POCZYNANIA KLUBU zima 07/08

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

POCZYNANIA KLUBU zima 07/08

Postautor: NH Power » ndz lis 11, 2007 4:11 pm

no zaczęła się zima po tak ciężkim roku ... najpierw totalnie spierdolona wiosna przez kopaczy potem wydawałoby sie dobre transfery i po wakacjach megahujowa postawa zawodników i przedostatnie miejsce w tabeli chociaż ostatnie wyniki napawające optymizmem chociaż minimalnym.... co zrobi klub, trener i sami zawodnicy w przerwie zimowej o tym wszystkim w tym temacie - transfery,afery, ruchy kadrowe i tak dalej a takze sparingi, obozy i co tam jeszcze wymyslicie :D
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

LOKO
Posty: 625
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » ndz lis 11, 2007 8:25 pm

Ja mam wielką nadzieję że wraz z nowym trenerem, będą nowi lepsi sparing-partnerzy, bo od ok. 1,5 roku gramy z Kmitą, Okocimskim, Walką Zabrze

Awatar użytkownika
CENTRUM D NH
Posty: 294
Rejestracja: czw paź 19, 2006 10:30 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: CENTRUM D NH » śr lis 21, 2007 5:22 pm

Sparing: Hutnik 1-2 Kmita. U nas gral Stolarz a w kmicie Kwieciński
Każdy Głos, Każdy Cios Oddany Za Ten Klub, Za Te Barwy HKS !!!

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 938
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » czw lis 22, 2007 4:22 pm

Paweł Wasilewski strzelił dwa gole dla Górnika Łęczna w sparingu z Motorem Lublin i jest bliski przejścia do niedawnego pierwszoligowca
Paweł jest młodszym o dwa lata bratem reprezentacyjnego obrońcy Marcina. - Cieszę się, że przyjechałem na testy do Górnika. Zależało mi na dobrym występie i myślę, że tak wyszło - ocenił siebie pozytywnie. Wasilewski w minionej rundzie strzelił osiem bramek dla Hutnika, a pierwsze zainteresowanie trener Chrobak wykazał po z trudem wygranym meczu w Krakowie (2:1). - Robi wrażenie zawodnika charakternego, z mocnym zaangażowaniem i niezłym ciągiem na bramkę. Podobnie jak brat, taki typ harpagana - podkreślił Chrobak.

- Mam jeszcze ofertę od Hetmana Zamość, ale wolałbym zostać w Łęcznej - przyznał piłkarz Kmity Zabierzów (do Hutnika został wypożyczony). Wasilewski może zostać tylko sprzedany, bo wykorzystał limit wypożyczeń. Prezes Kmity Kazimierz Duda przebywa w Kamerunie, ale sprawę doskonale zna Dariusz Wójtowicz, dyrektor sportowy Kmity. - W myśl zasady: z niewolnika nie ma pracownika, nie będziemy Pawłowi przeszkadzać w sportowym awansie. Jeśli Górnik chce go naprawdę kupić, to z pewnością się dogadamy - zapewnił Wójtowicz.

Źródło: Gazeta Wyborcza Kraków
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » czw lis 22, 2007 5:07 pm

drugi sotnicki sie znalaz , ucieka jak jest mozliwosc
TYLKO POLSKA

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » czw lis 22, 2007 5:23 pm

Ja się mu nie dziwię . Ma swoje lata i to najwyższy czas , aby mógł coś osiągnąć w swojej karierze . Może się wybić jak kilku już stąd zrobiło !!
Powodzenia mu życzę jak odejdzie !

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw lis 22, 2007 6:13 pm

Glebi_NH_WJ pisze:drugi sotnicki sie znalaz , ucieka jak jest mozliwosc


Kurwa pogięło Cię chłopie? Weź się zastanów, to jest ich zawód, a Ty jak kurwa dziecko tupiesz nogą...

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » czw lis 22, 2007 6:18 pm

tak sobie mozesz mowic ale nie do mnie ! Jakby poszedl do jakiegos 2 ligowego klubu to jeszcze spoko a kurwa nie do gornika jakiegos chujstwa
TYLKO POLSKA

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » czw lis 22, 2007 6:29 pm

Będzie w drugiej lidze , a może i nawet w pierwszej jak wygrają ligę . Trochę w ekstraklasie byli czym my nie możemy się poszczycić ostatnio !! Mają lepszych piłkarzy niż my !! Nie kłóćcie się , bo nie ma o co hehe .

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 938
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » czw lis 22, 2007 6:31 pm

Musicie zrozumieć że Wasyl był tylko wypożyczony z Kmity i jeżeli miałby grać u nas to musieliby go wykupić bo więcej razy poprostu nie można go było wypożyczyć!!!
Nie kurwujcie na chłopaka!!!
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw lis 22, 2007 7:27 pm

Glebi_NH_WJ pisze:tak sobie mozesz mowic ale nie do mnie ! Jakby poszedl do jakiegos 2 ligowego klubu to jeszcze spoko a kurwa nie do gornika jakiegos chujstwa


Chujstwa Twoim zdaniem?
Widzę, że z Twoją wiedzą ta dyskusja nie ma sensu dalej. CZym jest w takim razie dla Ciebie Hutnik przy Górniku?
Porażka chłopie.
Bez odbioru.

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » czw lis 22, 2007 8:35 pm

Hutnik jest najlepszym klubem na świecie dla mnie i nic tego nie zmieni a gornik to jakies wiesniaki , my mamy pozadne miasto i wogole a oni co ? wiocha jak nic . Poza tym ja mam swoje zdanie i sa tacy co je popieraja a Twoije zdanie tak wlasciwei mnie bardzo malo obchodzi CHLOPIE ... porazka tez mi cos :lol: smieszne
TYLKO POLSKA

Awatar użytkownika
CENTRUM D NH
Posty: 294
Rejestracja: czw paź 19, 2006 10:30 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: CENTRUM D NH » czw lis 22, 2007 8:42 pm

Glebi_NH_WJ pisze:Hutnik jest najlepszym klubem na świecie dla mnie i nic tego nie zmieni a gornik to jakies wiesniaki , my mamy pozadne miasto i wogole a oni co ? wiocha jak nic . Poza tym ja mam swoje zdanie i sa tacy co je popieraja a Twoije zdanie tak wlasciwei mnie bardzo malo obchodzi CHLOPIE ... porazka tez mi cos :lol: smieszne


Zastanow sie co ty piszesz. Moge dac sobie reke uciac ze jakbys byl na jego miejscu to tez bys poszedl do innego klubu jezeli by ci dali wiecej pieniedzy (watpie zebys za wszelka cene zostal z sentymentem do rodowego klubu). A piszesz tak poniewaz jestes kibicem HUTNIKA ktory pozbywa sie dobrego zawodnika ale na to juz nie mamy wplywu
Każdy Głos, Każdy Cios Oddany Za Ten Klub, Za Te Barwy HKS !!!

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » czw lis 22, 2007 8:46 pm

ej no sory ale ile on tu mogl zarabiac cos pewnie ok 2000 . a jesli nawet nie tyle to napewno nie mniej niz 1500 . w uwierz mi ze jesli bylbym jakos zwiazany z tym klubem z sentymentem to tyle spokojnie by mi wystarczylo bo to wcale nie jest malo pieniedzy , wiec bys nie mial reki :)
TYLKO POLSKA

sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » czw lis 22, 2007 8:58 pm

Kolega 2 posty wyzej ma racje !!

Odszedlbys bez zastanowienia !! W pilce nie ma sentymentow ! kiedy przychodzi utrzymac rodzine , samochód , mieszkanie i inne rzeczy i zaczyna brakowac pieniązków to inaczej sie mysli ! przemysl to !!
Hutnik 1950 KRAKÓW.