PRZYSZŁOŚĆ KS Hutnik KRAKÓW

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » sob cze 27, 2009 1:43 pm

Dufio jak oni mieli wygrac w Iławie skoro cala droge do Iławy pili do tego stopnia ze pozygali autokar...z reszta w drodze powrotnej tez pili i zgadnij za czyje pieniadze...
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » sob cze 27, 2009 1:50 pm

1950N-H pisze:Dufio jak oni mieli wygrac w Iławie skoro cala droge do Iławy pili do tego stopnia ze pozygali autokar...z reszta w drodze powrotnej tez pili i zgadnij za czyje pieniadze...


Jeśli to prawda, to należy powtórzyć akcję trening, tylko tym razem już bez przebaczenia :twisted:
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob cze 27, 2009 1:52 pm

1950N-H pisze:Dufio jak oni mieli wygrac w Iławie skoro cala droge do Iławy pili do tego stopnia ze pozygali autokar...z reszta w drodze powrotnej tez pili i zgadnij za czyje pieniadze...


Nie pierdol :shock: :shock: Nie wiem czy mi sie to śni czy co ale nie wierze żeby to była prawda... czy aby Ty coś nie popiłeś? :wink:
Ostatnio zmieniony sob cze 27, 2009 2:01 pm przez KonradHKS, łącznie zmieniany 1 raz.

ke55i
Posty: 32
Rejestracja: pt gru 26, 2008 5:02 pm

Postautor: ke55i » sob cze 27, 2009 1:57 pm

ludzie czy wy jesteście aż tak naiwni? wierzycie że piłkarze pili by w drodze do Iławy. To jest kompletna bzdura.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob cze 27, 2009 2:11 pm

nikt nie zrozumiał ironii (o przepraszam aronii :lol: )

ZIELONE
Posty: 141
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:37 pm
Lokalizacja: NOWA - HUTA

Postautor: ZIELONE » sob cze 27, 2009 2:27 pm

maksymalne cięcie kosztów w części sportowej (prawdopodobne wycofanie drugiej drużyny oraz pozostawienie dwóch z trzech drużyn juniorskich).





no kurwa pojebani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hutnik KRAKÓW & GKS JASTRZĘBIE!!

STARA HUTA NIE RDZEWIEJE!!

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob cze 27, 2009 2:42 pm

1950N-H pisze:Dufio jak oni mieli wygrac w Iławie skoro cala droge do Iławy pili do tego stopnia ze pozygali autokar...z reszta w drodze powrotnej tez pili i zgadnij za czyje pieniadze...



bardzo poważne zarzuty skoro je rzucasz mam nadzieje ze masz niepodwazalne dowody na to i je nam wszystkim przedstawisz (zdjęcia, filmy, zeznania świadków, zeznania kierowców)

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob cze 27, 2009 2:49 pm

ZIELONE pisze:maksymalne cięcie kosztów w części sportowej (prawdopodobne wycofanie drugiej drużyny oraz pozostawienie dwóch z trzech drużyn juniorskich).





no kurwa pojebani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


niech oszczędzą w inny bardziej normalny sposób!! KRETYNI!!
1. Wyjebać tego alkoholika co bełkota przez mikrofon na meczach!! po co nam wodzirej w tej lidze?? Już jedna morda do kasy mniej! Wink
2. Uwielbiam nasz zegar ale po co walić prąd i płacić za odpalanie go w lidze buraczanej ??
to moje szybkie myśli więc nie wkurzajcie się jeżeli sądzicie inaczej

Awatar użytkownika
PSKNHKS
Posty: 375
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 8:04 pm
Lokalizacja: Dywizjon

Postautor: PSKNHKS » sob cze 27, 2009 2:58 pm

maksymalne cięcie kosztów w części sportowej (prawdopodobne wycofanie drugiej drużyny oraz pozostawienie dwóch z trzech drużyn juniorskich).


W regulaminach rozgrywek nie ma przypadkiem wymogu posiadania drugiej drużyny u trzecioligowców ?
Jedyna drużyna która doczekała się awansu w tym sezonie a chcą ją wycofać :?

ZIELONE
Posty: 141
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:37 pm
Lokalizacja: NOWA - HUTA

Postautor: ZIELONE » sob cze 27, 2009 3:19 pm

nie jedyna rezerwy junirów tez wygrala lige i awansowala do 1 ligi juniorów(zaplecze malopolskiej ligi juniorow) i tez chca ja wycofac...
Hutnik KRAKÓW & GKS JASTRZĘBIE!!



STARA HUTA NIE RDZEWIEJE!!

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » sob cze 27, 2009 3:59 pm

Nie jojczcie tak. Ja się ciesze, że drużyna nie została wycofana. Może się trafi jakiś inwestor i odkupi udziały od tego pedała.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » sob cze 27, 2009 8:27 pm

Michas pisze:Nie jojczcie tak. Ja się ciesze, że drużyna nie została wycofana. Może się trafi jakiś inwestor i odkupi udziały od tego pedała.


a ty bys ODKUPIŁ od kogos cokolwiek co ma wartosc -5 milionow (czy ile tam jest) ? interes zycia normalnie
pzdr Osiek

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » sob cze 27, 2009 8:29 pm

coz
nadzieja w mittalu ;)
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob cze 27, 2009 8:38 pm

Fan Hutnika pisze:coz
nadzieja w mittalu ;)

ten to akurat ma to w dupie.. a ogólnie to po co ma nam popapraniec.. zresztą nie rozpędzam sie bo rasistą mnie nazwą :)

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » sob cze 27, 2009 8:44 pm

Oro pisze:A zastanawiacie się ile Ci grajkowie zarabiają? Mało kto po studiach kosi taką kasę jak oni teraz, za 3-4 godziny "pracy" dziennie, w pszenno - buraczanej 4 lidze, a spora część to jeszcze uczący się gówniarze! Ja po dobrych studiach mogę (przynajmniej na razie) tylko pomarzyć o takiej kasie, jaką oni biorą za to, że prosto piłki nie umieją kopnąć.


a zdajecie sobie sprawe ile zarabia nasz nierząd??
mało kto nie robiac prawie nic, a dokładnie mówiąc szkodząc firmie przez siebie zarządzanej zarabia po 6 , 7 tysięcy zlotych.
Nawet 3-4 godzin im się nie chce robić.
I to jeszcze tacy nieudacznicy.
Ja po dobrych studiach mogę tylko pomarzyc o takiej kasie, jaką oni biorą.
PS trzeba by pomysleć jakby się tam wkręcić