Obcokrajowcy w Hutniku

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob lut 04, 2012 12:58 pm

Anthony Schacherer w Kalwariance

Obrońca Anthony Schacherer z Garbarni Kraków będzie w rundzie wiosennej występował w , grającej w lidze okręgowej Kalwariance Kalwaria Zebrzydowska.

26-letni Francuz w minionej rundzie rozegrał siedem spotkań w drugiej lidze.



90minut.pl




Antony Schacherer był testowany w Hutniku zimą w sezonie 2008/09.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob lut 11, 2012 1:50 pm

Hutnik - Sparta Kazimierza 2:1 (1:1) (sparing)

Mecz można określić jako wyrównany. W drużynie gości wystąpiło trzech afrykańczyków. Ibrahim Drame i Henry Uwakwe, testowani kiedyś w Hutniku. Drame z resztą wyrównał z karnego na 1:1. Trzeciego murzyna rozpoznałem dopiero po czasie, a to ze względu na wygląd. Abel Salami, grający niegdyś w Stomilu, Szczakowiance, Stalówce czy Radomiaku, a ostatnio w Orle Balin, wyglądał jak cień dawnego gracza. Spora nadwaga plus krzywe nogi, choć przyznać trzeba, że mocno postraszył naszych bramkarzy, zwłaszcza w drugiej połowie. Końcówka nieco dziwaczna. Po spięciu Gamrota z Drame, nasz piłkarz ląduje poza linię na 3 minuty. Nie wiem jak to dokładnie było, ale nie podobało się to naszemu trenerowi, co wyraził w słowach. W konsekwencji sędzia postanowił zakończyć mecz przed czasem.

Obrazek

Obrazek
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » wt lut 28, 2012 7:39 pm

Znany Nigeryjczyk blisko Kazimierzy Wielkiej. Przedstawiamy szóste notowanie piłkarskiej giełdy transferowej



Drużyny występujące w niższych ligach kompletują kadry na rundę wiosenną - blisko Sparty Kazimierza Wielka jest Nigeryjczyk Ibrahim Sunday. Dramatyczna sytuacja jest natomiast w drugoligowym KSZO Ostrowiec. Większość zawodników rozwiązała umowy, albo trenuje z innymi zespołami.

Nadal nie wiadomo, czy ostrowiecka drużyna zagra w rundzie wiosennej. Decyzja zapadnie 29 lutego na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy. Jeśli nawet okaże się, że KSZO przystąpi do rozgrywek, to działacze i sztab szkoleniowy będą mieć nie lada problem. W ciągu praktycznie dwóch tygodni będą musieli zbudować drużynę, bo na 17 marca zaplanowana jest inauguracja rundy rewanżowej.

Jeśli chodzi o ciekawsze zmiany kadrowe z ostatnich dni, to Naprzód Jędrzejów pozyskał bramkarza Kamila Beszczyńskiego z Wisły Puławy. Bliski podpisania umowy ze Spartą Kazimierza Wielka jest Ibrahim Sunday, 32-letni Nigeryjczyk, były piłkarz między innymi Wisły Kraków, z którą dwa razy zdobył mistrzostwo Polski, KSZO Ostrowiec, norweskiego Stromsgodset IF, Zagłębia Lubin, a ostatnio Warty Sieradz.

echodnia.eu
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt cze 01, 2012 7:34 pm

W rozegranym w środowe popołudnie spotkaniu sparingowym (30.05.12) Hutnik Nowa Huta pokonał II-ligową Puszczę Niepołomice 4-0 (mecz rozegrany jeszcze w trakcie sezonu). W zespole Puszczy wystąpiło kilku piłkarzy testowanych przez ten klub. W barwach Hutnika wystąpił zaś wychowanek Karpat Lwów Andriej Piszczewskij.

Puszcza Niepołomice - Hutnik Nowa Huta 0-4 (0-1)
0-1 M. Lampart, 0-2 Ł. Cichy, 0-3 M. Sierakowski, 0-4 Sz. Witek

Hutnik 1 polowa: Kusak - Antoniak, Bienias, S. Jagła, B.J agła - Hul, Guja, Świątek - Lampart, Lubera, Nawrot

2 połowa: Stępniowski - Zimny, Urbaniec, Jarosz, Żelasko - Gamrot, Sierakowski,Pischczewskij - Witek, Cichy, Stanek
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

HAMAS
Posty: 1571
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pt cze 01, 2012 7:45 pm

Można coś więcej o jego grze.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » śr cze 20, 2012 2:28 pm

W sparingu rozegranym 17.06.2012 pomiędzy MKS Trzebinią-Sierszą, a
Hutnikiem testowany był nigeryjski piłkarz Ifeanyi Chukwuka Nwachukwu. Co ciekawe był on już przymierzany do Hutnika w przerwie zimowej sezonu 2006/07.


MKS Trzebinia-Siersza – Hutnik Nowa Huta 1-6 (0-2)
0-1 Michał Nawrot (15), 0-2 Michał Nawrot (42), 0-3 Łukasz Cichy (47), 0-4 testowany (63), 0-5 Łukasz Cichy (67-karny), 0-6 Krystian Stępniowski (86-karny), 1-6 Paweł Szczepanik (89)
Trzebinia: Wilk – Sieczko, Ołownia, Kalinowski, P. Szczepanik, Kowalik, testowany 1, Rolka, Lickiewicz, testowany 2, J. Pająk oraz K. Pająk, Urbański, Kurzymski, testowany 3, Muras, Piskorz, Głowacz, testowany 4
Hutnik: Kusak – Antoniak, Bienias, S. Jagła, B. Jagła, Guja, Buras, Świętek, Nawrot, Lubera, Lampart oraz Stępniowski, Urbaniec, Żelasko, Jarosz, Piczewski, Sierakowski, Leksander, Wrona, Cichy, Szewczyk, testowany
Świeżo upieczenie trzecioligowcy wygrali wysoko w Trzebini, gdzie niedawno, w ramach rozgrywek czwartej ligi zremisowali 2-2.
W pierwszej połowie niedzielnego meczu to jednak gospodarze mogli szybko otworzyć wynik.
Po szybkiej kontrze Jakub Pająk wpadł w pole karne, ale z jego uderzeniem poradził sobie Sebastian Kusak.
Po kwadransie gry było 1-0, ale dla gości. Bartosz Jagła przedarł się lewą strona boiska, wyłożył piłkę Michałowi Nawrotowi, a ten nie dał szans Jakubowi Wilkowi.
Chwilę później wyrównać mógł Jakub Pająk, jednak w dobrej sytuacji nie trafił w światło bramki.
W 24. minucie ładnie zza szesnastki przymierzył Nawrot, ale futbolówka przeszła obok słupka. Trzy minuty później z dystansu strzelał B. Jagła, jednak Wilk pewnie interweniował.
Więcej precyzji zachował w 42. minucie Nawrot, który mocnym uderzeniem podwyższył na 2-0.
Dwie minuty po zmianie stron Hutnicy cieszyli się z trzeciego trafienia. Testowany zawodnik wyłożył idealnie piłkę do Łukasza Cichego, a ten pokonał Krzysztofa Pająka.
W 63. minucie testowany gracz gości wykończył akcję z prawego skrzydła, a niedługo potem wywalczył rzut karny (faulował K. Pająk), którego na piątego gola zamienił Cichy.
W 70. minucie bliski zdobycia bramki dla MKS był Paweł Piskorz, jednak jego strzał z dystansu dobrze obronił Krystian Stępniowski.
Szczęścia zabrakło też Pawłowi Szczepanikowi, który uderzył z dystansu tuż obok bramki.
W 86. minucie bramkę zdobył golkiper Hutnika, wykorzystując jedenastkę po przewinieniu Rolki.
Honorowego gola dla trzebinian w samej końcówce zdobył z rzutu karnego (podyktowanego po faulu na Kacprze Głowaczu) P. Szczepanik.
przelom.pl
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pn sie 06, 2012 4:25 pm

Nowi zawodnicy w Garbarni



Do Garbarni Kraków dołączyli nowi zawodnicy. Z klubem związali się: Mateusz Broź (Flota Świnoujście), Tomasz Metz (Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Ifeanyi Nwachukwu (Michałowianka Michałowice), Robert Widawski (Szczakowianka Jaworzno) oraz Longinus Uwakwe (KP Piaseczno).

W przyszłym sezonie w drużynie prowadzonej przez Krzysztofa Bukalskiego nie zagrają: Radosław Barabasz, Bartosz Iwan, Dariusz Kuźma, Bartosz Praciak, Sebastian Sepioł, Marek Wróblewski oraz Krzysztof Żylski.

sportowetempo.pl





Nwachukwu zadebiutował w II lidze w spotkaniu z Resovią


GARBARNIA KRAKÓW – RESOVIA 0-1 (0-0)
0-1 Frankiewicz (47, wolny)

GARBARNIA: Szwiec - Stokłosa, Piszczek, Ryś, Byrski - Chodźko (63. Fedoruk), Uwakwe, Broź (65. Nwachukwu), Siedlarz - Leszczak (53. Kalicki), Metz.

