Hutnik - Resovia (na sportowo)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
_KaeS_
Posty: 532
Rejestracja: czw sty 19, 2006 8:26 pm
Kontakt:

Postautor: _KaeS_ » śr wrz 19, 2007 10:12 pm

myśle że na wiosne będziemy lepiej przygotowani niż jesteśmy teraz. Kruk spieprzył drużynę, która jeszcze nieźle radziła sobie w tamtym sezonie. Trzeba dać Wójsowi czas na naprawienie jej.

Fan Hutnika
Posty: 1528
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » śr wrz 19, 2007 10:21 pm

no jeszcze nasz zarzad ma 2 nie cale tygodnie na zakupy
mam nadzieje ze nie bedzie to kolejny prezes bo mamy ich za malo do chuja

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » śr wrz 19, 2007 10:52 pm

http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic ... &start=120
Ubyli :
a powinni zostać
Michał Pazdan - Gornik Z
Waldemar Sotnicki - Gornik W
Paweł Kępa - Kmita Z
Andrzej Paszkiewicz - szuka klubu

mogli zostać :
Paweł Piotrowicz - Okocimski B
Łukasz Gawlik - Garbarnia
Maciej Najder - Puszcza N



I teraz kiedy wypadli ze składu Pasion i Garzel w obronie to napewno Gawlik byłby lepszy niż sztukmistrz Czajka... nie wspominając o bramkarzu oraz o pomocy ...szkoda troszke Piotrowicza .... ale mamy za to nowego przewodniczącego Rady Nadzorczej oraz nowego Prezesa Klubu którzy ZADBALI O NOWY WIZERUNEK NASZEGO KLUBU. Dziękujemy.
Hutnik Kraków

giovanni
Posty: 365
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » śr wrz 19, 2007 11:07 pm

niech ktoś napisze, że to tylko zły sen i mnie obudzi :roll: :wink:
- Hutnik NOWA HUTA -

slawek11
Posty: 15
Rejestracja: pn lip 30, 2007 8:06 pm

Postautor: slawek11 » śr wrz 19, 2007 11:11 pm

giovanni pisze:niech ktoś napisze, że to tylko zły sen i mnie obudzi :roll: :wink:


To nie sen takie sa fakty. Nie mozna co sezon wyprzedawac podstawowych zawodnikow, bo nie w kazdym sezonie ci nowi zaspokoja potrzeby przedewszystkim kibicow.
patrzac na najblizsze mecze to chyba ciezko bedzie ruszyc z tego ostatniego miejsca.

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » czw wrz 20, 2007 12:00 am

Szkoda gadać , bo to nic nie da . Spieprzona sprawa zarządu . Wiele by tu wymieniać powodów , ale tak to jest jak sie nie umie rządzić w klubie . Zamiast piłkarzy mamy prezesa , który chce porządku , ale jakoś mu nie wychodzi . Trudno ! Nowa 3 liga nas czeka , bo nie wierzę , że zaczniemy wygrywać jak w pierwszej rundzie zeszłego sezonu . O ładnej grze to już wogóle nie wspominając .

Chuj z wynikami HKS jesteśmy z wami !

dzuhas
Posty: 2367
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » czw wrz 20, 2007 12:37 am

BOBASBK pisze:http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic.php?t=2410&postdays=0&postorder=asc&start=120
Ubyli :
a powinni zostać
Michał Pazdan - Gornik Z
Waldemar Sotnicki - Gornik W
Paweł Kępa - Kmita Z
Andrzej Paszkiewicz - szuka klubu

mogli zostać :
Paweł Piotrowicz - Okocimski B
Łukasz Gawlik - Garbarnia
Maciej Najder - Puszcza N



I teraz kiedy wypadli ze składu Pasion i Garzel w obronie to napewno Gawlik byłby lepszy niż sztukmistrz Czajka... nie wspominając o bramkarzu oraz o pomocy ...szkoda troszke Piotrowicza .... ale mamy za to nowego przewodniczącego Rady Nadzorczej oraz nowego Prezesa Klubu którzy ZADBALI O NOWY WIZERUNEK NASZEGO KLUBU. Dziękujemy.


i potrafili odebrac portrety sportowcow od szklarza ! kurwa, paranoja
pzdr Osiek

:R:L:X:
Posty: 130
Rejestracja: śr sty 11, 2006 8:52 pm
Lokalizacja: z turbowni...

Postautor: :R:L:X: » czw wrz 20, 2007 8:54 am

Cracovia sobie poradziła robiąc manifestację - efekty ? grają już 3 rok w 1 lidze...

GKS Katowice też sobie poradził z motłochem awansując rok po roku z IV do II mając w Zarządzie jako Prezesa- Jana Furtoka !!! czyli swojego chłopa...

Hutnik Kraków - od 1997 roku tkwi w maraźmie sportowym i nawet po zatrudnieniu naszego P. Danka, który tylko przeszkadzał Zarządowi został zdymisjonowany a przyjęto kolejnego komunistę z HTSU na prezesa. Klika od 15 lat niszczy i zniszczyła ten klub , który z powodzeniem powinien grać od 1996 roku w 1 lidze i PUCHARACH gdyby nie miał złodziei i komunistów w Zarządzie.

Wynika z tego, że my nie jesteśmy w stanie nic zrobić tym CHUJOM mając swojego człowieka w Zarządzie (mieliśmy) i radnego (mieliśmy).

Mieszkając w tak wielkim mieście nie potrafimy niczego zdziałać aby pomóc temu klubowi. Wszyscy wiemy co chcielibyśmy zrobić żeby pomóc Hutnikowi... tylko nie ma kto tego zrobić bo za duże ryzyko... (samochody, rodzinki, "zdrowie" działaczy...) - wiemy ocb. Innego wyjścia nie ma i nie będzie ponieważ w przeciwnym wypadku tak jak kiedyś Metal napisał za 15 lat to my kibice przejmiemy ten klub... za 15 lat może być koniec świata a chciałbym dożyć jeszcze choćby II ligi.
PRZYWIĄZANIE DO BARW KLUBOWYCH OD 1991 ROKU... HKS NA ZAWSZE !!!

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » czw wrz 20, 2007 10:19 am

Chodzę na Hutnika od 18 lat i takiej pyty jeszcze nie widziałem. Totalna nieporadność i żadnych widoków na lepszą przyszłość.

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » czw wrz 20, 2007 10:34 am

BOBASBK pisze:http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic.php?t=2410&postdays=0&postorder=asc&start=120
Ubyli :
a powinni zostać

Paweł Kępa - Kmita Z




:?: Kępa jest w kadrze przecież,
najgorsze jest to że nie widać żadnego pomysłu na gre, ani jakiegokolwiek zaangażowania, checi walki, niestety może to wynikać z braku siły zawodników którzy zostali fatalnie przygotowani do sezonu przez Rysia K. dlatego w niedziele punktu pewnie nie zarobimy
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » czw wrz 20, 2007 10:40 am

Junior pisze:
BOBASBK pisze:http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic.php?t=2410&postdays=0&postorder=asc&start=120
Ubyli :
a powinni zostać

Paweł Kępa - Kmita Z




:?: Kępa jest w kadrze przecież,


Prosze sprawdzić date posta...dzieki.
Hutnik Kraków

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » czw wrz 20, 2007 10:41 am

Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 10:52 pm

to jest data Twojego posta link jest nie wiem z kiedy ale wpisałeś o Kepie wczoraj
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » czw wrz 20, 2007 10:46 am

Skopiowałem tylko linka... :lol:
Hutnik Kraków

Awatar użytkownika
Monka
Posty: 539
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:35 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Monka » czw wrz 20, 2007 6:56 pm

Rybak pisze:
Monka pisze:
HAMAS pisze:No nareszcie sięgneliśmy dna ,teraz może być tylko lepiej.
KURWA MAć.

hm, zawsze można jeszcze zapukać w dno od spodu... :roll:


widze Monka wszystkie rozumy zjadlas :lol:


ogarnij sie :roll:
Barwy Królewskie Biało-Błękitno-Niebieskie!!

Awatar użytkownika
MIRAS vel YARI
Posty: 93
Rejestracja: pt sie 27, 2004 9:29 pm
Lokalizacja: Nowa Huta Maslomiaca

Postautor: MIRAS vel YARI » pt wrz 21, 2007 8:13 am

Dramat i zalamka, od mojej ostatniej wizyty na suchych stawach minelo pol roku i widze ze lecimy na pysk na szyje. Co robi w skladzie swierczynski ? na jakiej on pozycji gra?? jakie on ma umiejetnosci?? bo ani z niego obronca ani napastnik ani tym bardziej pomocnik , zreszta wszyscy bez wyjatku maja problem z przyjeciem pilki ze juz nie wspomne o dokladnym podaniu zarowno na 5 m jak i 25. Nawet doswiadczony Koziel gral taka bryndze ze to nawet na boisku miedzy blokami nie zalapal by sie do skladu. Moze pilka nie napompowana albo zabardzo , moze buty za ciasne a moze za luzne, moze spodenki cisna a moze nie, nie wiem co oni robia na treningach bo przeciez skoro nie potrafia kopnac i przyjac pilki to moze pracuja nad szybkoscia?? Nie!! KURWA -szybkosci tez u nich nie ma. Wychodzi na to ze na treningach chleja piwsko i w karty ciupia. No to moze skoro nie maja techniki nie maja szybkosci to m oze nadrabiaja walecznoscia?? Znow KURWA NIE!! 0- zero walecznosci bez wyjatku - ja wczoraj na meczu nie widzialem walczacego zawodnika - o przepraszam przez chwile powalczyl przy lawce trener Wojs z gosciem ktory mienil sie specem od sedziowania - amatorka.
Nie wiem ale moze powinien z z nimi popracowac- psycholog, psychiatra, stomatolog, ginekolog, napewno jakis specjalista choc nie wiem komu bardziej potrzebny on zawodnikom, trenerowi , czy moze wladcom zarzadu!!
Dodam jeszcze ze jaka gra pilkarzy taka kielbasa z rozna - tak chujowej to juz dawno nie jadlem
Forza HKS !!!