Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

PRZYSZŁOŚĆ KS Hutnik KRAKÓW

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> ARCHIWUM - KS Hutnik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 177, 178, 179, 180  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aldaris

PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OŻÓG 1950 napisał:
Aldaris lubię Cię, ale "tylko świnie siedzą w kinie".

SSA i Gil nigdy w życiu nie zagwarantują nam walki o jakikolwiek awans...

Ja o tym wiem już od dawna, no i co z tego. Co po niektórzy zorientowali się nie wiem, po Iławie, czy może nawet po zimie tego roku.

Był kiedyś taki użytkownik o nicku Robin na tym forum. Ośmielił się kiedyś wychylić i pisał, że droga jaką kroczy Hutnik nie jest wcale taka prosta, a raczej kręta i ślepa. Dostał zjebkę od paru użytkowników tego forum. Miał gość racje. Popierałem go w tym co pisał. Kiedyś sam napisałem, że w sezonie 2007/08, gdy była reorganizacja ligi, ciężko będzie zając miejsce do 1 do 8 gwarantujące awans do nowej drugiej ligi. "No co ty... e gdzie tam... na 100%"

Ja się z tłumu wychylać nie będę, ani nikt inny, a są tacy, bo zachwyt nad pewnymi rzeczami jest zdecydowanie większy aniżeli przed laty.

Dyskutować w każdym razie nie mam zamiaru.

I oby Hutnik był wielki Exclamation
OŻÓG 1950

PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dzisiaj decyzja w sprawie licencji

2010-08-03 08:35

autor: hutnik010

W siedzibie MZPN zbiera się dzisiaj komisja licencyjna, gdzie bedzie rozpatrywany wniosek HKS-u do gry w III lidze. Jeżeli decyzja bedzie pozytywna to zacznie się "montowanie" drużyny, a czasu zostało niewiele. Niepewni losu zawodnicy aktualnie szukają klubów gdzie mogliby grać w rundzie jesiennej. Nie wiadomo również gdzie występować będzie Hutnik2010 (C klasa, lub "fuzja" z Płomieniem Jerzmanowiece!) Niedobrze dzieje się w środowisku Hutniczym......, oby się nie okazało, że w sezonie 2010/11 na Suchych Stawach bedą grali tylko trampkarze!

źródło wiadome

-------------------------------------------------------------------------------------

Wiadomość z dzisiaj:

Gil nie dostał licencji Smile
Ale oczywiście może się odwoływać.
dUfio

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brak licencji (na razie?)

2010-08-04 07:13

Wczoraj komisja licencyjna nie przyznała licencji Hutnikowi na grę w III lidze. HKS ma możliwość odwołania się od decyzji i to zrobi, a uzupełniony wniosek rozpaczy komisja odwoławcza (prawdopodobnie w piątek). Jak pisze dzisiajszy Dziennik Polski Zarząd Płomienia Jerzmanowice nie zgodził się na fuzję z Hutnikiem 2010.

Czyzby jednak czarny scerariusz?
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lucero

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>Jak pisze dzisiajszy Dziennik Polski Zarząd Płomienia Jerzmanowice nie zgodził się na fuzję z Hutnikiem 2010.

To na koniec warto jeszcze napisać dwa słowa w tej kwestii- chociaż z Plomieniem rozmawiali ludzie NH2010 to argument drugiej strony (czesci tamtejszego zarzadu) był standardowy- my z Hutnikiem nie rozmawiamy, bo Hutnik to bankrut, z fatalnym zarządem, niejasnymi gierkami itd itd

Dla tych dla których NH2010 = SSA, sytuacja się nie zmieniła- praca naszych wodzów klubowych siedzi twardo nawet w takich klubach jak Plomien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefek_Burczymucha

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dUfio napisał:
Brak licencji (na razie?)

2010-08-04 07:13

Wczoraj komisja licencyjna nie przyznała licencji Hutnikowi na grę w III lidze. HKS ma możliwość odwołania się od decyzji i to zrobi, a uzupełniony wniosek rozpaczy komisja odwoławcza (prawdopodobnie w piątek). Jak pisze dzisiajszy Dziennik Polski Zarząd Płomienia Jerzmanowice nie zgodził się na fuzję z Hutnikiem 2010.

Czyzby jednak czarny scerariusz?

hehehe
KonradHKS

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj jedyny kontakt do autora strony na jaki się natknąłem. Może udziela jakiś informacji Wink

adamwas1@tlen.pl

A jeśli chodzi o licencję to straszliwy pech. Wniosek rozpaczy nawet pasuje Wink

Ostatnio zmieniony przez KonradHKS dnia Sro Sie 04, 2010 9:54 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucero napisał:
>Jak pisze dzisiajszy Dziennik Polski Zarząd Płomienia Jerzmanowice nie zgodził się na fuzję z Hutnikiem 2010.

To na koniec warto jeszcze napisać dwa słowa w tej kwestii- chociaż z Plomieniem rozmawiali ludzie NH2010 to argument drugiej strony (czesci tamtejszego zarzadu) był standardowy- my z Hutnikiem nie rozmawiamy, bo Hutnik to bankrut, z fatalnym zarządem, niejasnymi gierkami itd itd

Dla tych dla których NH2010 = SSA, sytuacja się nie zmieniła- praca naszych wodzów klubowych siedzi twardo nawet w takich klubach jak Plomien.

czyli odpowiedz na pytanie czy jest brana pod uwagę fuzja z Płomieniem Jerzmanowice odpowiedz brzmi: JUŻ nie?
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lucero

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli odpowiedz na pytanie czy jest brana pod uwagę fuzja z Płomieniem Jerzmanowice odpowiedz brzmi: JUŻ nie?[/quote]

Odp w temacie NH2010
Powrót do góry
bn

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziennik Polski napisał:
Klub odrzucił też propozycję fuzji, wysuniętą przez Hutnika 2010. Byłoby to bowiem sprzeczne z założeniem nowego zarządu, który chce budować klub w oparciu o swoich wychowanków. Do sezonu Płomień zgłosi także rezerwę w klasie C oraz dwie drużyny młodzieżowe.
Powrót do góry
centrum nh

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli już w ten sposób to lepszym kierunkiem był Wiśnicz. Zagralibyśmy z Gilem derby jak mu ktoś rozpaczy. Laughing
Powrót do góry
metal
Site Admin

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję nie wklejać tutaj cytatów ze strony prowadzonej przez p. trenera Janiczaka. Przecież komentowanie jego rewelacji to strata czasu.
Aldaris

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aldaris napisał:

04-08-2010 środa

Hutnik Kraków - Poprad Muszyna g.16.00

Boiska puste, meczu nie było, albo był wcześniej.
OŻÓG 1950

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aldaris napisał:
Aldaris napisał:

04-08-2010 środa

Hutnik Kraków - Poprad Muszyna g.16.00

Boiska puste, meczu nie było, albo był wcześniej.

No to dobra nasza Very Happy
metal
Site Admin

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z informacji jakie do mnie dotarły - trener Janiczak, gdy zorientował się, że:
a) nie ma żadnej drużyny,
b) boiska są nieprzygotowane do gry,
c) a i b prędko się nie zmieni
- zaproponował drużynie Nowego Hutnika zastąpienie Titanica w tym sparingu.

Oczywiście dostał odpowiedź odmowną.

pablo

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://sportowetempo.pl/all/artykul/15396_Hutnik_bez_licencji_na_gre_w_III_lidze
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> ARCHIWUM - KS Hutnik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 177, 178, 179, 180  Następny
Strona 178 z 180

Skocz do: