Obcokrajowcy w Hutniku

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » pn sty 31, 2011 4:55 pm

kiedy on grał u nas?
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole

Obrazek

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pn sty 31, 2011 5:11 pm

Daniel Onyekachi - nigeryjczyk, napastnik, testowany przed sezonem 2005/06. Po pobycie w GKSie Katowice chwilkę przebywał u nas, po czym trafił min. do Wieliczki, Zabierzowa i Hetmana Zamość z którymi grał w lidze przeciwko nam.


Widziany na pewno na jednym z treningów Hutnika.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob maja 21, 2011 2:05 pm

Hutnik - Korona Kielce 3-1 (sezon 1997/98 II liga)

Jedna z wielu bramek strzelona przez chyba mojego ulubionego obcokrajowca w Hutniku Abdula Carece Garbe. Debiut Gruzinów Geli Gabisonii i Zazy Latsabidze. Te drugi dostał czerwień na początek. No i piękna bramka Zięby, który miał świetną rundę jesienną.

http://www.youtube.com/watch?v=_qEaVjLC ... ideo_title



Hutnik - Petrochemia 2-0 (sezon 1994/95 I liga)

Debiut Zakariego Lambo w Hutniku. Bramki oraz krótki wywiad z afrykańczykiem.

http://www.youtube.com/watch?v=BHxMD2Py ... ideo_title



Hutnik - Widzew 0-0 (sezon 1996/97 I liga)

Dawniej już wrzucony filmik. Ostatnia akcja meczu i mocny strzał Idego Barkire Bappy tuz nad bramką.


http://www.youtube.com/watch?v=X56YkQujxUg
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 957
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » pt cze 17, 2011 3:30 pm

Dziś na treningu Hutnika był jakiś Murzynek z Nigerii - Krzysiek Przytuła mówił mi nawet nazwisko ale nie zapamiętałem ( jakiś Uchukwu ???) podobno grał w Stalowej Woli a ostatnio w IV lidze śląskiej. Dziś był taki trening, że ciężko ocenić jego umiejętności. Trenował też Michał Karwan, Marcin Cabaj i jakiś gość z Pogoni Skotniki.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt cze 17, 2011 5:38 pm

snuff pisze:Dziś na treningu Hutnika był jakiś Murzynek z Nigerii - Krzysiek Przytuła mówił mi nawet nazwisko ale nie zapamiętałem ( jakiś Uchukwu ???) podobno grał w Stalowej Woli a ostatnio w IV lidze śląskiej. Dziś był taki trening, że ciężko ocenić jego umiejętności. Trenował też Michał Karwan, Marcin Cabaj i jakiś gość z Pogoni Skotniki.



Trochę poszukałem i zapewne chodzi o tego piłkarza


Obrazek


Henry Uwakwe - pomocnik, rocznik 1992, młodszy brat bardziej znanego Loginusa Uwakwe. W Stalówce był chyba jedynie testowany, bo nie przypominam sobie by zadebiutował w lidze. Odnalazłem go rzeczywiście w IV ligowym śląskim klubie LKS Czaniec. Zobaczymy.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 957
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » pt cze 17, 2011 10:33 pm

To na 99% on.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob cze 18, 2011 10:15 am

snuff pisze:To na 99% on.


Jakbyś coś więcej wiedział to pisz na bieżąco. Chętnie się dowiem jak sprawa się rozwinie :)
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Desanto NH
Posty: 203
Rejestracja: czw sty 17, 2008 9:31 am

Postautor: Desanto NH » sob cze 18, 2011 10:36 am

żadnego słabego murzyna!
Nowy Hutnik 2010.

Pawel
Posty: 126
Rejestracja: pt sie 13, 2010 3:06 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Pawel » sob cze 18, 2011 11:51 am

Murzyni sie tak szybko nie mecza przynajmniej
Ani wisły, ani pasów - to HUTNIKA szalik był!

