Wódka, browar, a może wino??

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Który alkohol preferujesz?

Wódka
73
31%
Wino
9
4%
Browar
153
65%
 
Liczba głosów: 235

KSH74NH
Posty: 4347
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » czw lis 18, 2004 10:09 pm

murdock pisze:Co do wódki to "Z czerwoną kartką" ostatnio pijam 8)
Piwko to obowiązkowy zawsze Harnaś 8) (teraz też) 1,5 zł w butelce kosztuje :wink:
a co do winka to mile wspominam "Leśne Dzbany" z wyjazdu do Przemyśla i radę rzeszowskich żuli : "pijcie rozrabiane z wodą mineralną pół na pół" polecam... kopie dobrze. No a jak winko to "XXL" + mineralka oczywiście 8)

pozdro


A gdziez tak toniego harnosia mozno kupic ? :)

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » czw lis 18, 2004 10:12 pm

z wodki bardzo dobra jest finlandia niestety jak na wodke to zalicza sie ja do drogiej a jest jeszcze absolwent ktory zawsze towarzyszy przy jakis melanzach kolo 17-18 zl (0,5 l) win nie pije wiec sie nie wypowiem a co do browarow to dobry jest carlsberg harnas tatra i wiele wiele wymieniania :D osobiscie jak nie chce sie tylko najebac to wybieram piwka a jak sytuacja wypada z pod kontroli to mieszanka wybuchowa :lol:
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!
www.irmarserwis.pl

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » czw lis 18, 2004 10:24 pm

KSH74NH pisze:
murdock pisze:Co do wódki to "Z czerwoną kartką" ostatnio pijam 8)
Piwko to obowiązkowy zawsze Harnaś 8) (teraz też) 1,5 zł w butelce kosztuje :wink:
a co do winka to mile wspominam "Leśne Dzbany" z wyjazdu do Przemyśla i radę rzeszowskich żuli : "pijcie rozrabiane z wodą mineralną pół na pół" polecam... kopie dobrze. No a jak winko to "XXL" + mineralka oczywiście 8)

pozdro


A gdziez tak toniego harnosia mozno kupic ? :)


na Ogrodowym 8) w takim żółtym sklepie :wink: oczywiście plus kaucja

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » pt lis 19, 2004 4:19 am

no wiec tak.:

wodka - wyborowa, absolwent(zielony), zawisza, soplica - te pijam najczesciej i polecam.oczywiscie wszystkie "pseudowodki" (czyt. powyzej 35 zeta za 0,7) sa ok ale cena zmusza raczej do degustacji tych ktore wymienilem.napoje wodczane (wodki smakowe) typu zubrowka, rum, zolądkowa - jak najbardziej.jak sie trzeba najebac to tylko wodka.

wina - ehh.wszelakiej masci ale wina pijam raczej tylko z dziewczynami -jest to napoj chyba specjalnie stworzony w celu przyspieszenia "integracji" dwoch osobnikow plci przeciwnej.najlepsze wino to Kapitanskie(poziomkowe) w krakowie nie do zdobycia (jesli sie myle - za cynk na jego temat stawiam duuuuuze piwo)

piwo - ostatnio mi nie wchodzi i nie smakuje.jak pije to zywiec, okocim mocny, tatra pils.wole kupic 8 lepszych(drozszych) niz 12 sikaczy.piwko dobrze wchodzi jak jedziesz ciapągiem na meczyk albo inne takie wakacje.

na koniec greets i peace dla chmiela - alkofana no.1, krola juhasa III zwanego trzezwym, przyqa co vodki nie lyka i ogolnie dla wszystkich degustatorek i degustatorow.amen
Wasting time is an important part of living.

Awatar użytkownika
młody bojownik
Posty: 121
Rejestracja: czw sie 26, 2004 9:32 am
Lokalizacja: z domu

Postautor: młody bojownik » pt lis 19, 2004 6:44 am

oczywiście piwo ponad wszystko - Frater i Tyskie, a jeśli chodzi o lane to tylko Kasztelan mocny - ok.3.5 pln jest argumentem nie do przebicia :o
wino owszem, najbardziej to własnej produkcji 8)
wódka - mały uraz po ostatnim :?
pozdro
nie jestem młody
nie jestem bojownikiem
jestem za HUTNIKIEM

Awatar użytkownika
qowalek
Posty: 166
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:18 pm
Lokalizacja: Suche Stawy

Postautor: qowalek » pt lis 19, 2004 4:28 pm

Jak vodka to tylko Luksusowa w ostatecznosci Sobieska. Nieenawidze Bolsa!!!

Piwo to Okocim mocne, Tyskie

Wino - Pozeczkowy GUL 8)

Ale i tak sqn miazdzy :wink:
Hutnik Hooligans

Obrazek

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » pt lis 19, 2004 5:46 pm

piwo nawet codzien , wodka raz na 2-3 miesiace , wino patykiem pisane - raz na pół roku (tylko przy spotkaniu z pewna osobą) inaczej nie za bardzo gustuje
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Junior
Posty: 1231
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » pt lis 19, 2004 6:16 pm

no więc tak:
1. Wódka: najczęściej pijam "absolwenta"( czerwony) lub "wyborową", naklepsze to wodki "czerwone" a i ''żołądkowa'' tez jest dobra dla ludzi...

2.Piwko: prawie wszystki lubie (oprócz jakochś słodkawych pierdół) ale the best jakie piłem to "Leżajsk Mocne"...miodzio i dobrze radze niech nikt się nie tyka piwa "Bacy"

3.Wino: ostatnio mało :( teraz z reguły "XXL" "Cavalier" "Gul" itp. a róznych się w życiu próbowało jak np. "LSD" :) :)

4.Rum: to ostatnio spożywam bo mi kumpel z Pragi przywiózł sącze sobie z cola 50/50 + cytrynka

Człowiek nie kaktus napić się musi

pozdro
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » sob lis 20, 2004 9:57 am

he he piwo "Bacy". Pamiętam Junior ten wyraz twarzy po wypiciu tego ekstraktu.Też sobie zasiorbałem łyka i gorąco odradzam pić tego gówna bo smakuje jak rozpuszczalnik. :D
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » sob lis 20, 2004 1:52 pm

Z piw to Tyskie i Okocim zielony (jak mało kasy to np Książ) z win to byle jakie wiem że niezdrowe i.....obciachowe ale jakoś to lubie bo jest całkiem całkime i strasznie tanie :D Vódki nie pijam bo często żygam :? ale jak już coś to Bols :wink:

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » sob lis 20, 2004 10:12 pm

kiedys na 2 pulku w Plusie byl VANPUR za 0,99 zl. zajebiste i tanie na ogniska, grille kupowalo sie tego kilkanascie(dziesiat) a teraz ?? Puszka to Donner(szczegolnie na wyjazdach bo tanie i niezbyt tym mozna sie opic aby byc trzezwym na meczu a w smaku nawet...nawet... ) lub Harnas -na imprezki.Wodka ?? nie lubie-raz na 2-3 m-ce jak juz napisalem, ale jak cos to Smirnoff.
od swych narodzin przez wszystkie lata

NA ZAWSZE Hutnik

powstrzyma nas tylko koniec świata



BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » ndz lis 21, 2004 12:14 pm

Teraz ja się wypowiem:
Najlepsze są piwa i najbardziej je lubię, ale jeśli jadę na jakiś melanż i chce się najebać to razem z ziomkami kupujemy Absolwenta Czerwonego.Czasem zdarzało się pić Wyborową albo inne(Luksusowa na wyjeździe do Rzeszowa)Z piwek to najbardziej lubie Carlsbergi("Propably the best beer in the world" :wink: )Ale kosztują one dość dużo, bo 3 zł.Ale jeśli mam pieniądze to nie żałuję sobie na to piwko.Jeśli natomiast hajsu nie ma to pije Harnasie.Lubię również Tatre oraz pijało się Warkę Strong(nie piłem już parę miesięcy).Wina też pijałem, ale zaprzestałem tej praktyki.Najlepsze były Cavaliery, ale piłem też Patykiem Pisane i XXL.
Obrazek

Scorpio
Posty: 93
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 2:51 pm
Lokalizacja: stamtąd

Postautor: Scorpio » pn lis 22, 2004 4:04 pm

A mnie tam wszystko jedno... Nie piję tylko rozpuszczalnika, denaturatu i metanolu :wink: .
Pozdro dla wszystkich alkoholików :D

666
Posty: 152
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 6:52 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: 666 » pn lis 22, 2004 6:28 pm

Wodka - najlepszy alkohol, luksusowa calkiem niezla i finlandia
Piwo - po ostatnim melaznu winkami mi nie podchodza ale jak juz cos Warka strong
wina - jak sie nie ma pieniedzy to sie nie patrzy na nazwe ;) tylko bierze co popadnie.
a co sqn - spoko ale wodka i tak lepsza !!!
jest jeszcze spirytus salicylowy ale bez przepity to trudno pic najwiecej bez przepity zlapalem dwa gule .
Obrazek

A.C.A.B
Posty: 644
Rejestracja: pt lis 19, 2004 1:02 am
Lokalizacja: z CZUBowa

Postautor: A.C.A.B » pn lis 22, 2004 7:30 pm

najlepsza jest wodka obojętnie jaka moze być z mety byle smakowała i była mocna :) moze być czytsa czy nawet z jakims ododatkiem