Żużel

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » wt wrz 30, 2014 9:00 pm

Chodzić możesz sobie na zapasy na Prądniczankę, na jeździectwo do Swoszowic a nawet jeździć z nimi na wyjazdy (jeśli nie robisz tego w barwach naszego klubu).
Tylko nie agituj do tego na tej stronie.
Jak masz PRAWIE 4dychy na karku to powinieneś to zrozumieć.


HKS1978 pisze:Temat jest o żużlu.

więc opowiedz nam ile kto zarabia w Wandzie, bo to chyba twój konik

ZBYCHO
Posty: 669
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » wt wrz 30, 2014 10:30 pm

HKS1978 pisze:....


Sorki HKS1978 ..ale bez obrazy , musiałem to napisać.

Lubisz wandę twoja sprawa , jeździsz na wyjazdy ..też twoja sprawa
( ciekawe czy w poprzednich sezonach jak wszystko w pizdeczkę dostawali też byłeś taki wielki kibic i jeździłeś na wyjazdy )

Dodatkowo "pseudo" trener Paszkiewicz ci też przeszkadza .....ale to też twoja sprawa.

Nie podoba ci się "sprawa" z garbarnią ...ale to też twoja sprawa.

Masz jakiś "ekspertów" typu Kocoń na trybunach ..ok.. to twoja sprawa.

Tylko pamiętaj ..dla ciebie najważniejszy powinien być H U T N I K a nie wanda.

Tyle ode mnie .

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr paź 01, 2014 8:45 am

ZBYCHO pisze:
HKS1978 pisze:....


Sorki HKS1978 ..ale bez obrazy , musiałem to napisać.

Lubisz wandę twoja sprawa , jeździsz na wyjazdy ..też twoja sprawa
( ciekawe czy w poprzednich sezonach jak wszystko w pizdeczkę dostawali też byłeś taki wielki kibic i jeździłeś na wyjazdy )

Dodatkowo "pseudo" trener Paszkiewicz ci też przeszkadza .....ale to też twoja sprawa.

Nie podoba ci się "sprawa" z garbarnią ...ale to też twoja sprawa.

Masz jakiś "ekspertów" typu Kocoń na trybunach ..ok.. to twoja sprawa.

Tylko pamiętaj ..dla ciebie najważniejszy powinien być H U T N I K a nie wanda.

Tyle ode mnie .


Hutnik jest dla mnie najważniejszy.
O to możesz być spokojny.
Chodzę na mecze i chodzić będę dalej.

Ale chyba nie odmawiasz mi prawa do krytyki trenera, czy poczynań ws . z Garbarnią. Swoje zdanie w tych kwestiach wyraziłem/ wyrażam. Z tym Koconiem to jedynie zwróciłem uwagę ,że coś tam osiągnął gdyż niejaki jaca1950 a prywatnie brat trenera Paszkiewicza zrobił z niego nieudacznika i alkoholika. I tylko tyle.

A co do Wandy. To fakt nie jeździłem za nimi na żadne wyjazdy. Byłem tylko w tym roku na jednym. Jestem typowym kibicem sukcesu Wandy, nie szalikowcem haha. Szalik mam tylko HKS-u. Gdyby nie weszli do finału to bym nie jechał na inny mecz. Ale że jest jak jest to im kibicuję.

Z tymi barwami to mi tylko kolega wyżej zabił ćwieka. Może starszyzna ultrasowska się w tej sprawie wypowie. Haha. . Pozdro wszystkim.
Ostatnio zmieniony śr paź 01, 2014 9:12 am przez HKS1978, łącznie zmieniany 1 raz.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr paź 01, 2014 8:58 am

co do żeującego transu który kiedys zawisł na Wandzie, to żużlowcy zostali upomniani i nigdy więcej się cos takiego tam nie powtórzy

także gościnnie zajrzałem na Wandę w niedzielę ale akurat zdecydowana większość Hakaesów których spotkałem była także na meczu z Sandomierzem.

szczegolnie utkwił mi widok kolezki w koszulce "W Hucie tylko Hutnik" :D

Zresztą niepisana umowa między oboma klubami mówi o tym, żeby mecze nie kolidowały ze sobą i ułatwiały odwiedzanie obu stadionów w jeden weekend. jednak jak ktoś się bierze za organizacje wyjazdów dopingu itd to sie musi zdecydować... kto był na Sando ten wie, ze nawet przy chujowej frekwencji i jeszcze gorszej grze da się zrobic na meczu klimat. mi się akurat na Sando pdoobało

Jednak to, że Wanda wolała ten najważniejszy mecz rozegrać w niedzielę, w to samo popołudnie co derby niż w sobotę, gdy my graliśmy mecz jest dla mnie bardzo wymowne.

Pobieżny rzut oka na trybuny i klimat utwierdził mnie w przekonaniu, że w klimacie ultrasowsko-kibolskim Wanda nie jest dla nas zagrożeniem. W klimacie pikników to sadze, że sporą czesc by przyciagnał nasz jakiś baraz no ale aktualnie w tym temacie bija nas na glowe. Sporo dzieciarniw wieku przedszkolnym i szkolnym, z która w gimnazjum będzie się musiała okreslic;)

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » śr paź 01, 2014 12:00 pm

Napierdalanie na żużel to mój konik :)

Wkładam kij w mrowisko- po jakiego chuja się tam chodzi?. Ok rozumiem że można lubić jeźdzące motorki, ale kibicowac konkretnemu klubowi??

Nie dosc ze sa dwie ligi na krzyż, zawodnik moze byc jednoczesnie w kilku klubach to po zbuju sukces awansowac z jednej ligi do drugiej a nawet spasc z pierwszej do drugiej

Dla mnie zuzel pod wzgledem emocji czysto ligowych to mniej wiecej poziom curlingu. Tam tez pewnie sa jakies dwie ligi, podobnie jak w ping pongu

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr paź 01, 2014 12:07 pm

lucero pisze:Napierdalanie na żużel to mój konik :)

Wkładam kij w mrowisko- po jakiego chuja się tam chodzi?. Ok rozumiem że można lubić jeźdzące motorki, ale kibicowac konkretnemu klubowi??

Nie dosc ze sa dwie ligi na krzyż, zawodnik moze byc jednoczesnie w kilku klubach to po zbuju sukces awansowac z jednej ligi do drugiej a nawet spasc z pierwszej do drugiej

Dla mnie zuzel pod wzgledem emocji czysto ligowych to mniej wiecej poziom curlingu. Tam tez pewnie sa jakies dwie ligi, podobnie jak w ping pongu


Dla mnie również! To tak samo jak zawiesić się na tv nad jakimś tańcem na lodzie czy też popisach bilardowych, lotkach a nawet kolarstwie gdzie jadą jadą i jeden ucieka i wygrywa..

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » śr paź 01, 2014 12:19 pm

centrum nh pisze: a nawet kolarstwie gdzie jadą jadą i jeden ucieka i wygrywa..


etam kolarstwo jest mocne:
http://www.youtube.com/watch?v=dd0zU0lklPs

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr paź 01, 2014 1:57 pm

HKS1978 pisze:
JOK_NH pisze:Ja pierdolę, jak czytam takie rzeczy, że na wyjazdy Wand Wam się zachciewa jeździć, to mnie krew zalewa.
Autokaru nie można zebrać na wyjazd Hutnika, a tu jeden z drugim podjarał się wynikami i jedzie na wyjazd, fanatycy normalnie.
Już teraz wiem, gdzie Ci wszyscy ludzi z wyjazdów po ponad 200 osób. Na Wandę jeżdżą, bo tam są wyniki. Sami zobaczcie, co takich ludziach można sądzić i jak się o nich mówi - dla mnie totalna porażka i wręcz tragedia dla naszego podwórka.
Ręce opadają kurwa mać!


Lubię żużel i nie widzę w tym niczego niestosownego. Chodzę też czasem na siatkówkę, a mój dzieciak gra w hokeja w Cracovii. Bo lubi ten sport.
I co z tego????Co o mnie sądzisz?
Mecz z Ostrovią jest w najbliższą niedzielę. Tak więc kibolowi Hutnika nie będzie kolidował z wyjazdem do Skarżyska, a już tym bardziej do Ostrowca.
Zapewniam cię, że jak np. dwa-trzy auta pojadą do Ostrowa w niedzielę to wpływ na frekwencję wyjazdową Hutnika znaczenia nie ma.
To co piszesz że zamiast na wyjazd Hutnika ktoś jedzie na Wandę to jakaś fantazja.
Pierdolenie o jakiś szmatach, że jakiś dzieciak coś tam napisał.
Koleś mam prawie 40 dychy na karku i mnie to jebie.
Frekwencja na meczach nawet u siebie spadła ze względów sportowych. Nikt nie ma ochoty oglądać kopiących się po czołach grajków i ich zadufanego w sobie trenera. To jest tragedia !
Tu jest przyczyna!
A sukces Wandy to powód do radości wszak sam wyśpiewujesz: "kocham Hutnika, lubię też Wandę...."


Ciebie wszystko jebie, ale zabierasz głos wszędzie, gdzie można wywołać spinkę, nie chcę wiedzieć co jest jak chcesz się awanturować :wink:
Z resztą ciach, bo nie o Tobie chcę tu napisać. No może oprócz tego, że wciskasz mi coś, czego nie robię, ale to już taka propaganda netowa, że niby konkrety :D
Jedziesz na Wandę, ale czy bywasz na wyjazdach Hutnika? Wiek tu dla mnie nie gra roli, bo niby jaką? No może jak będziesz miał 60 i będzie miejsce dla inwalidy potrzebne w autobusie.
Mnie po prostu wyprowadza z równowagi takie pierdolenie o tej Wandzie, jak Hutnik leci na same dno i tyle. Ciekawe ile osobom powtórzyłeś to, co napisałeś tutaj o chujowym trenerze, grze. Dzięki za świetny PR Hutnika, marketing szeptany ma mega zasięg i właśnie zacząłeś - choć zakładam, że nie tylko Ty. Do tych wypocin o grze, trenerze nie zapominajcie dodać: chujowy doping, za duże oprawy i nic nie widać, za dużo piro i nic nie widać, chujowe kiełbaski i ogólnie po chuj tam chodzić, jak na Wandzie takie mecze!
Tyle w temacie, mam nadzieję że trafi do Ciebie to, ile złego robi się takim pierdoleniem CODZIENNIE, a ile trzeba by to odkręcić.
Sorki za język, ale taki już mam :wink:

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » śr paź 01, 2014 4:09 pm

Reasumując HKS1978....

Frekwencja na meczach spadła ze względów sportowych .... jasne.... widać że śpiewanie "czy wygrywasz czy nie" to (dla niektórych) tylko piosenka (pusty slogan) nic więcej.
Po meczu z Trzebinią (mega pasztecie) powiedziałem sobie że chyba więcej nie pójdę.. W postanowieniu wytrzymałem tydzień.... i byłem na Partyzancie.
Po meczu z Wisłą byłem tak wkurwiony że też przez resztę weekendu byłem święcie przekonany że też nie przyjdę na Unię ale dziś wiem na pewno że będę... I wali mnie że to Unia... Nawet gdyby to był LZS Jaśkowice to bym przyszedł... Bo jestem kurwa KIBICEM HUTNIKA . I jestem z tego dumny...
Idąc twoim tropem myślenia niech na mecze przychodzi po 30 osób... Bo grają kichę... Lepiej popluskać się w blasku fleszy dążącej do awansu Wandy... Jestem ciekaw jak będziesz chodził na Wandę jak będą zbierać lanie 70-20, 65-25 i będą okupować ostatnie miejsce w tabeli.... Tak frekwencja będzie porównywalna z tym jak Wanda od 1 do ostatniej kolejki była na ostatnim miejscu w II lidze. Co tam Hutnik .... jak sam powiedziałeś "kopiący się po czołach" LOL. Tak jak napisałem niech nas przychodzi 30. Wtedy nie będzie nawet na opłacenie jednego piłkarza. Zlikwidujemy sekcje piłki nożnej i wreszcie będziesz mógł chodzić na Wandę i jeździć na jej wyjazdy nawet bez patrzenia na to czy przypadkiem nie ma konfliktu interesów w terminarzu. AMEN.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » czw paź 02, 2014 2:45 pm

centrum nh pisze:
lucero pisze:Napierdalanie na żużel to mój konik :)

Wkładam kij w mrowisko- po jakiego chuja się tam chodzi?. Ok rozumiem że można lubić jeźdzące motorki, ale kibicowac konkretnemu klubowi??

Nie dosc ze sa dwie ligi na krzyż, zawodnik moze byc jednoczesnie w kilku klubach to po zbuju sukces awansowac z jednej ligi do drugiej a nawet spasc z pierwszej do drugiej

Dla mnie zuzel pod wzgledem emocji czysto ligowych to mniej wiecej poziom curlingu. Tam tez pewnie sa jakies dwie ligi, podobnie jak w ping pongu


Dla mnie również! To tak samo jak zawiesić się na tv nad jakimś tańcem na lodzie czy też popisach bilardowych, lotkach a nawet kolarstwie gdzie jadą jadą i jeden ucieka i wygrywa..


Od kolarstwa drogi kolego to prosze sie odstosunkowac :D Tak dobrego sezonu jak obecny Polska nie miala nigdy. Zeby nie bylo, ze jestem kibicem sukcesu, ale dla mnie kolarstwo to drugi sport po pilce.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pt paź 03, 2014 12:14 am


flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » ndz paź 05, 2014 8:29 pm

Rewelacyjnie idzie Wandzie..
Dwa biegi i porażka 2-10.
http://www.live.espeedway.pl/race_detail.php?id=4435
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz paź 05, 2014 9:15 pm

flagus pisze:Rewelacyjnie idzie Wandzie..
Dwa biegi i porażka 2-10.
http://www.live.espeedway.pl/race_detail.php?id=4435

na ta chwile maja awans do 1 ligi

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » ndz paź 05, 2014 11:07 pm

Awaria oświetlenia na stadionie po 6 biegach i mecz przełożony,
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn paź 06, 2014 10:12 am

Takie wały nawet na żużlu...?