Tabliczki na Placu Centralnym...

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » śr lis 10, 2004 7:58 pm

napis całkiem okazały :D dziś przejezdzałem tam
Hutnik

666
Posty: 152
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 6:52 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: 666 » czw lis 11, 2004 4:01 pm

hehe spoko to fajne sa napisy na slupie ogloszeniowym na krakowiakow przy przystanku . niestety markerem i jak jakis pedal zaklei je nowym ogloszeniem to bedzie chuujnia.
pozdrfo
Obrazek

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » pt lis 12, 2004 10:41 am

Czytałem dziś w Dzienniku Polskim ,ze jakies łobuzy pogieły nowe tabliczki na Placu centralnym :lol: (dwie sztuki na wszystkich pięć)
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

1979
Posty: 1892
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » pt lis 12, 2004 11:02 am

Nieznani sprawcy pogięli dwie z pięciu tablic z napisem "Plac Centralny im. Ronalda Reagana", które stanęły w Nowej Hucie.


Podłużne tabliczki na słupkach - takie same, jak te, które wskazują nazwy ulic - ustawił wokół skweru pośrodku placu Centralnego Zarząd Gospodarki Komunalnej. Zastępują plakietki z nową nazwą, które miały wisieć na okolicznych budynkach. Nie wiszą, gdyż wykonawca popełnił błąd w pisowni nazwiska amerykańskiego prezydenta. W zamian ZGK ustawił tzw. tabliczki kierunkowe. To właśnie dwie z nich pogięli wandale.

- Jestem przeciwny bezmyślnemu niszczeniu, ale to mnie wcale nie dziwi. Od początku mówiłem, że mieszkańcy nie zgadzają się na zmianę nazwy placu Centralnego. Obstawiam, że w ten sposób zamanifestowali swój sprzeciw - podejrzewa radny Maciej Twaróg, członek Komitetu Obrony Placu Centralnego.

Patronat Ronalda Reagana nad placem nie podoba się 12 tysiącom mieszkańców Nowej Huty, którzy podpisali się pod protestem w tej sprawie. Przeciwna jest także Rada Dzielnicy XVIII. - Nie wiem, czy pogięcie tablic miało coś wspólnego z protestami, ale jeśli tak, to nie tędy droga; trzeba szukać legalnych metod walki - mówi Józef Krężołek, przewodniczący Rady Dzielnicy.

Dwa zniszczone znaki odkryli w środę strażnicy miejscy. Jeden zdołali wyprostować. Nie znaleziono jednak sprawców dewastacji. Straż Miejska nie wyklucza też przypadkowego pogięcia tabliczek, np. przez nieuważnego kierowcę, który mógł o nie zahaczyć.

Jeden znak kierunkowy kosztuje 79 zł 30 groszy. Czy pogięty zostanie wymieniony? Najprawdopodobniej nie. W poniedziałek mają być już gotowe właściwe tabliczki, które zostaną zawieszone na budynkach otaczających plac Centralny.

(KK)
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Junior
Posty: 1231
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » pt lis 12, 2004 12:45 pm

Dwa zniszczone znaki odkryli w środę strażnicy miejscy. Jeden zdołali wyprostować.
.......ODKRYLI no to spostrzegawczy są :lol: :lol: :lol: ciekawejak go prostowali :roll:
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pt lis 12, 2004 2:42 pm

W poniedziałek mają być już gotowe właściwe tabliczki, które zostaną zawieszone na budynkach otaczających plac Centralny.
Te co zawisną na budynkach nie będą takie łatwe do niszczenia :? Coś trzeba będzie wymyślić...
Obrazek

KSH74NH
Posty: 4340
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pt lis 12, 2004 2:48 pm

drabina spray i do boju :)

Awatar użytkownika
DorotkaHKS
Posty: 546
Rejestracja: wt sie 24, 2004 9:22 am
Lokalizacja: Piastów

Postautor: DorotkaHKS » pt lis 12, 2004 3:08 pm

BuA SPW pisze:
W poniedziałek mają być już gotowe właściwe tabliczki, które zostaną zawieszone na budynkach otaczających plac Centralny.
Te co zawisną na budynkach nie będą takie łatwe do niszczenia :? Coś trzeba będzie wymyślić...


