Transfery 2007/8

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » wt mar 04, 2008 10:20 pm

Co do sciagania wislakow ja nie mam nic przeciwko ale zeby to byly konkrety a nie tak jak w tamtym sezonie ;]

Desanto NH
Posty: 203
Rejestracja: czw sty 17, 2008 9:31 am

Postautor: Desanto NH » śr mar 05, 2008 7:47 am

no w sumie pryda by sie chociaz na pol roku taki doswiadczony obronca, a gdzie on ost gral?? chodzi mi o klub , nie o pozycje:)
Nowy Hutnik 2010.

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » śr mar 05, 2008 9:07 am

Desanto NH pisze:no w sumie pryda by sie chociaz na pol roku taki doswiadczony obronca, a gdzie on ost gral?? chodzi mi o klub , nie o pozycje:)


w Chinach :D w zespole Shenzhen Shangqingyin :P
Obrazek

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » śr mar 05, 2008 9:16 am

No nie wiem czy B.Zając będzie takim wielkim wzmocnieniem (jeśli dojdzie do transferu) 36 lat to dość konkretny wiek. Czy będzie miał sił na 90 minut? Nie chcę gderać ale moim zdaniem to taki spadachroniarz, który wrócił do Polski bo swoje już zarobił, a w Krakowie mieszkanie i rodzina.... Obym się mylił.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » śr mar 05, 2008 2:46 pm

To bedzie śmieszne jeśli 36 letni Zając wytrzymał by pełne spotkanie a M.Janicki nie ktory jest mlodszy od niego. Ciekawe czy podpisze kontrakt...

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » śr mar 05, 2008 5:33 pm

Dzisiaj rozegrał cały mecz Zając i grał przyzwoicie !! Natomiast o Janickim (grał do 66 minuty) lepiej , żebym się nie wypowiadał , bo to nieporozumienie !! Kolański już ma jakieś pojęcie . Wszedł i z Jaroszem rozruszał grę w przodzie . Jestem za tym transferem Zająca .

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » śr mar 05, 2008 10:20 pm

A ja się nie zgodzę z ludźmi, którzy mówią, że Zając to nie będzie wzmocnienie. Przyda nam się doświadczony obrońca, który umie się ustawić, pomóc kolegom w ustawieniu, doradzić itp Wiadomo, że to nie jest zawodnik perspektywiczny, ale na sezon, dwa chyba się przyda.

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » czw mar 06, 2008 8:50 am

BuA SPW OK źle się wyraziłem że nie będzie to wzmocnienie. Po prostu wziąłem pod uwagę jego wiek. Wiem że Zając jest doświadczonym zawodnikiem i może się przydać. Chciałem tylko podkreślić iż nie zawsze może mieć sił na 90 minut. Ale OK znalazłem też plus. Zając ma 186 cm przy dośrodkowaniach z rogów wzrost się może przydać.
P.S Widzę że Janicki stanie się naszym bożyszczem koszulki z jego numerem powinny iść jak woda :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » czw mar 06, 2008 8:56 am

Zajac ze swoim doswiadczeniem bedzie duzym wzmocnieniem w obronie. Wiek to chyba niema znaczenia. Tak dla porownania Romario mial 40 lat i gral i strelal bramki, Van der Sar ma 38 lat i jest podpora Manchesteru :)
Hutnik

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » czw mar 06, 2008 9:19 am

Jeszcze można porównać Romuzgę , który w Kmicie jest podstawowym zawodnikiem i dyrygentem . Doświadczenie dużo robi .
Ja mam nadzieję , że Mikulski w końcu przejrzy na oczy i będzie wpuszczał napastników według formy , a nie długości znajomości :roll:

GallAnonim
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 3:03 pm

Postautor: GallAnonim » czw mar 06, 2008 7:23 pm

Wiem że go bronie ale.... "psioczycie" na tego Janickiego przed sezonem ze to ze tamto a ja mówię poczekajmy do połowy rundy... moze sie okazać ze strzeli kilka ważnych bramek i trzeba bedzie odwoływac wczesniejsze słowa czego wszystkim nam jednak zycze z całego serca :D:D
Pozdrawiam.

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » czw mar 06, 2008 8:24 pm

hahaha . Proszę nie rozwalaj mi systemu . Chłopowi czasami uda się dobrze zastawić , bo ma czym i tyle !! Brak szybkości , zwody w tempie żółwim . Jak strzeli tyle bramek co Wasyl czyli osiem to nawet mnie ten dziad do siebie nie przekona . I w każdym meczu wystawia go w pierwszym składzie . Ziomale :roll:

HarVid_HKS
Posty: 52
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 4:06 pm
Lokalizacja: N-H Petofiego

Postautor: HarVid_HKS » czw mar 06, 2008 8:34 pm

Chciałym tylko dodać że napastnika nie rozlicza się ze stylu gry tylko ilości strzelonych bramek.Teraz na niego najeżdżacie,okaze się że uratuje nam dupe i wtedy wszyscy "wierni" kibice będą to opowiadać że zawsze go wspierali...polecałbym poczekać do konca ligi zanim go ocenicie.To tyle na ten temat.Przemyślcie moje słowa.

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » czw mar 06, 2008 10:03 pm

misiek pisze:hahaha . Proszę nie rozwalaj mi systemu . Chłopowi czasami uda się dobrze zastawić , bo ma czym i tyle !! Brak szybkości , zwody w tempie żółwim . Jak strzeli tyle bramek co Wasyl czyli osiem to nawet mnie ten dziad do siebie nie przekona . I w każdym meczu wystawia go w pierwszym składzie . Ziomale :roll:


misiek - a może na Ciebie ktoś powie, że jesteś dziadem! Piłkarze też czytają to forum - więc wrzuć chłopie na luz.
Jak się okaże drugim Ankowskim to wtedy możesz jeździć po nim do woli, ale jak na razie nie przesadzaj!!
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » pt mar 07, 2008 1:11 am

Dla mnie po prostu sposob w jaki został sprowadzony do Hutnika jego dotychczasowa "kariera" jak i podejście do swoich obowiązków przekreślają jego gre w Hutniku

albo będzie mega pierdołą albo złapie kontuzje po paru meczach i będzie miał spokój i kase.

Obym się mylił

A co do tego że piłkarze czytają forum ich sprawa mają swój zawód który polega na kopaniu skóry i "teoretycznie" robią to dla kibiców muszą się więc liczyć z tym że będą oceniani i ludzie będą wygłaszali na ich temat różne(nie zawsze sprawiedliwe-bo to nie możliwe) opinie
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"