Tabliczki na Placu Centralnym...

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

1979
Posty: 1892
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » pt lis 12, 2004 6:48 pm

zyjesz w takim kraju ktory musi lizac dupe bo bez tego juz dawno bysmy nie istnieli
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » pt lis 12, 2004 7:42 pm

Ameryka to huje a niektórzy Polacy to 2 razy większe chuje Regan chuja zrobił dla Polski(mam dziadka wybitnego znawce) poprstu liżą dupe tym szmatą i tyle, a że Ameryka to zgniłe kurwy mamy przykład teraz w Iraku gdzie wysłaliśmy tylu żołnierzy i chuja z tego mamy, Bush sra na nas z góry miały być inwestycje Polskich firm przetargi itp.. wszystko zagarnęli kowboje tak samo samoloty które kupiliśmy od tych USA-czyków :lol: które były droższe niż Francuskie a mimo to nasi kochani "politycy" znowu pokazali jak oni to kochają Ameryke a Ameryka w zamian nic, i nie pierdolcie że Ameryka coś dla nas zrobiła :evil: srają na nas i tyle!

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » pt lis 12, 2004 7:44 pm

sory że tak chaotycznie :wink: wkurwiony jestem :evil:

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt lis 12, 2004 8:34 pm

    Panowie nie pucujcie się kto i co zamierza zrobić z tabliczkami - pamiętajcie że nie tylko my czytamy forum.
    Heh a o polityce na forum kibicowskim... pewnie nikt nie zabroni.. ale łączy nas jedna sprawa... Hutnik i o tym nie zapominajcie !
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » sob lis 13, 2004 12:46 pm

Raval to jedz do Moskwy i kumpluj sie z rzeznikiem Putinem. Jakby nie Reagan to bys teraz stał w kolejce z kartką na pol kilo kielbasy. Zmiana nazwy placu mi sie nie podoba, ale od Reagana to sie odwal.

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » sob lis 13, 2004 5:16 pm

idę dziś przez plac Centralny i co widzę?? można tylko powiedzieć, ale nie wiem komu BRAWO dobra robota, oby tak dalej 8)

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » sob lis 13, 2004 7:39 pm

Rosja za kilka lat bedzie miała 100 razy lepiej niż my teraz 8)
Ja nie mówie że mamy się trzymać ze wschodem, ale nie lizać tak dupy Amerykaną :wink: !

Awatar użytkownika
WiRUsHkS
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 8:14 pm
Lokalizacja: Z inneGo KomPa =]

Postautor: WiRUsHkS » sob lis 13, 2004 8:31 pm

wracajac do tematu tego napisu koło parku wodnego to idac dalej koło tych domków to na changarach jest wiecej tych napisów !! brawa dla wykonawców!!
===Hutnik===KRAKÓW===
===1950===

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » sob lis 13, 2004 10:31 pm

na Groszku u mnie na osiedlu pojawił się duży napis 8)

1979
Posty: 1892
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » sob lis 13, 2004 11:04 pm

raval pisze:Rosja za kilka lat bedzie miała 100 razy lepiej niż my teraz 8)
Ja nie mówie że mamy się trzymać ze wschodem, ale nie lizać tak dupy Amerykaną :wink: !

Stary ??? ogladales moze 1 film dok. o zyciu w Rosji ???? Tylko w Moskwie zyja ludzie na przyzwoitym poziomie jak w krajach Europy Zach.i to najwyzej 1/3 ludnosci z czego wiekszosc robi lewe interesy a reszta ??? Moze poza St.Petersburgiem to bieda...bieda i jeszcze raz bieda a w niektorych rejonach nawet gorsza niz w Albanii.To jest forum HKS wiec nie chce mi sie zbytnio pisac ale wole aby Polska lizala dupe Ameryce niz Rosjii bo od jednego z tych panstw poprostu musimy byc uzaleznieni
od swych narodzin przez wszystkie lata

NA ZAWSZE Hutnik

powstrzyma nas tylko koniec świata



BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » sob lis 13, 2004 11:19 pm

Wirus temat to tabliczki na pc a ty mówisz że temat to jakieś tam napisy na murach :roll:

mówisz że musimy być od kogoś uzależnieni możemy być od i Ameryki i Rosji ale nie tak jak teraz jest z USA że jest to przyjazn sztuczna, no może nie tyle sztuczna co jednostronna, i pamiętaj że oprócz tych dwuch "mocarstw" jest jeszcze Unia Europejka :wink:

ps: nigdzie nie napisałem że mamy się trzymać z Ruskami!

1979
Posty: 1892
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » sob lis 13, 2004 11:41 pm

Raval tylko ze UE to jest calkiem inny klimat. Tutaj chodzi o "dobro" gospodarcze. Ja mialem na mysli ze musimy trzymac z USA zarowno o dobro gospodarcze jak i militarne. ok moze powiem to jezykiem kibicowskim... Gdyby nie USA i inne panstwa alianckie ( w tym Rosja ale dopiero po 1941) to na wyjazd do Katowic ,Chorzowa,Wroclawia,Gdanska musielibysmy czekac az trafimy na nich w Pucharach dostajac sie do tych miast tylko za okazaniem paszportu ( jesli w ogole Nasze panstwo by istniało od tego trzeba zaczac)












9ale po 1941
od swych narodzin przez wszystkie lata

NA ZAWSZE Hutnik

powstrzyma nas tylko koniec świata



BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » ndz lis 14, 2004 12:14 pm

Poddaje się :wink:

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » ndz lis 14, 2004 2:54 pm

Ale pierdolicie pitolicie gupoty że łeb rozwala.A ja uważam że trzeba trzymać z Madziarami,bo tam cieplej.... "Ruskich sie nie boje,dupa mi przymarzła i pod Moskwą stoje" :lol:
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
bolaj
Posty: 371
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Nowa Huta-Znakomita Dzielnica

Postautor: bolaj » ndz lis 14, 2004 8:30 pm

Heh, naprawdę ciekawy ten temat... Jak ktoś by zobaczył jego treś to nigdy by się nie domyślił że to jest forum kibicowskie... Ale ostrożnie bo jeszcze się Hutnik podzieli na dwa obozy: antywschodni i antyzachodni:D :P
za mamusię, za tatusia, za HUTNICZKA