POLITYKA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » pt mar 11, 2016 5:22 pm

BINGONH pisze:
Troublemaker pisze:
BINGONH pisze:Każda ingerencja w wolny handel, jest złem.
.


Widać, że pojęcia o historii nie masz, uzywając terminu "każda"...



Oświeć mnie i podaj choć jeden przykład


Zastanawia mnie w jakim celu, skoro nie trafi jak mniemam.
Stan wojny jest świetnym przykładem. Jeżeli to nie dotrze, to Ożóg niestety będzie miał rację...
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt mar 11, 2016 6:14 pm

Troublemaker pisze:
Piotrek pisze: Musi wrócić normalność i przede wszystkim kultura słowiańska, która od tysiąca lat jest niszczona ale trwa dalej.


Czyżbyś Moszczyńskiego miał w jednym palcu...? Wątpię.

Głupszego stwierdenia nie widziałem, szczerze. Niebawem się okaże, że upadek siatkarskiegoo Hutnika ma związek z przyjęciem chrześcijaństwa przez Mieszka i "czarną stonką"...
O tempora, o mores...


1- Dlaczego nie widziałeś głupszego stwierdzenia?
2- Siatkarski Hutnik żył z "czarną stonką" w zgodzie, nie wiem jakie obecnie stosunki z nimi mają piłkarze, ale ostatni sparing grali chyba w Skotnikach, a czemu Mieszko przyjął chrześcijaństwo i kiedy to się stało to pewnie nigdy się nie dowiemy bo hipotez jest kilka.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pt mar 11, 2016 6:51 pm

OŻÓG 1950 pisze:a ja ci napiszę tylko tyle - pierdol się, jesteś prosty i masz proste rozwiązania, a to tak nie działa. Ogarnij się i przestań narzekać.


Pierwszą częścią swojej wypowiedzi mnie rozbawiłeś.:P :P :P
Drugą jak zwykle zaskoczyłeś. :shock: :shock: :shock: Ja sobie świetnie radzę, fakt za Tuska było ciut lepiej...

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pt mar 11, 2016 7:27 pm

Piotrek pisze:
Troublemaker pisze:
Piotrek pisze: Musi wrócić normalność i przede wszystkim kultura słowiańska, która od tysiąca lat jest niszczona ale trwa dalej.


Czyżbyś Moszczyńskiego miał w jednym palcu...? Wątpię.

Głupszego stwierdenia nie widziałem, szczerze. Niebawem się okaże, że upadek siatkarskiegoo Hutnika ma związek z przyjęciem chrześcijaństwa przez Mieszka i "czarną stonką"...
O tempora, o mores...


1- Dlaczego nie widziałeś głupszego stwierdzenia?
2- Siatkarski Hutnik żył z "czarną stonką" w zgodzie, nie wiem jakie obecnie stosunki z nimi mają piłkarze, ale ostatni sparing grali chyba w Skotnikach, a czemu Mieszko przyjął chrześcijaństwo i kiedy to się stało to pewnie nigdy się nie dowiemy bo hipotez jest kilka.


Dobrodziejem siatkówki był szczodry POseł, któremu tak ufałeś i jak się skończyło wiemy.
Niestety ten POseł w okolicach wyborów bywa również widywany na piłkarskich meczach Hutnika.

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pt mar 11, 2016 8:42 pm

Troublemaker pisze:Stan wojny jest świetnym przykładem.

Przykład dobry, ale chyba raczej potwierdzający tezę, że ingerencja w wolny handel (wojna) jest zła? ;)

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt mar 11, 2016 10:38 pm


bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pt mar 11, 2016 11:47 pm

Kandydatura D. Wildsteina bardzo słaba. Koleś zasłynął atakowaniem Polaków na Kresach za walkę z władzami ukraińskimi i litewskimi o prawa do polskiej kultury.

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » sob mar 12, 2016 1:25 pm

Piotrek pisze:
Troublemaker pisze:
Piotrek pisze: Musi wrócić normalność i przede wszystkim kultura słowiańska, która od tysiąca lat jest niszczona ale trwa dalej.


Czyżbyś Moszczyńskiego miał w jednym palcu...? Wątpię.

Głupszego stwierdenia nie widziałem, szczerze. Niebawem się okaże, że upadek siatkarskiegoo Hutnika ma związek z przyjęciem chrześcijaństwa przez Mieszka i "czarną stonką"...
O tempora, o mores...


1- Dlaczego nie widziałeś głupszego stwierdzenia?


Ponieważ większego idiotyzmu nie słyszałem, a słyszałem wiele...?

bn pisze:
Troublemaker pisze:Stan wojny jest świetnym przykładem.

