POLITYKA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pt kwie 03, 2020 7:00 pm

Ja tylko tak patrzę na Kukiza i przypominam sobie jego początki.
Z przymrużeniem oka patrzyłem na głosy , że to kolejna partia słup która w przyszłości może być przydatna dla mocodawców jako przysłowiowy języczek u wagi. Pomimo uszu puszczałem opinie, że to zniszczony alkoholem golas, który na swojej twórczości muzycznej nie zarobi grosza...., że idzie w politykę tylko dla kasy. Nawet kadencja się nie skończyła jak został wyjaśniony.
Dziś patrzę na Konfederację... Bosak tańczący w TVN w tańcu z gwiazdami kandydatem na prezydenta.😎 Wystarczy prześledzić powiązania Giertychów z pewnymi środowiskami i z tą zbieraniną z Konfederacji ,gdzie wiele osób nie odcięło pępowiny od Giertychów i wszystko jasne. Nie ma przypadków.

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt kwie 03, 2020 9:40 pm

Z pozdrowieniami dla zero jedynkowców .
R. Giertych to nie ten co był ministrem edukacji narodowej u pana Jarosława K. ?
M.Giertych to nie ten co ktytykował gości z KOR-u (nazwisk nie wymieniam bo bym się gównem nie ufajdał)

https://twitter.com/skrupulatny/status/ ... 7070384130


ps.
:wink: https://twitter.com/skrupulatny/status/ ... 89/photo/1

ps2
wybory , wybory

https://www.rp.pl/Biznes/200409710-PiS- ... cyjne.html

O co tu ujadać .
Mają większośc , decydują o wyborach w dniu 10.05 i FINITO .
W czym problem ?
O co ten babski płacz ?

A co tam u lekarzy i pielęgniarek ?

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pt kwie 03, 2020 10:08 pm

Ten sam co michnikowszczyzna o nim pisała a TVN chętnie cytowała: Giertych do wora a wór do jeziora.
Dziś mówią per mecenasie i ze studia nie wypuszczają.
Nie zawsze "śpiocha" wykminisz ale wcześniej czy później ku... się sama zdekonspiruje.
Oszczędź człowieku tych linków z tymi" gwiazdami" twitterowymi bo nie wiadomo czy na nich zwymiotować czy potraktować ich kałem( chciałem koniecznie zachować względną kulturę)

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt kwie 03, 2020 10:12 pm

MISIEK72 pisze:Oszczędź człowieku tych linków z tymi" gwiazdami" twitterowymi bo nie wiadomo czy na nich zwymiotować czy potraktować ich kałem( chciałem koniecznie zachować względną kulturę)


Konkretnie po żołniersku - z czym jest problem ?
Który link z ostatniego mojego postu jest PASE i dlaczego ?
Bez ucieczek .

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pt kwie 03, 2020 10:30 pm

Widzę, że cię chyba dupsko znowu swędzi. Potem znów będą zjebane wierszyki o złośliwości.
Z panią Mazurek jesteście na jednym poziomie ortografii widzę. Możesz śmiało walić w politykę.
Giertych, Balcerowicz, Luft, Wroński, Sikorski. Oszczędź..... człowieku. Dajesz linka to daj ostrzeżenie by podczas jedzenia nie wchodzić

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt kwie 03, 2020 10:35 pm

Tak myślałem . Bez konkretu . Bez odbioru .
Dobranoc .

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pt kwie 03, 2020 10:49 pm

Wiem kim był Giertych, jego ojciec. Wiem nawet kurwa kim był jego dziadek. Nie do wiary. Więc na chuj ta marna prowokacja.
Widzę , że chyba lubisz takie małe maso .Sprowokować a później dostać gonga. Nie ma się czego wstydzić chłopie.

oszuwar
Posty: 446
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:58 am

Postautor: oszuwar » sob kwie 04, 2020 8:57 am

stazyja69 pisze:Tak myślałem . Bez konkretu . Bez odbioru .
Dobranoc .


stazyja ze ci się jeszcze chce z nimi dyskutować, ja już dawno odpuściłem
Z Hutnikiem od zawsze...

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » sob kwie 04, 2020 11:29 am

Uważam, że wątek należy zamknąć. Szanujmy się - chodzi mi tu przede wszystkim o szacunek do samego siebie.
ezswaz aN Hutnik

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » sob kwie 04, 2020 12:29 pm

Wątek jak wątek. Jak ktoś nie ma argumentów to chce usunąc niewygodne tresci, zakneblowac usta innym, odwołać wybory itp. Kurwa wolnosciowcy od siedmu bolesci
Misiek72 ma dużo racji. Gość stazyja wkleja tu w kółko jakieś zjebane twitterowe newsy. Gościu załóż sobie konto na fb i tt i tam sobie retwituj itp. Tu pisz swoje poglądy jasno a nie wklejaj jakieś gówna. Możemy się zgadzac lub nie. Z Bingo się nie zgadzam, ale gość przynajmniej jasno prezentuje swoje poglady. Kazdy wie jaki adres konta gadowskiego i możemy sobie oglądać rózne rzeczy bez twojej rekomendacji.

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » sob kwie 04, 2020 2:09 pm

Powiem coś od siebie. Każdy wie ,że polityka rodzi najgorsze emocje 😎. Mój styl wypowiedzi jest powiedzmy lekki. Czasem pełna kultura, czasem styl nieco rubaszny 😁,czasami rynsztokowy. Nie chodzi tu o to by kogoś poniżyć czy obrazić. Intencją jest raczej skrócenie dystansu bo przecież każdego z forum kojarzę z widzenia a niektórych znam osobiście.
Pewnie zdażyło mi się przesadzić w stosunku do kogoś. Tu mi się nasuwa kolega Hamas, który swego czasu pewnie zasłużył na jakieś przeprosiny ( choć z drugiej strony swoimi wypowiedziami też dołożył do pieca).
Ogólnie jesteśmy facetami a nie jakimiś tęczowymi pizdami i nie możemy się dąsać jak małe dziewczynki.
Jak już nie będzie w nas agresji, chęci, woli walki to będzie znaczyć,że już jesteśmy dziadkami z zerowym testosteronem i zostały już tylko kapcie i tv.
Nic mnie bardziej nie wkurwia niż te wszystkie karaluchy ( lisy, sikorskie,wałesy,wszelkiej maści popaprancy ,lewacy i chuj wie co) którzy ciągle obiecuja, że wyjdą na ulicę i zmiotą rząd , faszystów i wszystkich którzy staną im na drodze. Nie mogę się doczekać tej konfrontacji 😁 Dysproporcje sił chyba najlepiej widać 11 listopada....
Teraz w tym ciężkim czasie te kundle ujadają ze wszystkich stron.
Nie jest to chyba najlepszy czas na to, ale ten gatunek tak ma.

P.S. wszystkich kibiców Hutnika identyfikujących się z ruchem LGBT przepraszam za sformułowanie "tęczowe pizdy"

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » sob kwie 04, 2020 2:20 pm

Zamiast zamykać wątek przeglosujcie i zbanujcie mnie.
Nie obrażę się 😉

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » sob kwie 04, 2020 7:57 pm

HKS1978 pisze: Misiek72 ma dużo racji. Gość stazyja wkleja tu w kółko jakieś zjebane twitterowe newsy. Gościu załóż sobie konto na fb i tt i tam sobie retwituj itp. Tu pisz swoje poglądy jasno a nie wklejaj jakieś gówna. Możemy się zgadzac lub nie.


HKS1978 szanuję Twoje zaangażowanie w tworzenie stron dla Hutnika .
FB nie zakładam bo nie przepadam za Zuckerbergiem .
Dziękuje za radę , ale NIE !!!
Jaki ostatnio wkleiłem zjebany link ?
Postaram się go obronić , ale nie za wszelką cenę .
Jak wklejam coś z NH2010 to jest źle ?
Czy pisząc GOŚĆ masz na myśli
* negatywnie o osobie mało znanej
* zażyle o osobie dobrze znanej
* ...
Postaram się nie wklejać gówna , tylko wcześniej opisz co poeta ma na myśli.
I na koniec to co najwazniejsze - MOŻEMY SIĘ ZGADZAĆ LUB NIE .

ps . A już przypierdzielanie się o Gadowskiego jest dla mnie nie zrozumiałe , ale ...
Tak mało nas jest i jeszcze to , masakra .
Pozdrawiam i zdrowia sobie i innym życzę .

Skleciłem parę nieskomplikowanych zdań i nic nie wkeiłem :wink:

A co to jest para ? Żart
Ostatnio zmieniony sob kwie 04, 2020 11:06 pm przez stazyja69, łącznie zmieniany 4 razy.

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » sob kwie 04, 2020 8:03 pm

Gówno to wszystko co jest związane z PO, tuSSkiem, lewactwem, gazetą wyborczą, tvn24, gadami typu Sikorski itp.
tego nie wklejaj bo mnie to wkurwia. ;)
Gość to określenie pozytywne. Jesteś gośc! tak to należy rozumieć.
Gadowski to juz bardziej złożone. W sumie to postac dosc dziwna. Często się z nim zgadzam, ale znając jego życiorys nie mam do niego zaufania. O covidzie w dwóch odcinkach mówił trochę pierdoł, trochę prawdy.
Ogólnie to nerwowo ostatnio u mnie, więc sorry za ton poprzedniego posta.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » ndz kwie 05, 2020 12:29 pm

stazyja69 - też miałem Ci pisać o tym promowaniu Gadowskiego, ale HKS1978 mnie uprzedził. Promujesz go jakbyś miał z tego jakiś procent.
Facet był jednym z najlepszych dziennikarzy śledczych a stoczył się do pozycji internetowego hejtera. Poczytaj jego wpisy na TT. Zobacz w jakim towarzystwie się obecnie obraca. Nie można go traktować poważnie.