Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Żużel

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ksh72

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2014 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzić możesz sobie na zapasy na Prądniczankę, na jeździectwo do Swoszowic a nawet jeździć z nimi na wyjazdy (jeśli nie robisz tego w barwach naszego klubu).
Tylko nie agituj do tego na tej stronie.
Jak masz PRAWIE 4dychy na karku to powinieneś to zrozumieć.

HKS1978 napisał:
Temat jest o żużlu.

więc opowiedz nam ile kto zarabia w Wandzie, bo to chyba twój konik
ZBYCHO

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2014 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HKS1978 napisał:
....

Sorki HKS1978 ..ale bez obrazy , musiałem to napisać.

Lubisz wandę twoja sprawa , jeździsz na wyjazdy ..też twoja sprawa
( ciekawe czy w poprzednich sezonach jak wszystko w pizdeczkę dostawali też byłeś taki wielki kibic i jeździłeś na wyjazdy )

Dodatkowo "pseudo" trener Paszkiewicz ci też przeszkadza .....ale to też twoja sprawa.

Nie podoba ci się "sprawa" z garbarnią ...ale to też twoja sprawa.

Masz jakiś "ekspertów" typu Kocoń na trybunach ..ok.. to twoja sprawa.

Tylko pamiętaj ..dla ciebie najważniejszy powinien być H U T N I K a nie wanda.

Tyle ode mnie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
HKS1978

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZBYCHO napisał:
HKS1978 napisał:
....

Sorki HKS1978 ..ale bez obrazy , musiałem to napisać.

Lubisz wandę twoja sprawa , jeździsz na wyjazdy ..też twoja sprawa
( ciekawe czy w poprzednich sezonach jak wszystko w pizdeczkę dostawali też byłeś taki wielki kibic i jeździłeś na wyjazdy )

Dodatkowo "pseudo" trener Paszkiewicz ci też przeszkadza .....ale to też twoja sprawa.

Nie podoba ci się "sprawa" z garbarnią ...ale to też twoja sprawa.

Masz jakiś "ekspertów" typu Kocoń na trybunach ..ok.. to twoja sprawa.

Tylko pamiętaj ..dla ciebie najważniejszy powinien być H U T N I K a nie wanda.

Tyle ode mnie .

Hutnik jest dla mnie najważniejszy.
O to możesz być spokojny.
Chodzę na mecze i chodzić będę dalej.

Ale chyba nie odmawiasz mi prawa do krytyki trenera, czy poczynań ws . z Garbarnią. Swoje zdanie w tych kwestiach wyraziłem/ wyrażam. Z tym Koconiem to jedynie zwróciłem uwagę ,że coś tam osiągnął gdyż niejaki jaca1950 a prywatnie brat trenera Paszkiewicza zrobił z niego nieudacznika i alkoholika. I tylko tyle.

A co do Wandy. To fakt nie jeździłem za nimi na żadne wyjazdy. Byłem tylko w tym roku na jednym. Jestem typowym kibicem sukcesu Wandy, nie szalikowcem haha. Szalik mam tylko HKS-u. Gdyby nie weszli do finału to bym nie jechał na inny mecz. Ale że jest jak jest to im kibicuję.

Z tymi barwami to mi tylko kolega wyżej zabił ćwieka. Może starszyzna ultrasowska się w tej sprawie wypowie. Haha. . Pozdro wszystkim.

Ostatnio zmieniony przez HKS1978 dnia Sro Paź 01, 2014 8:12 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dUfio

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do żeującego transu który kiedys zawisł na Wandzie, to żużlowcy zostali upomniani i nigdy więcej się cos takiego tam nie powtórzy

także gościnnie zajrzałem na Wandę w niedzielę ale akurat zdecydowana większość Hakaesów których spotkałem była także na meczu z Sandomierzem.

szczegolnie utkwił mi widok kolezki w koszulce "W Hucie tylko Hutnik" Very Happy

Zresztą niepisana umowa między oboma klubami mówi o tym, żeby mecze nie kolidowały ze sobą i ułatwiały odwiedzanie obu stadionów w jeden weekend. jednak jak ktoś się bierze za organizacje wyjazdów dopingu itd to sie musi zdecydować... kto był na Sando ten wie, ze nawet przy chujowej frekwencji i jeszcze gorszej grze da się zrobic na meczu klimat. mi się akurat na Sando pdoobało

Jednak to, że Wanda wolała ten najważniejszy mecz rozegrać w niedzielę, w to samo popołudnie co derby niż w sobotę, gdy my graliśmy mecz jest dla mnie bardzo wymowne.

Pobieżny rzut oka na trybuny i klimat utwierdził mnie w przekonaniu, że w klimacie ultrasowsko-kibolskim Wanda nie jest dla nas zagrożeniem. W klimacie pikników to sadze, że sporą czesc by przyciagnał nasz jakiś baraz no ale aktualnie w tym temacie bija nas na glowe. Sporo dzieciarniw wieku przedszkolnym i szkolnym, z która w gimnazjum będzie się musiała okreslic;)
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lucero

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napierdalanie na żużel to mój konik Smile

Wkładam kij w mrowisko- po jakiego chuja się tam chodzi?. Ok rozumiem że można lubić jeźdzące motorki, ale kibicowac konkretnemu klubowi??

Nie dosc ze sa dwie ligi na krzyż, zawodnik moze byc jednoczesnie w kilku klubach to po zbuju sukces awansowac z jednej ligi do drugiej a nawet spasc z pierwszej do drugiej

Dla mnie zuzel pod wzgledem emocji czysto ligowych to mniej wiecej poziom curlingu. Tam tez pewnie sa jakies dwie ligi, podobnie jak w ping pongu
Powrót do góry
centrum nh

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucero napisał:

Wkładam kij w mrowisko- po jakiego chuja się tam chodzi?. Ok rozumiem że można lubić jeźdzące motorki, ale kibicowac konkretnemu klubowi??

Nie dosc ze sa dwie ligi na krzyż, zawodnik moze byc jednoczesnie w kilku klubach to po zbuju sukces awansowac z jednej ligi do drugiej a nawet spasc z pierwszej do drugiej

Dla mnie zuzel pod wzgledem emocji czysto ligowych to mniej wiecej poziom curlingu. Tam tez pewnie sa jakies dwie ligi, podobnie jak w ping pongu

Dla mnie również! To tak samo jak zawiesić się na tv nad jakimś tańcem na lodzie czy też popisach bilardowych, lotkach a nawet kolarstwie gdzie jadą jadą i jeden ucieka i wygrywa..
Powrót do góry
tomabon

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

centrum nh napisał:
a nawet kolarstwie gdzie jadą jadą i jeden ucieka i wygrywa..

etam kolarstwo jest mocne:
http://www.youtube.com/watch?v=dd0zU0lklPs
Powrót do góry
JOK_NH

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HKS1978 napisał:
JOK_NH napisał:
Ja pierdolę, jak czytam takie rzeczy, że na wyjazdy Wand Wam się zachciewa jeździć, to mnie krew zalewa.
Autokaru nie można zebrać na wyjazd Hutnika, a tu jeden z drugim podjarał się wynikami i jedzie na wyjazd, fanatycy normalnie.
Już teraz wiem, gdzie Ci wszyscy ludzi z wyjazdów po ponad 200 osób. Na Wandę jeżdżą, bo tam są wyniki. Sami zobaczcie, co takich ludziach można sądzić i jak się o nich mówi - dla mnie totalna porażka i wręcz tragedia dla naszego podwórka.
Ręce opadają kurwa mać!

Lubię żużel i nie widzę w tym niczego niestosownego. Chodzę też czasem na siatkówkę, a mój dzieciak gra w hokeja w Cracovii. Bo lubi ten sport.
I co z tego????Co o mnie sądzisz?
Mecz z Ostrovią jest w najbliższą niedzielę. Tak więc kibolowi Hutnika nie będzie kolidował z wyjazdem do Skarżyska, a już tym bardziej do Ostrowca.
Zapewniam cię, że jak np. dwa-trzy auta pojadą do Ostrowa w niedzielę to wpływ na frekwencję wyjazdową Hutnika znaczenia nie ma.
To co piszesz że zamiast na wyjazd Hutnika ktoś jedzie na Wandę to jakaś fantazja.
Pierdolenie o jakiś szmatach, że jakiś dzieciak coś tam napisał.
Koleś mam prawie 40 dychy na karku i mnie to jebie.
Frekwencja na meczach nawet u siebie spadła ze względów sportowych. Nikt nie ma ochoty oglądać kopiących się po czołach grajków i ich zadufanego w sobie trenera. To jest tragedia !
Tu jest przyczyna!
A sukces Wandy to powód do radości wszak sam wyśpiewujesz: "kocham Hutnika, lubię też Wandę...."