Awatar użytkownika
DawidNh
Posty: 290
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:30 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidNh » sob cze 18, 2011 12:09 pm

Właśnie wróciłem z treningu naszych i widać że troche zagubiony ten Henry ale to normalne musi załapać rytm i wejść w drużyne...Ciekawe czy Krzysiek da mu czas do nowego sezonu czy już teraz do końca rundy chce go sprawdzić
...:Całe Życie Krew W Błękicie:...

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw lip 07, 2011 1:37 pm

"Do drużyny Biało-Błękitno-Niebieskich w ostatnim czasie dołączyło trzech nowych zawodników. Są to: 26letni obrońca Rafał Drobny, który wcześniej grał w Orkanie Szczyrzyc, Michał Guja, zawodnik Przeboju Wolbrom (Podpisał z Hutnikiem dwuletni kontrakt), oraz Sebastian Kusak, bramkarz IKS Olkusz. Nie wiadomo natomiast jak przedstawia się sprawa Longinusa Uwakwe. Pewne natomiast jest że z Hutnika odejdą Kukła, Nosek, Pacyga i Cyganek. Przygotowania do przyszłego sezonu rozpoczną się 13 lipca. Wszystkie treningi odbywać się będą na Suchych Stawach, ze względu na koszty jak i dobrą bazę sportową. 20 lipca Hutnik rozegra sparing z Jurą Łobzów, 23 lipca z Janina Libiąż, 30 lipca z Beskidem Andrychów, 3 sierpnia z Szczakowianką i 6 sierpnia z Dalinem"



Ciekawe czy chodzi o Longinusa Uwakwe jak jest napisane w artykule, czy o jego brata Henrego Uwakwe jak wcześniej przypuszczałem. Jeśli rzeczywiście mowa tu o Longinusie, to byłby to ciekawy transfer. Nie tak dawno brylował przecież w pierwszoligowej Stali Stalowa Wola.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 957
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » pt lip 08, 2011 11:42 am

Patrząc na zdjęcia Longinusa w necie i porównując z posturą gościa którego widziałem na treningu to raczej nie on. Ten który jest u nas jest młodszy i dużo szczuplejszy :-)

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt lip 08, 2011 1:56 pm

snuff pisze:Patrząc na zdjęcia Longinusa w necie i porównując z posturą gościa którego widziałem na treningu to raczej nie on. Ten który jest u nas jest młodszy i dużo szczuplejszy :-)


No i pewnie nie zdarza mu się pokazywać pupy kibicom :lol:

Obrazek
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt paź 28, 2011 5:06 am

Testowany latem nigeryjczyk Henry Uwakwe zmienił miejsce zamieszkania na Berlin i gra niemieckiej lidze regionalnej w drużynie Reinickendorfer Füchse.



SV Lichtenberg 47 - Reinickendorfer Füchse 3:2

1 Sebastian Freuer
2 Tugay Adigüzel
3 Emre-Yasin Yildirim
4 Henry Uwakwe
5 Abdullah Karacorluoglu
7 Garth Juckem
8 Birol Cubukcu
9 Ibrahim El-Asmer
10 Alexander Arsovic
17 Sebastian Seidel
21 Florian Hube



Obrazek
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pn sty 23, 2012 6:56 pm

Dwa dni temu rozpoczął się Puchar Narodów Afryki rozgrywany w Gabonie i Gwinei Równikowej. Dziś pierwszy mecz zagrała reprezentacja Nigru, debiutant w tej imprezie. Pierwszy raz miałem okazję zobaczyć tą drużynę w akcji, a przeciwnikiem był gospodarz Gabon, który wygrał ten mecz 2:0. Drobny hutniczy akcent, Jacek Laskowski w komentarzu wspomniał o dwóch najbardziej znanych nigerskich piłkarzach na polskich boiskach - Zakarim Lambo i Moussie Yahayi :)
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo