Transfery 2007/8

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » pt mar 07, 2008 6:54 am

Jezeli ty pojidzesz do roboty i czegos nie zrobia to cie szef opierdoli a nawet wyjebie a oni przychodza do pracy jaka jest futbol zarabiaja kase i chuja robia bo przeciez Jarosz,Wasyl czy tez Obierak, Janicki Debski Swierczynski dostaja kase za gre i powinni robic to jak najlepiej a widac ze Jarosz z Wasylem gryzą trawe cos proboja ale nie oszukujmy sie w tej rundize jesiennej co byla nie mielismy linii pomocy. Teraz to wyglada o wiele lepiej jest Kepa, Sunday,Kaczor,Kozieł,Ogorek,Dziadek, Jarosz moze zagrac w pomocy. Wiadomo co z Zajacem ?

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » pt mar 07, 2008 8:38 am

misiek - zgadzam sie z tobą całkowicie 8)
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pt mar 07, 2008 8:53 am

Jak Janicki okaże się mega gwiazdą i super snajperem pierwszy odszczekam to co o nim napisano. Ale po tym co pokazał w Stalowej Woli nie liczę że się przebudzi. Ale OK. Mamy 16 kolejek, Janicki to napastnik. Niech strzeli 6 bramek w tych 16 kolejkach. Mogę nawet podciągnąć pod to bramki z karnych chociaż karnego strzelił by pewnie niejeden z nas.
Więc 6 bramek Janickiego na wiosnę i publicznie odszczekuje wszystko na temat umiejętności Janickiego. Kto się dołącza?
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » pt mar 07, 2008 9:18 am

Ja go publicznie przeporsze jeśli tylko nie zejdzie na zawal w którymś z meczów :lol:

Ja nie lubie Janickiego dlatego, że miejsce w pierwszej jedenastce zawdzięcza tylko i wyłącznie układom z Mikulskim. A to, że ma "lekką" nadwage, jest leniwy i ma wielką "gębe" to cóż jak by mial strzelac co sezon po 15,16 bramek to nie ma sprawy, przestane na niego nadawać. Ale to nie może być napewno jedna runda w której strzeli 6 bramek bo tyle to by pewnie nawet JEziorek grając w ataku strzelił.

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » pt mar 07, 2008 9:36 am

FAN86 pisze: bo tyle to by pewnie nawet JEziorek grając w ataku strzelił.


Chyba Cie "lekko" poniosło :lol:
Obrazek

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » pt mar 07, 2008 10:47 am

Ja mówię jak widzę . Ja wiem , że jestem gruby to się nie pchałem do piłki , choć kopię w B-klasowej drużynie,ale tylko dla zabawy . Forum jest od wygłaszania swojego zdania . Wiadomo , że czasami trochę mnie ponosi , ale taki jestem . Jak strzeli 6 bramek z akcji to wycofam tego dziada :wink:
Tyle na temat nowego snajpera .
Poza tym wierzę w naszą ekipę nawet jakby grały w niej same Steve Wondery :lol:

HarVid_HKS
Posty: 52
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 4:06 pm
Lokalizacja: N-H Petofiego

Postautor: HarVid_HKS » pt mar 07, 2008 2:34 pm

Jeśli faktycznie będzie gówno grał to sam go będę beształ ale narazie żadnego meczu w lidze nie było więc nie na miejscu jest poniżanie go.Skończy się sezon okaże się że nic nie grał wtedy jak najbardziej będzie mozna go ocenić.Ale nie uprzedzajcie faktów bo nikt nie wie jak on będzie grał,a poza tym sparingi to sparingi,ktos kto moze na nich świetnie się prezentuje może w lidze nic nie grać,działa to w obie strony...PzdR

Krzycho
Posty: 702
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » wt mar 11, 2008 8:44 pm

walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » śr mar 12, 2008 9:28 am

Jutro do DP będzie dołączony skarb kibica III ligi - będzie można porównać kadry zespołów.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr mar 12, 2008 11:17 am

anegdota z niedzieli:

Przychodzi B. Zając do Cafe Corner i pyta:
-ile trzeba czekać na bigos?
Na to kibice siedzący przy barze:
-jak będziesz grał w Hutniku to 5 minut jak nie to godzine.

no i Boguś nie miał wyjścia.

ozzy
Posty: 655
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 1:59 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: ozzy » śr mar 12, 2008 1:12 pm

dUfio pisze:anegdota z niedzieli:

Przychodzi B. Zając do Cafe Corner i pyta:
-ile trzeba czekać na bigos?
Na to kibice siedzący przy barze:
-jak będziesz grał w Hutniku to 5 minut jak nie to godzine.

no i Boguś nie miał wyjścia.


Cafe "co"?? :wink:

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr mar 12, 2008 1:13 pm

kurde no przez to imie barmana mi sie myli :P

dsk ofkurs;p

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » pt mar 14, 2008 9:11 pm

ostatnio sie tak zastanawialem...bo widzialem Szymkowiaka na meczu oldboyi z wisłą...tak samo byl na turnieju dla Latosa..wypowiadal sie cieplo takze ze ma mile wspomnienia bo gral w widzewie na hutniku w 95r...i moze by tak zarzad sie go zapytal czy nie chcialby pomoc hutnikowi skoro Bogdan Zajac jego znajomy gra juz u nas:D a Szymek wiem ze juz nie ma zadnych przeszkód aby wrocic do sportu..

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt mar 14, 2008 9:25 pm

na turnieju pytalismy się Jacka Berensztajna i Marka Citki czy by nie chcieli grac u nas.
Pierwszy stwierdził ze jest mu dobrze tam gdzie jest a Citko ze w Hutniku nie ma pieniedzy :shock:

ale spytac zawsze warto

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pt mar 14, 2008 9:41 pm

Z tego co wiem to Szymkowiak trenuje w jakimś III lub IV ligowcu. Miał być Widzew ale sam przyznał że na I ligę się już nie nadaje.
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.