Gdzie jest 120 tys zl za pazdana ???

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

jastrząb
Posty: 13
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 4:12 pm
Lokalizacja: bohaterów września

Gdzie jest 120 tys zl za pazdana ???

Postautor: jastrząb » czw wrz 06, 2007 4:10 pm

Cześć . to mój pierwszy post. Ale chciałbym poruszyć ważny temat o którym większość z WAS zapomniała. Chciałbym dowiedzieć się gdzie podziały się pieniądze za transfer Michała Pazdana do górnika zabrze. było to 120 tys. zł . Chciałbym zaznaczyć że duże pieniądze wydaje się na transfery właściwie tylko w 1 lidze . W 2 można policzyć na palcach jednej ręki większe niż 100 tys transfery a nawet wieksze niz 50 . Zdecydowana większośc to transfery bezgotówkowe. A tak już jest napewno w 3 lidze. A więc przeznaczając choćby skromne 60 tys czyli połowe można znaleźć ogromne jak na warunki 3 ligowe pieniądze na zakontraktowanie zawodnika . Może być to transfer bezgotówkowy wtedy będzie można płacić więcej pensji. Powtórze jeszcze raz gdzie są pieniądze za Pazdana???
Rozumiem że jest to SSA Hutnik Kraków. Ze pieniądze są z firmy remontowej i że te pieniądze mogły zostać tam przesunięte a moze prezesi wypłacili sobie dywidente??
Ale należy zadać to pytanie bo można przeznaczyć na transfery nawet i 10% tej kwoty i za to można wzmocnić skład.

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » czw wrz 06, 2007 7:08 pm

Myślisz że ktoś Ci odpowie na to pytanie, Zarząd w życiu nie powie, a ja nie mam zamiaru czytać postów użytkownikow "słyszałem że..." " "pewnie Kowalski wziął sobie i ......" "znajomy piłkarz mi mówił..." "na 99% poszło do kieszeni....."

Wiadomo sprawa bardzo ważna tyle że poprzez internet nie ma możliwości uzyskania odpowiedzi
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » czw wrz 06, 2007 8:14 pm

To jeszce gdzie są pieniądze 5% czyli około 192 tys za Wasilewskiego ??? Bo po dokonanych transferach ich nie widać .... ale za to mamy 3 prezesów ... popierd....e.
Hutnik Kraków

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » czw wrz 06, 2007 8:21 pm

Gdzie są pieniądze za Bukalskiego, Waligóre, Koźminskiego, Przytułe, Makucha, koszulki za Goncerza.......
Nie dostaniecie odpowiedzi na te pytania ale jeżeli lubicie ot tak sobie zapytać bez szansy na odpowiedź, ub nakręcać się nawzajem to może taki temat będzie odpowiedni, pytajcie o co chcecie.

Ja zaczne
Gdzie mieszka Michał Kowalski?? bo "słyszałem" że "podobno" sobie jakąś wille gdzieś wybudował za pieniądze z wyżej wymienionych transferów
:lol:
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » czw wrz 06, 2007 8:27 pm

Junior pisze:Gdzie są pieniądze za Bukalskiego, Waligóre, Koźminskiego, Przytułe, Makucha, koszulki za Goncerza.......
Nie dostaniecie odpowiedzi na te pytania ale jeżeli lubicie ot tak sobie zapytać bez szansy na odpowiedź, ub nakręcać się nawzajem to może taki temat będzie odpowiedni, pytajcie o co chcecie.

Ja zaczne
Gdzie mieszka Michał Kowalski?? bo "słyszałem" że "podobno" sobie jakąś wille gdzieś wybudował za pieniądze z wyżej wymienionych transferów
:lol:



Nie mieszaj ....Bukalski ,Waligóra...itd to stare sprawy a pieniądze za Pazdana i Wasilewskiego powinny wpłynąć w tym roku .....jeśli wpłyneły.
Hutnik Kraków

mr.Vitaminka
Posty: 1889
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » czw wrz 06, 2007 8:33 pm

widzisz Junior, nie mieszaj :)


poza tym nie bujaj się po osi z dziewuchami :lol:
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » czw wrz 06, 2007 8:35 pm

Junior pisze:Gdzie są pieniądze za Bukalskiego, Waligóre, Koźminskiego, Przytułe, Makucha, koszulki za Goncerza.......
Nie dostaniecie odpowiedzi na te pytania ale jeżeli lubicie ot tak sobie zapytać bez szansy na odpowiedź, ub nakręcać się nawzajem to może taki temat będzie odpowiedni, pytajcie o co chcecie.

Ja zaczne
Gdzie mieszka Michał Kowalski?? bo "słyszałem" że "podobno" sobie jakąś wille gdzieś wybudował za pieniądze z wyżej wymienionych transferów
:lol:



Kowalski jak sie orientuje mieszka na kombatantow :lol:
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » pt wrz 07, 2007 7:05 pm

Junior pisze:
Ja zaczne
Gdzie mieszka Michał Kowalski?? bo "słyszałem" że "podobno" sobie jakąś wille gdzieś wybudował za pieniądze z wyżej wymienionych transferów
:lol:


A ja "slyszalem" ze ta willa gdzies w Grebalowie 8) :lol: :D
Obrazek

mati_hks
Posty: 10
Rejestracja: pt sie 24, 2007 9:11 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: mati_hks » pt wrz 07, 2007 7:10 pm

a ja "słyszałem" ze te pieniadze poszły na nawe piłki na treningi lecz jacys bandyci je skradli :)
BAN DO 10.10.2007 ZA BRAK SZACUNKU DO KOLEGÓW PO SZALU. POZDRAWIAMY. ADMINI

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » pt wrz 07, 2007 7:33 pm

kowalski oddaj mi moje sto milionów

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » pt wrz 07, 2007 7:55 pm

Hujdziuk se nowe auto kupił zaraz po tym transferze

dzuhas
Posty: 2367
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » sob wrz 08, 2007 2:20 am

pablo pisze:kowalski oddaj mi moje sto milionów


i moje 20 !
pzdr Osiek

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob wrz 08, 2007 10:00 am

a słyszeliscie ze nasz bramkarz ponoc dobrze widzi tylko na jedno oko :shock:

mati_hks
Posty: 10
Rejestracja: pt sie 24, 2007 9:11 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: mati_hks » sob wrz 08, 2007 11:00 am

hahahaha i juz wiemy dlaczego mamy tylko 1 pkt :D
BAN DO 10.10.2007 ZA BRAK SZACUNKU DO KOLEGÓW PO SZALU. POZDRAWIAMY. ADMINI

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob wrz 08, 2007 12:56 pm

Nie wiemy.... Jak na początku nie byłem do niego przekonany to teraz wydaje mi się że odejscie Soto nie było dużym osłabieniem :wink: