POLITYKA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » wt wrz 03, 2019 1:49 pm

Puscili dziadostwo z kolektora do Wisly i winnego jak zwykle to nie ma,a jest brak odpowiedzialnosci prezydenta Warszawy i zrobila sie partyjna wojenka na lini POKO:PIS i karmia tym znowu cale spoleczenstwo,a scieki jak lecialy to tak leca i ludzie w kranach maja gnojowice.Interesy partyjne ponad wszystko,tylko odpowiedzialnosci brakuje :? Stare haslo,ze partia z narodem wciaz zywe.Partia z narodem,tylko w kampani az do wyborow,a po wyborach partia juz sie umywa :roll:

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr wrz 04, 2019 1:24 pm

No i po Scetynie i POKO wybralo Kidawe,a tak szumial w tv ten Schetyna i tak sie produkowal i polecial z krzesla.Wogole te wybory,to w pazdzierniku beda jak niewybory.Bo tak,POKO skompromitowana 8latami poprzedniej wladzy roznymi aferami i majaca Polskosc i Polske w tylku,byle tylko przymilic sie Brukseli i Berlinowi i w dodatku pod teczowa flaga promujaca homopropagande.Lewica z tymi starymi dziadkami majacymi koneksje z czasow Prl i forujaca prawa mniejszosci ponad prawami Polakow i tez pod teczowa flaga.Kukiz ktory mial byc antysystemowy,a zbratal sie z systemowym PSL i ludowcy z liberalnych stali sie znow konserwatywni :roll: PIS uprawiajacy propagande sukcesu w tvp,mowiacy o wiarygodnosci,uczciwosci i o zrealizowaniu rzekomo wszystkic obietnic :) Takze niby wyborcy maja wybor,ale tak jakby go nie mieli.A im blizej wyborow,to tylko stacje tv slupki wyborcze pokazuja i w tvp mowi,ze PIS by rzadzil samodzielnie,a w tvn ze PIS by nie dal rady rzadzic sam i foruja tam jak moga te POKO.

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr wrz 04, 2019 8:20 pm


Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw wrz 05, 2019 12:07 am

Z całym szacunkiem ale wyskoczył byś stazyja z jakimś ciekawszym info to też bym pewnie na pisiorów ponadawał. Tak to jest tak jak z tom sensacją, że Szydło dała mały napiwek w pizzerii. Po pierwsze mogła akurat niemieć przy sobie pieniędzy po drugie może miała i faktycznie jest sknerą. A po trzecie, jeśli jest sknerą to ja mam z tego powodu zmienić naprzykład poglądy i głosować na Schetynę. Tak TVP jest pro Pisowska a wcześniej była POwska. Dobra nieważne grunt, że Polki z niemkami w siatkę wygrały i są w półfinale.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw wrz 05, 2019 6:29 pm


stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » czw wrz 05, 2019 8:00 pm

Pitrol , masz rację moje dwa zdechłe szczury mają się nijak do tego co wkleił Piotrek .
Chciałem przyłożyć panu T. - nie wyszło .

A tak na marginesie to na PIS nie dam już złego słowa powiedzieć - własnie skoczyło mi 500 plus i jestem szczęśliwy i bogatszy .

I nie daruję rudemu , że spierdolił szkolnictwo .
Córka poszła do liceum dziennego , a trzy razy w tygodniu ma wieczorówkę .

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pt wrz 06, 2019 2:05 am

Na szkolnictwie się nie znam, więc się nie wypowiadam. Merytoryczne ataki na partie rządzącą w ogóle mnie nie drażnią natomiast szczury śmieszą ot cała filozofia.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt wrz 06, 2019 9:07 am

Im blizej wyborow,to tym wiecej zapewne bedzie w tv pojawial sie Broniarz,zeby ugrac jakis kapital polityczny dla POKO,tyle ze co im to moze dac.Przeciez i tak wszyscy wiedza,ze wybory zwyciezy PIS i kazdy inny wynik,bylby sensacja wieksza,niz remis na wembley.Jedyna kwestia,czy PIS da rade samodzielnie wygrac te wybory i ile i jakie partie przekrocza magiczna bariere 5pr.Ludzie wcale nie zyja wyborami,a politycy robia cyrk obwozny po calym kraju i wciskaja swoja propagande spoleczenstwu.Zastanawia mnie inna sprawa,a gdzie sa obroncy ekologi i przyrody,bo scieki z kolektora w masowej ilosci wplynely do Wisly i nie widac ani ekologow,ani obroncow praw przyrody,parti zieloni przy tym tez brak.Przypuszczam ze jakby sternikiem Warszawy byl ktos z PISu,to by zrobili ekolodzy niebywaly szum medialny na cala europe.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt wrz 06, 2019 11:08 pm

stazyja69 pisze:https://twitter.com/i/status/1169219080907362304

Byłem dziś w Warszawie, i rozmawiałem z wędkarzem odnośnie oczyszczalni. Wg niego, to więcej szumu medialnego niż katastrofy ekologicznej. Jedynym problemem jest w miarę niski poziom wody. Większość tych martwych zwierzątek w wodzie, to nie wina wylanego szamba (w podwarszawskich wioskach ponoć na porządku dziennym jest wyrzucanie zdechłych zwierząt do lokalnych rzek). Pecha mieli ludzie z całej Polski, co przyjechali do Wyszogrodu na jakieś zawody spiningowe, bo im sanepid odwołał łowienie.

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » sob wrz 07, 2019 8:28 pm

No i super ...

Z konwencji pis-u
Już za rok płaca minimalna sięgnie 3 tys. zł,

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob wrz 07, 2019 8:54 pm

stazyja69 pisze:No i super ...

Z konwencji pis-u
Już za rok płaca minimalna sięgnie 3 tys. zł,

to 90% małych firm upadnie. Przywitajcie się z gospodarką lat 60-80. I aż mnie krew zalewa, czemu te nicnieroby podnoszą kwotę minimalną, zamiast podnieść kwotę wolną od podatku.

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » sob wrz 07, 2019 9:06 pm

A za 4 lata 4000zl
Tylko ze brutto

Wzrośnie koszt uzyskania dochodu i te 4k będzie warte dużo mniej
Dodatkowo dojdzie inflacja

Już teraz podaż pieniądza wynosi ponad 10%(!!)
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz wrz 08, 2019 8:27 am

Dobra Panowie, więc rozumiem, że program PiS-u jest zły, bo zbyt socjalistyczny, z czym się zresztą zgadzam osobiście. Więc, na kogo powinniśmy głosować? Na tych pewnie Euro entuzjastów.
To Idzie sprawdzić zawsze i wszędzie, że to wszystko prawda, więc PiS daję za dużo socjału i w związku z tym trzeba wybrać komunistów lub złodziei. No to się kupy trzyma.
Obrazek
Dlatego wasze argumenty o kant dupy rozbić,też by było wesoło tylko bardziej postępowo.Ja tam materialistom nie jestem i socjału nie biorę, ale tym postępem się brzydzę jest wrogi mojej naturze.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz wrz 08, 2019 2:00 pm

Ten manifest o ile się nie mylę jest przedwojenny. PRECZ Z KOMUNĄ !!!!

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pn wrz 09, 2019 7:23 am

Dokładnie, z 1941 więc nie. No chyba, że ktoś liczy rozpoczęcie wojny od wejścia w życie planu Barbarossa. Nie pije do Ciebie żeby była jasność.
Altiero Spinelli zmarł w 1986 r. Jego imieniem nazwano główny budynek Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Tak apropo jakby ktoś chciał powiedzieć, że UE się od komunizmu odcina.
Mówię to co myślę, robię to co mówię