POLITYKA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr lut 20, 2019 1:39 pm

30.08.2018,

DGP: Nauczyciele mówią, że narobiła pani bałaganu, a teraz w nagrodę będzie kandydować do Parlamentu Europejskiego. Ucieka pani z tonącego okrętu?

Anna Zalewska: W tej chwili zajmujemy się wdrażaniem reformy, przed nami kolejny rok szkolny.Chcę doprowadzić reformę do końca. Wakacyjne plotki medialne mnie nie interesują. Nie potrafię się nawet do nich odnieść.


Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kandydatów startujących z pierwszych dwóch miejsc w swoich okręgach w wyborach do Parlamentu Europejskiego. W okręgu obejmującym Dolny Śląsk i Opolszczyznę to minister edukacji Anna Zalewska oraz minister ds. pomocy humanitarnej Beata Kempa

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » śr lut 20, 2019 1:50 pm

stazyja69 pisze:
30.08.2018,

DGP: Nauczyciele mówią, że narobiła pani bałaganu, a teraz w nagrodę będzie kandydować do Parlamentu Europejskiego. Ucieka pani z tonącego okrętu?

Anna Zalewska: W tej chwili zajmujemy się wdrażaniem reformy, przed nami kolejny rok szkolny.Chcę doprowadzić reformę do końca. Wakacyjne plotki medialne mnie nie interesują. Nie potrafię się nawet do nich odnieść.


Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kandydatów startujących z pierwszych dwóch miejsc w swoich okręgach w wyborach do Parlamentu Europejskiego. W okręgu obejmującym Dolny Śląsk i Opolszczyznę to minister edukacji Anna Zalewska oraz minister ds. pomocy humanitarnej Beata Kempa
no i gdzie jest problem?

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr lut 20, 2019 2:01 pm

Czy ja tu piszę o problemie ?
Mam dzieciaka w trzeciej klasie gimnazjum ...
I widzę co się szykuje .

Zostawiając moje "problemy " na boku - z TT 2014
Joachim Brudziński‏ @jbrudzinski · 15 kwi 2014

@KurskiPL Jacuś nie chlip weź na klatę jak na Kaszuba przystało,że brukselskie eldorado się kończy i czas za uczciwą robotę się brać:))


https://twitter.com/jbrudzinski/status/ ... 0120183808

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » śr lut 20, 2019 2:55 pm

dwa cytaty zestawiłeś moim zdaniem w formie oroblemu.do gimazjum syna wsadzili Ci peowcy.tusek wygrał pewcom wybory i zdupcył do brukseli?to niby ta nie może zdupcyć bo masz syna w gimbali?ona go tam wsadziła czy jak?

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr lut 20, 2019 3:43 pm

No tak , zapomniałem - wina rudego .

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1872
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » śr lut 20, 2019 4:05 pm

Obrazek
I cytat z Nagroda Złotego Goebbelsa
Kolejne, lecz wyjątkowo skandaliczne zachowanie izraelskich mediów, a przede wszystkim agencji JTA. Zmyślili, że w reakcji na kryzys Izrael-Polska, zdewastowaliśmy cmentarz żydowski, załączyli stare zdjęcia z 2015 roku i zmienili nazwę miasta.

Informacja zrobiła się bardzo popularna, wszystkie izraelskie propagandówki zaczęły ją powielać bez żadnej weryfikacji. JTA przyznała się już do wypuszczenia kłamstwa i zmyślenia źródła (powołali się na polski portal wMeritum, który o czymś takim nie pisał), ale "sprostowanie" celowo antydatowali na godzinę 4:14 rano, więc spadło niżej na ich stronie.

Oszustwo wypatrzył dziennikarz Marcin Makowski. Reagują ambasador RP w Izraelu i świdnickie media, które dementują rzekomą dewastację. Oczywiście nie możemy liczyć na reakcję żadnych dużych, komercyjnych stacji. Totalna olewka.

PS. Halo, Wirtualnemedia.pl, śpicie, czy newsy o tym, że "Ukryta Prawda" jest hitem TVN, a Kozaczek ma nową szatę graficzną, są ważniejsze od tego, co się wyprawia? Napisaliście choćby JEDEN artykuł o kłamstwach izraelskich mediów, sporach, dyskusjach między dziennikarzami, interwencjach ambasadorów, sprostowaniach? Szczególnie w takich chwilach udowadniacie czym naprawdę jesteście.

A ja od siebie, co tu począć jak tak jest
Obrazek
Mówię to co myślę, robię to co mówię

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr lut 20, 2019 6:24 pm

Senior Wildstein wPolsce.pl podobno wszystko wytłumaczył .

https://twitter.com/wPolscepl/status/10 ... 2786263043

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt lut 22, 2019 9:13 am

Mój "ulubieniec" Jacek Kurski na 53 urodziny dostał prezent w postaci 1,26 mld zł rekompensaty na swoją działalność .
„Uzupełnienie brakującego elementu” systemu finansowania mediów publicznych - wina rudego .
Namawiał do niepłacenia abonamentu ... (2008 ?)

---------------------------------------------------------------


Hucznie zapowiedziana przez rzecznik PiS Beatę Mazurek uchwała sejmowa w sprawie skandalicznych wypowiedzi na temat Polski ze strony premiera Izraela Benjamina Netanjahu nie zostanie przyjęta. PiS załapał, że nic ona nie zmieni i chyba nie chce się bardziej kompromitować.

https://nczas.com/2019/02/20/pis-nie-zg ... ila-fejka/

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pt lut 22, 2019 12:20 pm

Zobaczymy czy rudzielec pozwie Sumlińskiego za książkę czy jak to ujął pan Wojciech zachowa się jak tchórz Komorowski , który uznał że książki o nim nie było..... Oczywiście pytanie czysto retoryczne😁😁😁😁😁😀

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pt lut 22, 2019 6:23 pm

MISIEK72 pisze:Zobaczymy czy rudzielec pozwie Sumlińskiego za książkę czy jak to ujął pan Wojciech zachowa się jak tchórz Komorowski , który uznał że książki o nim nie było..... Oczywiście pytanie czysto retoryczne😁😁😁😁😁😀


Macierewicz pozwał red. Piątka za książkę?

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pt lut 22, 2019 8:25 pm

BINGONH pisze:
MISIEK72 pisze:Zobaczymy czy rudzielec pozwie Sumlińskiego za książkę czy jak to ujął pan Wojciech zachowa się jak tchórz Komorowski , który uznał że książki o nim nie było..... Oczywiście pytanie czysto retoryczne😁😁😁😁😁😀


Macierewicz pozwał red. Piątka za książkę?


Bingo proszę Cię......Kogo Ty nazywasz redaktorem..... Daj spokój.
Alkoholik, heroinista i donosiciel. Nawet Krytyka polityczna go wyrzuciła zanim przygarnęła go GW
Nie sądzę by Macierewicz miał jeszcze takie polityczne zapędy jak Tusk
Sumliński i spółka czekają na proces bo prawdziwe asy zostawili w rękawie na salę sądową. Przyszły kandydat na prezydenta musi się z nimi zmierzyć jeśl wydaje mu się że jest człowiekiem honoru 😀

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob lut 23, 2019 3:01 pm

Choroba alkoholowa (zresztą obecnie red. Piątek, nie pije i nie bierze) nie przekreśla nikogo.
Oceniając rządy Tuska, Komorowskiego i Macierewicza, to w moim odczuciu pierwszy to mega cwaniak, który stał na czele grupy kręcących lody, drugi był partyjnym figurantem, który trochę dziełem przypadku został prezydentem i był lojalny wobec środowiska z którego się wywodził.
Żadnemu z nich nie da się jednak zarzucić zdrady, bo nie podjęli żadnej decyzji która by mogła to sugerować.
Macierewicz w sposób jawny niszczy polską armię. Pytanie jest tylko czy robi to z własnej głupoty czy na czyjś rozkaz.

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » sob lut 23, 2019 3:13 pm

Od lipca 500+ na pierwsze dziecko.
Coś dla wolnorynkowców - pracownicy do 26 roku życia nie będą płacić PIT-u.
Wygląda na nokaut dla KOalicji nienawiści.

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » sob lut 23, 2019 4:41 pm

BINGONH pisze:Choroba alkoholowa (zresztą obecnie red. Piątek, nie pije i nie bierze) nie przekreśla nikogo.
Oceniając rządy Tuska, Komorowskiego i Macierewicza, to w moim odczuciu pierwszy to mega cwaniak, który stał na czele grupy kręcących lody, drugi był partyjnym figurantem, który trochę dziełem przypadku został prezydentem i był lojalny wobec środowiska z którego się wywodził.
Żadnemu z nich nie da się jednak zarzucić zdrady, bo nie podjęli żadnej decyzji która by mogła to sugerować.
Macierewicz w sposób jawny niszczy polską armię. Pytanie jest tylko czy robi to z własnej głupoty czy na czyjś rozkaz.


Pan Piątek używał też przez heroiny. To już niestety pozostawia nieodwracalne zmiany (wiem bo znam przypadki naocznie).
Żaden nałóg przezwyciężony czy też nie, nikogo nie przekreśla jako człowieka.
Natomiast obrzydliwe donosicielstwo już jak najbardziej.

Pisarz otwierał kipiące emocjami spory. W 2013 roku głośno było o jego liście otwartym do brytyjskiego „Guardiana”. Współpracownikiem dziennika był wtedy znany rysownik, publikujący przez lata w „Rzeczpospolitej” Andrzej Krauze.

Piątek zarzucił mu, że tworzy homofobiczne oraz rasistowskie żarty i domagał się jego zwolnienia z brytyjskiej gazety. „W życiu istnieją takie sprawy, które są – wybaczcie polską soczystą metaforę – jak elastyczne gówno. Brudzi, śmierdzi, a ile razy by go nie wyrzucać, odbija się i wraca” – pisał w liście, mając na myśli twórczość Krauzego. Zachowanie Piątka oburzyło fanów twórczości Krauzego, a niektórzy publicyści określili go mianem „bolszewickiego donosiciela”

Głośno było też o nim kilka miesięcy później, gdy podziękowano mu za współpracę w „Krytyce Politycznej”. Okazało się, że Piątek wysłał maile do Fundacji „Edukacja Bez Granic”, która reklamowała się w tygodniku „Do Rzeczy”, twierdząc, że teksty publikowane w piśmie „ocierają się o homofobię”. „Chciałem wiedzieć, czy wiedzą Państwo, że pismo to regularnie publikuje materiały o rzekomym zagrożeniu dla społeczeństwa, jakim miałby być ruch obrony praw homoseksualistów. Teksty te nieraz ocierają się o jawną homofonię” – napisał autor w jednym z listów, opublikowanych przez tygodnik.

Tyle i aż tyle. Dla mnie każdy konfident w każdym wymiarze to moralne dno. Niestety na przestrzeni wieków nazbierało się ich trochę.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1872
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz lut 24, 2019 12:16 am

Rysiek mistrz, zagięty własnym programem, członek koalicji europejskiej.
- Jakby był pan zaproszony do rządu, to odda pan mandat poselski?
- A po co mam oddawać?
- W programie partii Teraz! jest zapis o zakazie łączenia mandatu posła z funkcją ministra lub inną w rządzie.
- Nie ma sensu dawać wzoru, którego nikt nie rozumie.

To było na żywo w radiu RMF. Nie będę komentował.
Mówię to co myślę, robię to co mówię