Przykład dobry


Wiem. :)
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz mar 13, 2016 1:38 am

ksh72 pisze:
Piotrek pisze:
Troublemaker pisze:
Piotrek pisze: Musi wrócić normalność i przede wszystkim kultura słowiańska, która od tysiąca lat jest niszczona ale trwa dalej.


Czyżbyś Moszczyńskiego miał w jednym palcu...? Wątpię.

Głupszego stwierdenia nie widziałem, szczerze. Niebawem się okaże, że upadek siatkarskiegoo Hutnika ma związek z przyjęciem chrześcijaństwa przez Mieszka i "czarną stonką"...
O tempora, o mores...


1- Dlaczego nie widziałeś głupszego stwierdzenia?
2- Siatkarski Hutnik żył z "czarną stonką" w zgodzie, nie wiem jakie obecnie stosunki z nimi mają piłkarze, ale ostatni sparing grali chyba w Skotnikach, a czemu Mieszko przyjął chrześcijaństwo i kiedy to się stało to pewnie nigdy się nie dowiemy bo hipotez jest kilka.


Dobrodziejem siatkówki był szczodry POseł, któremu tak ufałeś i jak się skończyło wiemy.
Niestety ten POseł w okolicach wyborów bywa również widywany na piłkarskich meczach Hutnika.

Wolałbym ufać Tobie, może wtedy byłaby siatkarska liga mistrzów!!

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz mar 13, 2016 1:57 am

Bądź czujny - Przed wyborami znów coś obieca :D

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » ndz mar 13, 2016 3:49 am

ksh72 pisze:Bądź czujny - Przed wyborami znów coś obieca :D


Mysle ,ze wiecej glosow zyska ,jezeli przed jakims blokiem obieca nowy chodnik i kilka miejsc parkingowych - jezeli spoglada w ogole w strone Hutnika to napewno nie rozchodzi mu sie o jakas liczbe poparcia. Ps. Chuj z tym -podzielam zdanie Winetou z poprzedniej strony -istna komedia w tym temacie ozog pisz dalej :) dzieki Tobie conajmniej kilka osob w ogole na to forum jeszcze wchodzi
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz mar 13, 2016 9:16 am

"Jada z tymi bydlakami na ostro ale ja chce wiecej..."
https://m.youtube.com/watch?v=cPvS_dB4-SQ
Marian jak zwykle w superformie. Uwielbiam tego goscia.
Dla wszystkich o ktorych Marian mowi pozdrowienia od drugiego Mariana
https://m.youtube.com/watch?v=bBwiUbuXgPI

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz mar 13, 2016 3:06 pm

1979 pisze:ozog pisz dalej :) dzieki Tobie conajmniej kilka osob w ogole na to forum jeszcze wchodzi

Wiesz co, staram się nie obrażać innych osób. Wykształcenie też nie ma dla mnie większego znaczenia, ale po czasie nie pozostaje już nic innego, jak stwierdzić, że idioci krzyczą najgłośniej.

MISIEK72, też jestem za Marianem. Dobre przemówienie, jak zwykle zresztą.



Jeszcze kamyczek do ogródka "ulubionej" postaci.

Forum Hutnika, 11 marca o 19:51
BINGONH pisze:Ja sobie świetnie radzę, fakt za Tuska było ciut lepiej...


Facebook, 3 lutego o 18:49
BINGONH pisze:6 koła nie zarabiałem, ale za PO żyło mi się lepiej i to jest fakt


Ergo:

1). Hipoteza 1: kłamstwo na forum, byle tylko postawić na swoim.

2). Hipoteza 2: kłamstwo na facebooku, byle tylko postawić na swoim.

3). Hipoteza 3: sytuacja materialna mości pana poprawiła się w ciągu ostatniego miesiąca, o zgrozo i to za rządów PiSu.

4). Hipoteza 4: obłuda mości pana jest


:lol:
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » ndz mar 13, 2016 4:45 pm

Ożóg :P :P :P :P

Jak już cytujesz moje wypowiedzi (wyrwane zresztą z kontekstu), to sprawdź najpierw czy w kalendarzu jest niedziela. Potem przypomnij sobie czy w sobotni wieczór coś piłeś. Jak tak, dmuchnij w alkomat.

W tym co zacytowałeś nie ma sprzeczności :P :P :P :P

Zakładam, że to wina kaca a nie Twojego braku umiejętności czytania ze zrozumieniem...

Jak już śledzisz mnie na fb :shock: :shock: :shock:
To nie będąc skromny, uważam, że lepiej mi wyszedł ten tekst do cytatu Normana Daviesa

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz mar 13, 2016 6:52 pm