dla chcacego nic trudnego :) pozdrawiam :)
HKS ---=== Zawsze i wszędzie nieważne jak będzie ===--- HKS

1979
Posty: 1892
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » pt lis 12, 2004 3:53 pm

albo duzo wypic i puscic pawia na tabliczke wtedy raczej jej nie beda zrywac
od swych narodzin przez wszystkie lata

NA ZAWSZE Hutnik

powstrzyma nas tylko koniec świata



BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
Łokieć
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:23 am
Lokalizacja: Nowo Huckie Przedmieście

Postautor: Łokieć » pt lis 12, 2004 5:22 pm

Wkońcu,trzeba bedie rozkorwić te jebane tablicez chujem reganem.Nie poto stałem i marzlem jak podupcony zbirajac pdopisy by te skorwysyny z rady dali chuja z ameryki na patrona placu!!!On był i bedzie dalej PLACEM CENTRALNYM a nie jakimś CHUJEM reganem!!!

PANOWIE DO BOJU SPREYE I JEDZIEMY Z CHUJAMI TABILCZKAMI :)
Biało Błękitno Niebieskie Serce Od Dziecka

big ben hgw
Posty: 251
Rejestracja: wt sie 24, 2004 4:25 pm
Lokalizacja: z Londynu :D

Postautor: big ben hgw » pt lis 12, 2004 5:35 pm

Chyba ci sie cos pojebalo.wez sie chlopie uspokoj,co ci Regan zrobil ? mi tez nie pasuje,ze nazwano PC jego imieniem,ale to przeciez nie jest wina tego czlowieka :shock: (jak to w ogole brzmi). wiec ochlon a nie wyzywaj od chujow niezyjacego juz czlowieka ktory przyczynil sie do upadku komunizmu (min w Polsce).
naszym klubem HKS, kazdy w Hucie o tym wie, ze najlepszy w Polsce jest...nasz Hutniczek HKS...

Awatar użytkownika
Łokieć
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:23 am
Lokalizacja: Nowo Huckie Przedmieście

Postautor: Łokieć » pt lis 12, 2004 6:11 pm

Ej weź przestań wcześniej był lenin teraz jest regan,nasi wyborcy zachowuja sie jak nie wiadaomo kto zależy po ktorej stronie polska stoi to bierze jakiś kolesi na nazywy rożnych placów.Tak jak było u nas było.Powiedz mi co dobrego ten wielki amerykanin zrobił ze nazwali jego imieniem PC!!!
Biało Błękitno Niebieskie Serce Od Dziecka

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » pt lis 12, 2004 6:29 pm

Ale Łokieć Big Benowi chodzi o to żebyś nie jechał po Reaganie tylko jak już coś po osobach które zatwierdziły pomysł zmiany tej nazwy.
Bo Reagan nie jest winny temu :)
Pozdro
Obrazek

Tomek1950
Posty: 798
Rejestracja: pn sie 30, 2004 1:28 pm
Lokalizacja: Nowa - Huta

Postautor: Tomek1950 » pt lis 12, 2004 6:40 pm

Kierowcy powyginali tabliczki :lol: ,tak zwłaszcza ze jedna była powyginana tak jak zmieta kartka papieru,niewiem gdzie kurwa wyprostowali ta tabliczke,a co do reagana chuja nam wszyscy pomagaja,wiec to jest takie pierdolenie i lizanie dupy amerykanom :twisted: :twisted:

1979
Posty: 1892
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » pt lis 12, 2004 6:42 pm

co zrobil ?? to dzieki m.in Niemu Ty,Twoja rodzina oglada w spokoju telewizje, moze glosowac na osoby rzadzace krajem i nie stoi 2 godz. za kawalkiem salcesonu w sklepie. Mi tez sie to niepodoba ze Plac nosi Jego nazwe ale bez przesady abz wyzywac go od kurew
od swych narodzin przez wszystkie lata

NA ZAWSZE Hutnik

powstrzyma nas tylko koniec świata



BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY