocznym? Jak idą prace, ma ktoś fotki??