Ciebie wszystko jebie, ale zabierasz głos wszędzie, gdzie można wywołać spinkę, nie chcę wiedzieć co jest jak chcesz się awanturować Wink
Z resztą ciach, bo nie o Tobie chcę tu napisać. No może oprócz tego, że wciskasz mi coś, czego nie robię, ale to już taka propaganda netowa, że niby konkrety Very Happy
Jedziesz na Wandę, ale czy bywasz na wyjazdach Hutnika? Wiek tu dla mnie nie gra roli, bo niby jaką? No może jak będziesz miał 60 i będzie miejsce dla inwalidy potrzebne w autobusie.
Mnie po prostu wyprowadza z równowagi takie pierdolenie o tej Wandzie, jak Hutnik leci na same dno i tyle. Ciekawe ile osobom powtórzyłeś to, co napisałeś tutaj o chujowym trenerze, grze. Dzięki za świetny PR Hutnika, marketing szeptany ma mega zasięg i właśnie zacząłeś - choć zakładam, że nie tylko Ty. Do tych wypocin o grze, trenerze nie zapominajcie dodać: chujowy doping, za duże oprawy i nic nie widać, za dużo piro i nic nie widać, chujowe kiełbaski i ogólnie po chuj tam chodzić, jak na Wandzie takie mecze!
Tyle w temacie, mam nadzieję że trafi do Ciebie to, ile złego robi się takim pierdoleniem CODZIENNIE, a ile trzeba by to odkręcić.
Sorki za język, ale taki już mam Wink
flagus

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reasumując HKS1978....

Frekwencja na meczach spadła ze względów sportowych .... jasne.... widać że śpiewanie "czy wygrywasz czy nie" to (dla niektórych) tylko piosenka (pusty slogan) nic więcej.
Po meczu z Trzebinią (mega pasztecie) powiedziałem sobie że chyba więcej nie pójdę.. W postanowieniu wytrzymałem tydzień.... i byłem na Partyzancie.
Po meczu z Wisłą byłem tak wkurwiony że też przez resztę weekendu byłem święcie przekonany że też nie przyjdę na Unię ale dziś wiem na pewno że będę... I wali mnie że to Unia... Nawet gdyby to był LZS Jaśkowice to bym przyszedł... Bo jestem kurwa KIBICEM HUTNIKA . I jestem z tego dumny...
Idąc twoim tropem myślenia niech na mecze przychodzi po 30 osób... Bo grają kichę... Lepiej popluskać się w blasku fleszy dążącej do awansu Wandy... Jestem ciekaw jak będziesz chodził na Wandę jak będą zbierać lanie 70-20, 65-25 i będą okupować ostatnie miejsce w tabeli.... Tak frekwencja będzie porównywalna z tym jak Wanda od 1 do ostatniej kolejki była na ostatnim miejscu w II lidze. Co tam Hutnik .... jak sam powiedziałeś "kopiący się po czołach" LOL. Tak jak napisałem niech nas przychodzi 30. Wtedy nie będzie nawet na opłacenie jednego piłkarza. Zlikwidujemy sekcje piłki nożnej i wreszcie będziesz mógł chodzić na Wandę i jeździć na jej wyjazdy nawet bez patrzenia na to czy przypadkiem nie ma konfliktu interesów w terminarzu. AMEN.
Powrót do góry
Winnetou

PostWysłany: Czw Paź 02, 2014 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

centrum nh napisał:
lucero napisał:

Dla mnie również! To tak samo jak zawiesić się na tv nad jakimś tańcem na lodzie czy też popisach bilardowych, lotkach a nawet kolarstwie gdzie jadą jadą i jeden ucieka i wygrywa..

Od kolarstwa drogi kolego to prosze sie odstosunkowac Very Happy Tak dobrego sezonu jak obecny Polska nie miala nigdy. Zeby nie bylo, ze jestem kibicem sukcesu, ale dla mnie kolarstwo to drugi sport po pilce.
Powrót do góry
ksh72

PostWysłany: Czw Paź 02, 2014 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gówniany tor

http://www.sport4fans.pl/zuzel/2108/wiele-nauki-przed-speedway-wanda.html
flagus

PostWysłany: Nie Paź 05, 2014 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewelacyjnie idzie Wandzie..
Dwa biegi i porażka 2-10.
http://www.live.espeedway.pl/race_detail.php?id=4435
Powrót do góry
KSH74NH

PostWysłany: Nie Paź 05, 2014 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

flagus napisał:
Rewelacyjnie idzie Wandzie..
Dwa biegi i porażka 2-10.
http://www.live.espeedway.pl/race_detail.php?id=4435

na ta chwile maja awans do 1 ligi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Marchewa

PostWysłany: Nie Paź 05, 2014 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awaria oświetlenia na stadionie po 6 biegach i mecz przełożony,
JOK_NH

PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie wały nawet na żużlu...?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Następny
Strona 18 z 19

Skocz do: