Hutnik Kraków -Avia Świdnik 8 września,16:00 sobota

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » sob wrz 08, 2007 7:30 pm

to byl najgorszy mecz Hutnika jaki ogladalem w zyciu
bez okazji ,z tyloma bledami w obronie
zrobcie cos prezesi bo czarne chmury zawisly

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » sob wrz 08, 2007 7:52 pm

Darzyłem trenera Wojsa zaufaniem ,ale po dzisiejszym meczu od momentu zmian stwierdzam TRZEBA SZUKAĆ NOWEGO TRENERA :
- co do ustawienia zespołu na początku ( miał taką wizje ok.)

- 2 zmiany w 30 minucie i przytomność umysłu Pasionka bo byłby walkower i 3:0 w tył ( może i nawet lepiej bo nie było co oglądać -TRAGEDIA) brak 2 zawodników w wieku 21 lat

- Świerczyński , Dębski – szkoda pisać

- cały zespół nic nie gra Bizoń , Kozieł , Kajda ,Czajka, Wasileski...itd...

- brak waleczności ,typowego gryzienia trawy....

- ale za to mamy 3 prezesów i jest O.K
Hutnik Kraków

gyl
Posty: 246
Rejestracja: śr sty 05, 2005 10:31 pm
Lokalizacja: Łódź i Podgórze

Postautor: gyl » sob wrz 08, 2007 7:54 pm

tommyl pisze:Zmiana trenera powinna być korzystna (...)


Trener Wójs pokazał, że nie ma pojęcia, kogo ma w drużynie. Jak inaczej wytłumaczyć taki wybór meczowej jedenastki, że w 40 minucie chce wymienić dwóch graczy, sciąga z boiska jedynego szarpiącego do przodu Jarosza.

Poza tym za dwóch młodzieżowców wstawił seniorów i nie zauważył, że na boisku ma tylko jednego grajka <21 lat. Jakby Pasion nie zachował się przytomnie i nie zatrzymał piłki (za co dostał żółtko) to powinien być walkower dla Avii.

Jak ktoś napisał - tak złego meczu Hutnika nie widziałem. bałagan, bezradność, brak wiary i walki.

Avia pokazała, jak przeciętni piłkarze mogą grać w piłkę nożną. Pressing od 20 metra, walka, odbiór, mądre konstruowanie akcji. Nasi obrońcy nawet między sobą nie mogli rozegrać spokojnie piłki. 90 minut dreptania.

Brawa za mecz należą się chłopakowi z Avii z numerem 12 - jak dla mnie gracz meczu.

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » sob wrz 08, 2007 8:03 pm

Cos czuje ze pomalu zblizamy sie do konca HUTNIKA ;/

zawodnicy musza sami zaczac cos grac ;/ BIEGAC WALCZYC !! moze zarzad postawi im jakies ultimatum ??

gyl
Posty: 246
Rejestracja: śr sty 05, 2005 10:31 pm
Lokalizacja: Łódź i Podgórze

Postautor: gyl » sob wrz 08, 2007 8:09 pm

Dokładnie - jeśli oni na grze w Hutniku już nawet nie chcą się wypromować, do wyższych lig, lepszych zespołów, większych pieniędzy, to ja już nie rozumiem.
Przecież oni tak dreptali, jakby w ogóle nie wierzyli, że mogą osiągnąć coś więcej niż ostatnie miejsce w III lidze, że mogą się grą na SS wybić.

piotrekrk
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 05, 2006 11:34 pm

Postautor: piotrekrk » sob wrz 08, 2007 8:18 pm

Ale co chcecie od Wójsa? On nigdy nie chciał być pierwszym trenerem Hutnika ,a został nim jak narazie z musu.

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » sob wrz 08, 2007 9:26 pm

To czego dzisiaj byliśmy świadkami to była kompromitacja, wstyd, hańba i żenada. Avia wygrała, bo nie miała jakiś pomysł na grę, ale też przede wszystkim dlatego, że jej zawodnikom chciało się biegać. A to co Wójs na tej ławce wyprawiał, to woła o pomstę do nieba - chaos, nieznajomość możliwości drużyny (jak zestawił pierwszą 11tkę??), zmiany już w 40 minucie w tym ściągnięcie z boiska najlepszego zawodnika, zero reakcji na boiskowe wydarzenia -> dramat, dramat, po trzykroć dramat, macie "swojego" trenera, tak nieudolnego nieudacznika, że Kruk przy nim to wirtuoz.
Postawa naszych grajków zasługuje na osobne kilka zdań, ale jako, że wypadałoby tylko nabluzgać to chyba powstrzymam się od komentarza, jedyne jaśniejsze punkciki to Jarosz (no ale zabójcza koncepcja trenera kazała mu opuścić boisko jeszcze przed przerwą) i Antas, któremu do optymalnej formy wiele brakuje, ale przynajmniej walczył. Natomiast na Grabowskiego, Świerczyńskiego i Kajdę to szkoda słów, oni się nie nadają do kopania rowów, a co dopiero do kopania piłki.

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » sob wrz 08, 2007 10:17 pm

Oro pisze:To czego dzisiaj byliśmy świadkami to była kompromitacja, wstyd, hańba i żenada.

No i chuj.

