POLITYKA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz lut 24, 2019 11:11 am

Tak na szybko :)
Gdybyśmy chcieli sfinansować każde dziecko w Polsce, to koszt programu by się niemal podwoił, a na to nas nie stać – tłumaczyła minister Elżbieta Rafalska w TVP Info (02 września 2018r.)



Oglądam TVPinfo pyt. redaktora "a jak się dogadają z bogatymi i podzielą się brakiem podatku? @MorawieckiM postaramy się ich ~ wyłowić/wyłapać :)

Piotrek
Posty: 2986
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz lut 24, 2019 12:39 pm

Obłomow pisze:Od lipca 500+ na pierwsze dziecko.
Coś dla wolnorynkowców - pracownicy do 26 roku życia nie będą płacić PIT-u.
Wygląda na nokaut dla KOalicji nienawiści.

Jeżeli będzie 500+ na każde dziecko to koszt wyjdzie pewnie około 40 mld rocznie, czyli mniej więcej tyle samo ile wpada do budżetu z podatku PIT.
Ja bym zlikwidował obie te rzeczy, i zaoszczędził przez to w pip pieniędzy które pożerają nikomu niepotrzebni urzędnicy.

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz lut 24, 2019 3:24 pm

taki cytat :

Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze.
Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy.

M. Thatcher.


------------------------------------------------------------------------------

Ciężko mi to napisać , ale podobno j. urban będzie beneficjentem "trzynastki" dla emerytów 1100 pln.
A dla niepełnosprawnych i ich opiekunów znowu braklo .

.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pn lut 25, 2019 12:51 am

To do ja dodam jeszcze, że wczoraj tuż przed 10.00 rano w PR24 poleciał tekst, że na okoliczność dołączenia PSL do Tęczowej Koalicji, tytułem wsparcia, TVN zwiera szeregi z zamiarem wypuszczenia nowej produkcji pod tytułem „Rolnik szuka męża”.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pn lut 25, 2019 9:51 pm

W koalicji europejskiej ida po reke razem byli sekretarze KC,ida liberalowie ktorzy forowali bylych esbekow ni obcinac wysokichh emrytur,a do tego jeszcze PSL :roll: cyrk na kolkach,tak zeby tylko dostac stolki.Generalnie widac byle tylko koryto sie zgadzalo,a reszta niewazna i po wyborach ta cala zawiazana spolka tych dziwactw sie rozpadnie na pysk :roll:

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pt mar 01, 2019 9:21 am

INTERIA: ,,Według raportu ONZ przez 9 miesięcy zeszłego roku, podczas wielokrotnych demonstracji Palestyńczyków przy ogrodzeniu oddzielającym ich terytoria od izraelskich, wojsko Izraela - strzelając ostrą amunicją - zabiło 183 osoby, a raniło 6106. Powołana przez Radę Praw Człowieka ONZ komisja wylicza, że wśród zastrzelonych jest 35 dzieci, a wśród ranionych ostrą amunicją jest ich 940. Statystyki publikowane przez komisję obejmują też 39 postrzelonych dziennikarzy, z których dwóch zmarło, a także pracowników medycznych.
Według tych danych ponad 80 procent kul trafiło demonstrantów w nogi. Ponad 120 osobom amputowano przez to jedną lub obie dolne kończyny. Jak twierdzą autorzy sprawozdania, wśród postrzelonych byli również niepełnosprawni. Publikują przy tym opisy kilku przypadków, w których izraelscy strzelcy zabijali inwalidów. Według komisji, śledztwo wskazało na "uzasadnione podstawy dla przyjęcia założenia, że izraelscy snajperzy strzelali do tych demonstrantów intencjonalnie, mimo że widzieli, iż są to osoby niepełnosprawne".
Fadi Abu Salmi (lat 29, z dwoma amputacjami). Amputowano mu obie nogi po izraelskim nalocie w 2008 roku. 14 maja izraelscy snajperzy postrzelili go w klatkę piersiową podczas protestu w Abasan Al-Jadida, gdzie przebywał na wózku inwalidzkim wraz z dwoma kolegami, w odległości ok. 300 m od ogrodzenia. Zmarł na miejscu".
Lisie, Grossie, TVN-ie - czy to zdjęcie palestyńskiego dziecka wzrusza was tak samo jak zdjęcie małego martwego uchodźcy, którym się branzlowaliście przez wiele miesięcy przy każdej okazji?
Dzielicie dzieci na lepsze i gorsze?
Na zasługujące na litość i współczucie mniej i bardziej? W zależności od waszych brudnych potrzeb politycznych?
Jeśli to zdjęcie was nie wzrusza, lewacka elito, bez trudu znajdziesz 100 razy mocniejsze. Takie z palestyńskimi dziećmi z rozłupanymi przez izraelskich żołnierzy czaszkami, albo z pourywanymi nogami. Na rękach wyjących z rozpaczy rodziców.
---
Żydzi zastrzelili w zeszłym roku co najmniej 35 dzieci. Strzelali do ludzi na wózkach, do dziennikarzy, do ratowników medycznych.
To raport ONZ. A nie pozbawione dowodów pierdolenie dzieci żydowskich komunistów, chorych z nienawiści do Polski i poczucia swojej winy wobec niej.
Grossie, Katzu, Netanjahu - porozmawiajmy o PRAWDZIWYCH zbrodniarzach wojennych.

Obrazek


Teraz od siebie.
Takie zdjęcia idzie znaleźć, nie wklejam. Zastanawiacie się, czemu strzelają do dziennikarzy? Bo po pierwsze, wiedzą, że im wolno, i że nikt im nic nie zrobi oprócz wyrażenia zaniepokojenia i spisania raportu. A po drugie, strzelają do dziennikarzy, żeby wystraszyć i zniechęcić kolejnych do pojawiania się na miejscu ich nieustannych zbrodni, i relacjonowania ich światu.A potrzecie wspominać o tym to antysemityzm.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz mar 03, 2019 8:18 am

Święta logika wyznawców Michnika.

Świat według lewych jest prosty.
1. Wyklęci to bandyci, nieważne, że niewielki promil tak się zachowywał.
2. Kibole to chuligani, co z tego że nie wszycy
3. Marsz Niepodległości to faszyści, wszyscy choć nie wiemy dlaczego.
4. Księża to pedofile, wszyscy choć nie wszyscy
5. Polacy to współsprawcy, co z tego że najwięcej Sprawiedliwych to Polacy
6. Polacy to antysemici, wszyscy. Bo tak.
1. Nie wszyscy Niemcy to byli naziści. Choć naziści wygrali demokratyczną większością, nie wolno tak uogólniać.
2. Ukraińcy to nie banderowcy, rzezi Wołyńskiej przecież nie dokonali wszyscy.
3. Wzrosła ilość gwałtów w krajach, do których przyjechali książęta pustyni - nie można uogólniać i wyciągać zbyt pochopnych wniosków.
4. W więzieniach dominują przedstawiciele jakiejś rasy bądź wyznania - nic z tego nie wynika
W skrócie:
1. Jakiś Polak lub garstka Polaków zrobi coś źle - winny cały durny naród!
2. Wiele osób z innego kraju robi coś źle - nie wyciągajmy zbyt szerokich wniosków, gdyż nie pochodzenie, rasa ani wyznanie są przyczyną!
Dobranoc.
I jakby się nie obrócił z tyłu zawsze dupa.A jak matematyka mówi inaczej to jest faszystowska/antysemicka!
Mówię to co myślę, robię to co mówię

oszuwar
Posty: 446
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:58 am

Postautor: oszuwar » ndz mar 03, 2019 3:07 pm

PITROL pisze:4. W więzieniach dominują przedstawiciele jakiejś rasy bądź wyznania - nic z tego nie wynika


Chcesz powiedzieć ze według Ciebie coś z tego wynika?
Aha.
Czyli co mam myśleć według Ciebie o Polakach?

https://wiadomosci.wp.pl/polacy-najwiek ... 251255937a

:D

No tak pisałeś o rasie, bądź religii, czyli nie dotyczy.
Z Hutnikiem od zawsze...

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz mar 03, 2019 3:25 pm

A propos wypowiedzi/rady prezydenckiego ministra dla nauczycieli

Zmęczony nauczyciel wraca do domu po ciężkiej dniówce. W progu wita go uśmiechnięta żona.
- Nie martw się kochanie, już niedługo dostaniesz podwyżkę.
- A co, byłaś w ministerstwie?
- Nie, u ginekologa.

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt mar 08, 2019 7:19 pm

Szok Aleksandra Dulkiewicz kupiła wódkę i dwie cole .
Szok Cezary Gmyz kupił wódkę bez coli .

https://wpolityce.pl/polityka/437126-bu ... nt-gdanska

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » pn mar 18, 2019 7:43 pm

Wizjonerzy Mann i Materna z ZDCP - ćwierć wieku temu przewidzieli Koalicję Europejską...



https://www.youtube.com/watch?v=qeLKgRA_lkw

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr mar 20, 2019 11:33 am

Spor ten caly nauczania dzieciakow w szkolach seksualnosci,zeby se pokazywac i ciekawe kto to finansuje :roll: a druga sprawa ja zauwazam jak w serialach tvn promuje sie tam arabow i homosow,a wszystko to pod rzekomo pojetym plaszczykiem niby tolerancji i postepowosci :? Jaka byla radosc w zach europie jak prezydentem Slupska zostal Biedron,to sie zesrac ze szczescia chcialy bogate narody unijne.Promocja tego lewactwa coraz mocniej zaczyna dotykac sfere publiczna i probuja zbic na tym kapital polityczny politycy.Tak to wyglada ta cala Unia Euro Gejowsko Lesbijsko Multi kulturowsko Unijna.

ZBYCHO
Posty: 671
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » śr mar 20, 2019 4:30 pm

gordi pisze:Spor ten caly nauczania dzieciakow w szkolach seksualnosci,zeby se pokazywac i ciekawe kto to finansuje :roll: a druga sprawa ja zauwazam jak w serialach tvn promuje sie tam arabow i homosow,a wszystko to pod rzekomo pojetym plaszczykiem niby tolerancji i postepowosci :? Jaka byla radosc w zach europie jak prezydentem Slupska zostal Biedron,to sie zesrac ze szczescia chcialy bogate narody unijne.Promocja tego lewactwa coraz mocniej zaczyna dotykac sfere publiczna i probuja zbic na tym kapital polityczny politycy.Tak to wyglada ta cala Unia Euro Gejowsko Lesbijsko Multi kulturowsko Unijna.


Oglądasz tefałen gordi ?

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw mar 21, 2019 4:05 pm

Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » sob mar 23, 2019 8:30 am

ZBYCHO pisze:
gordi pisze:Spor ten caly nauczania dzieciakow w szkolach seksualnosci,zeby se pokazywac i ciekawe kto to finansuje :roll: a druga sprawa ja zauwazam jak w serialach tvn promuje sie tam arabow i homosow,a wszystko to pod rzekomo pojetym plaszczykiem niby tolerancji i postepowosci :? Jaka byla radosc w zach europie jak prezydentem Slupska zostal Biedron,to sie zesrac ze szczescia chcialy bogate narody unijne.Promocja tego lewactwa coraz mocniej zaczyna dotykac sfere publiczna i probuja zbic na tym kapital polityczny politycy.Tak to wyglada ta cala Unia Euro Gejowsko Lesbijsko Multi kulturowsko Unijna.


Ogl±dasz tefa³en gordi ?
Czasami mi obejrze se,ale dosyc rzadko :roll: