Żużel

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz wrz 28, 2014 10:09 pm

oczywiście ze masz racje. Ale wcale się nie dziwie takiej frekwencji na SS. to co odpierdala pseudo trener Paszkiewicz woła o pomste do nieba. niedługo cała drużyna złapie kontuzje. to tylko i wyłącznie jego wina. ja chodze tu i tu. ale na SS po prostu wieje nudą. tyle ci powiem. a zuzel to fajny sport i ja jade do ostrowa.

STROŃ*OD*BŁOŃ
Posty: 201
Rejestracja: pn sie 30, 2004 11:13 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: STROŃ*OD*BŁOŃ » ndz wrz 28, 2014 10:14 pm

Widzisz o ile pojawiasz się regularnie na SS nie widzę problemu, ale podejrzewam że sukces Wandy ciągnie za sobą kibiców Hutnika którzy wolą iść i oglądać żużel niż beznadziejną grę naszych piłkarzy. No coż...priorytety
Na podwórzu jest kałuża
A z kałuży się wynurza
Hipopotam powiadacie?
Nie! To Tata po wypłacie

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » ndz wrz 28, 2014 10:24 pm

HKS1978 pisze:a zuzel to fajny sport i ja jade do ostrowa.
szczerze...jedź i nie wracaj

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz wrz 28, 2014 10:27 pm

Krzych1980 pisze:
HKS1978 pisze:a zuzel to fajny sport i ja jade do ostrowa.
szczerze...jedź i nie wracaj

haha no co ty tak mi źle życzysz. Ja jestem za Hutnikiem. Tak jak ty. chyba ze ty z paszkiewiczów?

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn wrz 29, 2014 12:29 am

HKS1978 pisze: ja jade do ostrowa.

a ja do Ostrowca
bye

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » pn wrz 29, 2014 10:56 am

A w sobotę było śpiewane: "Kocham Hutnika, lubię też Wandę..." więc nie wiem w czym problem :wink: HKS grał w sobotę, Wanda miała mecz w niedziele nic ze sobą nie kolidowało. Na Wandę zresztą już się nie pójdzie, bo wczoraj był ich to zapewne ostatni mecz u siebie, został tylko wyjazd do Ostrowa. Mają olbrzymią szanse na awans, więc trzeba im dobrze życzyć. A kto gdzie pojedzie to jego wybór.

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » pn wrz 29, 2014 11:50 am

HKS1978 pisze:
Krzych1980 pisze:
HKS1978 pisze:a zuzel to fajny sport i ja jade do ostrowa.
szczerze...jedź i nie wracaj

haha no co ty tak mi źle życzysz. Ja jestem za Hutnikiem. Tak jak ty. chyba ze ty z paszkiewiczów?
nie chodzi ze Ci źle życze. poprostu smuty sadzisz.jak widziałeś hutnicze gęby to trzeba było je spytać czy były na Hutniku.iwesz czemu jest taka padaka...bo właśnie ludzie mają w dupie i nie chodzą.jak by ten 1000 był na zwykłych meczach a na szlagierach tak jak na ostatniej uni to zapewne klub byłby w innym miejscu niż jest.moze było by wtedy stać nas na utrzymanie ze 3-ech lepszych grajków.ale niestety nie.bo oni wolą iść na żużel bo jest fajnie.powiem Ci że chwilowo jest fajnie(obym się mylił). ilu z tych kibiców chodziło na mecze jak zbierali wpier..ol kilka lat mu co mecz i permamentnie ostatnie miejsce okupywali.chodziłeś też wtedy?byłeś tym jednym z 200-300 widzów którzy ogladali tą padake.ok glądali bo lubili.a My kochamy więc ogladamy.i może tu jest różnica.nie po to bojkotowaliśmy ssa i stawialiśmy nad przepascią istnienie Hutnika żeby rozkminiać ze zużel to fajny sport i nagle znajdują sie przeżuty zużlowe które Hutnika nagle mają gdzies.myślałem że wszystkie ścierwa już dawno przeszły do wc i mamy w miarę czyste środowisko.podkreślam nie neguje chodzienia na Wande.można pogodzić jedno z drugim.ale jak słyszę ze jest fajnie to ludzie tam chodzą to mnie krew zalewa.co za porównanie.byłeś na ostatnim spotkaniu z prezesem?było otwarte.ogłoszenie było.każdy mógł przyjść.odpowiem Ci.nie było Cie i tyle.jak byś był to byś wiedział dlaczego jesteśmy tam gdzie jesteśmy.właśnie przez takie myślenie.jest hujowo to nie ide bo tu albo tu jest fajnie.trochę wytrwałości i może tak jak Wanda i my się wygrzebiemy z bagna i będzie lepiej.ale nie lepiej nażekać, zwalniać i się mądrzyć i być ślepym na realia jakie obecnie mamy

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pn wrz 29, 2014 6:17 pm

Hmmm. O ile sie nie myle (nie chce mi sie szukac) kiedys Wanda pokazala kibicom Hutnika ze ma ich w dupie. Transparent o wyschnietych kaluzach.. Suchych Stawach nie pamietam dokladnie. Od tego czasu moja noga nie stanela na Wandzie..... Trzeba sie szanowac..
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Kolor1980
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 07, 2007 11:20 am

Postautor: Kolor1980 » pn wrz 29, 2014 7:21 pm

Ze mna jest podobnie .Od tego momentu mam na wande całkowicie w ... , a kiedyś zdarzalo mi się na nia zagladac .

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn wrz 29, 2014 10:30 pm

Ja pierdolę, jak czytam takie rzeczy, że na wyjazdy Wand Wam się zachciewa jeździć, to mnie krew zalewa.
Autokaru nie można zebrać na wyjazd Hutnika, a tu jeden z drugim podjarał się wynikami i jedzie na wyjazd, fanatycy normalnie.
Już teraz wiem, gdzie Ci wszyscy ludzi z wyjazdów po ponad 200 osób. Na Wandę jeżdżą, bo tam są wyniki. Sami zobaczcie, co takich ludziach można sądzić i jak się o nich mówi - dla mnie totalna porażka i wręcz tragedia dla naszego podwórka.
Ręce opadają kurwa mać!

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » wt wrz 30, 2014 7:12 am

Żużel jak i sama Wanda to jeden wielki piknik. Nie licząc paru ekip takich jak Falubaz czy Apator, to atmosfera tam panująca przypomina raczej skoki narciarskie w Zakopanem, a nie mecz piłkarski. I w takim kontekście należy oceniać uczestnictwo w takiej imprezie.

Owszem kibice Wandy coś tam napisali o Hutniku, może trochę niefortunnie, ale widocznie zależało im na pokazaniu niezależności, że nie są w orbicie żadnego z klubów. I dobrze, niech sobie będą.

Coś chyba mocno nie gra jeśli dzisiaj za złą sytuacje na trybunach Suchych Stawów zaczyna obwiniać się osoby zaglądające na Wandę. Hutniczych kibiców na żużlu jest sporo i to takich kibiców co na mecze Hutnika chodzą od dawna.

Na obecny całokształt złożyły się różne czynniki i obecny stan będzie się jedynie pogłębiał. Mam zresztą wrażenie, że powoli zaczyna dominować pogląd że "prawdziwych" kibiców zostało niewielu i można policzyć ich na palcach dwóch rąk i nóg. Reszta się sprzeniewierza.

Atmosfera z 2012 nijak się ma do atmosfery dzisiaj, a przyszły mecz z Unią jedynie potwierdzi wyjątek od reguły.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt wrz 30, 2014 7:54 am

JOK_NH pisze:Ja pierdolę, jak czytam takie rzeczy, że na wyjazdy Wand Wam się zachciewa jeździć, to mnie krew zalewa.
Autokaru nie można zebrać na wyjazd Hutnika, a tu jeden z drugim podjarał się wynikami i jedzie na wyjazd, fanatycy normalnie.
Już teraz wiem, gdzie Ci wszyscy ludzi z wyjazdów po ponad 200 osób. Na Wandę jeżdżą, bo tam są wyniki. Sami zobaczcie, co takich ludziach można sądzić i jak się o nich mówi - dla mnie totalna porażka i wręcz tragedia dla naszego podwórka.
Ręce opadają kurwa mać!


Lubię żużel i nie widzę w tym niczego niestosownego. Chodzę też czasem na siatkówkę, a mój dzieciak gra w hokeja w Cracovii. Bo lubi ten sport.
I co z tego????Co o mnie sądzisz?
Mecz z Ostrovią jest w najbliższą niedzielę. Tak więc kibolowi Hutnika nie będzie kolidował z wyjazdem do Skarżyska, a już tym bardziej do Ostrowca.
Zapewniam cię, że jak np. dwa-trzy auta pojadą do Ostrowa w niedzielę to wpływ na frekwencję wyjazdową Hutnika znaczenia nie ma.
To co piszesz że zamiast na wyjazd Hutnika ktoś jedzie na Wandę to jakaś fantazja.
Pierdolenie o jakiś szmatach, że jakiś dzieciak coś tam napisał.
Koleś mam prawie 40 dychy na karku i mnie to jebie.
Frekwencja na meczach nawet u siebie spadła ze względów sportowych. Nikt nie ma ochoty oglądać kopiących się po czołach grajków i ich zadufanego w sobie trenera. To jest tragedia !
Tu jest przyczyna!
A sukces Wandy to powód do radości wszak sam wyśpiewujesz: "kocham Hutnika, lubię też Wandę...."

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » wt wrz 30, 2014 10:06 am

Frekwencja na meczach nawet u siebie spadła ze względów sportowych. Nikt nie ma ochoty oglądać kopiących się po czołach grajków i ich zadufanego w sobie trenera. To jest tragedia !
Tu jest przyczyna!
widzę że dalej nie nadążasz.przez to ze zabrakło wytrwałości tym którzy chodzili klub jest w takim stanie a konkretnie jego kadra i gra.problem mieli w systematyczności zeby przez pół roku co dwa tygodnie znaleść 2 godz na mecz.co to ma być.jak by znaleźli to by teraz pewnie te niedobitki jak to piszesz nie musiały oglądać kopiących się po czołach chłopaków bo być może udało by się kogos zatrzymac lub kogoś wartościowego znaleść w ich miejsce.wiesz o tym ze wpływy z biletów nie pokrywają wynajęcia stadionu?a ze zis pobiera kaucje co mecz której przewaznie nie zwraca?Guja,Nawrot odeszli za darmo,skończyly sie kontrakty wiec odeszli,nie mozna było im nic zaoferować bo i z czego.jak by było te kilkaset osób wiecej to pewnie można było by im wcisnąć kit że coś tam wiecej dostaną.a tak to co mieli im obiecać?jak powiedzmy był by na meczu potencjalny sponsor i widzi 300osob a mogło by być te 800 to co ma myśleć.też ma w dupie.i to jest największy problem takich jak Ty i tobie podobnym.nie idę bo jest hujowo.kolego to że jest hujowo od Was się zaczęło i od takiego myślenia.spotkanie z prezesem który chce przekazać co w klubie jest grane i przychodzi 10 osób.prezes,skarbnik,dwie osoby z zarządu,działacz z siatki,Tomek z GT i powiedzmy 4ech kibiców.4 osóby albo i 3 w tym dniu inetesowało co w klubie piszczy.no nieźle.jak byś był to byś wiedział że w klubie pracują nad oddłużeniem po to by mogło być teoretycznie lepiej.dlatego odpuszczono najwieksze umowy.wiesz że połowa zadeklarowanych składek nie jest wpłacana?moze to by graczy zatrzymało.ale nie lepiej opowiadać jak to jest u nas do dupy,a tam to jest fajnie.dobrze że mamy daleko do Warszawy bo i na legie zaczęli by niektórzy chodzić bo fajnie tam mają.była by publika to i jakoś gosz by się znalazł na lepszy poziom sportowy no ale niestety bardzo mocny jest w naszym środowisku klub 1000ca powodów by nie iść na mecz.ja mam nadzieję że bedzie lepiej bo czy gorzej moze być niż w tym roku?środek tabeli choć liczyłem na pierwszą piątkę.a jak będzie taki marazm w przyszłym roku to już na stałe będziesz mógł szukać sobie nowych ciekawych i fajnych miejsc...

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt wrz 30, 2014 12:49 pm

Temat jest o żużlu. Post który wywołał "burzę" dotyczył meczu Wandy i informacji o meczu wyjazdowym na który w mojej ocenie warto się wybrać. Ja chodzę na mecze i Hutnika i Wandy. Więc nie wiem do kogo kolego wyżej (Krzych80) pijesz. Na pewno nie do mnie. A czy inni chodzący na Wandę uczęszczają na Suche Stawy? Nie wiem. Załóż sobie temat "Dlaczego jest taka niska frekwencja na trybunach" i tam napisz swoje przemyślenia.

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » wt wrz 30, 2014 1:05 pm

HKS1978 pisze:oczywiście ze masz racje. Ale wcale się nie dziwie takiej frekwencji na SS. to co odpierdala pseudo trener Paszkiewicz woła o pomste do nieba. niedługo cała drużyna złapie kontuzje. to tylko i wyłącznie jego wina. ja chodze tu i tu. ale na SS po prostu wieje nudą. tyle ci powiem. a zuzel to fajny sport i ja jade do ostrowa.
to twój post z góry tej strony czy nie?do niego pije.i podkreślam nie neguje ani nie zabraniam chodzenia na Wande tylko nie znoszę malkontentów którzy jak widzę nie do końca chcą poznać sytuacje jaka panuje w klubie. a może było napisać posta np jutro mecz na Wandzie,będzie dużo ludzi,wybiera się ktoś?może drukniemy pare kartek z info że kiedyś tam będzie mecz Hutnika i rozdamy wśród znajomych gęb bo takie tam widujesz przecież albo i przypadkowym osobom,co za różnica może ktoś przyjdzie na mecz a nie użalać się w jak sam to piszesz temacie żuzlowym nad pseudo trenerem,kontuzjami i tym że jest nudno bo ten post wyglada tak jak być chciał zniechęcić ludzi do chodzenia na mecze Hutnika i chodzenia na Wande bo jest fajnie