PRZYSZŁOŚĆ KS Hutnik KRAKÓW

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » pn paź 08, 2007 1:56 pm

Deklarujcie ostroznie, skladka ma byc placona co miesiac, nie wiadomo jak dlugo. Informacja jest bardzo wazna, bo w oparciu o Wasze deklaracje bedzie podjeta decyzja co z klubem.

Wiec jesli ktos ma sie wycofac z wplat za miesiac czy dwa to lepiej niech siedzi cicho

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pn paź 08, 2007 1:58 pm

Ja oczywiscie deklaruje 50-100 zl.

Nie wiem czy jest sens jednak wypisywanie tego na forum tu 6 tys nie zbierzemy a nawet jesli to nie oznacza, iz cos zacznie sie dziac w tej kwestii, trzeba jasnego stanowiska Stowarzyszenia, rozglosnienia sprawy i podjecia stosownych decyzji a na koncu udania sie ostatni raz na SS, poswiecenia 50 metrow materialu i napisu "przez 10 lat mieliscie nas w dupie, teraz my mamy was"

Jak nie zaczniemy czegos robic teraz, to znajac naszych pilkarzykow gdy jest po sprawie, wygraja z 3 mecze, zleca do okregowki, tam jesli generalnie zespol zostanie zgloszony przez 3 lata beda walczyc o awans i tak jak teraz, tak w przyszlosci zyjac nadzieja "iz jutro bedzie lepiej" zostanie wszystko po staremu.

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn paź 08, 2007 2:03 pm

30

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » pn paź 08, 2007 2:51 pm

Też nie weim, czy jest sens spisywania tutaj listy, bo 300 osób na pewno się nie wypowie :D Ale - jakby co - 30 zl na pewno.

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » pn paź 08, 2007 3:07 pm

Czy jest sens?

a jak inaczej usystematyzowac czy robimy cos w temacie zalozenia nowego klubu czy nie?

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pn paź 08, 2007 3:19 pm

a jak inaczej usystematyzowac czy robimy cos w temacie zalozenia nowego klubu czy nie?

Wedlug mnie trzeba podjac meska decyzje ze TAK chociazby na spotkaniu Stowarzyszenia i podjac realne krokim aby wystartowac w nastepnym sezonie, akurat wedlug mnie czas jest idealny, bo zostaje kilka miesiecy, aby wszystko sfinalizowac.

Wpisy na forum moga pomoc, ale wedlug mnie skonczy sie na tym, co kiedy, gdy wyspisywalismy potencjalne wsparcie dla pilkarzy, tez byly propozycje, deklaracje a i tak z tego nic nie wyszlo z jednego powodu- nikt sie nie zaangazuje powazniej w cos, co bedzie mialo na gorze schemat ogranizacyjny jak obecnie w klubie, nawet gdyby 100 razy bylo powtarzane, iz schemat finansowy Stowarzyszenia jest oddzielony od klubu

Jezeli Metal miedzy wierszami wspomnial cos o potencajlnych mozliwosciach, to mam rozumiec, iz pewne przymiarki juz byly. Teraz trzeba tylko odwaznej decyzji, wejscie na gleboka wode czasami oznacza, iz czlowiek nauczy sie plywac. Czasami tez utonie, ale w obecnej sytaucji to duze ryzyko? Nie sadze.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn paź 08, 2007 3:19 pm

No ale jak by dalej było 30-50 zł deklarowane to wystarczy tylko 150 składkowiczów;] Myśle że wielu "dziadków" tez by się dołączyło do takiej inicjatywy jeśli się im to jakoś racjonalnie wytłumaczy.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn paź 08, 2007 3:32 pm

Panowie, na meczu u siebie trzeba zrobić akcję. Do biletu dołączać informację wydrukowaną na kompie. Wybrać dobrze wyglądającą osobę, budzącą zaufanie. Najlepiej jakaś marynarka. Dobrze by było, gdyby to był Piotrek, ale niekoniecznie. I ten ktoś powinien pojedynczo podchodzić do ludzi na stadionie i wyjaśniać, rozmawiać. Chodzi mi zwłaszcza o dziadków. Oni kochają ten klub jak mało kto, ale nie znają się na internecie. A myślę, że z emeryturki, czy renciny, marne 10 zł wysupłają.
Co do mnie - za miesiąc zacznę pracę u murarza w czasie wykładów, wtedy mogę się deklarować. Nie chcę być gołosłowny.

Pozdrawiam

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pn paź 08, 2007 3:34 pm

moim zdaniem najpierw powinno dojsc do spotkania kibice-dzialacze0pilkarze
w kazdym razie jezeli Hutnik bedzie wycofany ja deklaruje 50-100 msc

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pn paź 08, 2007 3:39 pm

Ja obawiam sie o cos innego, niby moment jest idealny do podjecia decyzji, ale z drugiej strony niezbyt korzystny

Otoz mozna bedzie zarzucic pomyslowi fakt, iz uciekamy z tonacego statku, bo ostatnie miejsce, bo druzynie trzeba pomoc w takich momentach itd itd. Dzialanosc zarzadu, postawa grajkow nie jest na tyle ewidentna, aby za pomyslem poszli wszyscy

Kluczowe bedzie takze fakt, w jaki sposob wejsc do wspolpracy z druzynami mlodziezowymi, ktoryz na obecnej umowie chyba przechodza autoamtycznie do Hutnika, tutaj musielibysmy ostro powalczy, aby zachowac pewna ciaglosc, ale do tego potrzebne jest wlasnie powazne spotkanie, powazne decyzje.

Aby przegonic w wielu kwestiach obecnego Hutnika nie potrzeba wiele, gdyby pomysl sie udal frekwencja spadnie na meczach Kowalskiego o kolejne powiedzmy 200 osob, mysle ze troche czasu i bedziemy mieli przynajmniej 5 razy wieksza.

Pod wzgledem reklamowym, sponsoringu podobnie, nie bedziemy miec tylko Brygady remontowej :)

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pn paź 08, 2007 4:01 pm

No brawo coś zaczyna się dziać. Ja też myślę że gdyby wszystko stworzyć od nowa, to i może jakiś mały sponsor się znajdzie. Ludzie Wolbrom może i my możemy. Wiadomo że nie będzie sponsora który wyrzuci 100 tys, ale może 10 którzy dadzą po 10000??? Na Boga Huta to największa (mówię o starym podziale adm.)dzielnica Krakowa. Kto jeszcze pamięta z 1 ligi pana Kmitę, który płacił za każdą bramkę strzeloną przez naszych????
(A tak na marginiesie wie ktoś co z nim).
Sponsor nawet mały to podstawa......
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » pn paź 08, 2007 4:05 pm

lucero pisze:Otoz mozna bedzie zarzucic pomyslowi fakt, iz uciekamy z tonacego statku, bo ostatnie miejsce, bo druzynie trzeba pomoc w takich momentach itd itd.


No nie powiedziałbym. Przecież jeśli to miałaby być ucieczka - to o kolejne parę klas rozgrywkowych w dół :)

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pn paź 08, 2007 4:07 pm

No nie powiedziałbym. Przecież jeśli to miałaby być ucieczka - to o kolejne parę klas rozgrywkowych w dół :)[/quote]

Tez fakt.

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » pn paź 08, 2007 4:16 pm

Powiem szczerze, że ten pomysł niby mi się podoba, ale na Boga przecież chyba nikt z nas nie ma o tym zielonego pojęcia. Jak taki klub prowadzić, itd.
gdzie byśmy grali, jak byśmy się nazywali i w ogóle. Przecież to nie jet takie proste.

Ja bym tam wolał ratować naszego Hutniczka, ale jak coś to z chęcią przyłącze się do tego wszystkiego. 50 zł miesięcznie moge dać, co mi zależy.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pn paź 08, 2007 4:19 pm

a kto ci chlopie powiedzial ze to bedzie proste. z jojczenia pieniedzy i dzieci nie bedzie

ja tez sie nie deklaruje zanim nie znajde pracy ale jestem bardzo za
pzdr Osiek