PLAKATY MECZOWE

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

PLAKATY MECZOWE

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz sie 26, 2007 9:32 pm

Mam pytanie: "Kto wpadł na pomysł, żeby zaoszczędzić na plakatach meczowych i robić je mniejsze?"


Po pierwsze - to nas ośmiesza.

Po drugie - wygląda jak plakaty kibiców i śmiało mogę to nazwać jednym wielkim badziewiem.

Po trzecie - to nic nie daje, bo i tak rozklejane są po dwa (a zamiast dwóch mógłby być jeden, duży, normalny, ładny).


Dziękuję za uwagę, oj źle się dzieje w naszym klubie.


EDIT: Sorry, że dopiero teraz, ale puściłem mecz z powodu pracy i dopiero dzisiaj to zauważyłem.

Dziwię się, że nikt nie poruszył tego tematu wcześniej.

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » ndz sie 26, 2007 10:14 pm

bo ludzie mają większe problemy niż wielkość plakatu meczowego.
Tak zresztą to nie są złe
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz sie 26, 2007 10:39 pm

Nikt nie poruszył tego tematu wcześniej, bo nikt nie przejmuje się takimi pierdołami. Mi nawet nie przyszło do głowy to, że coś takiego może stanowić jakiś problem. Ośmiesza nas hehe, ciekawe w jaki sposób. Myśle, że cała Huta i pół Krakowa w tej chwili z nas drwi, bo wielkość plakatów zmniejszyła się o pare centymetrów. To tak jakby przejmować się tym, że murawa jest zbyt mało przystrzyżona, albo że wlepki przyjezdnych w dalszym ciągu są przy kasach dla gości :roll:

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn sie 27, 2007 2:24 am

Nie, ale jak kur** nie dbasz o szczegóły, to równie dobrze możesz mieć na boisku w narożnikach czerwone chorągiewki, jak dawniej...

Możemy też grać w czerwonych, pomarańczowych, albo żółtych strojach, a za herb mieć prostokąt w barwach (jak w pierwszej lidze).


Jak się nie ma kasy na piłkarzy, to wypadałoby przynajmniej o organizację zadbać...

Drobne szczegóły robią swoje, w sklepach jest planowe rozmieszczenie produktów, a u nas powinna być polityka, co i jak powinno wyglądać i takie są prawa marketingu.

A o naszego klienta (czytaj kibica) trzeba dbać.


Każdy drobny element, który stanowi pikuś i który można poprawić, jest DO POPRAWY.



Odnośnie plakatów meczowych - może po prostu zaczniemy rozdawać ulotki (są mniejsze), albo w ogóle zaprzestaniemy kolportażu (przecież i tak wszyscy wiedzą o meczach z internetu).


Nie podoba mi się to, bo jak coś można zmienić tanim kosztem i coś ma, chociażby nijaki wpływ na wizerunek, to trzeba to zmienić!!!

i liczę na konkretną wymianę zdań, na argumenty - a nie, że nie mam innych zmartwień, bo jak mam nie mieć innych zmartwień, to równie dobrze mogę zająć się studiami, zarobić coś w pracy i nie martwić się Hutnikiem, bo po co mi kur*** zmartwienia!!!


Można se żyć, nie przejmować się "pierdołami" i fiu fiu jedziemy, żyjemy se dalej, a na Hutnika wpadniemy sobie od czasu do czasu na kiełbaskę i wódeczkę...


Żenada... O wizerunek, w najprostszej nawet postaci, powinno się dbać!


PS: Jeśli trawa jest za mało przystrzyżona, albo wlepki są niezdarte, to jest właśnie kur*** duży problem!!! Bo gospodarz klubu za to odpowiada i niech się chłop weźmie do roboty, jak w każdym zakładzie pracy, za to odpowiada, a jak mu się nie podoba, to inni przyjdą na jego miejsce.


TYLKO CIĘŻKĄ PRACĄ, LUDZIE SIĘ BOGACĄ!!!


Ale u nas wieczne wczasy, luzik i wszystko spoko.

Po macoszemu, byle jak, byle to jakoś hulało.

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn sie 27, 2007 3:49 am

Muszę stwierdzić,że Ożóg ma trochę racji. Mnie też to uraziło. Po chuj dwa małe plakaty, jak może być jeden większy. Z drugiej strony, to też wydaje się być błachym problemem. Ale wydaje się być...
Osobiście wróciłbym do starych plakatów, a najlepiej do tych, co wyszły na Koronę Kielce, jak rozwiązywano K.S.
Rzucały się w oczy. Proste i zajebiste.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn sie 27, 2007 9:48 am

Wiesz JOK, nie ma co kombinować. Plakaty powinny być takie, jakie są w dużych, profesjonalnych klubach, po prostu.

Jak na razie widzę, niestety, że powoli schodzimy do poziomu KS Jolla...

Mała kartka wydrukowana na komputerze - tak też może być, ale CZY TO PRZYSTOI DUŻEMU KLUBOWI Z HISTORIĄ I TRADYCJĄ?

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » pn sie 27, 2007 10:14 pm

Jeżeli juz oszczędzać to proponuje jeszcze bilety zrobić czarnobiałe i o połowe mniejsze. Bezsens
Hutnik SKARPA

Awatar użytkownika
bolaj
Posty: 371
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Nowa Huta-Znakomita Dzielnica

Postautor: bolaj » pn sie 27, 2007 11:14 pm

niechciałem się wcześniej wypowiadać na ten temat, bo plakatów nie widziałem. Do dzisiaj. i przyznaję rację OZÓGowi. A ta mała różnica stanie się dużym problemem jeśli koło naszego plakatu będą przyklejone plakaty Wisły albo Cracovii. Moim zdaniem: skoro na mecze nie przyciąga gra kopaczy sama z siebie, to zadbajmy o inne sprawy (nawet te niby szczegóły).no może nie my, ale osoby odpowiedzialne za to).
za mamusię, za tatusia, za HUTNICZKA

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » pn sie 27, 2007 11:22 pm

wg mnie plakat powinien byc duzy i kolorowy zeby przykluwal uwage przechodnia
TYLKO POLSKA

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt sie 28, 2007 8:41 am

na kolorowy nas nie stać, ale normalna wielkość powinna być oczywistą i bezsprzeczną, nienaruszalną racją stanu (że tak powiem)

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » wt sie 28, 2007 1:30 pm

Ja też jestem za tym, a tak żeby było duże poparcie...

Awatar użytkownika
PrEdAtOr
Posty: 429
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 11:26 am
Lokalizacja: [Z]ESŁA[W]IC[E] [NH]

Postautor: PrEdAtOr » wt sie 28, 2007 2:42 pm

bolaj pisze:A ta mała różnica stanie się dużym problemem jeśli koło naszego plakatu będą przyklejone plakaty Wisły albo Cracovii.


ja juz prawie wszedzie widze 2 male plakaciki, jeszcze informujace o meczu z hetmanem, a obok jeden wielki bialo-czerwony plakat informujacy o meczu CRACOVIA - ŁKS (chyba łks, ale mniesjza z tym, napewno cracovii plakat)
Obrazek

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » czw sie 30, 2007 8:56 am

Witam i wyjaśniam,
Hutnik drukuje plakaty w drukarni Iwion na zasadach barterowych-w zamian za wydruk - reklama na plakacie. Nie płaci za to. Dotychczas drukowano nam plakaty w formacie B2. Przed tą rundą właściciel drukarni sprzedał maszynę do druku w tym formacie i wydrukował plakaty w formacie B3. Na razie nie udało mi się przekonać Prezesa do tego, aby drukować kolorowe plakaty w innym miejscu.

Jednakże zachęcam każdego kto ma talent i sprawnie włada myszką do przygotowania wymarzonych plakatów na mecze. Jedyne ograniczenia na dziś: rozmiar 353 mm x 500 mm, dwa kolory niebieski i błekitny, zbliżona treść. Wygląd plakatu zależy od waszej inwencji.

Jeśli uda się komuś przygotować plakat, który zaakceptuje większość aktywnych forumowiczów, zaakceptuje go Prezes, to może się wydarzyć rzecz bez precedensu - kibic będzie autorem plakatu rozklejanego na meczach. Tym samym rozpocząłem konkurs na plakat meczowy Hutnika, będzie i nagroda i rozgłos. Zapraszam do udziału.
To jedna z małych rzeczy, które można zrobić dla poprawy wizerunku swojego klubu.

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » czw sie 30, 2007 2:40 pm

Ile taki kolorowy plakat kosztuje ze kurwa klubu nie stac na to ??
Hutnik

Awatar użytkownika
bolaj
Posty: 371
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Nowa Huta-Znakomita Dzielnica

Postautor: bolaj » czw sie 30, 2007 5:07 pm

może i stać ale trzeba oszczędzać. taka prawda
za mamusię, za tatusia, za HUTNICZKA