Kto Kocha Ten Wierzy, nawet w 4 lidze Hutnika sie nie powstydze, choć jeszcze są szanse na utrzymanie.
Hutnik SKARPA

LOKO
Posty: 628
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » sob wrz 08, 2007 10:57 pm

To co dziś zafundowali nam dziśpiłkarze na czele z trenerem to niestety szczyt dna. Gra kompletnie bez pomyslu, według mnie żadnego celnego strzału na bramkę Avii.
Strategia trenera na ten mecz to osobny temat, bo wolę już tę pierwszą wersję z Jaroszem i Dziadzio w środku i Wasylem na prawej stronie( mimo iż grali na takich pozycjach po raz pierwszy w meczu mistrzowskim), niestety trener robi fatalne zmiany i wchodzą jak dla mnie najgorsi piłkarze znajdujący sie w kadrze Hutnika: Świerczyński oraz Dębski. Nie wiem co trener chciał w ten sposób zmienić na lepsze. A o sytuacji z brakiem odpowiedniej ilosci młodzieżowców to juższkoda mówić. Wójs totalnie pogubiony, a nam chyba trzeba trenera i to konkretnego od zaraz,bo chyba nie czas na zbieranie doświadczenia i nauki.
Tak fatalnego meczu na SS jeszcze nie widziałem, nawet w tych sprzedanych np. z Radzionkowem było więcej emocji. Nie wiem jak można było ściągać z boiska Jarosza, który coś od kilku lat dla tej 3-cio ligowej drużyny zrobił, a Kiwacki czy Kajda? Według mnie to nie goście na 3 ligę. Z resztą 3/4 tej drużyny nie posiada umiejętności na 3 ligę, skoro przegrywają 3 mecz z rzędu u siebie nie grając jescze z takimi drużynami jak Łęczna,KSZO czy Stróże.
Niestety obecna drużyna przypomina mi tylko jedną, a jest to " Brazylijska Pogoń" z tamtego sezonu. NIestety, przykre ale dla mnie tak to wygląda, jesteśmy pośmiewiskiem ligi

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » sob wrz 08, 2007 11:27 pm

Nie wiem czy mam prawo się wypowiadać, nie chodzę na mecze(małe dziecko), ale jestem kibicem Hutnika od ponad 22 lat więc się wypowiem.
Czasami było wspaniale (PUEFA), czasem trzeba było się rozpłakać (spadek do II, potem III ligi)ale tak źle nie było dawno. Jakim cudem do chuja miłego wiedząc że spada pół ligi można się było nie wzmocnić??? Nie dość nie wzmocnić ale osłabić zespół. Czy naprawdę chcecie (zarząd) aby Hutnik grał w V lidze??? Przecież to co robicie zakrawa na cyrk??? Czy jest jakiś przepis prawny który można podciągnąć pod działanie na szkodę naszego klubu.???? Czy możecie spojrzeć sobie w lustro bez poczucia winy?? Czy wiecie czym jest honor??? Trzecioligowcy jeszcze się wzmacniają (do 30 września) a MY????? Punkty z nieba nie spadną.
__________________________________________________________
Od przyszłego sezonu miałem na Hutnika chodzić w miarę regularnie..
Ba chyba kupię karnet. Bo na mecz z Beskidami Andrychów czy LZS Żabno w kasie może braknąć biletów........
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » sob wrz 08, 2007 11:42 pm

Boje sie ze zarzadu nie interesuje dobro klubu a chec przyrobienia kasy [czytaj kradziez]. Logicznie patrzac w nowej III lidze beda takie wyjazdy jak były a gdybsmy byli w nowej II lidze to nasz zarzad by sie mnie nakradl gdzyz wyjazdy grajkow byly by drozsze. Dopoki sie zarzad nie zmieni a pilkarze nie zaczna GRAC to tak dlugo bedzie trwal marazm w naszyszm klubie

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » ndz wrz 09, 2007 12:03 am

gyl pisze:
tommyl pisze:Zmiana trenera powinna być korzystna (...)


Trener Wójs pokazał, że nie ma pojęcia, kogo ma w drużynie. Jak inaczej wytłumaczyć taki wybór meczowej jedenastki.....


może i racja, ale czy to trener gra na boisku, czy inne zestawienie by coś dało...?? nikogo nie bronie ale tu nawet trener z pierwszej europejskiej półki by nic nie zdziałał...
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

Awatar użytkownika
BMofK
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 1:13 am
Lokalizacja: Kraków - Milton

Postautor: BMofK » ndz wrz 09, 2007 12:07 am

Zarząd to ma chrapkę ale na 4-tą ligę. W zasadzie czemu my się dziwimy skoro prezio Handziuk jakiś czas temu rozważał wycofanie HUTNIKA do niższej klasy. Juz w tamtym czasie dał konkretną odpowiedź. Trzymanie drużyny w rydzach (środek tabeli i nic więcej)w trzecich ligach to nic innego jak ładowanie kasy we własne kieszenie. a w wykonaniu naszych to az za proste. Wziąć niewazne ile, mało ale wziąć.
Sensational Hutnik

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » ndz wrz 09, 2007 12:11 am

a ja sie zastanawiam czy naszym grajkom tak nie glupio wychodzic co mecz przed kibicami i dawac dupy , od czasu do czasu mozna przegrac ale nie nalogowo , mogli by sie spiac i wygrac a nie taka kiche grac
TYLKO POLSKA

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » ndz wrz 09, 2007 12:46 pm

Zeby Wygrywac trzeba miec UMIEJETNOSCI i AMBICJE bo jezeli oni wychodza tylko zeby zarobic pare groszy to niestety takim pilkarza DZIEKUJEMY !