Śląsk II Wrocław-Hutnik Kraków 28.04.21 g. 15:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Śląsk II Wrocław-Hutnik Kraków 28.04.21 g. 15:00

Postautor: dUfio » wt kwie 27, 2021 8:40 am

Już jutro kolejny bój o punkty.


W pierwszej rundzie dostaliśmy srogi łomot, który podratował ładnymi golami ledwo wprowadzony z lawki Święty, tuz po wirusowej przerwie. Zresztą z tego powodu mecz był przełożony z 4 na 11 (wirus w Śląsku...)

Skład Śląska II od listopada zmienił się.
Samiec-Talar poszedł do Widzewa, jego zmiennik Szymański do Żmigrodu, a Szpakowski do Korony. Kilku piłkarzy z tamtego meczu grywa, mniej lub bardziej regularnie w 1 drużynie. Szromnik, Poprawa, Lewkot i Makowski zagrali ostatnio z Rakowem. Grywa tez Cotungo.
Śląsk gra o 4 miejsce, które może dać puchary. 30 kwietnia mają mecz derbowy z bezpośrednim rywalem Zagłębiem. Trudno powiedzieć jaki sklad dadzą na nas. Wiele pewnie ma do powiedzenia nowy trener Magiera. Ale byly trener młodzieżówki ewidentnie lubi obejrzeć grajków z 2, przykład z dziś http://www.90minut.pl/news/311/news3115 ... laska.html

Slask II odniósł jedno przekonująco zwycięstwo wiosna, 3:0 z Wigrami. Miało to miejsce, a jakże, podczas przerwy na kadrę, gdy ww piłkarze na chwilę znów zeszli do 2.




Zmiany w składzie odbijają się na wynikach, zwłaszcza na obronię.
W kwietniu w 5 meczach mają bilans goli 10:18. Dla porównania nasz to 8:4. Oczywiście mieli innych rywali min Chojnice (0:6). Nadal sporo strzelają, zwłaszcza napastnik Bergier.

U nas wracają po kartkach Stawarczyk i Hafez. Zabraknie pewnie Amigo. Zagrożeni absencją sa Wojcinowicz i zdajsie Święty, może ktoś jeszcze.

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » wt kwie 27, 2021 1:37 pm

Mecz do wygrania.
Zależy jakim składem wyjdą rezerwy, ale im nawet na barażach nie zależy.
Remis nie będzie złym wynikiem (doszliśmy w końcu do sytuacji -nawet z Garbarnią - gdzie remis bierzemy w ciemno jako dobry wynik).
3 punkty przy jednoczesnych porażkach Olimpii i rezerw Lecha chyba już na 90% załatwią sprawę.

mr.Vitaminka
Posty: 1846
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » wt kwie 27, 2021 1:49 pm

Qlawy pisze:Mecz do wygrania.
Zależy jakim składem wyjdą rezerwy, ale im nawet na barażach nie zależy.
Remis nie będzie złym wynikiem (doszliśmy w końcu do sytuacji -nawet z Garbarnią - gdzie remis bierzemy w ciemno jako dobry wynik).
3 punkty przy jednoczesnych porażkach Olimpii i rezerw Lecha chyba już na 90% załatwią sprawę.


ciekawy jestem czy sprawdzą się moje przypuszczenia, że po prostu niektóre drużyny nam nie leżą albo mocno leżą. Sprawdziło się to z Katowicami i SKRĄ a z drugiej strony z Lechem2, Polkowicami i Zniczem. Wiadomo, że są to rezerwy i w każdym meczu mogą wystawić inny skład, ale NIESETY w tym przypadku powyższe fakty "pasowania" nie przemawiają za nami. Obym się mylił. I tak liczę na punkt(y).
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » wt kwie 27, 2021 2:01 pm

mr.Vitaminka pisze:
Qlawy pisze:Mecz do wygrania.
Zależy jakim składem wyjdą rezerwy, ale im nawet na barażach nie zależy.
Remis nie będzie złym wynikiem (doszliśmy w końcu do sytuacji -nawet z Garbarnią - gdzie remis bierzemy w ciemno jako dobry wynik).
3 punkty przy jednoczesnych porażkach Olimpii i rezerw Lecha chyba już na 90% załatwią sprawę.


ciekawy jestem czy sprawdzą się moje przypuszczenia, że po prostu niektóre drużyny nam nie leżą albo mocno leżą. Sprawdziło się to z Katowicami i SKRĄ a z drugiej strony z Lechem2, Polkowicami i Zniczem. Wiadomo, że są to rezerwy i w każdym meczu mogą wystawić inny skład, ale NIESETY w tym przypadku powyższe fakty "pasowania" nie przemawiają za nami. Obym się mylił. I tak liczę na punkt(y).


Nam niestety rezerwy nigdy nie leżą a zwłaszcza z tego co pamiętam rezerwy Korony Kielce

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt kwie 27, 2021 2:14 pm

Qlawy pisze:
mr.Vitaminka pisze:
Qlawy pisze:Mecz do wygrania.
Zależy jakim składem wyjdą rezerwy, ale im nawet na barażach nie zależy.
Remis nie będzie złym wynikiem (doszliśmy w końcu do sytuacji -nawet z Garbarnią - gdzie remis bierzemy w ciemno jako dobry wynik).
3 punkty przy jednoczesnych porażkach Olimpii i rezerw Lecha chyba już na 90% załatwią sprawę.


ciekawy jestem czy sprawdzą się moje przypuszczenia, że po prostu niektóre drużyny nam nie leżą albo mocno leżą. Sprawdziło się to z Katowicami i SKRĄ a z drugiej strony z Lechem2, Polkowicami i Zniczem. Wiadomo, że są to rezerwy i w każdym meczu mogą wystawić inny skład, ale NIESETY w tym przypadku powyższe fakty "pasowania" nie przemawiają za nami. Obym się mylił. I tak liczę na punkt(y).


Nam rezerwy nigdy nie leżą a zwłaszcza z tego co pamiętam rezerwy Korony Kielce



Pare udanych meczów z rezerwami pamiętam

4:0 z Craxa 2015 ("pokuta")
1:0 z Wisłą 2005 ("puzzle")
2:1 na r22 2013
3:0 z Koroną chyba w 2015

Ale generalnie to fakt, większość to były klapy. Z bolesnych: Stancowa wiosna i 1:6 z gts i w podobnym stosunku na kałuży. Juz za Janiczaka 1:5 w Kielcach.


Ogólnie dla klubów z wyższych lig rezerwy to fajna sprawa natomiast dla reszty -kłopot i loteria która często wypatrza tabele. Ktoś spadnie bo trafil na przerwę reprezentacyjna a inny się utrzyma bo akurat jedynka grała ważny mecz w tym samym terminie. Oczywiście na niższym szczeblu łańcucha działa to podobnie z naszą "2". Taki los.

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » wt kwie 27, 2021 2:17 pm

dUfio pisze:
Qlawy pisze:
mr.Vitaminka pisze:
Qlawy pisze:Mecz do wygrania.
Zależy jakim składem wyjdą rezerwy, ale im nawet na barażach nie zależy.
Remis nie będzie złym wynikiem (doszliśmy w końcu do sytuacji -nawet z Garbarnią - gdzie remis bierzemy w ciemno jako dobry wynik).
3 punkty przy jednoczesnych porażkach Olimpii i rezerw Lecha chyba już na 90% załatwią sprawę.


ciekawy jestem czy sprawdzą się moje przypuszczenia, że po prostu niektóre drużyny nam nie leżą albo mocno leżą. Sprawdziło się to z Katowicami i SKRĄ a z drugiej strony z Lechem2, Polkowicami i Zniczem. Wiadomo, że są to rezerwy i w każdym meczu mogą wystawić inny skład, ale NIESETY w tym przypadku powyższe fakty "pasowania" nie przemawiają za nami. Obym się mylił. I tak liczę na punkt(y).


Nam rezerwy nigdy nie leżą a zwłaszcza z tego co pamiętam rezerwy Korony Kielce



Pare udanych meczów z rezerwami pamiętam

4:0 z Craxa 2015 ("pokuta")
1:0 z Wisłą 2005 ("puzzle")
2:1 na r22 2013
3:0 z Koroną chyba w 2015

Ale generalnie to fakt, większość to były klapy. Z bolesnych: Stancowa wiosna i 1:6 z gts i w podobnym stosunku na kałuży. Juz za Janiczaka 1:5 w Kielcach.


Ogólnie dla klubów z wyższych lig rezerwy to fajna sprawa natomiast dla reszty -kłopot i loteria która często wypatrza tabele. Ktoś spadnie bo trafil na przerwę reprezentacyjna a inny się utrzyma bo akurat jedynka grała ważny mecz w tym samym terminie. Oczywiście na niższym szczeblu łańcucha działa to podobnie z naszą "2". Taki los.


Wszystkie 4 pamiętam i zaliczone.
Ale mówię ogólnie.
Z Wisłą 2005 gol w ostatniej minucie chyba Madejski
R22 - Ochman ochrzaniający tego czarnoskórego.
Craxa poszła łatwo

No i pamiętny walkower z Wisła2 na stadionie Wawelu - chyba nawet wtedy Brożek nam strzelił

Ale to niestety wyjątki - zwłaszcza na wyjazdach

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 565
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » wt kwie 27, 2021 3:33 pm

Podobnie jak w dwóch ostatnich meczach,remis biorę w ciemno.Najważniejsze,żeby odblokowała się Skra,i pogoniła Lecha.Fajnie żeby Znicz ograł Olimpię,a co za tym idzie dół nic do nas nie odrobił.Oczywiście Elbląg też.

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr kwie 28, 2021 8:27 am

Bilans 0-2-8, bramki 2-16 na Oporowskiej. Przełamiemy dziś klątwę. Zobaczymy😉
https://monografiahutnika.blogspot.com/ ... j.html?m=1

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr kwie 28, 2021 8:54 am

Sektor gości na oporowskiej to przez lata jakas ciężka patologia,nawet na standardy lat 90

https://www.facebook.com/25888433424107 ... 150154159/

Zresztą można go dostrzec dzis za nowsza ażurowa trybunka


Pomyśleć ze na tym gównie reprezentacja Polski grała w ostatnich eliminacjach przed Euro 2012 (ze Słowenią)

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr kwie 28, 2021 9:08 am

Rezerwy wisły i craxy to trochę inny kaliber mimo wszystko. Z publiką, przy fanatycznym klimacie to i na bank piłkarzom się udziela i może zdarzyć się wszystko.
Ja miałem sen, że w 57 minucie był 0:1. Oby się utrzymało do końca :P

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » śr kwie 28, 2021 9:11 am

JOK_NH pisze:Rezerwy wisły i craxy to trochę inny kaliber mimo wszystko. Z publiką, przy fanatycznym klimacie to i na bank piłkarzom się udziela i może zdarzyć się wszystko.
Ja miałem sen, że w 57 minucie był 0:1. Oby się utrzymało do końca :P


A gol do przerwy czy po ? ;) Bo nie wiem jak postawić :p

mr.Vitaminka
Posty: 1846
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » śr kwie 28, 2021 9:14 am

dUfio pisze:Sektor gości na oporowskiej to przez lata jakas ciężka patologia,nawet na standardy lat 90

https://www.facebook.com/25888433424107 ... 150154159/

Zresztą można go dostrzec dzis za nowsza ażurowa trybunka


Pomyśleć ze na tym gównie reprezentacja Polski grała w ostatnich eliminacjach przed Euro 2012 (ze Słowenią)


To były eliminacje do mistrzostw świata w RPA. Mecz zakończył się 1:1. Patrząc z perspektywy to praktycznie wszystkie ówczesne stadiony to dno. Kadra mecze o punkty rozgrywała min w Bydgoszczy, Kielcach, Chorzowie a najczęściej na starym stadionie Legii. Eliminacje wcześniej największe wrażenie robił stadion Korony i chyba tam się mi najlepiej oglądało
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr kwie 28, 2021 9:17 am

Qlawy pisze:
JOK_NH pisze:Rezerwy wisły i craxy to trochę inny kaliber mimo wszystko. Z publiką, przy fanatycznym klimacie to i na bank piłkarzom się udziela i może zdarzyć się wszystko.
Ja miałem sen, że w 57 minucie był 0:1. Oby się utrzymało do końca :P


A gol do przerwy czy po ? ;) Bo nie wiem jak postawić :p


Kuźwa właśnie tego nie wiem, też bym grał :wink:

mr.Vitaminka
Posty: 1846
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » śr kwie 28, 2021 9:19 am

JOK_NH pisze:
Qlawy pisze:
JOK_NH pisze:Rezerwy wisły i craxy to trochę inny kaliber mimo wszystko. Z publiką, przy fanatycznym klimacie to i na bank piłkarzom się udziela i może zdarzyć się wszystko.
Ja miałem sen, że w 57 minucie był 0:1. Oby się utrzymało do końca :P


A gol do przerwy czy po ? ;) Bo nie wiem jak postawić :p


Kuźwa właśnie tego nie wiem, też bym grał :wink:


Weź się połóż na chwilę, może będzie kontynuacja 😂
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr kwie 28, 2021 9:34 am

mr.Vitaminka pisze:
dUfio pisze:Sektor gości na oporowskiej to przez lata jakas ciężka patologia,nawet na standardy lat 90

https://www.facebook.com/25888433424107 ... 150154159/

Zresztą można go dostrzec dzis za nowsza ażurowa trybunka


Pomyśleć ze na tym gównie reprezentacja Polski grała w ostatnich eliminacjach przed Euro 2012 (ze Słowenią)


To były eliminacje do mistrzostw świata w RPA. Mecz zakończył się 1:1. Patrząc z perspektywy to praktycznie wszystkie ówczesne stadiony to dno. Kadra mecze o punkty rozgrywała min w Bydgoszczy, Kielcach, Chorzowie a najczęściej na starym stadionie Legii. Eliminacje wcześniej największe wrażenie robił stadion Korony i chyba tam się mi najlepiej oglądało



No ostatnie eliminacje w jakich grała Polska przed Euro 2012 które było absolutnym przełomem w infrastrukturze stadionowej w kraju, o to mi biega.
Byla bieda ale no właśnie byłem na San Marino w Kielcach i na Śląskim z Irlandia i te obiekty w porównaniu do Śląska to rarytas.
Bydgoszcz tez wydawała się ok. Jakoś trzymał się Lech, Pogoń, nowe trybuny rosły na Wiśle, Legie juz burzyli, stad dziwi wybór Wrocławia który nawet wśród raczkującej infrastruktury wypadał blado.
No ale to były czasy laty, kreciny itd i pewnie układy poszły w ruch:D