POLITYKA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz gru 29, 2019 8:56 pm

Pitrol , dziękuję za życzenia .

Pamiętacie kiedy Putin wypuścił paszkwil ?
Jest reakcja :
Oświadczenie Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego z 29.12

ps.
podobno Madzia Ogórek już dzwoniła do Putina i go zbeształa .

ps2 :oops: :oops: :oops:
https://wpolityce.pl/polityka/479754-a- ... k-pomagali

ps3
Jaka jest reakcja świata ?

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz gru 29, 2019 9:52 pm

Z naszego podwórka . Marcin Rola z 29.12
Gra o tron , czyli państwo z pękniętej gumki ...

https://www.youtube.com/watch?v=JXgVrjD ... e=youtu.be

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt sty 03, 2020 9:24 pm

Witam w 2020
https://twitter.com/WiadomosciTVP/statu ... 4300929024


Gadowski u Roli o kryzysie USA vs. Iran, ataku Putina, Trumpie, Izraelu, Białorusi i polityce RP PiS!
https://www.youtube.com/watch?v=XCPMDkS ... e=youtu.be

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » śr sty 08, 2020 11:59 pm

Kiedyś słowo szczujnia trafiło w cudzysłów, że niby coś tam a i tak TVP-iS kłamie. Tego nie neguje, ale jak nazwać to?
TVN24, artykuł sprzed kilku miesięcy o księdzu oskarżonym o molestowanie uczennic. 673 słowa.

Ksiądz, ksiądz, księdza, księdzem, księdza, księży, księdzu, księdza, ksiądz, ksiądz, księdza, księdza, księdza, księdza, księdza, księdzu, ksiądz, księdza, księdzu, duchowny. Łącznie 20 wstawek, nie licząc słów typu religia, Kościół itp.

TVN24, artykuł o Reynhardzie Sinadze, kilka dni temu skazanym za największą liczbę gwałtów w historii Wielkiej Brytanii (!), udowodniono mu co najmniej 136 gwałtów. Odurzał i gwałcił mężczyzn, przy czym celowo starał się wybierać tych heteroseksualnych - gwałcenie ich bardziej go podniecało. Czyli największym gwałcicielem w historii Wielkiej Brytanii jest imigrant i homoseksualista. Artykuł na TVN o nim ma 383 słowa.

Gej: 0 razy.
Homoseksualista: 0 razy.
LGBT: 0 razy.
Imigrant: 0 razy.

Ot, ,,doktorant z Indonezji". ,,Sinaga". ,,Potwór z Manchesteru".

Można?

Można.

Jak potrzebne linki to mam. Aha to nie szczucie a poprawność.Bo o tych sprawach to lepiej nie pisać.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » czw sty 09, 2020 9:44 pm

Co prawda to nic nie ma wspólnego z polityką , ale takie tam dane ...

Ceny lokali mieszkalnych w III kwartale 2019 r. wzrosły o 2,1% w stosunku do poprzedniego kwartału (w tym na rynku pierwotnym – o 0,4% i na rynku wtórnym – o 3,5%). W porównaniu z analogicznym okresem 2018 r. ceny lokali mieszkalnych wzrosły o 9,0% (w tym na rynku pierwotnym – o 6,7% i na rynku wtórnym – o 10,9%).


https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ ... ,12,5.html

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt sty 10, 2020 11:24 am

Dobrze , że nie będzie drugiej tury .

https://twitter.com/gfkot/status/1215392414124343296

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pt sty 10, 2020 1:04 pm

Widzę że jednoosobowa sekta wklejaczy linków od początku 2020 nie zwalnia tempa 🚑🚑🚑

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt sty 10, 2020 3:35 pm

Bój się Boga Misiek, jesteś :D
ezswaz aN Hutnik

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pt sty 10, 2020 4:18 pm

Jestem viki :lol: jestem. Jak amerykański satelita szpiegowski......👍

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt sty 10, 2020 6:39 pm

Dobrze, że nie dron, co tego sułtana ostatnio wysłał do Allaha
:lol:
ezswaz aN Hutnik

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pt sty 10, 2020 10:38 pm

Ja uważać , że dużo drona być dobra. Dużo drona mniej araba....👍

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » sob sty 11, 2020 12:59 pm

Amen.
ezswaz aN Hutnik

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt sty 14, 2020 7:00 pm

Ja zmieniać swoja zdania by nie być barbarzyńca.
Ja uważać że dużo drona to dużo araba u allacha😉

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt sty 17, 2020 6:51 pm

Dawno nic sobie nie wkleiłem :oops:

https://www.dorzeczy.pl/kraj/126694/pul ... yjeta.html

https://www.pb.pl/manko-w-cba-bejda-pod ... sji-980123

Ciekawe ile to było kopert ?
5-10 baniek .

Jest dementi i po sprawie
W nawiązaniu do doniesień medialnych Centralne Biuro Antykorupcyjne oświadcza, że :

nie informuje o decyzjach kadrowych, podejmowanych wobec funkcjonariuszy i pracowników Biura.
Nie jest prawdą, jakoby Centralne Biuro Antykorupcyjne utraciło jakiekolwiek środki finansowe.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » śr sty 22, 2020 4:32 pm

Tyle się dzieje, że nie dam rady opisywać wszystkiego osobno, lecimy więc w jednym wpisie po kolei. Zdradziecka opozycja na usługach zagranicy przeznacza całą swoją polityczną energię na szczekanie na Polskę na arenie międzynarodowej, a jej przedstawiciele ścigają się w morderczym wyścigu o to kto zasłuży na miano największego zdrajcy i największego wroga polskiej suwerenności - tak zwana Nagroda im. Potockiego.
Tymczasem sędzia Igor Tuleya - syn Lycuny Tulei, Tajnej Współpracownicy komunistycznej SB do roku 1988, i Witolda, odpowiedzialnego za szkolenie komunistycznych funkcjonariuszy - właśnie donosi na Polskę na antenie... arabskiej Al-Dżaziry. Gdzie opowiada o tym, jak sędziowie są nienawidzeni na ulicy, a ich domy... atakowane.
Agencja badawcza United Surveys pyta Europejczyków, czy Polska w ogóle była... ofiarą Drugiej Wojny Światowej. Tak jakby to była kwestia wymagająca jakiegokolwiek potwierdzenia. Tak jakby to była opinia a nie fakt równie oczywisty jak noc po dniu. Wprawdzie twierdząco odpowiedziało 97% Brytyjczyków, ale u Włochów i naszych ,,przyjaciół" Niemców, ten współczynnik spadł do 85%. Jakoś nie widziałem ankiet typu: ,,Czy Żydzi byli ofiarami nazizmu". Albo: ,,Czy Żydzi mieli gigantyczny udział w tworzeniu najbardziej zbrodniczej ideologii w dziejach ludzkości, czyli komunizmu?" Ciekawe czemu.
Silvan Shalom, były szef żydowskiej dyplomacji, stwierdził właśnie, że obecny szef żydowskiego MSZ nie musi przepraszać Polaków za swój prostacki antypolonizm, bo rzeczywiście zdarzali się Polacy współpracujący z Niemcami. O Żydach współpracujących z NKWD w wydawaniu i mordowaniu Polaków - na arenie międzynarodowej wciąż cisza jak makiem zasiał.
W Izraelu na uroczystości z okazji wyzwolenia obozu w Auschwitz, prezydent Riwlin zaprosił do wygłoszenia przemówienia Putina wyszkolonego przez komunistyczne służby KGB, a nie zaproszono do tego polskiego prezydenta Dudy. Riwlin, prezydent Izraela, niedawno oskarżył Polskę o współudział w zagładzie Żydów. Czyli: Żydzi współpracujący z komunistą, ponad głowami Polaków - zaraz, zaraz, gdzieś to już widziałem...
Paweł Wroński, piszący dla gazety założonej przez syna żydowskich komunistów, którą Żydówka Barbara Engelking słusznie nazwała ,,Gazetą Żydowską", podejrzanie niezdrowo podnieca się już w tytule swojego artykułu: ,,Czołgi polityki historycznej Putina rozjechały polską husarię". I dodaje z równie podejrzanym podnieceniem: ,,W Jerozolimie Polska zapłaci za grzech uchwalenia kompromitującej nowelizacji ustawy o IPN i za inne samobójcze błędy polityki historycznej PiS." Gdy Morawiecki napisał: ,,Powojenna Polska będąc pod sowiecką okupacją nie mogła walczyć o prawdę dotyczącą II Wojny Światowej, gdyż część tej prawdy uderzała w stalinowską propagandę ,,wyzwolenia". Prawdziwa historia podwójnej okupacji Polski nie mogła być opowiedziana przez Polskę aż do 1989 roku" - Wroński skomentował to słowami... ,,Ło matko! Czym to się różni od putinowskiej polityki historycznej?"
Przypomnę tylko, że Wroński miał na przestrzeni lat takich redakcyjnych kolegów z pracy, jak Lesław Maleszka, esbecka gnida niosąca podczas pogrzebu trumnę przyjaciela, na którego ta gnida donosiła. Kolegą redakcyjnym Wrońskiego jest do dzisiaj również syn sowieckiego agenta, Geberta, który to agent w USA próbował uzyskać poparcie dla inwazji ZSRR na Polskę. A szefem gazetki - syn żydowskich komunistów, którego ojciec został skazany za próbę narzucenia Polsce siłą ustroju komunistycznego.
Ten sam Wroński - jak pisał Onet - bezczelnie skłamał publicznie: ,,Sprawdziłem w naszym archiwum. Lesław Maleszka nigdy nie wypowiadał się w sprawie lustracji." - a okazało się, że wypowiadał się i to wielokrotnie. Prawdomówność Gazety Wyborczej w pigułce. Ten sam Wroński napisał dla ,,Wyborczej" artykuł pod tytułem ,,Wybudujmy Rosjanom pomnik". Ten sam Wroński z ,,Wyborczej", na stwierdzenie prezydenta Dudy, że "ofiary powinny być godnie upamiętnione", odparł... ,,Zaraz, zaraz. Niemcy w 1939 r mieli wyższe straty." Nie szkodzi, że to Niemcy zaatakowali Polskę, a nie odwrotnie. Polska racja stanu według dziennikarza ,,Gazety Wyborczej".
Ten sam Wroński pisał w ,,Wyborczej", w artykule broniącym pomniki sowieckich okupantów: ,,Pomijam to, że dzięki zwycięstwu Armii Czerwonej nad hitlerowskimi Niemcami może to pytanie zadać po polsku. To także dzięki niemu dziennikarze mogą używać pięknego polskiego wyrażenia "komunistyczny oprawca". No, ale jakby ktoś pytał, to nie jest ,,putinowska polityka historyczna". Putinowska polityka historyczna to pisanie, że Polska pod komunistyczną okupacją nie mogła pisać o swojej historii. A nie Wroński wychwalający zasługi Armii Czerwonej. Logika z nocnika pismaków Michnika. Jeszcze ktoś ma jakieś wątpy odnośnie tego czym jest ta gazeta i po co powstała...? Serio?
I najmocniejsze na koniec. Rosyjski Żyd, Jewgienij Satanowski (nazwisko bardzo adekwatne do postaci tej bolszewickiej kanalii), wczoraj w rosyjskiej Telewizji Publicznej, w programie oglądanym przez miliony Rosjan, wyraził poparcie dla decyzji Stalina o dokonaniu przez NKWD (czyli organizacji, w której ROIŁO SIĘ od Żydów) zbrodni wojennej i rozstrzelaniu polskich jeńców i polskich elit intelektualnych w Katyniu. Żyd Satanowski to były prezes Kongresu Rosyjskich Żydów.
Ach, gdybyśmy tylko mogli wiedzieć, skąd się w ludziach bierze antysemityzm...!

Wiem że przydługie i niejednemu z Was nie będzie się chciało doczytać. Ale ponoć Tylko prawda jest ciekawa. Dziadki niech świętują bo to ich dzień.
Mówię to co myślę, robię to co mówię