RESOVIA: Pietryka - Kozubek, Baran, Domoń, Słaby - Ogrodnik, Nikanowycz, Świechowski, Frankiewicz (? Juszkiewicz), Szkolnik (60 Kwiek) - Ciećko (80 Hajduk).

SĘDZIOWAŁ: Robert Hasselbusch (Warszawy). ŻÓŁTE KARTKI: Broź, Ryś - Domoń, Kwiek. CZERWONA KARTKA: Stokłosa (74. minuta - za faul taktyczny). WIDZÓW: 400.



Przypomnę, że Ifeanyi Chukwuka Nwachukwu był testowany przez Hutnika w przerwie zimowej sezonu 2006/07 i zagrał w sparingu z MKS Trzebinia-Siersza w czerwcu tego roku, również w barwach Hutnika.

Obrazek
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pn sie 06, 2012 4:41 pm

Dotychczasowy bilans występów Piszczewskija w sparingach w Hutniku.




Puszcza Niepołomice - Hutnik Nowa Huta 0-4 (0-1)
0-1 M. Lampart, 0-2 Ł. Cichy, 0-3 M. Sierakowski, 0-4 Sz. Witek

Hutnik 1 polowa: Kusak - Antoniak, Bienias, S. Jagła, B.J agła - Hul, Guja, Świątek - Lampart, Lubera, Nawrot

2 połowa: Stępniowski - Zimny, Urbaniec, Jarosz, Żelasko - Gamrot, Sierakowski,Pischczewskij - Witek, Cichy, Stanek





Dalin Myślenice - Hutnik Nowa Huta 0:5
Bramki: 1x Swiatek, 1x Zdzinski, 3x Nawrot

DALIN: Brzeziański - Senderski, Słonina, testowany, Tokarz - Litewka, Niedźwiedź, Papież - Nowak, Szwajdych, Wojdała oraz Jończyk, Pyzio, Żądło

Hutnik: I połowa: Kusak - Antoniak, Bienias, B.Jagła, Zimny - Gamrot, Guja, Świątek - Lampart, Nawrot, Witek. II połowa: Kusak - Żelasko, Orłowski, S.Jagła, Urbaniec - Hul, Murzyn, Piszczewskij - Zdziński, Stanek, Sierakowski





Hutnik Nowa Huta - FC Petrżalka 1:2

Bramki: 64' Zimny, 72' Malik - 36' Hecko

Hutnik: Kusak (Jasowicz) - Antoniak (Żelasko), Bienias (S. Jagła), Orłowski (Urbaniec), B. Jagła (Zimny) - Gamrot (Piszczewskij, Murzyn), Świątek (Hul), Guja (Stanek) - Lampart (Zdziński), Nawrot (Cichy), Witek (Sierakowski).

FC PETRZALKA: Bolech – Brányík (65. Jurkovič), Kovašich, Kolony, Havrila (62. Sokol) – Kozák (32. Gabura), Malecký (51. Malík), Horváth (65. Tomšik), Hečko – Kontár, Kratochvil.





Szczakowianka Jaworzno – Hutnik Nowa Huta 2-2 (1-1)

Bramki: 16' Misztal, 75 Rokosa - 18' Guja, 52' Nawrot


SZCZAKOWIANKA: Adamek (46. Wiśniewski, 67. Żuber) – Dębowski, Szwarga, Dziółka (67. Wawrzyniak), Dzionsko (79. Chojnowski) – Skórski, Mróz (75. Dylowicz), Łybyk (85. Sikora), Misztal (46. Karpowicz), Kondzielnik (62. Rokosa) – Tomanek (75. Ból)

Hutnik: I połowa: Kusak – Zimny, Bienias, Orłowski, Antoniak – Gamrot, Lampart, Świątek, Guja, Witek – Nawrot. II połowa: Jasowicz – B. Jagła, S. Jagła, Urbaniec, Żelasko – Murzyn, Nawrot, Hul, Piszczewskij – Stanek, Sierakowski.






Grębałowianka Kraków – Hutnik Nowa Huta 1-8 (1-3)

Bramki: 0-1 M. Stanek 14, 0-2 K. Hul 25, 0-3 A. Piszczewskij 28, 1-3 G. Mikołajczyk 30, 1-4 Ł. Murzyn 65, 1-5 Piszczewskij 72, 1-6 T. Pacyga 80 (s), 1-7 K. Hul 85, 1-8 M. Stanek 87.

Hutnik: Jasowicz – Zimny, Urbaniec, S. Jagła, Cieśla (46. Białkowski) – Żelasko, Hul, Piszczewskij, Murzyn – Witek, Stanek




Obrazek

(Pozwoliłem sobie wrzucić tutaj zdjęcie przesłane wcześniej przez markowa)
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw wrz 20, 2012 4:44 pm

sobota, 15 wrzesień 2012 10:34

Sunday Ibrahim i Abel Salami. Nowi piłkarze w naszej drużynie



Jak informuje Ireneusz Strychacz, prezes LZS Piotrówka, sukcesem w obu przypadkach zakończyły się negocjacje umów z Sunday'em Ibrahim'em i Abel'em Salami. Dwaj doświadczeni Nigeryjczycy mają nie tylko pomóc drużynie wygrać pierwszy ligowy mecz ale obok Jeana Paulisty stanowić o sile ofensywy teamu z Piotrówki.



Abel Salami urodzony w Nigerii 15 grudnia 1979, gra na pozycji napastnika. Jego ostatnim klubem był Orzeł Balin, z którym rozstał się po sezonie 2011/12. Od tego momentu Salami pozostawał wolnym zawodnikiem. Nigeryjczyk, który karierę rozpoczynał w rodzimym klubie Enugu Rangers International, ma za sobą grę w kilku innych polskich klubach. Gole strzelał m.in. dla Stomilu Olsztyn czy Szczakowianki Jaworzno.



Zdecydowanie bardziej znaną piłkarską postacią jest pomocnik Sunday Ibrahim, drugi z zakontraktowanych przez LZS Piotrówka zawodników. Ibrahim (ur. 20. grudnia 1980 w Nigerii) ma za sobą 6 sezonów gry w barwach Wisły Kraków z którą dwukrotnie sięgał po Mistrzostwo Polski, Puchar Ligi a także Puchar Krajowy. W swojej dotychczasowej karierze Sunday zaliczył też chiński klub Chengdu Wuniu a także norweski Strømsgodset IF. Jego ostatnim klubem była Warta Sieradz, z którą rozstał się po sezonie 2010/11.



- Wspólnie ze sztabem szkoleniowym uznaliśmy, że zespół potrzebuje wzmocnienia w formacji ofensywnej. Obaj zawodnicy na treningach spisywali się bardzo dobrze stąd decyzja o ich zakontraktowaniu – mówi Ireneusz Strychacz, prezes LZS Piotrówka. - Mam nadzieję, że Sunday i Abel wspólnie z Jean'em Paulistą stworzą na boisku zgraną ekipę i strzelą dla nas sporo bramek – dodaje Strychacz.



Klub nie ujawnia warunków podpisanych umów ani długości ich obowiązywania.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz wrz 23, 2012 12:32 pm

Jak wynika z poniższego artykułu w barwach Hutnika występował w latach osiemdziesiątych piłkarz rodem z Kolumbii.

http://wikibin.org/articles/john-carlos-tenorio.html

John Carlos Tenorio

John Carlos Tenorio.
Born in Colombia - South America, Oct.08 1964, retired polish footballer, who played as a striker, studied at the AWF Krakow(Academy Of Physical Education In Cracow), in the years 1985 to 1992, his first degree was in Rehabilitacja Ruchowa (Physical Therapy), his second degree was in Physical Education with specialty in soccer, where he obtained his diploma as second class trainer in soccer.
Football Career.
Club.
Started his soccer career at Bronowianka Krakow of the county league, from where he was transferred to Hutnik Krakow in 1987, he started playing at the reserves also in the county league and later on was included in the first team, where he played as a substituted player, at that time Hutnik Krakow was playing in the second division of the polish league, when the club moved from second to first division in 1990-1991 year, he left the team to move to the USA, where he went to work as a Physical Therapist.
Other Football related.
At present time he holds a USSF and AYSO coaching licenses, coached youth soccer for 15 years, he is presently a USSF soccer referee, MHSAA soccer referee, trainer and assignor also a former NCAA soccer referee. He is the founder and president of the NESRA (Northeast Soccer Referee Association) that covers the north-east region of the state of Michigan.
Founder and President of the non-existing youth soccer league Lake Huron Soccer Alliance, that was accredited by the MSYSA and the USSF.



John Carlos Tenorio był studentem AWF. Grał w Bronowiance, a w 1987 przeszedł do Hutnika. Najpierw w rezerwach, potem dołączył do pierwszej drużyny. Wraz z awansem Hutnika do pierwszej ligi przeniósł się do USA.

Jak podaje strona historiawisły w sezonie 1987/88 nie było go w składzie w meczach z Wisłą. Trafił zapewne na dwa sezony do pierwszego składu tj. 1988/89 i 1989/90.

Jak tak dalej pójdzie to może kiedyś dowiemy się, że w Stali Nowa Huta grali Grecy budujący Nową Hutę ?! :)
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz lut 10, 2013 3:59 pm

Z książki Macieja Twaroga pt. "Alfabet Nowohuckich Przedmieść"


Murzyn: Curtis Randall Moore, amerykański koszykarz, czarnoskóry. W drugiej połowie lat osiemdziesiątych XX w. pojawił się w Nowej Hucie i zagrał kilkanaście meczów w barwach Hutnika. Kibice oszaleli. Pamiętam - jak dziś - jego pierwszy bajeczny wsad do kosza: wbił się w górę, ograł przeciwnika i w powietrzu obrócił się wsadzając piłkę do kosza tyłem... U nas w pokoju, razem z bratem, powstała flaga "Curtis Moore Super Star" - którą pokazywano w relacji z meczu sportowej audycji ówczesnej telewizji. Ta flaga została przekazana Moore'owi na wyjazdowym meczu Hutnika z Lechem w Poznaniu, w hali Arena. Dostał też od kibiców biało-błękitno-niebieski szalik . W latach dziewięćdziesiątych - w piłkarskim Hutniku - pojawiło się kilku gości z Afryki. Nieźle grający w piłkę: Lambo i Yahaya - to dobitne przykłady. Curtis Moore był oczywiście z USA.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » wt wrz 10, 2013 6:27 pm

Widzę, że sporo mnie ominęło podczas mojego pobytu zagranicą. Mowa oczywiście o naszym nigeryjskim napastniku Ifeanyi Chukwuka Nwachukwu. Czytałem tematy dotyczące poszczególnych meczów min. sprawa dotycząca karnego strzelanego przez Guję. Widzę, że zdania dotyczące przydatności Tonego są podzielone, ze wskazaniem raczej na jego duże zasługi dla zespołu. Już w najbliższy piątek po raz pierwszy w tym sezonie będę miał okazję zobaczyć Hutnika w meczu z Unią, spojrzę też "fachowym" okiem na grę Tonego.

Kto śledził ten temat, to wie, że Nwachukwu był przymierzany do Hutnika już dwa razy. Do Polski zawitał na przełomie 2006 i 2007, a Hutnik był jednym z pierwszych zespołów w którym był na testach. Jego kariera na stronie 90minut jest właściwie kompletna czyli Michałowianka, Siarka, Glinik, Piast Czchów, ostatnio Garbarnia, gdzie był zmiennikiem. Miał też epizod w Unii Tarnów, ale nie jestem pewny czy był tam piłkarzem czy zagrał tylko w sparingach.

Coś tam też umie mówić po Polsku. Od 7:56 wywiad z Tonym.
http://www.youtube.com/watch?v=tdrSaNobdX4

Nwachukwu w barwach Hutnika testowany zimą sezonu 2006/07.
Obrazek
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob lis 16, 2013 7:57 pm

Z ostatniego biuletynu meczowego (Hutnik-Janina), fragment wywiadu z Tonym:

- Dziś chyba miałeś tylko jedną okazję na zdobycie gola. (mecz z Wierną)

To nie był najlepszy mój mecz, ale trudno się dziwić. Chyba słyszałeś, co kibice śpiewali pod moim adresem? Ja nie rozumiem, dlaczego tak się zachowali. Chyba chcą byśmy wygrywali, strzelali gole, byśmy dobrze zagrali, a równocześnie wyzywają mnie już przed meczem. To jak ja mam być skoncentrowany i zmotywowany do dobrej gry?
Niedawno graliśmy derby z Wisłą, w których strzeliłem zwycięskiego gola. Po meczu przywitałem się z przyjacielem i zostałem za to ukarany finansowo przez zarząd, bo nie podszedłem od razu do sektora kibiców Hutnika, by podziękować im za doping. Tak teraz myślę, co z tą sytuacją z meczu z Wierną można zrobić? Wtedy uznano, że ja nie szanuję kibiców, a jak dziś to ocenić?
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw mar 05, 2015 8:56 am


Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw sie 18, 2016 2:10 pm

Występujący trzy lata temu w Hutniku Ifeanyi Nwachukwu zakończył współpracę z IV ligowym GKS Drwinia. Od sezonu 2016/17 będzie piłkarzem IV ligowej (świętokrzyskie) Sparty Kazimierza Wielka.

Testowany przez Hutnika tego lata Senegalczyk Ousseynou Fall będzie występować w V ligowej Kalwariance.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo